Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Ολα καλα θα πανε βρε φουσκες !! DimRous δικιο εχεις.. καθε φορα διαφορετικη ομως ετσι δεν ειναι ?! ;)

Αντε να ξεμπερδευετε και εσεις με αυτη την εξεταση να αρχισουμε τις λιστες.. ! Καλη επιτυχια με την εξεταση κοριτσια !!! Ολη την θετικη μου ενεργεια !!!!!

Πηγα βολτα σημερα prenatal , θα βγαλει προσφορα λεει το book της peg perego μαζι με κουνια, στρωμα και καθισμα φαγητου 1000 ευρω !

Πως σας ακουγεται !? Σιγουρα το book ειναι παλιο μοντελο και η κουνια ηταν μια απλη απλη κουνια !!

Αγορασαμε εσωρουχακια και μπιμπερο , ενα σκουφι και καλτσουλια !! Τα εσωρουχακια τα πηρα για 3-6 μηνων γιατι τα 56 εκ μου φανηκε πολυ μικρο !!

Μπιμπερο πηρα Dr.Brown που μειωνουν τους κολικους ...

Ρε κοριτσια τι νουμερα να παρω δεν εχω ιδεα ?! Τι θα χρειαστουμε για την πρωτη εβδομαδα φευγοντας απ το μαιευτηριο ? Πραγματικα ομως οχι αχρηστα ... Γιατι ωχ αμαν κ πως ξεσηκωνομαι !!


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγώ κορίτσια έχω παραιτήθηκα απο την δουλειά μου τον Σεπτέμβριο του 2013...είχα δύσκολο ωράρια και για να πώ την αλήθεια ήταν μια δύσκολη απόφαση γιατί πλήρώναν καλά και παραπάνω και ήταν σίγουρη και σταθερή δουλειά και με ενοίκιο κάθε μήνα αυτά τα πράγματα σε τρομάζουν ...έφτασα όμως στα οριά μου...μου έλειπε ο μικρός,ο άντρας και το σπίτι μου...είχα ήδη μία αποβολή τον Απρίλιο που με είχε ρίξει αρκετα ψυχολογικά...οπότε τα βάλαμε κάτω είδαμε πως κάπως θα τα βγάλουμε πέρα και ένα ωραίο πρωινο τους ανακοινωσα οτι σταματάω...τώρα αν τα πράγματα δυσκολέψουν πολύ δεν το συζητώ θα ξαναβγώ να δουλέψω άλλωστε έχω 17 χρόνια ασταμάτητης δουλειά...το μικρό μου τον άφησα 3,5 μηνών για να γυρίσω πίσω...τσπ κάνουμε το σταυρό μας και λέμε μεχρι εδώ καλά τα πάμε άλλοι δεν έχουν ούτε τα απαραίτητα...


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα θα πανε βρε φουσκες !! DimRous δικιο εχεις.. καθε φορα διαφορετικη ομως ετσι δεν ειναι ?! ;)

Αντε να ξεμπερδευετε και εσεις με αυτη την εξεταση να αρχισουμε τις λιστες.. !

Πηγα βολτα σημερα prenatal , θα βγαλει προσφορα λεει το book της peg perego μαζι με κουνια, στρωμα και καθισμα φαγητου 1000 ευρω !

Πως σας ακουγεται !? Σιγουρα το book ειναι παλιο μοντελο και η κουνια ηταν μια απλη απλη κουνια !!

Αγορασαμε εσωρουχακια και μπιμπερο , ενα σκουφι και καλτσουλια !! Τα εσωρουχακια τα πηρα για 3-6 μηνων γιατι τα 56 εκ μου φανηκε πολυ μικρο !!

Μπιμπερο πηρα Dr.Brown που μειωνουν τους κολικους ...

Ρε κοριτσια τι νουμερα να παρω δεν εχω ιδεα ?! Τι θα χρειαστουμε για την πρωτη εβδομαδα φευγοντας απ το μαιευτηριο ? Πραγματικα ομως οχι αχρηστα ... Γιατι ωχ αμαν κ πως ξεσηκωνομαι !!

Καλοφόρετα τα πραγματάκια!!!!

Παλιό ή καινούργιο μοντέλο το θέμα είναι να σε βολεύει κοριτσάκι!

