Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Ελα παιδιααα ελα παιδιααα !! Τι εγινε εχουμε τα πρωτα νεα ???

Τι να σου πω βρε ελενη κ εγω περιμενα κολπικο αλλα ειδε απο πανω τον τραχηλο κ το ραμμα , ειχε αυξηθει κ μισο εκατοστο λογω του ουτροτζεσταν! Τι να πω κατι θα ξερει αυτη παραπανω....!αντε κορες γουερ αρ γιου????

Φυσαλιδα συντροφισες μας βλεπω ολες σε λιγο καιρο κ εγω με καθρεφτακι την εβγαλα αλλιως μια εδω κ μια εκει χαρτη θα χα φτιαξει με το ξυραφακι ;):P


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ελα παιδιααα ελα παιδιααα !! Τι εγινε εχουμε τα πρωτα νεα ???

Τι να σου πω βρε ελενη κ εγω περιμενα κολπικο αλλα ειδε απο πανω τον τραχηλο κ το ραμμα , ειχε αυξηθει κ μισο εκατοστο λογω του ουτροτζεσταν! Τι να πω κατι θα ξερει αυτη παραπανω....!αντε κορες γουερ αρ γιου????

Φυσαλιδα συντροφισες μας βλεπω ολες σε λιγο καιρο κ εγω με καθρεφτακι την εβγαλα αλλιως μια εδω κ μια εκει χαρτη θα χα φτιαξει με το ξυραφακι ;):P

Και μένα δεν μου έκανα κολπικό υπέρηχο ,ούτε τώρα ούτε στο γιό μου.


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ στα τυφλά τον κάνω τον καλλωπισμό δεν βλέπω καν τι γίνεται εκεί κάτω!!!!Με αυτή την κοιλούμπα πως να δώ άλλωστε????

Και εγω το έχω εγκαταλείψει το σπορ. Δεν βλέπω τίποτα και δεν θέλω να κάνω καμιά ζημιά.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα θα πανε βρε φουσκες !! DimRous δικιο εχεις.. καθε φορα διαφορετικη ομως ετσι δεν ειναι ?! ;)

Αντε να ξεμπερδευετε και εσεις με αυτη την εξεταση να αρχισουμε τις λιστες.. ! Καλη επιτυχια με την εξεταση κοριτσια !!! Ολη την θετικη μου ενεργεια !!!!!

Πηγα βολτα σημερα prenatal , θα βγαλει προσφορα λεει το book της peg perego μαζι με κουνια, στρωμα και καθισμα φαγητου 1000 ευρω !

Πως σας ακουγεται !? Σιγουρα το book ειναι παλιο μοντελο και η κουνια ηταν μια απλη απλη κουνια !!

Αγορασαμε εσωρουχακια και μπιμπερο , ενα σκουφι και καλτσουλια !! Τα εσωρουχακια τα πηρα για 3-6 μηνων γιατι τα 56 εκ μου φανηκε πολυ μικρο !!

Μπιμπερο πηρα Dr.Brown που μειωνουν τους κολικους ...

Ρε κοριτσια τι νουμερα να παρω δεν εχω ιδεα ?! Τι θα χρειαστουμε για την πρωτη εβδομαδα φευγοντας απ το μαιευτηριο ? Πραγματικα ομως οχι αχρηστα ... Γιατι ωχ αμαν κ πως ξεσηκωνομαι !!

Αχ κι εγώ αυτό το πρόβλημα έχω. Δεν ξέρω πόσο θα βγει το μωρό. Δεν ξέρω πόσο μακρύ θα είναι σε κάθε 3μηνο. Βλέπω κι εδώ στις αγοροπωλησίες που γράφουν 9-12 μηνών αλλά κάνει για 6 και λέω καλά κρασιά. 6 μηνών θα είναι καλοκαίρι και 9-12 χειμώνας. Τι να πάρω;;;;:rolleyes:


WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια έχω παραιτήθηκα απο την δουλειά μου τον Σεπτέμβριο του 2013...είχα δύσκολο ωράρια και για να πώ την αλήθεια ήταν μια δύσκολη απόφαση γιατί πλήρώναν καλά και παραπάνω και ήταν σίγουρη και σταθερή δουλειά και με ενοίκιο κάθε μήνα αυτά τα πράγματα σε τρομάζουν ...έφτασα όμως στα οριά μου...μου έλειπε ο μικρός,ο άντρας και το σπίτι μου...είχα ήδη μία αποβολή τον Απρίλιο που με είχε ρίξει αρκετα ψυχολογικά...οπότε τα βάλαμε κάτω είδαμε πως κάπως θα τα βγάλουμε πέρα και ένα ωραίο πρωινο τους ανακοινωσα οτι σταματάω...τώρα αν τα πράγματα δυσκολέψουν πολύ δεν το συζητώ θα ξαναβγώ να δουλέψω άλλωστε έχω 17 χρόνια ασταμάτητης δουλειά...το μικρό μου τον άφησα 3,5 μηνών για να γυρίσω πίσω...τσπ κάνουμε το σταυρό μας και λέμε μεχρι εδώ καλά τα πάμε άλλοι δεν έχουν ούτε τα απαραίτητα...

