Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Συγνώμη κορίτσια για την καθυστέρηση, αλλά έβλεπα Criminal Minds :P

Κατ'αρχήν, είπαμε και εχθές...όχι κακές σκέψεις και από εδώ και πέρα όλα αντιμετωπίζονται. Εύκολα ή δύσκολα, πάντως δεν έχει πισογύρισμα, αν δε βγάλουμε μπεμπάκια!!!

Κατά δεύτερον, ακολουθούμε κατά γράμμα ότι μας πει ο γιατρός. Κι εγώ αύριο θα τον πάρω τηλ. για τη βλακεία που μου βγήκε με τον πόνο και την ταχυπαλμία. Έτσι για να δώσω το παράδειγμα. Είπε ξεκούραση + φάρμακα; Αυτό! Είπε, ολα καλά; Και πάλι ξεκούραση ... αυτό το ξέρουμε...δε χρειαζόμαστε εξηγήσεις.

Και τρίτον, ζηλεύω εσάς που κοιμάστε τόσο εύκολα. Εμένα το μάτι γαρίδα και το μωρό παίζει σε πρωτάθλημα ποσοδφαιρομπουνιάς!!! Από τη μία σκάνε χέρια κι από την άλλη πόδια!!!


WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για τα τέλεια αποτελεσματα των β' επιπέδων σας. Εγω σας το'πα. Αρραξτε! Μη μου κάνετε δουλειες. Λίγη σκόνη δεν έβλαψε ποτέ κανέναν.

Τελικα ήμουν η μόνη αναίσθητη όσο περιμενα να κάνω τη β'επιπεδου. Κανένα αγχος δεν είχα!!!

stroumf εχει δικιο η fey και εμενα τελικα μονο εξωτερικα με ειδε δεν μου εκανε κολπικο παροτι νομιζα οτι θα γινει για να δουμε καλα τον τραχηλο λογω περιδεσης !! Οποτε απο ξυρισμα (που θελει και την πιο πολυ ωρα ) εισαι κομπλε ! Παιξτο και λιγο συντροφισα ρε παιδι μουυ !! ;)
neo geo....xaxaxaxxaxaxaxaxaxxaxaxaxaxaxxaxa

και εγω συντροφισα...χαχαχαχαχαααααα...κατι ψιλοεκανα χθες αλλα λογω του οτι η οπτικη μου εχει μειωθει απο ολες τις γωνιες και τα πλατη λογω κοιλιας...πρεπει να τα κανα. ...χαλια....αλλου εδω αλλου εκει....χαχχαχαχαχαχ

Και εγώ στα τυφλά τον κάνω τον καλλωπισμό δεν βλέπω καν τι γίνεται εκεί κάτω!!!!Με αυτή την κοιλούμπα πως να δώ άλλωστε????

Αγαπητες συντρόφισσες! Με καθρεφτη θα δοκιμάσω αυτη τη φορά γιατι κοντεύει να ξυπνήσει η αρκούδα κάτω μου!:rolleyes:

α,γιορτάζουν σήμερα οι Μαρίες μας; Nόμιζα είναι για τις παρθένες...με τον κρίνο κι εσείς κορίτσια;;; ;)

Ελιωσα στο γέλιο!!!

Ρε κορίτσια κάτι δεν κάνω σωστά και δε μπορώ να κολλήσω τικερακι

κλικ στο nickname σου ->πίνακας ελέγχου ->επεξεργασία υπογραφής +προεπισκόπηση(να δεις πως φαίνεται)+αποθηκευση.


HgXsp11.pngvQxtp11.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια του Μαρτίου καλημέρα σε όλες!!!!Τι κάνετε??

Μπράβο στην Fysalida ,DiMrous και stroumf για τα μωράκια τους!!!πάει και αυτό λοιπόν το άγχος!!!Susana μόνο εσένα περιμένουμε σήμερα και έκλεισε και αυτός ο κύκλος για την παρέα μας!!

Stroumf μην ανησυχείς για τον τράχηλο,με ξεκούραση και προγεστερόνη όλα καλά θα πάνε!!

