Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Ηλιανα μου,τωρα το ειδα! Κατσε ξεκουρασου ακομη περισσοτερο,ταβλιασου κοινως! Σε φιλω γλυκα και ευχομαι να ηταν κατι τυχαιο. Ελενα ποια επομενη σελιδα πηγες να ανοιξεις;δεν καταλαβα! Εγω ειμαι απο το κινητο τωρα!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χρονια πολλα στον Αντωνη μας και στον Αγγελο να τα χαιρομαστε τα ζουζουνακια μας που γιορταζουν πρωτα και ξεκινουν τα γενεθλια του καφε μας....

Μαρια να τον χαιρεσαι να ειναι γερος και εσυ να τον καμαρωνεις παντα!

Τζενη να χαιρεσαι την Κατερινουλα σου να ειναι ευτυχισμενη και υγιης ,να τα εκατοστησει!Κοριτσια συγνωμη που καθυστερησα τις ευχες αλλα αυτες τις μερες επεσε πολυ ξενυχτι γιατι βγαλαμε τα δυο δοντακια που ειναι διπλα στα δυο μεγαλα πανω δοντια και ψηθηκαμε....οχι στον πυρετο σττη γκρινια και στο κλαμα....!

Σημερα περασαμε πολυ ομορφα με την Ελενη και την Αννα.Καταρχας Αννα εισαι καταπληκτικη που χρησιμοποιεις το μετρο με τετοια ανεση,μπραβο!Ο γερασιμος ο γαμπρουλης μου τι να πω κοριτσια ενα αγγελουδι....μονο η Μαριαντα δεν παραδειγματιστηκε!Δε σταματησε να γκρινιαζει και να πεταει κατω πραγματα,το ριχνω στη ζεστη που ειχε το μαγαζι για να μη συγχιστω χαχαχαχαχα....!Χαρηκα παρα πολυ που σας ειδαμε Αννα...

Ελενη σε συμπαθησα ακομα περισσοτερο,εχουμε τοσα κοινα βρε παιδι μου ειναι φοβερο.

Η Βασιλικουλα ειναι μορφη,τη ντυνεις και πολυ ομορφα.

Εμεις μολις φτασαμε στο σπιτι της εδωσα το φαγητο της και κοιμηθηκε αμεσως ως τις 5!

Ανυπομονω για την επομενη συναντηση,sorry που τα γραφω εν συντομια αλλα περιμενει και ο αντρας μου,φιλακια σε ολα τα κοριτσακια.


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Γρήγορη καλημέρα!

Έλενα, κι εμένα το έβγαζε αυτό, ήταν από την παραπομπή για το Βίο του Αγ.Ανδρέα που είχε βάλει η Βίκυ (θυμάσαι που σου το είχα γράψει, Βίκυ?)...Βέβαια, εμένα δεν το βγάζει πλέον, μάλλον ο ιός πήγε στο πισι της Έλενας!:confused::confused::confused:

Ηλιάνα μου, ξάπλα να πάνε όλα καλά και θα πάνε, το ξέρω!

Νικάκι, η Μαριάντα είναι μια τρέλα με τα κοτσίδια της, μια τρέλα σου λέω!

Βικάκι, χθες πήγα να ξεκινήσω το e-book αλλά τελικά είδα ταινιούλα με σύζυγο, να μην τον αφήνω ΣΥΝΕΧΕΙΑ μόνο του ε!Έφυγα, σας φιλώ!Α, Φάνης με 39...:(:(:(:(


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Βρε γαιδούρες 4, 4 ολόκληρες μέρες ούτε μια λέξη, μια κουβέντα, τίποτα????:confused::confused::confused: Βρήκα ευκαιρία τώρα που ο Ανδρέας παίζει στο μεταλλόφωνο να μπω κι εδώ να σας μαλώσω:tongue::tongue::tongue: Ο καιρός χάλια, για ύπνο!!Τι καλά να χιονίσει!!!Αύριο έχουμε τις φωτιές εδώ, τι ωραίο έθιμο, ελπίζω να βολέψει να πάμε με τα παιδιά.ΚΑΛΗΜΕΡΑ σε όλες σας!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aννούλα μου! Χρόνια πολλά και καλά κοπέλα μου!

Να χαίρεσαι την οικογένεια και να σε χαίρονται!

Άντε και με την κόρη τώρα!:tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να'μαι κι εγω...

Ρε κοριτσια να ρωτησω κατι??

εσεις στο σπιτι βγαζετε παντα τα παπουτσια που φορατε εξω?? εμεις τα βγαζουμε αλλα (πιο συγκεκριμενα) οταν πατε επισκεψη με τα μπεμπονια σε καποιο σπιτι που δεν τα βγαζουν, αφηνετε τα μικρα σας κατω??


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Kοίτα, εγώ τον αφήνω κάτω, αλλά εγώ γενικώς δεν έχω κόλλημα ούτε με τα παιχνίδια που θα δαγκώσει ούτε τίποτα, είμαι στο άλλο άκρο σα να λέμε, 3 παιδιά έτσι τα μεγάλωσα, μια φορά στοματίτιδα δε θυμάμαι να έπαθαν ή κάτι άλλο σχετικό με την καθαριότητα...Εντάξει, δε λέμε και να γλύφει τα παππούτσια, φυσιολογικά πράγματα λέμε, όχι υπερβολές γιατί και με την πολλή προσοχή γίνεται υπερευαίσθητο κι αρρωσταίνει με το τίποτα...Αυτό πιστεύω εγώ, παν μέτρον άριστον!;););)

Πήγαμε γιατρό είμεθα 8300 και αυτοανακηρυσσόμαστε μίστερ συλφίδες 2011-2012!!!

Πού είστε όλεεεεεεεεεες???


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Thanks :D

Κι εγω φαν της αποστειρωσης δεν ειμαι. καπως πρεπει να φτιαξουν και τα αντισωματα τους, αλλα αυτο με ειχε προβληματισει λιγο.

Αντρικο μπραβο σου, ξερει τι κανει το παιδι... ξεκουραζει τα χερακια της μανουλας.. :D


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...