Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερα φιλεναδες. Ναμαστε κι εμεις. Περασαμε τις ιωσουλες μας, ευτυχως ελαφρα, και τωρα αναρρωνουμε. Αντε να γινουμε τελειως καλα μηπως παμε στο χωριο τωρα στις γιορτες, γιατι στην Αθηνα δεν εχω συνηθισει το Πασχα.

Καλες γιορτες λοιπον με υγεια.......


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

pwpw vre koritsia ontws erimose to cafe mas. ante gia elate apo dw kai valte kai tis sintages sas oi xrisoxeres na tis doume. kalo to fb alla edw toulaxiston menoun. gia peraste gia peraste. na euxithw se oles kalo pasxa kai oses tha figete gia ta xwria sas kala na perasete kai na girisete ananeomenes:)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!! ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΤΣΟΥΡΕΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΛΑ ΝΟΙΩΘΩ ΑΧΡΗΣΤΗ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΒΑΨΩ ΚΑΤΙ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ!!

ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕ ΞΕΡΩ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΣΥΝΑΧΩΘΗΚΕ!!!!!! ΚΛΑΨ!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!!!!!!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Εμεις τελικα δεν παμε στο χωριο. Αερας και υγρασια μου ειπαν οι δικοι μου. Δεν ειναι να παιζουμε με το μικρο τωρα. Κι από του χρονου μου υποσχεθηκε ο αντρας μου δεν θα ξανακανουμε Πασχα Αθηνα (γκρινιαξα και λιγο!!!! γιατι αυτος φοβαται κυριως). Ας ειναι καλα ο μικρουλης ομως και χαλαλι, εννοειται.....

Καλη Ανασταση λοιπον και καλα να περασετε οτι και να κανετε....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ολες γκρινιαζουμε πως ερημωσε το καφε... αλλα καμια δεν γραφει και εδω :(.

Παει και η απουσιολογος, τσαμπα που μας μαλωνε καποτε... λεω για να την τιμωρια οταν ερθει αθηνα να παμε για καφε και να μην την καλεσουμε χιχι.....

Εμεις περασαμε σουπερ Πασχα στο χωριο μου με 3 μικρα στο σπιτι και ενα μωρο μιας εβδομαδας.. χαχα.. αδειαζαμε το καλαθι του μπανιου 3 φορες την ημερα απο τα παμπερς... Και μια ωρα το απογευμα στο μπανιο για να τα πλυνουμε απο τα χωματα!!!! Τωρα επιστρεψαμε και η Νεφελη ειναι συνεχεια στην μπαλκονοπορτα και χτυπαει τα χερια της να βγει εξω.....


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα....Είμαι αδικαιολόγητη το ξέρω....Ελπίζω να είστε όλες καλά,και τα αγγελούδια σας ακόμη καλύτερα...Εμείς είμαστε πολύ καλά, παραμένουμε τροφαντοί και ψηλοί, λέμε κουβεντούλες και αλωνίζουμε όόόόλο το σπίτι...Σε 15 μέρες βαφτιζόμαστε κιόλας...Δημήτρης το όνομα....Καρδούλα μου, mummycool, giota, και από όλες περιμέμω νέα σας...φιλιά....


k5f4p3.png

NRrPp3.png

Link to comment
Share on other sites

opa huidako pou eisai xamenh re c. ola kala? zeis? mas elipses ontos eisai adikaiologiti estw ena mhnyma eprepe na mas to stelneis. kalh vaftisi na exete kai vale kai kamia photo na sas doume:) episis an exeis facebook ela kai apo kei mias kai edw to erimosame ligo to kafenedaki mas:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και από εμένα!!Καλό μήνα να έχουμε!!

Είμαι αδικαιολόγητη το ξέρω, ελπίζω να μπορέσω να επανορθώσω!!

Για όσα κορίτσια δεν έχουν fb, στις 14 Μαίου ημέρα Σάββατο θα ανέβουμε Αθήνα και λέω να σας δώ από κοντά! Λεπτομέρειες συνάντησης δεν έχουμε πεί ακόμα, μόνο ότι θα είναι το πρωί το καφεδάκι μας. Οι περισσότερες μάλλον δεν θα φέρουν μωράκια, αλλά και όσες θα φέρετε τα αγγελουδάκια μην ανησυχείτε θα σας βοηθάμε και εμείς να τα προσέχουμε! :-))

Μόλις κανονίσουμε λεπτομέρειες θα σας πω, όποια θέλει ας μου στείλει με πμ το κινητό της για να μπορώ να ειδοποιήσω σε περίπτωση αλλαγής..

Χθές Πρωτομαγιά ο καιρός εδώ ήταν χάλια! Βγήκαμε μια βόλτα το απόγευμα και πήγαμε στο βουνό, ο Νικόλας ξετρελάθηκε η Νεφέλη της στολίσαμε τα μαλλιά με μαργαρίτες και πόζαρε για φωτό!χαχαχαχα!!

Κατα τα άλλα περάσαμε δύσκολο χειμώνα με συνεχείς ιώσεις, εύχομαι και ελπίζω να το έχουμε ξεπεράσει και εύχομαι γρήγορα να αλλάξει ο καιρός για να τις ξεχάσουμε τελείως!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλη εβδομαδα και καλο μήνα!!!!!!!huidaki τι κανετε?????

Ιωαννα θελω πολυ να σε γνωρίσω τι θα γίνει όμως δε θα φέρεις τη Νεφ και το Νικόλα να παίξουμε!!!!!

Βαριέμαι πολυ σήμερα δευτεριάτικα!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου, λυπηθείτε με!!

Κάνω αμάν και πώς να πάω για καφέ ΜΟΝΗ, χωρίς να κυνηγάω τα ζουζούνια...ελάτε μετά από το σπίτι να τα γνωρίσετε αν θέλετε!!! :-)))

Συγνώμη, αλλά έχω ανάγκη την ξεκούραση...


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω θελω εναν καφε ΜΟΝΗ.... μπορει να σας φαινεται περιεργο αλλα απο την ωρα που γεννησα δεν εχω πιει ουτε ενα καφε χωρις την Νεφελη διπλα μου.... Ε, νομιζω το δικαιουμαι ετσι δεν ειναι?????


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ!!

Λοιπόν, καφεδάκι κατά τις δώδεκα Σάββατο 14 Μαίου στην Βούλα. για περισσότερες λεπτομέρειες, στείλτε μου πμ να σας στείλω το τηλ μου...

Φιλάκια πολλάααα!!!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...