Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μαρια ωραια τα λες. Κι εγω τις μερες που δουλευω πιο ξεκουραστη ειμαι. Τα παιδια περνανε μια χαρα με τον παππου και τη γιαγια, τα ταϊζουν τα κοιμιζουν (εννοειται τους εχω απολυτη εμπιστοσυνη). κι εγω ερχομαι το απογευματακι για παιχνιδι......

Υπομονη λοιπον, λιγοι μηνες ειναι θα περασουν και μετα........welcome στο club της τρελας (χαχαχα). Αυτες τις μερες τα μικρα αποφασισαν να ξυπνανε από τα αγρια χαραματα. Και χτες ημαστε σε ενα τραπεζι κι ενας πατερας δυο 20χρονων ελεγε οτι την επομενη θα κοιμοταν μεχρι το μεσημερακι (γκρρρρρρ). Εμεις ποτε ξανα????? Αντε να πανε να σπουδασουν καπου εκτος, να ξεκουραστουμε λιγο.........

Κατα τα αλλα, τα παιδια ειναι ευτυχια.....

Το παρτυ μας Μαρια πολυ ομορφο. Η μικρη θελει παλι τωρα (δεν μπορει να συνειδητοποιησει οτι μια φορα το χρονο εχουμε γενεθλια).


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εδω ειμαι και εγω... ενταξει μην βαρατε με πηρε λιγακι απο κατω αλλα οκ παει τωρα... το μονο που θελω να τελειωσει η περιοδος (κοντευω να κλεισω δυο εβδομαδες με αιμα) και μετα θα τα αφησω οοοολα πισω....

Το καλο ειναι πως φυγαμε τριημερο, περασαμε σουπερ αλλα το κακο ειναι πως αρπαξα πολυ βαρυ κρυωμα και δεν την παλευω .... ε, ολο κατι να εχω για να μην βαριεμαι χαχα.. το απογευμα θα παω σε ενα γιατρο να μου δωσει αλλη θεραπεια γιατι αυτα που παιρνω τωρα δεν με βοηθησαν καθολου.. να φανταστειτε εχθες εκανα εισπνοες με vicks και δεν ενοιωθα καθολου το αρωμα του, που αυτο βρωμαει απο χιλιομετρα ... τοσο μπουκωμενη ειμαι.. λετε να βαλω τουμποφλο???? χαχαχα...

Η Νεφελη εχει γινει τρελο ζουζουνι και πολυ χαδιαρικο, ολο θελει αγκαλιτσα και αν αρχισω να την χαιδευω στην πλατουλα μπορει να κατσει ωρες... πολυ μου αρεσει αν και νομιζω την κακομαθαινω ετσι αλλα δεν βαριεστε απο αγαπη και απο χαδια δεν επαθε κανενας τιποτα σωστα????

Ελενα τι εγινε με την μαμα σου?????


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa sthn idia selida 1 mhna!!!!

kalhmera kalo mhna na exoume oloi kai na fugoun epitelous ta sinefa...

Emeis kala eimaste etoimazomaste gia th vaftisei eimai ligo sto treximo kai sto psaksimo alla einai wraia!!H mikrh megalonei kai zoireuei akoma pio pollh den xerw pou tha ftasei epitelous kanei pleon ta panta apantaei me nai kai oxi anoigei ta fermoar anevainei pantou mallon den uparxei akti pleon na th frenarei,toulaxiston einai kala..

Kai nai exoume akoma 2 dontia apisteuto sto gines tha mas grapsoun sto telos,xaxaxa..auta filakia kalhmera


pP3gp3.png?eFIobjVKFp42p3.png?QwwiArHL
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τι κανετε ???πωπω παει το καφε αραχνιασε....

Γιωτούλα μου περαστικα γρξγορα να σου περασουν όλαααα!!! και το αλλο θεμα μη το σκεφτεσαι αλλο δεν εχι νόημα....

Μαρια τα διαβασα και τα δικα σου τα χαϊρια καλε κατσε και λίγο πππππααπααααα!!!!!!Ολα να πανε καλα με τη μαμα σου σου ευχομαι!!!!

Ελενακι μπραβο στο κοριτσακι σου!!!! αχ μωρουλια πλεον δεν ειναι κανουν καθε μερα και καινουρια πραγματα!!!

Η Κωσταντίνα όλο μου δείχνει πραγματα μεσ στο σπίτι να της τα δωσω και μιλαει κιόλας ταυτόχρονα αλλα δε καταλαβαίνω τι λεει.... και γίνεται συνεχεια γιτι τα θελει όλα μα όλα!!!!και μια μανια με τα κουμπακια απαπαα δε αντεχω......

