Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

μπηκα Βιαστηκανα πω τον πονο μου κ να φυγω ..............

ειμαι κατω με τον μικρο κ παιζουμε (στην προσπαθεια μου να τον κουρασω κ να κοιμηθει σχετικα νωρις)παιζουμε λοιπον με ενα παιχιδι που εχει μουσικες κ τετοια...........παταω το κουμπι λοιπον κ λεει αυτο "κουκου σε βλεπω" γελαει κ ο μικρος.του το δειχνω συνεχεια μπας κ το πατησει μονος κ εχω λιγη ησυχια κ αυτος τι κανει ρε κοριτσια???????????

παιρνει το χερι μου , πιανει το δαχτυλο μου κ με βαζει να το πατησω εγω. αν εχει τον Θεο του .............εκει να το πατησω εγω

κ τωρα εκτος απο κουραση εχω κ πονοκεφαλο.............. τραγικο?κ ειμαι παλι μονη

τωρα θα βγαλω τις μπαταριες γιατι δεν παει αλλο


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Douar μου ευχαριστώ πάρα πολύ και εσένα ri_taki!

Θα σχολιάσω ότι θυμάμαι natasa μπράβο που επιλέξατε γιατρό έτσι θα νοιώσετε και εσείς ασφάλεια και κατά συνέπεια το μικρό σας.

Ri_taki καλά υπάρχουν κάποια παιχνίδια πολύ φασαριώζικα που τα μικρά θέλουν συνέχεια να πατάνε τα κουμπιά και εμείς μετά από κάποια ώρα παίζουν τα νεύρα μας.ΥΠΟΜΟΝΗ από ότι έχω καταλάβει ο Γίωργης είναι duracel δεν μασάει .Όσο για την βάφτιση και εμείς την κάναμε 12 το μεσημέρι γιατί κάναμε και τραπέζι μετά και ο μικρός γενικά κοιμόταν νωρίς το βράδυ και δεν μπορούσαμε να την κάνουμε απόγευμα.

Βέβαια ήμουν με την ψυχή στο στόμα γιατί έιχα κλείσει κομμώτρια και στο τσακ πρόλαβα γιατί μέχρι να γίνει η μπούκλα είδα και έπαθα. Ήθελα και μπούκλα τρομάρα μου. Οι νονοί πληρώνουν τα βαφτιστικά, την εκκλησία, τον σταυρό και το λάδι.εμένα είχε πληρώσει και μια ανθοστήλη που είχαμε βάλει δίπλα στην κολυμπήθρα γιατί κάτι άλλο δεν άφηνε ο παπάς. Τα γλυκά οι μπομπονιέρες και το τραπέζι ήταν δικά μας. Α και το δώρο για το νονό!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα και sorry για εχθές:oops: Μου έπεσαν πολλά μαζεμένα και τα έπαιξα. Σήμερα που έπεσε επιτέλους ο πυρετός και βρίσκομαι πραγματικά σε υποθερμία όλη τη μέρα (κυμαίνεται από 34,4 μέχρι 35,6 η θερμοκρασία μου κορίτσια - όταν το είδα δεν το πίστευα αλλά το τσέκαρα με 3 διαφορετικά θερμόμετρα!-) είδα τα πράγματα με πιο "ψυχρό" μάτι και αποφάσισα ότι οι γιατροί είχαν απόλυτο δίκιο που με έκραξαν ομαδικώς και πρέπει να βρω οπωσδήποτε την αιτία (είτε είναι γυναικολογική είτε ουρολογική )και να την αντιμετωπίσω .

Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον και τις συμβουλές!

Θα αρχίσω να διαβάζω τώρα τα νέα σας γιατί τις προηγούμενες μέρες είχα θολούρα από τον πυρετό.

Link to comment
Share on other sites

Με αυτά και με αυτά δεν πρόλαβα να γράψω πόσο χάρηκα που γνωριστήκαμε με τα κορίτσια (Ειρήνη ,mary ,naya) και τα μπεμπουλίνια τους!Ήταν η τελευταία ωραία ανάμνηση που κουβάλησα από την Ελλάδα !