Εγώ σταμάτησα από τη δουλειά μου για τους ίδιους λόγους με σένα τον Ιανουάριο του 2014. Τρελά ωράρια...λογιστήριο γαρ, απαίσιο κλίμα...μια ζωή στο άγχος, στην πίεση και το βρισίδι. Εντάξει σταθερός μισθός από τους "παλιούς" βασικούς :tongue:

Αλλά ρε κορίτσια, τα βάλαμε κάτω με τον άντρα μου και λέμε κάτσε. Είμαι 28, έχουμε ένα σπίτι για την ώρα οι δυο μας και μαζευόμαστε να φάμε "μεσημεριανό" στις 8, 9 ... πολλές φορές και 10 το βράδυ. Συνειδητοποιημένα θέλαμε και παιδί....πως θα γίνει όμως; Μόνο με την πράξη; Δε φτάνει αυτό!!!

Κι έφυγα...

Μετά από 4 μήνες βρήκα μια επιχείρηση κοντά στο σπίτι μου, συμφωνήσαμε να μη με προσλάβει για να συνεχίσω να παίρνω το επίδομα του ΟΑΕΔ και φτάσαμε αυτή τη στιγμή να μου χρωστάει και 1.5 χιλιάρικο. :P

Οπότε στην ουσία κι εγώ άνεργη είμαι αλλά το ψιλο-προκάλεσα γιατί έτσι όπως δούλευα δε θα μπορούσα ούτε να μείνω έγκυος (στάνταρ εκεί θα γένναγα, δε θα μ αφηναν να φύγω) ούτε να μεγαλώσω το παιδάκι μου....ούτε 6 μηνών.


WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


H kellitsa που είναι σήμερα και δεν μπήκε καθόλου???

Η dim είνα Αθήνα?

Η Kellitsa σήμερα πήγε βόλτα στο Μοναστηράκι. Τσίμπησε 4 κολάν (γιατί δεν αντέχω ούτε τα παντελόνια εγκυμοσύνης ώρες ώρες) με 5 ευρώ το ένα από την Ευαγγελιστρίας....ωραιότατα και ζεστούλικα.

Πήρα και μια βάση για την τηλεόραση του δωματίου μου κι άρχισε ο άντρας μου να τρυπάει και να βαράει με σφυριά. Μετά ηλεκτρική! :)

Και τώρα θα σας ξαναφήσω για λίγο να φάω την ωραία μου πέστροφα με νιόκι και κρέμα γάλακτος (που ξανάχωσα τον άντρα μου να μαγειρέψει...το ξεφτιλίσαμε αυτη τη βδομάδα αλλά του το χρώσταγα...όλες θυμάστε τον καυγά μας και τα ψυχολογικά μου μετά απ αυτόν...χεχε)

:cool:


WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Η Kellitsa σήμερα πήγε βόλτα στο Μοναστηράκι. Τσίμπησε 4 κολάν (γιατί δεν αντέχω ούτε τα παντελόνια εγκυμοσύνης ώρες ώρες) με 5 ευρώ το ένα από την Ευαγγελιστρίας....ωραιότατα και ζεστούλικα.

Πήρα και μια βάση για την τηλεόραση του δωματίου μου κι άρχισε ο άντρας μου να τρυπάει και να βαράει με σφυριά. Μετά ηλεκτρική! :)

Και τώρα θα σας ξαναφήσω για λίγο να φάω την ωραία μου πέστροφα με νιόκι και κρέμα γάλακτος (που ξανάχωσα τον άντρα μου να μαγειρέψει...το ξεφτιλίσαμε αυτη τη βδομάδα αλλά του το χρώσταγα...όλες θυμάστε τον καυγά μας και τα ψυχολογικά μου μετά απ αυτόν...χεχε)

:cool:

μπράβο Κελλίτσα, την επόμενη φορά να προσέχει...;)

καλέ πού είναι τα κορίτσια να γεμίσει το φόρουμ χαρούμενα νέα;;;:)


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...