Δοντια ακομα 7 έχουμε, εχουμε όμως πανω απο 2 μήνες που δε τρωμε αλεσμένα, ουτε τα φρούτα τα οποια θελουμε να τα τρωμε μόνες μας παρακαλω!!!

Εκτος απ΄τη μαμυ οι άλλες τους κανατε το MMR?? Ρε μαμυ για μπες κι απο δω τι κανετε εσεις!!! ,

κατά τάλλα κοριτσακια μου τρεξιμο πολυυυυυ λιγος χρόνος για μενα και τον αντρούλη μου ο οποίος συνεχεια μου κανει παραπονα!!! Τοα Πασχα σκεφτόμαστε να παμε στη Λιμνη Ευβοίας σε ενα αγρόκτημα που βρικαμε σε σχετικα καλη τιμη αντε να παρουμε λιγο καθαρό αερα!!!! Αυτα σας αφήνω τωρα γιατι θα με απολυυυυυσσσσουυυυννννν!!!!!!! Το τικερακι μου παει λαθος ουτε αυτο δε προλαΒΑΙΝΩΩΩΩΩΩΩ!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια καλημέρα!!!!

Εμαί κι εγώ λίγο κρυωμένη και γενικά πολύ κουρασμένη...........εξαντλημένη μπορώ να πω.. δεν προλαβαινω τίποτα για εμένα εννοείται και όλο τρέχω....

Η κουκλίτσα μου είναι μια χαρά ζωηρότατη και όλο γέλια το καλό μου..

Την κρατάει η πεθερά μου ακόμα.. η μητέρα μου αύριο θα κάνει εισαγωγη στο νοσοκ να την ξεψαχνίσουν.. τουλαχ δεν είναι κακοήθεια αλλά κάτι προκαλεί τις χαμηλές μετήσεις στο αίμα και στα ερυθρά αιμοσφαίρια.... τι να πω μακάρι να μην ειναι κατι σοβαρο

Φιλάκια και γράψτε κι εδω που μενουν τα κείμενα.....


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρώτη μέρα δουλειάς σήμερα! αχ γύρισα πολύ ανανεωμένη, δεν μπορώ να σας το περιγράψω, ο μάριος με την πεθερά μου, πήγε και η κοπέλα 10-12 τον έβγαλε και τη βολτούλα του, έκανε σαν τρελός όταν με είδε!! μια χαρά όλοι χαρούμενοι

έλενα σε σκεφτόμουν κοριτσάκι, πολύ καλά νέα μπράβο, όλα θα στρώσουν, το ανιψάκι πώς είναι;;;;;


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

πρώτη μέρα δουλειάς σήμερα! αχ γύρισα πολύ ανανεωμένη, δεν μπορώ να σας το περιγράψω, ο μάριος με την πεθερά μου, πήγε και η κοπέλα 10-12 τον έβγαλε και τη βολτούλα του, έκανε σαν τρελός όταν με είδε!! μια χαρά όλοι χαρούμενοι

έλενα σε σκεφτόμουν κοριτσάκι, πολύ καλά νέα μπράβο, όλα θα στρώσουν, το ανιψάκι πώς είναι;;;;;

Σε ευχαριστώ πολύ Σοφάκι κι εσυ καλή αρχή!!

Εμεις ακόμα κανενα νεο-η μητερα μου σε λιγες ωρες θα μπει στο νοσοκ και το μωράκι άστα ακομα στην εντατικη ειναι - σκατά εν ολιγης...............

μου φαινονται όλα σαν ψέμα τι να πω.....


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!

Δίκιο έχετε ερήμωσε το καφέ μας...

Εμείς όπως ξέρετε οι περισσότερες περάσαμε έναν χειμώνα τίγκα στην ίωση, την μύξα, τον βήχα και τον πυρετό, τώρα περνάμε νομίζω το τελευταίο μας, τί να πώ..η Νεφελίτσα πίνει ανιτβιωσούλα, ελπίζω να είναι η τελευταία της σεζόν!!

Εγώ στη δουλειά καλά, αν και μερικές φορές με χαλάνεκάποιες συμπεριφορές, αλλά οκ έχω ξεπεράσει προ πολλού θέματα τέτοια με εργοδότες, κάνω την δουλίτσα μου και γυρνάω σπίτι μου και τέλος!

Τα παιδάκια μου μεγαλώνουν και με τρελαίνουν, παίζουν μια χαρά μαζί, το ένα προσέχει το άλλο, ιδιαίτερα ο Νικόλας τη Νεφέλη ...