Κάνε μια ερευνα αγορά να δείς τις τιμές και αποφασίζεις!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια θα σκασω. Σε μια ωρα πρεπει να είμαι στο δρομο κ ειμαι ακομα στη δουλεια. Πρεπει να προλαβω να κανω μπανιο ξυρισμα κ να ντυθω αααα τ νευρα μουυυ


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα θα πανε βρε φουσκες !! DimRous δικιο εχεις.. καθε φορα διαφορετικη ομως ετσι δεν ειναι ?! ;)

Αντε να ξεμπερδευετε και εσεις με αυτη την εξεταση να αρχισουμε τις λιστες.. ! Καλη επιτυχια με την εξεταση κοριτσια !!! Ολη την θετικη μου ενεργεια !!!!!

Πηγα βολτα σημερα prenatal , θα βγαλει προσφορα λεει το book της peg perego μαζι με κουνια, στρωμα και καθισμα φαγητου 1000 ευρω !

Πως σας ακουγεται !? Σιγουρα το book ειναι παλιο μοντελο και η κουνια ηταν μια απλη απλη κουνια !!

Αγορασαμε εσωρουχακια και μπιμπερο , ενα σκουφι και καλτσουλια !! Τα εσωρουχακια τα πηρα για 3-6 μηνων γιατι τα 56 εκ μου φανηκε πολυ μικρο !!

Μπιμπερο πηρα Dr.Brown που μειωνουν τους κολικους ...

Ρε κοριτσια τι νουμερα να παρω δεν εχω ιδεα ?! Τι θα χρειαστουμε για την πρωτη εβδομαδα φευγοντας απ το μαιευτηριο ? Πραγματικα ομως οχι αχρηστα ... Γιατι ωχ αμαν κ πως ξεσηκωνομαι !!

neo geo, ανέβασε η dimrous μία ωραία λίστα με τα πρώτα ρουχαλάκια εκτός μαιευτηρίου, 2-3 σελίδες νωρίτερα.Αυτό το book της P.Perego ξεκινάει απο 320 ευρώ στο skroutz, μήπως το 1000ρικο είναι λίγο παραπλανητικό; Eγώ θα πάρω κούνια από το ικεα με 100ευρω και στρωματάκι cocomat με 150ε.Την δική τους κούνια πόσο την κοστολογούν.Δες πρώτα τις αρχικές τους τιμές και μετά αποφάσισε γτ πολλές φορές τα πακέτα αυτά είναι παραπλανητικά.Επίσης είδα ότι υπάρχουν αυτοαποστειρώμενα μπιμπερό; Γνωρίζει καμία κάτι μπας και γλιτώσουμε τον αποστειρωτή;


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ κοριτσια θα σκασω. Σε μια ωρα πρεπει να είμαι στο δρομο κ ειμαι ακομα στη δουλεια. Πρεπει να προλαβω να κανω μπανιο ξυρισμα κ να ντυθω αααα τ νευρα μουυυ

stroumf, δε χρειάζεσαι ξύρισμα εξωτερικά γίνεται...καλή επιτυχία!!!:)

και μην αγχώνεσαι γτ σε αυτούς τους υπέρηχους όλοι περιμένουν πριν μπουν...


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσια θα σκασω. Σε μια ωρα πρεπει να είμαι στο δρομο κ ειμαι ακομα στη δουλεια. Πρεπει να προλαβω να κανω μπανιο ξυρισμα κ να ντυθω αααα τ νευρα μουυυ

stroumf εχει δικιο η fey και εμενα τελικα μονο εξωτερικα με ειδε δεν μου εκανε κολπικο παροτι νομιζα οτι θα γινει για να δουμε καλα τον τραχηλο λογω περιδεσης !! Οποτε απο ξυρισμα (που θελει και την πιο πολυ ωρα ) εισαι κομπλε ! Παιξτο και λιγο συντροφισα ρε παιδι μουυ !! ;)


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

neo geo....xaxaxaxxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxxaxa

και εγω συντροφισα...χαχαχαχαχαααααα...κατι ψιλοεκανα χθες αλλα λογω του οτι η οπτικη μου εχει μειωθει απο ολες τις γωνιες και τα πλατη λογω κοιλιας...πρεπει να τα κανα. ...χαλια....αλλου εδω αλλου εκει....χαχχαχαχαχαχ

στρουμφακοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ολα καλα...!!!!!μην αγχωνεσαι ,θα προλαβεις!!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

neo geo, ανέβασε η dimrous μία ωραία λίστα με τα πρώτα ρουχαλάκια εκτός μαιευτηρίου, 2-3 σελίδες νωρίτερα.Αυτό το book της P.Perego ξεκινάει απο 320 ευρώ στο skroutz, μήπως το 1000ρικο είναι λίγο παραπλανητικό; Eγώ θα πάρω κούνια από το ικεα με 100ευρω και στρωματάκι cocomat με 150ε.Την δική τους κούνια πόσο την κοστολογούν.Δες πρώτα τις αρχικές τους τιμές και μετά αποφάσισε γτ πολλές φορές τα πακέτα αυτά είναι παραπλανητικά.Επίσης είδα ότι υπάρχουν αυτοαποστειρώμενα μπιμπερό; Γνωρίζει καμία κάτι μπας και γλιτώσουμε τον αποστειρωτή;

