Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Μπραβο stroumf συγχαρητηρια !!!!!!!μια χαρα το μπεμπακι σου !! Οσο για τον τραχηλο θελουν μεχρι 3 εκ! Το προβλημα ξεκιναει απο 2 κ κατω !! Εγω ειχα 2.10 στην αυχενικη κ εκανα αμεσως περιδεση ! Απο τοτε παιρνω 1 utrogestan των 200 την ημερα κ εχει αυξηθει ο τραχηλος στο μισο εκατοστο !!!

Τωρα συ που δεν εχεις περιδεση θα κανει δουλεια το χαπι ΑΛΛΑ θελει πολλλλλυυυυυ ξεκουραση, οχι βαρη , οχι πολλα σκυψιματα κ οχι κουραση !! Κοινως εισαι σε ξενοδοχειο πεντε αστερων ολα ετοιμα κ καλες διακοπες να εχουμε !!!!

Αν κανεις οτι σου λενε δεν εχεις φοβο !! :D:D:D

Κ εγω ξερω οτι περιδεση κανεις στη αρχη. Αυτος μ πε χαπια γαι να μην χρειαστει να κάνουμε. Η δουλεια ειναι δικη μας οπότε οσο μπορω χαλαρα θα πηγαινω. Θα δω τ θα μ πει κ η γιατρος μου. Ουφ. Απο τ αγχος μ σημερα κανω συσπασεις περισσότερες μ φαινεται.


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αν και χτύπησαν ενα σουβλάκι με σως γιαουρτιού νιώθω ελαφρυτερη απο ποτε,άγχος ηταν και εμένα τα κιλά,ρε κλαίω απο χαρά....

χαχαχα τέλεια φυσαλίδα!!!ευκαιρία να ανέβεις ζυγαριά ;)

susana, καλή επιτυχία αύριο!!!


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοιλακια μουυυυυυυυυυυ,όλα μια χαρα!!!!

Κοριτσάκι γλυκο 460 γρ.συμβαδιζει ακριβως με την εβδομαδα στις μετρησεις, πολυ ζωηρη,συνεχεια κλωτσαγε και εκανε μπουνιες τα χερια της,σε καποια φαση πιπιλισε,χαχαχα,ειμαι χεσμενη απο χαρα!!

Μου έκανε και κολπικό υπέρηχο για τον τράχηλο 37nm,σας ευχαριστώ όλες απο καρδιάς για την νοητή σας παρέα όλες αυτές τις ώρες!!

Στρουμφάκι μου μια χαρά είναι το μπεμπακι,και μεγαλο μωρακι!!!για τον τράχηλο φαρμακακια και ξεκούραση και όλα θα είναι οκ,ακούς;σίγουρα!!

Dumrous έκανες;που είσαι;

Σουζάνα με θάρρος αύριο,όχι σαν εμένα την κοτα,καλη επιτυχία!!!

Μπραβο μπραβο ειδες αδικα τ αγχος σου! Προσπαθω να ηρεμησω κ θα προσπαθησω να ξεκουραζομαι οσο τ δυνατον περισσότερο.


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξαπλα εισαι;; λες να μ πει κ μενα ξαπλα; ναι μ ειεπ οτι θελω χαπια δεν μ εγραψε ομως μ ειπε να παω στη γιατρκ μ να μου δωσει κ οτι θα μ ξανα δεξ αυτος στο doppler.ουφ αναμονη μεχρι τ δευτερα.

Είχα μια τεράστια αιμορραγία και νοσηλευτικά γι ΄ αυτό και παίρνω αυτά τα φάρμακα. Δεν έχει σχέση με εσένα αυτό.


ApRmp2.png
Link to comment
Share on other sites

Φαίη πριτσ που θα ανεβω στη ζζυγαριά,απο εβδομαδα,στρουμφάκι μου σε νιώθω αλλά δες τι αλλιως,με την αγωγη και ξεκούραση δεν θα χεις πρόβλημα,κανένα!!!

Μακαρι φυσαλιδα μου μακαρι!!!


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είχα μια τεράστια αιμορραγία και νοσηλευτικά γι ΄ αυτό και παίρνω αυτά τα φάρμακα. Δεν έχει σχέση με εσένα αυτό.

Αχ ναι θυμομουν οτι κάποια κοπελα τ ειχε παθει.

Ξαπλα κ υπομονη λοιπον !

ολα θα πανε καλα για όλες! !


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα, αργήσαμε να τελειωσουμε γιατι λογο τοτ ιστορικου έπρεπε να μετρησει πολλα πραγματα απο πολλες μεριες. Ολα ειναι καλα, δεν υπαρχει κανενας λογος να ανησυχω. Συνεχιζω στις ιδιες αποχρώσεις του ροζ, ενα ομορφο ομορφο (ειμαι κουκουβαγια) κοριτσακι, ειναι 424γρ και συμβαδιζει πληρως με την ημερολογιακη ηλικια. Τράχηλος 3,5 cm η εκτιμηση για προωρο τοκετο ενα τιποτα (πριν τη 37η, 2,3%) οποτε μαγνησιο δε ξαναπαιρνω. Μετα πηγα και απο το γυναικολογο μου, αυτα που παιρνω απο χαπια ειναι μια χαρα, 26η βδομαδα καμπυλη, 28η ενεση αντισωματων γιατι εχω αιμα ρεζους αρνητικο, 32η ντοπλερ. Αυτο ειναι το πλανο για το μελλον αν φε προκυψει κατι.