Περιμένουμε να έρθει το καλοκαιράκι να αρχίσουμε εξορμήσεις σε θάλασσες και παραλίες, να είμαστε καλά...

Έλενα, εύχομαι γρήγορα να συνέλθει η μανούλα σου και να μην είναι κάτι σοβαρό!

Σοφία, καλή αρχή και από εδώ!!

Όσο για τις υπόλοιπες, περιμένετε να τις ταρακουνήσω λίγο στο fb να σας πούν τα νέα τους!!!

Φιλάκια σε όλες!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Hρθα και εγω!!!!!!

Τι κάνετε????

Νυστάζωωωωωωωω!!!!!!!

Το ταρζανάκι είναι καλά, δεν βάζει κώλο κάτω... Πω πω η χειρότερη ηλικία, δεν τα προλαβαίνεις!!!!!

Η μικρή μου είναι καλά!!! Μαθαίνει τους αριθμούς και τα Γράμματα και έχει πωρωθεί!!!! Όλη μέρα κάνει ασκησούλες!!! Χαχαχαχα!!!

Σήμερα πήγαμε σινέμα, τέλεια ήταν!!!

Περιμένω να περάσει ο καιρός να πάω στον αντρούλη μουυυυυυ!!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εγω χαθηκα... ολο λεω χαθηκα αλλα θα επανελθω και ολο χανομαι.. εμ τι να κανω μια το ενα μια το αλλο επεσαν πολλα... η μικρη ειναι μια εβδομαδα τωρα με την ιωση και δεν λεει να συνελθει. Βεβαια πυρετο πλεον δεν εχει αλλα πολυ μυξα ρε κοριτσια και οπως καταλαβαινετε δεν κοιμαται καθολου καλα γιατι δυσκολευεται να ανασανει. Ολο ορους της βαζω και φυσικα δεν τους θελει με τιποτα και ουρλιαζει και χειροτερευει τον λαιμο της.... Που θα παει θα τελειωσει και αυτο...

Απο μερα σε μερα γενναει η νυφη μου. Σημερα ειχε πονους νομιζε γενναει αλλα της ειπε ο γιατρος οτι ενω εχει αρχισει διαστολη δεν ειναι η ωρα ακομα... και φυσικα εγω ουτε λογος να παω φοβαμαι μην μεταφερω κανενα μικροβιο στον μπεμπη.. λετε να με περιμενει να γινουμε καλα και μετα να ερθει? χαχαχα...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια!!

Πράγματι μέρα με τη μέρα ερημώνει το καφέ μας όλο και πιο πολύ!

Σήμερα γέννησε η κουμπάρα της αδερφής μου! Θα πάμε αργότερα να δούμε το μωράκι.... Πόσο μου έλειψε αυτή η διαδικασία.....

Φιλάκια πολλά σε όλες!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια!!!

Αναπολώ τις μέρες που γράφαμε ασταμάτητα στο καφέ μας! Δεν έμπαινα για μισή μέρα και μετά διάβαζα δυο ώρες για να τα προλάβω όλα... και τώρα....

Αναπολώ τις μέρες της εγκυμοσύνης και της υπέροχης αναμονής για να αντικρύσω το μωράκι μου....

Αναπολώ τις μέρες που μοιραζόμασταν τις αγωνίες, τα άγχη μας, τη χαρά και τη λύπη μας....

Ελάτε πάλι πίσω!!!!!!!!!!!!!!!

Θέλω τις φίλες μου!!!!!!!!!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες και μπεμπάκια!!!

Αναπολώ τις μέρες που γράφαμε ασταμάτητα στο καφέ μας! Δεν έμπαινα για μισή μέρα και μετά διάβαζα δυο ώρες για να τα προλάβω όλα... και τώρα....

Αναπολώ τις μέρες της εγκυμοσύνης και της υπέροχης αναμονής για να αντικρύσω το μωράκι μου....

Αναπολώ τις μέρες που μοιραζόμασταν τις αγωνίες, τα άγχη μας, τη χαρά και τη λύπη μας....

Ελάτε πάλι πίσω!!!!!!!!!!!!!!!

Θέλω τις φίλες μου!!!!!!!!!!

Αχ κι εμενα μου λείπει εκείνος ο καιρός..... ωραια τα λέγαμε ε????

Κι εγώ το θέμα της εγκυμοσύνης το βλέπω θετικά + αν μπορούσα από πολλές απόψεις δεν θα με πείραζε να ξεκινούσαμε τις προσπάθειες για ενα αλλο bebe!!!

Φιλακια


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...