Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Θα δεις που ολα θα πάνε πολυ καλα!! Ο πρώτος χρόνος ειναι ο δυσκολος! Μετα θα τα βλέπεις να παιζουν μαζί και θα δεις πως άξιζε!!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα και από εμέναααααααααα...

Huida με το καλό!!! Μην ανησυχείς, όπως τα λέει η Μαρία, και επίσης προσωπικά το πιο δύσκολο ήταν το 1ο εξάμηνο και σκέψου πώς όταν γέννησα ο Νικόλας μου ήταν 18 μηνών. Τώρα μεγαλώνουν τα μωράκια μας και μέχρι να γεννήσεις θα συνεννοείστε τέλεια με τον Δημητράκη σου!

Κορίτσια να λέμε τα νέα μας και από εδώ..τη Νατάσσα πχπ την έχουμε χάσει τελείως..κακώς το αφήσαμε το καφέ μας...


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

loipon koritsia. gia na mazeuomaste pisw lew egw. poly erimwse auto to cafe mas kai einai krima. perasame polla mazi apo edw.

theoni mou sigxaritiria. poly euxarista nea auta. sou euxome na pane ola kala kai na exeis mia teleia egkimosini. mpes kai kana msn na ta poume kamia mera.

re koritsia exoume kana neo apo th natasa kai thn andriana? elpizw na einai kala kai autes kai ta mpempakia tous.

ante gia elate gia elate giati tha parw to apousiologio apo thn ioanna kai tha arxisw na mirazw apovoles xaxaxaxa

Link to comment
Share on other sites

xaxaxa...

Να' μαι και εγω.. ξανα!!!! Λοιπόν εμεις αρχισαμε επιτέλους να λεμε λεξουλες!! Λιγο ακομα και θα την πήγαινα σε λογοθεραπευτή!! Εχω την αισθηση πως απλα βαριέται να μιλήσει η κορη μου!!! Αυριο εχουμε να κανουμε εξετασεις αιματος!! Τσεκ απ!

Με την μικρη περνάμε μια φρικη 4,5 μερες τωρα!! Κλαιει και οδυρεται επι 24ωρου βασεως!! Ουτε κοιμάται, ουτε τρωει!! Αυριο το πρωι θα την παμε για εξετασεις αιματος και ουρων και βλέπουμε!!!

Εχουμε αρχισει και συνηθίζουμε την Ορεστιάδα οικογενειακώς!!! Βέβαια κανει πολυ κρυο και εχουμε κλειστει μεσα πριν καν προλάβουμε να κανουμε γνωριμίες με αλλες μαμάδες ωστε να βρισκομαστε να παιζουν τα παιδια!! Αλλα δεν απογοητευομαι!! Να γινει καλα το μικρο μου κοριτσάκι και ολα θα γινουν!!!!!

Αυτα τα βασικα μας νεα.. εσεις τι κανετε;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Γιωτακι μαλλον μόνο εμεις είμαστε εδω!!!!!!

Οι εξετασεις και των δυο ειναι άψογες σύμφωνα με την παιδιατρο!! Η μικρη ηταν πολύ καλύτερα χθες, αλλα σημερα είχαμε παλι οδυρμούς!! Είμαστε με αποκλειστικο θηλασμο και ενεργείτε μια φορα στις 3 μέρες!! Παίρνει καλο βαρος ομως και συμφωνα με την παιδιατρο ο οργανισμος της απορροφαει ολο το γαλα!! Εχει παρα πολλα αέρια και την πιανει λοξυγγας πολλες φορες την ημερα!!! Νομιζω πως ειναι και τα δοντια της γιατι εχουν ασπρισει τα ουλα, αλλα ακομα δεν εχουν πρηστει!! Τι να πω;Τωρα αλλαζω την διατροφή μου μιας και δεν προσεχα καθόλου και ελπιζω πως θα πετύχει!!!!! Τι κανετε εσεις;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πωπω! παλι απο την αρχη θα τα περασεις με τη διατροφη. να της κανεις λιγο μασαζακι στη κοιλιτσα με λαδακι. μπορει να τη βοηθησει να ενεργειθει και αν οχι τουλαχιστον θα την ανακουφιζει από τα αέρια. πολυ χαίρομε που είστε καλά.

εσυ πως είσαι? προσαρμόστικες εκεί πάνω στα βουνά?

Link to comment
Share on other sites

Εδω και εγώ!! Και εμένα μου έλειψε το καφέ μας!

Και εγώ την σκέφτομαι τη Νατάσσα, θα ρωτήσω την κουμπάρα μου να μου πεί!

Αντε Δευτέρα αύριο και πάλι δουλειά, ξεκινάει ο τελευταίος μήνας της σύμβασης μου και μετά...δουλειά γιοκ, χωρίς προοπτική! άντε να δούμε τί θα μας ξημερώσει..


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλεναδες. Καιρο ειχαν να γραφτουν τοσα πολλα εδω. Και δεν εμπαινα γιατι νομιζα οτι ειχατε εξαφανιστει.

Γενικα εμεις καλα ειμαστε. Εχουμε τοσο καιρο να δουμε γιατρο που μας φαινεται περιεργο. Σημερα θα παμε να κανουμε το αντιγριπικο και στα δυο.

Βαπτιστηκαμε στις 3 Σεπ, την επετειο του γαμου μας, των 5 χρονων. Και το ονομα αυτου Ηλιας-Μαριος. Περασαμε τελεια. Ο μικρος αψογος. Εννοειται περπατωντας πηγε στην εκκλησια, αλλαζε τις σελιδες στις νονες κλπ. Στο τραπεζι πηγε σε ολους. Ειναι γενικα πολυ κοινωνικος και μεγαλος αλητης. Η εννοια του ολημερις ειναι πως να καταστρεψει το σπιτι. Και ξεσηκωνει και τη μεγαλη, η οποια ηταν πιο ηρεμο παιδακι. Και οσο ειχε καλο καιρο τα εβγαζα εξω ολο το απογευμα και ξεδινανε. Τωρα δεν ξερω πως θα περασει ο χειμωνας. Αφηστε που από τωρα σκεφτομαι το κακομοιρο το χριστουγεννιατικο δεντρο!!!!!!

Αλλα ενταξει μπορει να εκνευριζομαι εκεινη την ωρα (που θα εχει σκαρφαλωσει πισω από την τηλεοραση, μεσα στο τζακι....) αλλα ξερω οτι τουλαχιστον δουλευει το μυαλο του, εστω και για τις ζημιες. Από το να ηταν ενα νωθρο παιδακι, που το φοβομασταν στην αρχη, καλυτερα ετσι βεβαια, χαλαλι του.

Αντε βρε μπαινετε πιο συχνα εδω, να τα λεμε.

Να περνατε ολες καλα και να σκεφτομαστε θετικα, γιατι μας περιμενει δυσκολος χειμωνας, δυστυχως....


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...