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

(((((λουλουδίτσες)))))

Πώς είστε; Όλα καλά;

Εμείς μια χαρά! Βγήκαμε έξω τα δυο μας! :D Τον έλουσα, τον τάισα, του άλλαξα σεντόνια, τον άφησα στη μαμά μου, έβγαλα και το κλάμερ από την κεφάλα μου και πήγαμε στα TGI's και φάγαμε ένα σκασμό! Τώρα είμαι με maalox και ορκίζομαι ότι είναι η τελευταία μεγάλη αλητεία που κάνω μέχρι να χάσω κιλά και να ξαναγίνω άνθρωπος! Αύριο ο άντραας μου κατεβαίνει Αθήνα και έκανε τα εξής : κουρεύτηκε και ξυρίστηκε! Και εγώ του έδωσα τις πιο παλιές πιτζάμες και βράκες έτσι για σπάσιμο!

Ο μικρούλης ήταν κύριος και κοιμήθηκε χωρίς κόλπα και τσαμπουκάδες.

3xmama και πάλι γρήγορη ανάρρωση!

Douar κι εγώ σ΄άγαπώ! ;)

Ρίτα διάβασα τα νέα σας κι έσκασα στα γέλια! Γιώργος το είδωλο! :tongue:


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kαλημερουδια

σημερα ειναι η μερα τησ ξεκουρασεισ(λεμε τωρα) δεν δουλευω δεν εχουμε κολυμβητηριο τπτ !!!! μονο γκρινια γκρινια γκρινια:confused:

χθεσ πηγα για δουλεια 5:30 -8:30 κ η πεθερα μου πρωτη φορα η γυναικα με επερνε τηλεφωνα γιατι ηταν πολυ κλαψασ .....μοιρολο'ι' λεμε...θα τοω σφακω στο γονατο λεμε.....

σημερα ξυπνησε 7 κ τον αφυσα κ εκλαιγε αφου οτι του εκανα δεν επιαναν κ τελικα τον πηρε ο υπνοσ στισ 8 για καμια ωρα ,το μεσημερι θα παω τα αγορια στο γιατρο στο ικα μπασ κ βγαλω ακρη ειναι κ ο <γιωργακησ ο κακομοιρησ χαλια,τι σασ λεω πρωι πρωι τεσπα mary θα σου τη στειλω τι φωτο αν συνεχισεισ κ τρωσ χιχι(μιλαει κ το κοκαλο:tongue:) μη νομιζεισ ηταν το κολαν που κραταει λιγο αλλιωσ εχω κ εγω τα κολομερια μου:mrgreen::mrgreen: κ εγω απο την δευτερα ειπα να κανω λιγη κρατει γιατι τρωω πολλεσ σοκολατεσ κ βλακιουλεσ κ σημερα ο Αηδονησ θελει να ψησει σουβλακια κ σεφταλιεσ το βραδυ αντε να κρατηθω σηγουρα θα φαω5-6 σουβλακια κ μετα θα καταπηνω χαπακια διαιτησ:confused::mrgreen:


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααααα κουμπαρουλα πωσ ειστε σημερα εσεισ?

ασ ειναι καποιοσ καλα μια μερα βρε παιδια οχι ολεσ μαζι:mrgreen:


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα ρε φιλεναδες τι ατακες διαβαζω ? δεν μπορω κ να γελασω γιατι πνιγομαι απτον βηχα..............

3xmama μας εκανες ολες χαρουμενες που εισαι λιγο καλυτερα τωρα βουρ να δεις τι φταιει ε? .......... το μελινακι πως ειναι ??

mary καλα εκανες κ τακτιποιησες την βαλιτσα του καλου σου αναλογα :wink::wink: εχεχεχ

κ μια συμβουλη τα μαλοξ μην τα παιρνεις μην τα εχεις καν σπιτι σου γιατι σε κανει να νιωθεις οτι εχεις χωνεψει κ ξανατρως :roll::roll:ενας φιλος μου πηρε απιστευτα κιλα ......... ετρωγε μπολικο φαγητο μετα επαιρνε μαλοξ κ βογκαγε κ μετα ξαναετρωγε του σκασμου γιατι ενιωθε κενο το στομαχι του ............ μετα πηγε σε διαιτολογο κ του το ειπε ........ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ δεν ξερω ψαχτο λιγο η να τα παιρνεις σε ελαχιστες περιπτωσεις

θενακι τι εχει ο γιωργος ? κρυωμα κ αυτος ?