Φυσαλιδα και στρουμφακι ολα τελεια. Στρουμφ δε θελω στεναχωριες και χαζα λιγο πιο προσεχτικα.

Ειχα και τη κορη μου μαζι και πατησε κατι φωνες απο τη χαρα της οταν της ειπε ο γιατρος πως ειναι κοριτσι.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα και απο εμενα, αργήσαμε να τελειωσουμε γιατι λογο τοτ ιστορικου έπρεπε να μετρησει πολλα πραγματα απο πολλες μεριες. Ολα ειναι καλα, δεν υπαρχει κανενας λογος να ανησυχω. Συνεχιζω στις ιδιες αποχρώσεις του ροζ, ενα ομορφο ομορφο (ειμαι κουκουβαγια) κοριτσακι, ειναι 424γρ και συμβαδιζει πληρως με την ημερολογιακη ηλικια. Τράχηλος 3,5 cm η εκτιμηση για προωρο τοκετο ενα τιποτα (πριν τη 37η, 2,3%) οποτε μαγνησιο δε ξαναπαιρνω. Μετα πηγα και απο το γυναικολογο μου, αυτα που παιρνω απο χαπια ειναι μια χαρα, 26η βδομαδα καμπυλη, 28η ενεση αντισωματων γιατι εχω αιμα ρεζους αρνητικο, 32η ντοπλερ. Αυτο ειναι το πλανο για το μελλον αν φε προκυψει κατι.

Φυσαλιδα και στρουμφακι ολα τελεια. Στρουμφ δε θελω στεναχωριες και χαζα λιγο πιο προσεχτικα.

Ειχα και τη κορη μου μαζι και πατησε κατι φωνες απο τη χαρα της οταν της ειπε ο γιατρος πως ειναι κοριτσι.

Μπράβο!!! Τέλεια και τα δικά σου νεα!!! Με το καλό το κοριτσάκι σου λοιπόν!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κορίτσι μου,χίλια μπράβο,υπεροχα όλα!!!!

Σουζάνα νου αύριο και για εσένα τα σπουδαία καλά νεα!!!έιδες σημερα 3 στα 3!!!

Παω για υπνο γιατι κουτουλαω!!!

Καληνυχτα κοιλακια!!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα, αργήσαμε να τελειωσουμε γιατι λογο τοτ ιστορικου έπρεπε να μετρησει πολλα πραγματα απο πολλες μεριες. Ολα ειναι καλα, δεν υπαρχει κανενας λογος να ανησυχω. Συνεχιζω στις ιδιες αποχρώσεις του ροζ, ενα ομορφο ομορφο (ειμαι κουκουβαγια) κοριτσακι, ειναι 424γρ και συμβαδιζει πληρως με την ημερολογιακη ηλικια. Τράχηλος 3,5 cm η εκτιμηση για προωρο τοκετο ενα τιποτα (πριν τη 37η, 2,3%) οποτε μαγνησιο δε ξαναπαιρνω. Μετα πηγα και απο το γυναικολογο μου, αυτα που παιρνω απο χαπια ειναι μια χαρα, 26η βδομαδα καμπυλη, 28η ενεση αντισωματων γιατι εχω αιμα ρεζους αρνητικο, 32η ντοπλερ. Αυτο ειναι το πλανο για το μελλον αν φε προκυψει κατι.

Φυσαλιδα και στρουμφακι ολα τελεια. Στρουμφ δε θελω στεναχωριες και χαζα λιγο πιο προσεχτικα.

Ειχα και τη κορη μου μαζι και πατησε κατι φωνες απο τη χαρα της οταν της ειπε ο γιατρος πως ειναι κοριτσι.

Συγχαρητηριααααα !! Τι ωραιο συναισθημα !! :D μια χαρα κ αυτη η κοκονα !! :D:D


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα, αργήσαμε να τελειωσουμε γιατι λογο τοτ ιστορικου έπρεπε να μετρησει πολλα πραγματα απο πολλες μεριες. Ολα ειναι καλα, δεν υπαρχει κανενας λογος να ανησυχω. Συνεχιζω στις ιδιες αποχρώσεις του ροζ, ενα ομορφο ομορφο (ειμαι κουκουβαγια) κοριτσακι, ειναι 424γρ και συμβαδιζει πληρως με την ημερολογιακη ηλικια. Τράχηλος 3,5 cm η εκτιμηση για προωρο τοκετο ενα τιποτα (πριν τη 37η, 2,3%) οποτε μαγνησιο δε ξαναπαιρνω. Μετα πηγα και απο το γυναικολογο μου, αυτα που παιρνω απο χαπια ειναι μια χαρα, 26η βδομαδα καμπυλη, 28η ενεση αντισωματων γιατι εχω αιμα ρεζους αρνητικο, 32η ντοπλερ. Αυτο ειναι το πλανο για το μελλον αν φε προκυψει κατι.

Φυσαλιδα και στρουμφακι ολα τελεια. Στρουμφ δε θελω στεναχωριες και χαζα λιγο πιο προσεχτικα.

Ειχα και τη κορη μου μαζι και πατησε κατι φωνες απο τη χαρα της οταν της ειπε ο γιατρος πως ειναι κοριτσι.

Συγχαρητήρια πολύ ωραία τα νέα σου. Να κανείς δυο κολλητές αδερφούλες μια που έρχεται και μια που είδη έχεις.


ApRmp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...