Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλο μηνααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!:D Ποπο ποσο καιρο εχω να γραψψ κ γω εδω....καλε μην το ξεχναμε κ το καφενεδακι μας!!:P

Νατασουλα να σας ζησει ο νεοφωτιστος...γερος παντα να ειναι κ ετσι πολυυυυυυυυυυυυ σκανταλιαρης λεμεεεεεεεεεεεε...χαχα


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα κοριτσια τι κάνετε; Καλο μηνα να εχουμε με καλές εξελίξεις για τις οικογενειες μας και την χωρα μας!! Οσο γινεται στο σημειο που μας εφεραν!!

Γιωτακι δυστηχως δεν βοηθούν οι εντριβές!! Αρχισαν και τα δοντάκια της τωρα οποτε καταλαβαίνεις!! Προσπαθώ να προσαρμοστώ εδώ πανω και κυρίως να γνωριστώ ώστε να βρω παρέα για τα κοριτσια μου και για εμας!! Θα μπουμε σε μια σειρα που θα παει!!

Δεν γινεται να σου ανανεώσουν την συμβαση; Μπαίνεις ταμειο ανεργειας όταν ληγει ή σύμβαση;

Να σας ζησει ο νεοφωτιστος εστω και αργα!!! Σε νιωθω απολυτα, το ιδιο ταλιμπαν είναι και η δικια μου δεν την προλαβαινω!!!Πολύ ομορφο ονομα του δώσατε!!

Εμεις έχουμε νεα μανία!! Την λεκάνη της τουαλέτας!! Θέλει να βρεχετε με το νερο της!!!!!! Εγκεφαλικα παθαίνω!! Το ατιμο το παιδι λιγο να γυρισω το κεφάλι μου να δω αν εχει γινει το νερο στην μπανιέρα ή να πετάξω την πάνα σηκωνει το καπακι και χωνει τα χερια μεσα!!! Την εχω παρει με το καλο, με τις φωνές μεχρι και ξυλιες στο κωλαρακι της εριξα τιποτα!! Η άλλη της μεγαλη μανια είναι η ερμη η Αρτεμις!! Δεν το αφηνει σε ησυχια το μωρο!! Της δινει και χτυπηματάκια αλλα το κυριως της δινει φιλακια ή την χτυπαει με το δαχτυλο της λεγοντας της ιιι..ιιι,,. Ιι.. θέλει να παιξουν μωρε, αλλα το άλλο που να καταλαβει τι θελει η Μαρινα με τις στριγλιες της και της συνεχομενες αποπειρες της να πεφτει πανω της για να την φιλησει και να της μιλησει, φοβαται και ουρλιαζει!!!!!!!! Ενας πανικος γινεται ολη μερα!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίίίίίίίίίίίτσιαααααα!!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε???????????

Χρόνια και ζαμάνια..........

Πόσο καιρό έχω να γράψω κι εγώ εδώ........

Χαίρομαι που είστε όλες καλά!!!!!!

Huida, με το καλό κοριτσάκι και το δεύτερο μωράκι σου!!!

Νατάσα, να σας ζήσει ο μικρός σας!!!!!!!!!!

Άντε να επιστρέφουμε όλες σιγά σιγά εδώ!!!!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

kale polla mynhmata vlepw ti egine?????????????xaxaxaxaxaxaxax.na ton xairesai natasa ton gioka sou na ton deis opws epithimeis!!!!!!

namai kai gw me 2 tikerakia oi perissoteres fusika to xerete apo to fb alla to lew kai apodw perimenoume aderfaki,den nwmizw na xarei idiaitera sthn arxh alla meta elpizw kai euxomai na to agapisei.Egw exw anamikta sunaisthmata akoma den to exw xonepsei pws xanarxizw apo thn arxh,apostiroseis xenuxtia popo oute na to skeutomai den thelw.Meta omws telos xemperdepsa!!!!!!

Maraki pws einai voria?ama einai kala na erthoume kiemeis xaxaxaxa.edw den paleuete allo dustixos h katastash


pP3gp3.png?eFIobjVKFp42p3.png?QwwiArHL
Link to comment
Share on other sites

Το ποσο πολυ χαρηκα που διαβασα τοοοοσα πολλα νεα δεν λεγεται!!!!