Εγώ πάλι κορίτσια ξυρίζομαι με ιχνηλασία,αφού δεν βλέπω τίποτα άμα νιώσω τρίχα περνάω το ξυράφι απο κει,τώρα πότε θα πάρω και κάνω δάχτυλο παραμάζεμα δεν ξέρω!!!!χιχιχιχχι


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια του Μαρτίου καλημέρα σε όλες!!!!Τι κάνετε??

Μπράβο στην Fysalida ,DiMrous και stroumf για τα μωράκια τους!!!πάει και αυτό λοιπόν το άγχος!!!Susana μόνο εσένα περιμένουμε σήμερα και έκλεισε και αυτός ο κύκλος για την παρέα μας!!

Stroumf μην ανησυχείς για τον τράχηλο,με ξεκούραση και προγεστερόνη όλα καλά θα πάνε!!

Εγώ πάλι κορίτσια ξυρίζομαι με ιχνηλασία,αφού δεν βλέπω τίποτα άμα νιώσω τρίχα περνάω το ξυράφι απο κει,τώρα πότε θα πάρω και κάνω δάχτυλο παραμάζεμα δεν ξέρω!!!!χιχιχιχχι

Καλημέρα! ! Προσπαθω! Κ πρεπει να ηρεμησω χθες δε κοιμηθηκα σχεδον καθολου κ εκανα κ πολλεε συσπασεις. Ουφ. Σουζανα περιμενουμε νεα τ ωρα θα πας;


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! ! Προσπαθω! Κ πρεπει να ηρεμησω χθες δε κοιμηθηκα σχεδον καθολου κ εκανα κ πολλεε συσπασεις. Ουφ. Σουζανα περιμενουμε νεα τ ωρα θα πας;

βρε μην ανησυχείς!!!και γω κάνω πολλές συσπάσεις,και έχω και διδυμάκια,που οι πιθανότητες για πρόωρο τοκετό είναι διπλάσιες αλλά θα τα καταφέρουμε!!σιγά λίγο ξάπλα και τσουπ έφτασαν οι βδομάδες!!!:D


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα!!!

Dim και fysalida τέλεια τα νέα σας!!!Μπράβο ρε κορίτσια τώρα πάρτε βαθιά ανάσα ανακούφισης και απολαύστε το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης!!!!

Στρουφάκι μου χαλάρωσε και όλα καλά θα πάνε ...πάρα πάρα πολλές κοπέλες έχουν μικροθεματάκια με τον τράχηλο και όμως όχι όλα πήγαν καλά αλλά γέννησαν και μετά την 40 εβδομάδα!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας τό είπα ???Μου λείπει ο άντρας μου...έχω και τον μικρό που δεν κάνει λεπτό χωρις τον μπαμπά του και όλο ρωτάει "πότε θα έρθει ο μπαμπάς?"...άντε άλλες 2 μερούλες!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ηθελα κάτι όλο να σας γράψω και όλο το ξέχναω,,,λοιπόν μην νομίζετε πως τα γνωριζα απο πριν τι χρειάζεται ένα μωρό...τι είναι το καθησματάκι αυτοκινήτου και ένα σωρό άλλα...ίσα ίσα που όταν έμεινα έγκυος δεν ήξερα που πάνε τα τέσσερα!!!Εκεί λοιπόν ανακάλυψα αυτο το φορουμ δηλαδή το parents gr γιατί αυτό δεν υπήρχε και κάναμε ένα παρόμοιο παρεάκι με κάποιες κοπέλες!!!Μάλιστα κάποιο καιρό κάναμε και παρέα...εκει λοιπον βοηθόντας η μία την άλλη μάθαμε πάρα πολλά πράγματα!!!Οπότε και εδώ κάτι παρόμοιο συμβαίνει!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=46105

Εδώ είναι η σελίδα για τις ευχές που μου είχαν ανοίξει τότε τα κορίτσια μαζί με την εμπειρία του τοκετού μου και τα πρώτα του γενέθλια!!!Αντε τα διάβασα πάλι και με πήρα τα ζουμιά!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ για την χτεσινή συμπαράσταση το μωρό είναι καλα και το βάρος του είναι 460γρ.

Μπράβο Σουζάνα. Όλα τέλεια!!! Άντε να φύγει το άγχος. Απο δω και πέρα αισιοδοξία και όλα καλά θα μας πάνε βρε κορίτσια!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...