ο μικρος ειναι λιιιιιιιιιγο καλυτερα αλλα ακομα με μυξες τουλαχιστον μπορει να αναπνευσει.εγω χαλια τι στο καλο

σας το ειπα? ακομα εχω χριστουγεννιατικο δεντρο τρομερο?:roll: βεβαια δεν αναβω τα φωτακια γιατι ντρεπομαι μην μας δει κανεις απτο παραθυρο αλλα αν δεν βοηθησει ο αγγελος πως θα το ξεστολισω μονη μου ε? εχτες το βραδυ ειχαμε σοου γιατι ο αγγελος θυμοταν για το ποδι μου μονο 1 βδομαδα............εχτες λοιπον του εδειξα πως εχει γινει κ εγινε χαμος. σημερα παλι τα ιδια φανταστειτε κοιμαται ακομα


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

αχ ριτακι ασε το δεντρο για του χρονου κ τωρα την ανοιξη αστο να καρποφορισει αχαχαχαχα

τον εχω κατω στο χαλι τωρα κ συκωνει τα χερια του να τον παρω κ κλαιει ,θα πηδιχτω απ το παραθυρο σου λεω.....ο Γιωργακησ εχει ασχημο βηχα αλλα ξερω ειναι αλλεργικοσ θελω να μου γραψουν εισπνεομενα να του παρω.

σκεφτομαι να παρω ιονιστη κερετε κατι?


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλε ! μολις το ειδα ............νομιζω εσκασε μυτη το δοντακι μας πανω ..... επειδη τωρα του εβαλα του ρουφυχτηρι κ εχει παθει κριση θα ξαναδω ομως :rolleyes:

ασχετο αλλου τα πυτζαμακια απτο next που πηρα ειναι τελεια! υπεροχα χρωματα !!!! σημερα του φοραω 1 κ ειναι κουκλι .....κουκουβΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

με γεια ριτακι να το βουρτσιζετε εγω του τα κανω χιχιχι εχει πλακα πωσ καθεται με απορεια:tongue:

ακομα γκρινιαζει κ δεν μπορω ουτε καφε να φτιαξω:twisted: εμενα εχει βγαλει τα 2 κατω μπροστα κ τωρα τα πανω αλλα τα δευτερα.... το δρακουλακι εχει πλακα οταν γελαει:mrgreen::mrgreen:

εχουν ωραια ρουχα κ ποιοτηρα ta next ιδικα τα μπεμπε ειναι μουρλια ...


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλημερα (λεμε τωρα)

ρε κοριτσια [ειτε καμια συμβουλη οι παλιεσ γιατι εχω αρχισει να ανησυχω....:(

πρωτα πο ολα το βραδυ πηραμε μια γευση απο το μαρτυριο της μπυομπους... εγερτηριο καθε μια ωρα λες και ειχε ρολοι!! μονο 4.30-6.30 εκανε διωρο και μετα σηκωθηκε και τα πραγματα εγιναν απλα χειροτερα. ειναι πεθαμενη στη νυστα αλλα κοιμαται το πολυ 10 λεπτα και πεταγεται με τσιριδεσ και καλμματα. δεν τρωει επειδη νυσταζει, δεν παιζει επειδη νυσταζει κ.ο.κ.

Αφου ειδα και απο ειδα και ειπα να την κρατησω να κοιμηθει αγκαλια οσο μπορεσει μπας και νιωσει καλυτερα. ε μιση ωρα κοιμηθηκε και αυτο με το ζορι... Αγκιλωση επαθα να την κραταω και να πεταγεται καθε 5 λεπτα και να την κουναω και φτου κι απτην αρχη...

