Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ευτυχώς δεν είναι ουρολοίμωξη αλλά μία μικρή επιμόλυνση όπως είπε ο ντοκ... Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας... :P

Έχω βέβαια κ μία ανακοίνωση να κάνω, φίλες μου... Είμαι έγκυος... :P αν κ είναι νωρίς ακόμα (μόλις 5 εβδομάδων) σε σας το λέω εμπιστευτικά χαχαχα.... γιατί ξέρω ότι θα μου στείλετε θετική ενέργεια όπως κάναμε κ στην πρώτη εγκυμοσύνη... Έχω λίγο αγχωθεί, έχω λίγο χάσει το μπουσουλα... κ εύχομαι να πάνε όλα καλά...

Φιλάκια σε όλες


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ωωωωωωωω Νικολίνακι μου!!! Με το καλό!!! Αντε μαζί μετ η Γεωργία, βλέπω τη νέα φουρνία να δημιουργείται σιγα σιγα....

Μην αγχωνεσαι, ουτε που θα την ακταλαβεις αυτη την εγκυμοσύνη χαχαχαχαχαχα στο φτυσιμο ολίγον τα δευτερα.... χαχαχχαχαχαχα

Ουτε που θα καταλάβεις πως περασε..... και εναι νομιζω σε πολυ καλή ηλικία και ο μπιλ, εχει κοψει και πανες, μια χαρα!!!!! Με το καλό κα μπολικη θετικη ενεργεια !!!!! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια να χαίρεστε τα παιδάκια σας κ να ειναι παντα υγιή και ευτυχισμένα. Νικολ με το καλό το μωράκι σ όλα να πάνε καλά. Λοιπόν ας γνωριστούμε με λένε Χριστίνα κ είμαι 23 ετών, είμαι στον τρίτο μήνα εγκυμοσύνης μου έχω πολύ άγχος και φοβάμαι πολύ. και για κάποια μικρο προβλήματα που έχω (λιγο αίμα κ κατι καφέ υγρά) αλλα και γτ νομίζω οτι κάτι δεν πάει καλά με εμένα... ψυχολογικά... Σήμερα ο άντρας μου μου είπε πως αν δεν ήμουν έγκυος θα με παρατούσε...και πως ελπίζει να μην είμαι έτσι και μετά... κοριτσια συγνώμη που σας πρήζω δεν έχω όμως πουθενά αλλού να μιλήσω!!! πείτε μου τι κάνω λάθος??? δεν αντέχω αλλο... θέλω τόσο πολύ αυτό το μωρό και δεν έχω καταφέρει να χαρώ ούτε λεπτό την εγκυμοσύνη μ! συγνώμη που σας φορτώνω με τα δικά μου.


XKqxiAb.jpgXKqxp2.png

29TYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Nikolinaaaaaaa συγχαρητηρια, μπραβο, με το καλο!!! Καλη διαφορα θα εχουν τα δυο πιτσιρικια, ολα καλα θα πανε, ωραιο χριστουγεννιατικο δωρο, το καλυτερο!!!

Κοριτσακια τι θα λεγατε να πηγαιναμε ενα θεατρακι με τα πιτσιρικια? :)


dJzIp2.png Fysmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

t1t1n4k1 με το καλό το μωράκι σου. Θα σου πρότεινα να γραφεις σε καποιο καφέ με εγκυουλες και ιδιως του μηνα σου, θα δεις οτι δεν είσαι η μονη σε παρόμοι ψυχολογία.... εδω πλεον εχουμε διχρονα και ειναι καπως πιο θαμπη η περιοδος της εγκυμοσυνης....μην ανησυχεις, μην αγχωνεσαι και ολα και ολοι θα προσαρμοστουν!

Ζουζουνελ, εχεις κατι υποψιν σου? Θεωρω οτι ειναι πολυ μικρα για θέατρο αν και με κατι πολυ αξιόλογο ισως καθηλωθουν.... ξερω οτι το θεατρο Πορτα καθε ανοιξη ανεβαζει συνηθως βρεφικη παρασταση και ανυπομονώ.....


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομουν τις παραστασεις στο θεατρο φουρνος "Μαρκος ο γατος" και "Μηλα ζαχαρη κανελα" που ειναι για μικρα παιδακια απο 2,5 ετων.

