Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Χρειάζεται να αλλάξεις, εκτός κι αν συνεχίσεις να μετράς σε μήνες:tongue::tongue::tongue:

Γιατί καλέ Μαρούσκα θα μετράω σε μήνες; Τα άλλα δηλαδή πώς μετρούνε;Μπουμπλέ, μπουμπλέ, ε; Είμαι και κάπως μετά την ταχτοποίηση 55 διαφορετικών σακ βουαγιαζ...:tongue::tongue::tongue::tongue: για βοήθα!

Τα νεάκια μας...Πήγαμε στον παιδικό στη Βέροια, ο χώρος καταπληκτικός, πεντακάθαρα όλα, κήπος για το καλοκαίρι, χώρος για ύπνο, τραπεζαρία όλα οκ!Μην τα θεωρείτε δεδομένα, έχω δει εγώ παιδικό που ο χώρος για ύπνο ήταν ένα καρότσι:-(:sad::-( Η τάξη του Αντρίκου καμιά δεκαριά παιδάκια λίγο πάνω λίγο κάτω σε ηλικία, τρελά φατσόνια...Τον αφήσαμε για λίγο να δούμε πώς θα αντιδράσει κι όλα καλά!Συνηθισμένος με παιδιά, χάζεψε κι εκεί...:P:p:p:p Οπότε, σχεδόν σίγουρα θα πάει εκεί από τον άλλο μήνα.Το τι άγχος τον είχα βρε κορίτσια, το ξέρετε...Το πουλάκι μου!Πάω τώρα, γιατί αύριο έχω και τρία τέκνα, έχω και τραπέζι μεθαύριο...

Σας αγαπάω πολύ πολύ, πολύ όμως...

Όλα καλά λοιπόν με τον παιδικό, πότε ακριβώς επιστρέφεις στην δουλειά;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

HOLA!

Βικάκι,ναι, μπορεί να έχεις δίκιο και να μη χρειάζεται αλλαγή, αλλά είδα που φτάνει μέχρι το 12 η αρίθμηση και μπερδεύτηκα!:P:p:p 55 σακ βουαγιάζ εσύ, 55 πράγματα εγώ στο κεφάλι μου, πολύ θέλει?Χαχα!Στη δουλειά πάω σε 1 μήνα και 1 μέρα, αχ!:rolleyes::rolleyes:

Λιανάκι, περιμένουμε ευχάριστα νεάκια από το σύζυγο ε!Κι εγώ ό,τι υπόσχέθηκα, ο λόγος μου συμβόλαιο!;););)

Πού είστε καλέ οι άλλες τσούπρες??


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ Μαρουσκακι μου...Απο το στομα σου και στου Θεου τ'αυτι!!

Σε κανα δυμηνο ειπαν θα ξερουν!Αντε να δουμε!Εχω κανει κι εγω καποιε κινησεις για δουλεια, θα τα πουμε πριβε αναλυτικοτερα!

Καλα ναι!Εμφανιστηκα εγω και εξαφανιστηκατε ολες??? :tongue:


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΡΑΣΙΜΑΚΟ ΜΟΥ, ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ, ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!Να είσαι πάντα καλά, να κάνεις ευτυχισμένους τους γονείς σου που σε λατρεύουν!Αννιώ, να τον χαίρεστε, εύχομαι να περάσατε υπέροχα σήμερα στο πρώτο του πάρτυ!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΧΕΛΩΝΑΚΙ ΜΟΥ, ΟΜΟΡΦΟ ΜΟΥ ΑΓΟΡΙ, ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!

Ευάκι, να τον καμαρώσετε γαμπρούλη, να είναι πάντα γερός και τυχερός στη ζωή του!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

vasdeli Με λύπη μου διαπιστώνω οτι βαράμε κανόνι.....

Εμ, ένας και δυο κούκοι δε φέρνουν την άνοιξη...:(:( Πού είστε όλες πια??Αφού μπαίνετε στο άλλο, γράψτε μια γραμμούλα κι εδώ...:rolleyes::rolleyes:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμ, ένας και δυο κούκοι δε φέρνουν την άνοιξη...:(:( Πού είστε όλες πια??Αφού μπαίνετε στο άλλο, γράψτε μια γραμμούλα κι εδώ...:rolleyes::rolleyes:

έλα ντε....πέστα Μαρούσκα!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Παιδιά να σας πω κάτι που με έχει κάνει να γελάσω άπειρα!!!!

Ο Πέπε πάει και πιπιλάει ένα πόμολο στο ντουλάπι της βιβλιοθήκης που έχει το σχήμα θηλής! Αχαχαχα!

Θα τον βγάλω καμιά φωτό αν τον πετύχω σε δράση να γελάσουμε!!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα...καλή τεσπα...Ξυπνήσαμε από τις 5 σήμερα, ναι 5, καλά διαβάσατε και στις 5.30-6.00 ξύπνησε και τους μεγάλους:(:(:( Όλοι μαζί στο κρεβάτι για παιχνίδια κι ο μπαμπάς μας πιάστηκε, να υποφέρει πολύ, να φωνάζει από τον πόνο:(:( Εγώ σα ζόμπι, έτοιμη να πέσω κάτω κι όταν επιτέλους στις 08.30 ο Ανδρέας κοιμήθηκε και ξάπλωσα, στα 10 λεπτά βλέπω όνειρο (Άννα, καλό κι ευλογημένο δε το λες!)ότι ένα τεράστιο φίδι επιτέθηκε στο Φανούλη μου και φυσικά πάει ο ύπνος!Τώρα που τα σκέφτομαι...3 μηνών κοιμόταν πολύ καλύτερα το μωρό:confused::confused::confused: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μαρουσκακι μου...Το φιδι ειναι καποιος εχθρος!!

Αν ομως δεν τον πειραξε..δεν θα του κανει κακο!!

Επισης αν εβρεχε δεν πιανονται τα ονειρα... :P

Κουραγιο μανα με τους τρεις σου γιους...

Ρε κοριτσια τα χω παρει...Γιατι το τικερακι του μωρου μου δεν αναναιωνεται???


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Μαρουσκακι μου...Το φιδι ειναι καποιος εχθρος!!

Αν ομως δεν τον πειραξε..δεν θα του κανει κακο!!

Tον άρπαξε, Λιάνα μου...:(:(:(

Επισης αν εβρεχε δεν πιανονται τα ονειρα... :P

Δεν έβρεχε...:(:(:(

Κουραγιο μανα με τους τρεις σου γιους...

Ρε κοριτσια τα χω παρει...Γιατι το τικερακι του μωρου μου δεν αναναιωνεται???

Ο Αντρίκος γκρίνια, έφυγα, αυτά τα δόντια, αυτά τα δόντια, αμάν!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...