Μα τι επαθε???:confused::confused::confused: να ναι δοντι? τα ουλακια της παντου μαλακα ειναι....

ουφ παω να κανω αλλη μια προσπαθεια με το φρουτο μπας και με τη μιση ωρα υπνο φαει τπτ...


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites

ουφ μας πηρε εναν αιωνα αλλα το φάγαμε.... και επιτελους εκατσε και στο παρκο. πρεπει φυσικα να ειμαι διπλα της αλλιως βάζει τα κλάμματα αλλά πάλι καλα (αν και κατουριεμαι λεμε:roll:)

και τωρα που ηρεμησα κι εγω λιγο, τι μου κανετε?

Ριτα κρατα το το δεντρο, εχει δικιο η Θενα. Να λανσαρεις νεα μοδα! Βγαλε σιγα σιγα τα χριστουγεννιατικα στολιδια και βαλε τπτ αποκριατικο πανω, μετα κατι πασχαλινο και ανοιξιατικο, μετα καλοκαιρινο κ.ο.κ.:tongue::tongue::tongue:

κι αυτο με το βουρτσισμα των δοντιων δεν το εχω καταλαβει. πηραμε κι εμεις μαι οδοντοβουρτσα αλλα προς το παρον δε μας εχει χρειαστει (φαφουτες γαρ). Πως τα βουρτσιζετε? Μαλλον χωρις οδοντοκρεμα ε?

Mary τι ωραια που περασατε καλα! ετσι να παιρνουμε και καμια δοση αισιοδοξιας :D:D

παω γιατι πλανταξε στο κλαμα παλι...


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites

Sue μπράβο! Μπράβο! Μπράβο! Είσαι cool και σε πάω με χίλια! ;) Είσαι υπόδειγμα εγκύου με μωρό παιδί και πααράδειγμα για όσες ακολουθήσουμε. Τσούτσου τσούκου έφτασες στην 13η και χαμπάρι δεν πήραμε!

Ευχαριστώ Mairoula! Εχω καλη εγκυμοσυνη χωρις εμετους, οπως και στον Μαρινο, εχω ησυχο παιδακι που δεν με κουραζει, εχω υπεροχο συζυγο που με βοηθαει πολυ και δεν μου γκρινιαζει ιδιαιτερα, και υπεροχη μανουλα που προσεχει το εγγονι και κανει καμια δουλεια στο σπιτι (μαγειρεμα-σιδερο!), καλους προισταμενους και συναδελφους που δεν με πιεζουν καθολου, και φυσικα εχω την καλυτερη παρεα στο νετ που μου φτιαχνει τη διαθεση!!!!!!!! Οποτε εχω και καλη ψυχολογια!!!! Σημαντικο για να τα αντιμετωπιζεις ολα!!!

Mary τι καλα που κανετε και βγηκατε!!!Κι εμεις πρεπει να το κανουμε ενα βραδυ πριν ερθει και το δευτερο!!!

Naya ακουγεσαι απελπισμενη...Λογικο...Ποιος ξερει τι μπορει να φταιει..Μπορει να ναι δοντια...Αν δοκιμαζες να τη βγαλεις βολτα με το καροτσι μηπως ηρεμησει και κοιμηθει?Δεν ξερω, λεω...

Ριτα, και με το παλιο ημερολογιο να πηγαινες οι γιορτες θα ειχαν περασει τωρα:lol::lol: Τι να κανεις ομως κι εσυ η κουτση μανα?Αστερι το μικρο σου που εβαζε το δικο σου δαχτυλο να πατησει το κουμπι!!

3xmama χαιρομαι που εισαι καλυτερα, ψαξτο να δεις τι ειναι και θα περασει...

Douar κορμαρα ο Γιανναρος!!!

Thena o ιονιστης βοηθαει να καθαριζει η ατμοσφαιρα?Δεν ξερω και πολλα..Αν ειναι κατι που θα βοηθαει την αναπνοη του παιδιου να το παρεις!

Xainti χρονια πολλα κοριτσακι!!!! Να σε χαιρονται τα παιδακια σου!!

Φιλια σε ολες!!!!!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...