Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσακια και παιδακια!!!! Τι κανετε!!!!χαθηκαμε όντως!! Εγω δουλεια σπιτι,μαγειρεμα σημαζεμα και όλα τα γνωστα και η Κωσταντινα όλο και πιο πολυ θελει να είναι ανεξαρτητη!!!Βουρτσιζει τα δοντια της μόνη της και αμα κανω να της παρω την οδοντοβουρτσα μαλωνει...

Επιτέλους θα βγαλουμε και τους κοινοδοντες ο ενας βγηκε.....αντε γαιτι δε μπορω άλλο ξενυχτι και κεινη αλλο πόνο,το καμαρακι κριμα μωρε!! Αλλα κοριτσια τι ειναι αυτο το πραγμα ολο μιλαει, και κανει σε όλους γεια.....ασε που παιρνει τα παιχνίδια απ΄τ΄αλλα παιδακια!!!

Αυτα τα ολιγα νέα μας αντε κοριτσια γραφτε και απ΄εδω γιτι δε μπορω να μπαινω φεις απ΄τη δουλεια!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν θυμάμαι από πότε έχω να γράψω!!!

Νατάσσα + Γεωργία + huida τι κανετε??????

Εσας δεν σας βλέπουμε στο φβ. Τα παιδάκια σας?????

Εμείς μεγαλώνουμε μετα κόπων..........χχχχχχχχχχχχχχχχχχ αλλά σε γενικές γραμμες καλά πάμε.

Καλό Σ/Κ να έχουμε!!!!!!

Από διακοπές τι λέτε για φέτος????????????? πέστε να ανέβουμε λίγο!!!!


lX5Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια καλη εβδομαδα να χουμε!!! ειμαι δουλεια και βαριεμαι δεν εχουμε καθόλου δουλεια τι θα γίνει γμτ ανησυχω!!! Φιλακι ελπιζω να τα πουμε και το βραδυ στο φεις

Φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Ουφ!! ξερετε ποση ωρα καθαριζα τις αραχνες στο καφε μας????

Ασε που πρεπει και να γραψω και στα ελληνικα εδω και κανω αλλη μια ωρα!!

Ε κοπελιεςςςς!!! Σας φωναζω ακουει καμια ??? χιχι

αντε για μπειτε να πειτε και εδω κανενα νεακι !!

εμενα το παλιο φατσοβιβλιο με σαμποταρει γενικα !! αλλα να σας πω και την αληθεια μου ελειψαν και εκεινες οι μερες που γραφαμε ατελειωτες σελιδες!!!

να ευχηθω απ εδω να μας ζησουν τα νεοφωτιστα να ειναι τυχερα και να παραδεχθω δημοσιως πως οι μαμαδες ηταν ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!!!!

αντε με το καλο και τα διδυμακια μας που εμειναν!!!

νατασα που εισαι βρε κοπελια ??? εχω χασει και το κινητο σου!! τι κανουν τα παιδακια σου ???????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιααααααα!!! Δεν φανταζεστε ποσο μου λειπουν οι συζητήσεις μας!!! Δυστηχως ομως η ταλιμπαν μου φρικάρει μονο που με βλέπει να μιλαω στο τηλεφωνο ή να κάτσω στον υπολογιστή!!! Το Μαρινακι μου εχει γινει ενα τελειο, υπεροχο ταλιμπανάκι καθομαι και την χαζευω με τις ωρες οταν κοιμαται και ειναι ησυχη!!! Ολη μερα ειναι μεσα στην σκανταλια, στην κινηση και στην παρλα.. Αν και δεν καταλαβαινω τιποτα απ' οσα λεει.. Εχουμε αρχισει και κοιμόμαστε 10ωρες το βραδυ, στο κρεββατι της μαμας και του μπαμπα φυσικα!!! Δοκιμασα ξανα για ενα τριμηνο να την παω στο κρεββατακια της αλλα δεν τα καταφερα με τοσο ξενυχτι και την εγκυμοσυνη!! Θα το παλεψω ξανα οταν γεννησω. Πινουμε και γαλα πλεον, φτάνουμε κατα μεσο ορο τα 400 γρμ το 24ωρο. Και... ειμαστε λιγο καλυτερες στο φαγητο.. Εν ολιγης οτι ειναι δεδομενο για τα υπολοιπα παιδακια,εμεις τα κανουμε τωρα!!!!

