Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Recommended Posts

Καλησπερα σας μαμαδες και μπαμπαδες,

πουλαω καροτσι peg-perego, αγορασμενο τον δεκεμβριο του 12 , σχεδον αχρησιμοποιητο (ενα μηνα αφου αγοραστηκε αλλαξα αυτοκινητο και δεν χωρουσε πια) απο τοτε το εχω στην αποθηκη.

Το μοντελο gt3 εχει μεσα στο πακετο την προστασια βροχης, τσαντακι μεσης που μπαινει στο καροτσι, Διαθέτει πίσω ρυθμιζόμενες αναρτήσεις σε 3 θέσεις (HARD για μαλακές επιφάνειες όπως άμμο - γρασίδι, SOFT για ανώμαλες επιφάνειες όπως χωματόδρομο – χαλίκι και MEDIUM για ομαλές επιφάνειες).

  • Με τρόμπα.
  • Κουκούλα με ενσωματωμένο διχτυωτό πλέγμα που προσφέρει καλύτερη κυκλοφορία του αέρα, μετατρεπόμενη σε τέντα για τον ήλιο.
  • Ρυθμιζόμενη πλάτη έως και την οριζόντια θέση.
  • Πλατφόρμα ποδιών ρυθμιζόμενη σε πολλές θέσεις.
  • Δύο πτυσσόμενες υποδοχές ποτηριού για το παιδί.
  • Ρυθμιζόμενη κλίση πλάτης σε πολλές θέσεις και πλατφόρμα ποδιών 2 θέσεων
  • Σύστημα αυτόματης σύνδεσης για το πορτ-μπεμπέ Navetta XL και Primo Viaggio Tri-Fix που μπορείτε να προμηθευτείτε χωριστά.
  • Ευρύχωρο καλάθι με ρυθμιζόμενο ύψος
  • Ποδόσακος
  • Κάλυμμα βροχής
  • Ζώνη ασφαλείας 5 σημείων
  • Εγκεκριμένο από την γέννηση
  • Η κουκούλα έχει προδιαγραφές για να κρεμάσετε το αγαπημένο του παιχνίδι.

Το αγορασα 570 ευρω + 70 εχτρα η τσαντα 640.

Το πουλαω 400 euro και μπορω να το φερω μεχρι την Θεσσαλονικη αν καποιος ενδιαφερετε, ειμαι απο Κατερινη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σας και παλι,

επειδη ειχα πολλα πμ για να κατεβασω την τιμη, σε οσους θα ηθελαν το καροτσι κατεβαζω την τιμη στα 350 ευρω τελικη τιμη και οπως αναφερω και πιο πανω, ειμαι απο κατερινη αλλα μπορω να μεταφερω το καροτσι και στην θεσσαλονικη αν καποιος ειναι απο εκει. Τωρα για οσους ρωτατε απο πιο μακρυα δεν θα ηθελα να το κανω αποστολη, ειναι σαν καινουργιο αγρατσουνιστο θα ηταν κριμα να το ταλαιπωρησω.

:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 9 months later...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...