Βεβαια εγω μιλαω σκεφτομενη τη δικη μου μπουμπου που ακομα και σινεμα που την εχω παει, καθεται. Απο πολυ μικρη την τρεχω σε θεατρα και σινεμα (λογω του αδελφου της και βεβαια δεν εχω που να την αφησω, οπου παμε, παμε ολοι μαζι) 1,5 χρονων την πηγα στα ζουζουνια και ξετρελλαθηκε, στο disney on ice φετος ολο παλαμακια και χορο ηταν. Γενικως της αρεσουν οι παραστασεις, ετσι δειχνει. Τα δικα σας δεν καθονται η δεν εχετε δοκιμασει ακομα?


dJzIp2.png Fysmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χμμμ δεν εχω δοκιμάσει , αλλα εχω την αίσθηση ότι μαλλον δεν θα καθίσει σε όλη την παράσταση.... ποτε δεν ξερεις βεβαια! σινεμα θεωρω οτι ειναι πολυ μικρά για να πανε, θα καθισουν αλλα θα βγουν με πονοκεφαλο χαχαχαχα

Αυτες οι παραστασεις παντως αρεσαν στην μικρή, απο περυσι-προπερυσι ακόμα τις θυμαται. Δεν χανουμε λοιπον τιποτα να δοκιμασουμε!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

t1t1n4k1 θα συμφωνήσω με τη galat

επίσης προσπάθησε να ισορροπήσεις λίγο τη σχεση με το σύζυγο και πες του να κάνει υπομονή, είναι μια περιεργη περίοδος για κάποιες γυναίκες (εσύ τραβας το περισσότερο ζόρι και πρέπει να το σεβαστεί)

με το καλό το μωράκι σου:)

ζουζουνέλ φοβάμαι να το τολμήσω:lol:

πόση διάρκεια εχει η παράσταση?


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites

πόση διάρκεια εχει η παράσταση?

55 λεπτα

τα πιτσιρικια καθονται μπροστα απο τη σκηνη σε μαξιλαρια και συμμετεχουν κι αυτά κατα καποιον τροπο στην παρασταση

εσεις τα ειδατε galat? ειναι οντως ετσι?

το μονο που σκεφτομαι μηπως βαρεθει ο γιος μου, για τη μικρή δεν εχω θεμα

νομιζω εχει να κανει με το φυλο, ίσως ειναι πιο ευκολο για τα κορίτσια.

βλεπω και στο baby gym που παμε, τα κοριτσια ακολουθούν ακριβως τις οδηγίες της δασκαλας, ενω τα αγοράκια συνηθως τρεχουν γυρω γυρω :D


dJzIp2.png Fysmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


55 λεπτα

τα πιτσιρικια καθονται μπροστα απο τη σκηνη σε μαξιλαρια και συμμετεχουν κι αυτά κατα καποιον τροπο στην παρασταση

κάτι μπορεί να γίνει λοιπον :mrgreen:

ενω τα αγοράκια συνηθως τρεχουν γυρω γυρω :D

:lol:


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι , ετσι ειναι , εχει μικρα καρεκλακια και καθονται τα παιδακια, γενικα κοιτανε τι κανουν τα μεγαλυτερα και το κανουν απο μονα τους...

αλλα και παλι νομιζω ειναι μικρα για θεατρο δεν θα καταλαβουν και πολλα, αξιζει βεβαια εσυ να τα πας να το δει κια ο γιος σου δεν νομιζω να βαρεθει....


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια, όταν βρείτε χρόνο κάντε τον κόπο και απαντήστε κι εσείς σε αυτή την έρευνα, ειναι για τις μαμαδες σχετικά με την εργασία.

http://womenontop.gr/projects/mumsnet/ask-mom/


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

στο μουσειο γουλανδρή φυσικής ιστορίας εχει παει κανείς?

θελω να παω, αλλα δεν ξερω, μήπως επειδη ειναι μικρά τους φαίνονται περιεργα τα ταριχευμενα ζώα... :roll:


dJzIp2.png Fysmp3.png
Link to comment
Share on other sites

όταν είχα πάει με τη δουλειά είχαν ερθει και παιδάκια απο κάποιο δημοτικό (πολύ μικρές τάξης σίγουρα, ίσως πρώτη δημοτικου) και φαινόταν να τους αρέσει

τι σου πω, δεν ξέρω:roll:...πολύ υποκειμενικό είναι

πως τα περνάτε κατα τ'αλλα?

ετοιμαστήκατε για τις 21/12 :lol::lol::lol::lol::lol:???


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...