Η μικρη μου κλωτσοπαναει, ολα πανε καλα προς το παρον αν και η μεγαλη αγωνια τωρα αρχιζει.. Τουλαχιστον μενουν μονο αλλες 32 μερες μεχρι την γεννα οποτε ελπιζω ο Θεος να συνεχισει να μας βοηθαει και να ειμαστε ασφαλής!!

Ετοιμαζόμαστε σιγα σιγα για την μετακομηση αν και ακομα δεν ξέρουμε που θα ειναι; Εδω Χαλκίδα ή Ορεστιάδα!! Μας ειπαν πως μεχρι την Παρασκευη θα ξερουμε για την μετάθεση. Αντε να δουμε!!!

Αυτα τα βασικα νεα μας.. εσεις τι κανετε;


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Ναμαστε κι εμεις. Τα παιδια μου εχουν μια τρελα με τον υπολογιστη. Δεν θελουν τους δικους τους τους παιδικους και μολις μας δουν εμας στο γραφειο τρεχουν πανω μας....... Και δε μας αφηνουν σε ησυχια. Οχι οτι μας αφηνουν τις υπόλοιπες ωρες δηλαδη. Γενικα καλα ειμαστε, μας εχουν συνεχως στην τσιτα. Ευτυχως τα εχουν βρει μεταξυ τους. Οχι οτι δεν ζηλευονται και δεν τσακωνονται. Αν με ακουγανε και λιγο καλυτερα θα ηταν. Καλα ο μικρος τελειως αλητης...το πιο κακομαθημενο παιδι....

Βαφτιζομαστε τελικα κι εμεις, το αποφασισαμε, 4 Σεπ.

Βρε Μαρακι, πως περασε ο καιρος? Αντε ολα να πανε καλα.


nG0fp2.png yu71p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Ποπο....κ γω δεν ξερω ποοοοοοοοοοσο πολυ καιρο εχω να μπω στο καφε...!!!

Καλε ελατε λιγο να ξαναθυμηθουμε τις παλιες καλες εποχες..!ωραια ηταν....:D

Νατασουλα....ο μικρος αλητακος ε;;;;; χαχχα..εστι ετσι το αγορι μου!αλανιαρης να γινει..!:tongue:


 

Εισαι ο απολυτος ερωτας μου!!!!!!!!!!

Ο δικος μου Αποστολος! Ο δικος μου Αγγελος!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μάλλον απ'ότι καταλαβαίνω, καφέ τέλος!

Κρίμα γιατί εδώ είναι αποτυπωμένα όλα μας τα συναισθήματα για τα μικρά μας πλασματάκια!!


EIXrp2.png

Αγγελική ήρθες και ομόρφυνες τη ζωή μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααααααα........ Λοιπον αυτο το καφέ αρχισε με ομορφα συναισθήματα αλλα και απορίες και αγχη για τα αγγελουδια που ερχόντουσαν!!! Οπότε και πάλι εδω θα γράψω.. Αύριο το μεσημέρι φεύγουμε για Αθήνα, Πέμπτη στις 12.00 κάνω εισαγωγη στο Ελενα και αν ολα πάνε καλά την Παρασκευή στις 9.00 ειναι προγραμματισμένη η καισαρική μου!!!!! Θα γνωρίσω την κοράκλα μου!!!!!! Περιττο να αναφερω ποσο πολυ ανυπομωνώ... δεν θέλω να πω μεγάλη κουβέντα πριν την γεννα.. αλλα ολα εχουν παει πολυ καλυτερα απ' οσο περιμέναμε.. Φτάσαμε μεχρι εδω και το μωρό μου ειναι μονο 4 μέρες μακρια απο την γεννηση της.. Νιώθω απέραντι ευγνωμοσυνη αν και ακομα φοβάμαι πολυμετα απο αυτα που περάσαμε.. :)


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου ευχομαι να σου πανε ολα καλα.... να παρεις το κοριτσακι σου αγκαλια και να τα ξεχασεις ολα τα κακα.... σε σκεφτομαστε και σου στελνουμε ολη μας την θετικη ενεργεια!!!!!!!!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...