Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΓΕΛΟ!!!

Να σας ζήσουν κοριτσάρες μου, σαν τα ψηλά βουνά!Να τα καμαρώσετε όπως επιθυμείτε, είμαι πολύ συγκινημένη, αγοράκια μου, ανοίξτε το χορό εσείς για όλα τα μωράκια μας!!Έχετε ευχές πολλές πολλές πολλές κι από την Αννούλα μας που πάλι δε μπορεί να μπει!!

ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕ!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χρόνια πολλά στα πρώτα παιδάκια του καφέ, να είναι γερά και δυνατά, να τα χαίρονται οι μανούλες τους κι όλη τους η οικογένεια και να δίνουν άπειρες χαρές σε όλους τους γύρω τους! Χρόνια πολλά Άγγελε, Χρόνια πολλά Αντώνη!! Τυχαίο που είναι τα πρώτα μωρά και των δύο τα ονόματα αρχίζουν από Α? Δεν νομίζω!!!

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑΑΑΑΑ

ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΙ ΑΓΓΕΛΟ!!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΙ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ!

ΜΙΑ ΤΕΡΑΑΑΣΤΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαρακι και ηλιαννα να χαιρεστε τα αντρακια σας!

ολη μου η αγαπη και ευχες απο καρδιας για μια πολυ πολυ ευτυχισμενη ζωη!!!

ηλιανα μου πολυ χαρηκα που σας ειδα, ο λευτερακης μας αντρακι με τα ολα του και ο μπαμπακας του συμπαθεστατος και πολυ ησυχος!:rolleyes::lol:

και θυμησου οτι δεν κανει ο μικρος φερτον να τον εκπαιδευσω χεχεχε!!!

φιλια σε ολα τα μανουλομανουλα!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα απολα να χαίρεστε τα αγγελουδακια σας να Είναι πάντα καλα και καλοτυχα!!!!

Jenny μου όντως μένεις λιγο μακριά,τους ρώτησα και μου είπανε έτσι και αλλιος ότι θα το κρατήσουνε.Είναι απο την media storm και απο τι κατάλαβα Είναι ευχαριστημένοι!!!!!

Εσένα πόσο Είναι το μωρακι σου ποτε γεννησες;κορίτσι αγόρι;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΝΤΩΝΗ ΚΑΙ ΑΓΓΕΛΕ!

Ανοίξτε εσείς το χορό να ακολουθήσουνε και οι υπόλοιποι!!!!

Να σας χαίροναται οι μανούλες σας!!!! Πολύ συγκινητική στιγμή να σβήνεις το πρώτο κεράκι του παιδιού σου....:P

napkins%201st%20blue.jpg


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!

Πήγαμε γιατρό χτες και το μπεμπάκι αναπτύσεται μια χαρά, μου το είπε και τροφαντό μάλιστα (αντίο γλυκά ουφ)! Συνεχίζω όμως πρόγραμμα ξεκούρασης γιατί ναι μεν ανέβηκε σχεδόν ένα εκατοστό ο πλακούντας αλλά μόνο από μπροστά (στο μέρος της καισαρικής τομής) από πίσω ακόμη ακουμπάει πάνω στον τράχηλο. Αυτό είναι καλό κι επίσης καλό ότι δεν έχω δει καθόλου αίμα. Βέβαια είναι ακόμα επικίνδυνο μην αρχίσουν τίποτα συσπάσεις αλλά υπάρχει η πιθανότητα να ανέβει κι άλλο (ο πλακούντας) στον επόμενο μήνα (μακάρι).

Για άλλη μια φορά είχε πέσει μέσα από την αυχενική διαφάνεια, αγόρι κι αυτό! Αγορομάνα κι εγώ, ακούς Μαρούσκα, ακούς Ηλιάννα, ακούς Ιωάννα?

Φιλάκια πολλά σε όλα τα κοριτσάκια και σε όλα τα μπεμπάκια, σας αγαπώ πολύ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καλημέρα!

Πήγαμε γιατρό χτες και το μπεμπάκι αναπτύσεται μια χαρά, μου το είπε και τροφαντό μάλιστα (αντίο γλυκά ουφ)! Συνεχίζω όμως πρόγραμμα ξεκούρασης γιατί ναι μεν ανέβηκε σχεδόν ένα εκατοστό ο πλακούντας αλλά μόνο από μπροστά (στο μέρος της καισαρικής τομής) από πίσω ακόμη ακουμπάει πάνω στον τράχηλο. Αυτό είναι καλό κι επίσης καλό ότι δεν έχω δει καθόλου αίμα. Βέβαια είναι ακόμα επικίνδυνο μην αρχίσουν τίποτα συσπάσεις αλλά υπάρχει η πιθανότητα να ανέβει κι άλλο (ο πλακούντας) στον επόμενο μήνα (μακάρι).

Για άλλη μια φορά είχε πέσει μέσα από την αυχενική διαφάνεια, αγόρι κι αυτό! Αγορομάνα κι εγώ, ακούς Μαρούσκα, ακούς Ηλιάννα, ακούς Ιωάννα?

Φιλάκια πολλά σε όλα τα κοριτσάκια και σε όλα τα μπεμπάκια, σας αγαπώ πολύ!!!!!!

Αχ, μπράβο ρε κορίτσι μου! Πολύ ευχάριστα τα νέα σου!!!!!:P:p:p

Καλέ, πόσα αγόρια έχουμε μαζέψει εδώ μέσα, ε; Πόσα; Τι μπλε καφέ είναι αυτό;:P:p:p:p:p:tongue:

Με το καλό Ηλιάνα μου!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

KATEΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙΣ, ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΚΑΣ ΣΟΥ!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.

Σ' ΑΓΑΠΑΩ!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είμαστε πλέον καφέ εμείς, πτηνοτροφείο είμαστε με τόσα πουλάκια που μαζεύτηκαν, ζωή να έχουνε!!Ηλιάνα, άντε και σε λίγους μήνες εσένα και την άλλη Ηλιάννα θα σας εντάξουμε κι επίσημα στο κλαμπ των αγορομανάδων!Ιωαννάκι, νομίζω εκεί δικαιούμαι την προεδρία ε? Σε νίκησα με διαφορά όχι στήθους, αλλά ενός πουλιού!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάκια μου, βιάστηκα να χαρώ. Είδα αιματάκι χτες το πρωί και τώρα είμαι κρεβατωμένη για τα καλά... Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό, παίρνω τα χαπάκια μου, ξεκουράζομαι, παίρνω κουράγιο από το αντράκι μου και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά!

Εύχομαι στις μανουλίτσες που θα πάνε για καφεδάκι να περάσουν πολύ όμορφα!!! Να μου φιλήσετε τα μπεμπόνια σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ηο Ηο Ηο Merry Christmas xaxaxxax

Σαν τον Αγιο Βασιλη εμφανιστηκα απο το πουθενα χιχι

Πω πω το παραμελησα πολυ το καφε :oops::oops::oops:

Ηλιανα, κοριτσι μου, ευχομαι με ολη μου την καρδια να πανε ολα καλα και να μην ειναι απολυτως τιποτα!!!!!!!! 000201FF.gif

Κοριτσια πηγα να διαβασω την επομενη σελιδα και μου εβγαλε μια προειδοποιηση απο την Google οτι σ'εκεινη την σελιδα εχειγραψει καποιος και εχει προσβληθει με ιο και αν μπω να διαβασω ειναι πιθανον να περασει ο ιος κ στο δικο μου pc. Σας εμφανιζει εσας κατι τετοιο?

sig.asp?img=ad1


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...