Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ιούλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια διάβασα για το μηχάνημα υπερήχου για το σπίτι. Επειδή εγώ έχω κατάστημα, το έχω δει αυτό το μηχάνημα. Η αλήθεια όμως είναι ότι το ψιλοφοβάμαι, αφού οι γιατροί λένε ότι οι πολλοί υπέρηχοι δεν είναι καλοί.


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνεις Jasmini? Εγω γκρίνιαζα ότι δεν έχω συμπτώματα και σήμερα έχω συνέχεια αναγούλες! Δεν με πειράζει! Ξέρω ότι είναι για το μπεμπέ!

Mapolif περιμένω νέα την Τετάρτη!!!!


iWgPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνεις Jasmini? Εγω γκρίνιαζα ότι δεν έχω συμπτώματα και σήμερα έχω συνέχεια αναγούλες! Δεν με πειράζει! Ξέρω ότι είναι για το μπεμπέ!

Mapolif περιμένω νέα την Τετάρτη!!!!

Είδες που ανησυχούσες? Κι εγώ έχω ανακατοσούρες και κούραση με το παραμικρό. Τι να κάνουμε, ότι θυσία χρειαστεί για τα νινάκια μας! Αυτά να είναι καλά και ας ταλαιπωρηθούμε λίγο παραπάνω.:)


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσούδια!!!

Πως είστε σήμερα; Ευτυχώς είναι Σάββατο!! Το μόνο σύμπτωμα που έχω είναι μία τεραστίων διαστάσεων κούραση όλη την εβδομάδα. Θα αρχίσω να νιώθω σαν την Μαίρη την Παναγιωταρά.

Το πρωί δουλειά, μετά σπίτι με τον γιο μου (ο άντρας μου δουλεύει μέχρι πιο αργά, άρα ύπνος γιοκ) να είμαι σαν το ζόμπι στον καναπέ και ο μικρός να μου λέει: "μαμά μην κοιμάσαι" κλπ

Εχθές κοιμήθηκα (λάθος, ξεράθηκα) από τις 10:30!!

Αυτά είναι της 2ης εγκυμοσύνης τα ωραία!!

όσο για τις αναγούλες, μην ανησυχείτε, συνήθως υποχωρούν γρήγορα!!

όσο για όλη την κούραση... αξίζει με το παραπάνω όταν το νιώθεις μέσα σου να κλοτσάει και ξέρεις ότι εσύ το μεγαλώνεις και το κουβαλάς και όταν οι άλλοι σε προσέχουν. για τους δημοσίους υπαλλήλους αξίζει και ο χρόνος που κάθονται!! Ποτέ δεν θα ήθελα να είμαι άντρας!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κουκλιτσες! Την Τεταρτη που εχω υπερηχο και εξετασεις στο Αλεξανδρα δεν εχω κανενα να μου κρατησει τη μικρη... και ο αντρας μου πρεπει να παει στη δουλεια... τι θα κανω... τα νευρα μου... ειναι ραντεβου που για να κλειστουν αλλες ημερομηνιες θα ειναι δυσκολο... δε μπορω τα νευρα μου... κ σαυτη την εγκυμοσυνη μονη μου ειμαι...

Οσο για τον υπερηχο στο σπιτι δεν ξερω αν ειναι επιβλαβης αλλα σιγουρα θα ειναι αγχωτικος! Το ακουσα το μωρο... δεν το ακουσα... και τι ειναι αυτο... κ τι ειναι εκεινο...

Θελω τοσο πολυ να παω την Τεταρτη και να ειναι ολα καλα... ουφ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!! Μαριλίνα προσπάθησε όσο μπορείς να ξεκουράζεσαι γιατί μετα με δύο παιδιά στο σπίτι δεν θα είναι εύκολα τα πράγματα.

Το ίδιο ισχύει και για σένα mapolif! Να την πάρεις μαζί την μικρή δεν γίνεται?

Πόσο εβδομάδων είσαι τώρα? Απλό υπέρηχο θα κάνεις?


iWgPp3.png

Link to comment
Share on other sites

mapolif

δεν υπάρχει κανείς: παππούς, γιαγιά, νονός, νονά, φίλος, φίλη; οτιδήποτε; Γιατί όντως είναι κρίμα να χάσεις το ραντεβού σου.

Αν κανείς δεν μπορεί, δεν μπορείς να την πάρεις μαζί σε καροτσάκι;Ούτως ώστε να μην αγχώνεσαι όσο θα σε εξετάζει ο γιατρός.


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με το καλό κορίτσια!

Κοιτάχτε να περάσετε ωραία στην πρώτη εγκυμοσύνη γιατί στη δεύτερη η λέξη "ξεκούραση" και "κάνω ότι θέλω", "κοιμάμαι όποτε θέλω" είναι... όνειρα!!!

Πάντως για συμπτώματα μην ανησυχείτε.

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα. Έκανα 4 εμετούς μετρημένους (σαν χθες, σήμερα, αύριο και τη μέρα μετά από μεθαύριο). Κατά τα άλλα δεν είχα αναγούλες, τίποτα (για αυτό έτρωγα σαν γουρούνα και έβαλα 25 κιλά και έκανα αμάν να τα χάσω)!!!

Ελπίζω να περάσετε ωραία την Κυριακή σας!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι και εμένα το πρώτο μου!είμαι 6 εβδομάδων και θα γεννήσω αρχές Ιουλίου!την Πέμπτη θα κάνω υπερηχογράφημα!φαίνεται κάποια ένδειξη εμβρύου στην 6η εβδομάδα;θέλω πολύ να δώ κάτι από το μωρό μας...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Αν όλα πάνε καλά, θα γίνω κι εγώ μανούλα μέσα στον Ιούλιο 2010!!

Είμαι 6 εβδομάδων και 1 ημέρας, έχω κάνει ήδη έναν υπέρηχο και είδαμε το σάκο, την Τετάρτη έχω ραντεβού ξανά για να δούμε αν θα ακούσουμε και καρδούλα.

Έχω πολύ άγχος, μακάρι να πάνε όλα καλά, γιατί είναι και το πρώτο μου παιδάκι, είμαι ήδη 35 κλεισμένα, και θέλω να κάνω 3 παιδιά!!! Τι λέτε, προλαβαίνω;;;

Τις 4 μέρες που πέρασαν είχα και ένα τρομερό κρύωμα, που είχε από όλα, και πονόλαιμο, και πολύ συνάχι, και βήχα, και δέκατα και κούραση.

Μόνο με δύο ντεπόν τα πέρασα όλα, και πολλά ζεστά με μέλι.

Λέτε να ταλαιπωρήθηκε πολύ και το σποράκι μου;


dev200pfs__.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα,

είμαι πολύ χαρούμενη και δεν ξέρω αν θα καταφέρω να κοιμηθώ το βράδυ! Αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό για να δούμε πρώτη φορά στον υπέρηχο το μικρούλι μου. Ήθελα να μοιραστώ αυτό το συναίσθημα μαζί σας! Αχ, μακάρι όλα να πάνε καλά και αν ακούσουμε και την καρδούλα του ακόμα καλύτερα!! Φιλιά σε όλες και καλό βράδυ!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...