Νατασα μου αστο το παιδακι να ξεδωσει και να χαρει ακομα και με τις σκανταλιες... Περασε τοσα (τοτε παλια χαχαχα...) ... και οπως λες καλυτερα που ειναι δραστηριος και ας σε κουραζει!!!

Εφη ειχα ξεχασει οτι εισαι η ελενα 10 και νομιζα πως εγραφε μια αλλη ελενα που εγραφε παλια εδω... (το εχω χασει λεμε)..

Κατερινααααααααα θελω να δω και απο εσενα δευτερο τικερακι!!!!

Μαρακι δεν ξερω τι να σου πω... υπομονη?? θα μου πεις που την πουλανε να αγορασεις λιγη....ευχομαι καλα κουραγια και μην ξεχνας μπορα ειναι θα περασει....


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας φιλεναδες. Καλο χειμωνα να εχουμε. Ξεκινησαν τα κρυα. Εμεις ειμαστε ολη μερα με το τζακι... Ο μικρος εννοειται οτι θελει να παιξει με τη φωτια....

Κατερινα με το καλο... Κουραγιο ευχομαι....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ ποσο μ' αρεσει που βλεπω και αλλα νεα τικερακια!!!!!!!! Τι ομορφες στιγμές!! Με το καλο να υποδεχτουμε και τα νεα μωρακια κι ας μην ειναι Φεβρουαρίου!!!

Δυσκολα τα πραγματα πολυ κοριτσια!! Απο θέμα δουλειας εχω απελπιστει!! Δεν βρισκω απογευματινη!! Τεραστια η ανεγια και εδω πανω, αφηστε που χαρακτηριζομαι και ως ξένη!!! Τι να πω; Εκοψαν και αλλα χρημματα απο τον μισθο του Σπύρου και δεν ξέρω τι θα κάνουμε!! Απελπισια!! Να ναι καλα οι γονεις που βοηθουν!! Εκει καταντησαμε!!

Η κατασταση στο σπιτι χαρακτηριζεται μονο ως πανικος!! Τι να πρωτοπω;

Εσεις τι κανετε;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Και η Νεφελιτσα μου μεγαλωνει και καθε μερα με κανει να γελαω πιο πολυ... Εχθες το βραδυ δεν επινε το γαλα της και της λεω καταπινε παιδι μου, και αρχισε να ξεροκαταπινει και καλα για να με κοροιδεψει.. κρατηθηκα να μην βαλω τα γελια και της λεω, με κοροιδευεις Νεφελη, σε βλεπω και αρχισε να κλεινει τα ματια της για να μην την βλεπω και να ξεροκαταπινει!!! Δεν ξερω τι κανετε εσεις, σε τετοιες περιπτωσεις, αλλα εγω που ειμαι και λιγο ψωνιο εβαλα τα γελια... μου φανηκε πολυ αστειο και φυσικα δεν περιμενα πως απο τοσο μικρα θα προσπαθουν να μας κοροιδεψουν...

Αχ βρε κοριτσια, το αγαπαω τοσο πολυ, το σκατοπαιδο και μου λειπει που δεν την βλεπω την μιση μερα που δεν μπορω να την μαλωσω με τιποτα... Και λεω θα την σκατομαθω και μετα θα την μαλωνω...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Φιλεναδες μου μπηκα να σας ευχηθω και απο εδω...

Χρονια πολλα, καλες γιορτες να εχουμε, με υγεια... Να βλεπουμε τα ζουζουνια μας να μεγαλωνουν (σε λιγο γινονται 2 χρονων το πιστευετε???) και να μας κανουν ακομα πιο κουκουβαγιες - μαμαδες!!!!

Στις μανουλες που στην κοιλιτσα τους χτυπάει μια νεα καρδουλα ευχομαι να πάνε όλα καλά και να πάρουν αγκαλίτσα τα βλαστάρια τους γερά...

Σχεδόν 3 χρονια τώρα είστε η καλύτερη παρεούλα... Σας αγαπάω πολυ να το ξέρετε!!!!!:P:p:p


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...