να σου πω την αληθεια δεν τα κοιταξα ! Δεν με ενδιαφερει ακομα η κουνια κ το καροτσι απλα αυτος που μας εξυπηρετησε μας ρωτησε αν θελουμε να δουμε κ ειπαμε οκ ας παρουμε μια ιδεα ! Το φανταστηκα ομως οτι κατι θα παιζει το book νομιζω ειναι παλιο μοντελο αρα και φτηνοτερο ! Τωρα που τ κοιταξα ειναι τριπλο με πορτ μπεμπε και καθισμα αυτοκινητου


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

xeimwnas τι κάνεις? πως πάνε τα μωράκια σου???εμφάνισες και συ διαβήτη κύησης?εγώ έχω ήδη 10 μέρες με ινσουλίνη!αλλά και πάλι κάποιες φορές είναι πάνω απο το κανονικό!

κορίτσια απο συσπάσεις πως πάτε??εγώ χωρίς να κάνω τίποτα,ένα φαγητό μόνο η κοιλιά απο το απόγευμα και μετά είναι πέτρα!!!:(

Κ εγω Μαρια μου με διαβητη κυησης. Να ζησεις κ για τη γιορτη σου :-) .. δεν κανω ακομη ινσουλινη, θα το ελεγχω αρχικα με διατροφη κ μετρησεις κ θα δουμε.

Απο συσπασεις ολα καλα!! 4-5 τη μερα κ πετρα η κοιλια, αλλα ο γιατρος λεει φυσιολογικο κ να μην ανυσηχω.

Τα ζουζουνια μεγαλωνουν κ κλωτσανε παντου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κ εγω Μαρια μου με διαβητη κυησης. Να ζησεις κ για τη γιορτη σου :-) .. δεν κανω ακομη ινσουλινη, θα το ελεγχω αρχικα με διατροφη κ μετρησεις κ θα δουμε.

Απο συσπασεις ολα καλα!! 4-5 τη μερα κ πετρα η κοιλια, αλλα ο γιατρος λεει φυσιολογικο κ να μην ανυσηχω.

Τα ζουζουνια μεγαλωνουν κ κλωτσανε παντου!!!

α,γιορτάζουν σήμερα οι Μαρίες μας; Nόμιζα είναι για τις παρθένες...με τον κρίνο κι εσείς κορίτσια;;; ;)


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ομορφοκοιλιτσες!!!!

dimrous stroumf fysalida kai suasana καλη επυτηχια !!!περειμενουμε νεα σας!!!

ρουνααυτο που λες το κανω και εγω μαλιστα οταν με κλωτσαει το αανταποδιδω με μια ελαφρια πιεση στην κοιλιττσα μου σε εκεινο το σημειο και το ξανακανει..χθες το βραδυ οταν ξαπλλωσα του εβαλα σστην κοιλιτσα μου ττι μουσικη απο ενα παιχνιδακι πο του αγορασα μιλαμε εν μπορεις να φανταστεις δεν σταματησε να κλωτσαει και να πηγαινει περα δωθε του αρεσε πολυ!!!και σημερα κυριος με ξυπνησε απο της 7 με τις κλωτσιες του!!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

stroumf εχει δικιο η fey και εμενα τελικα μονο εξωτερικα με ειδε δεν μου εκανε κολπικο παροτι νομιζα οτι θα γινει για να δουμε καλα τον τραχηλο λογω περιδεσης !! Οποτε απο ξυρισμα (που θελει και την πιο πολυ ωρα ) εισαι κομπλε ! Παιξτο και λιγο συντροφισα ρε παιδι μουυ !! ;)

εμενα μου εκαναν και κολπικο προληπτικα για να δουνε πως ειναι ο τραχηλος μου!!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω εχω καταλαβει :) και πεμπτη εχω ραντεβου με διαιτολογο να μου δωθει διατροφη για διαβητη κυησης :o :O ...[/quote

ολα καλα θα πανε χειμωνα απλα πρεπει να προσεχεις την διατροφη σου αρκετα τωρα!!!ασεπου εισαι και απο της τυχερες εσυ οχι μονο δεν θα παρεις κοιλακια θα εισαι και πιο αδυνατη απο πριν....:D ολα καλα κοριτσακι με τ καλο να ερθουν τα μωρακια σου!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...