Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

zouzounel η μπουμπου σου κι άλεξ όντως γράφουν κι εκθεση άνετα :D:D!!!

μια χαρά και με το σταθμό!

νικολ, τι καλά που ξεφορτωθηκατε την πανα!!!

θα κανονισουμε και συναντηση πριν αναχωρησω εννοείται

εγω δεν το βλέπω πάντως για συντομα

αν και μου το λέει κάθε φορά που κάνει είτε το ψιλό είτε το χοντρό χαχαχααχ

τεσπα, θα δω μήπως του παρω αυτες τις κουλουρες που μπαινουν στη λεκάνη (αλλά και παλι δε θα μας βολεψουν μιας και η τουαλετα είναι στον πανω όροφο - σιγα μην προλαβαινουμε να παμε χαχαχαχα)

και ναιιιιιιιι, είμαι πάλι στη δουλειά νύχτα :lol:


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αμ, τελικά, με τα χρηματα που εδωσες στο cake σου εφτιαχνα αυτη χαχαχαχα (ηταν για 40 ατομα αυτη ανετα)

αναμεινεται στο φουμπου, αλλα πολυς κοπος ρε κοριτσια μου πηρε 3 γεματες μερες! παπα

btw εγω την ηθελα λιγο πιο μινιμαλ, αλλα ειπαμε με τη μαμα να ειναι πιο πλουμιστη για τα παιδακια κλπ.


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

χαλαρά χαχαχαχαχα

όταν θα πάρεις το κολάι, θα τα φτιάχνεις τσακ μπαμ

πάντως πολύ μπελαλίδικι δουλειά, δεν ύπηρχε περίπτωση να έχω την υπομονή σου να κάνω όλα αυτά, με τιποτα χαχαχαχαχα


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμως.....δεν το φανταζομουν για τοσο, δεν δειχνει η δουλεια που εχει....μονο για τη φωλίτσα εκανα 3 ωρες πχ.....

για να καταλαβετε γιατι μιλάμε, θα βαλω και στο φουμπου

DSC_0164.JPG

DSC_0228.JPG

DSC_0287.JPG


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Καλημέρα...

Τι κάνετε μανουλες κ παιδάκια?

Εμείς καλά, αν κ πάλι αρρωστήσαμε... Ο μικρός δηλαδή, μόνος αυτή τη φορά... Σε ενάμιση μήνα πάλι... είναι τελικά πολύ ευαίσθητος... (το ότι τον θήλαζα 21 μήνες δε μετράει στα παλιομικρόβια???)

Ζουζουνέλ μου εγώ έλεγα να σου έλεγα για να πάμε μαζί, αλλά μου είπε μία γνωστή μου που είχε πάει τα παιδιά της πέρσι (το μικρότερο 3 και το μεγαλύτερο :cool: ότι ακόμα κ το μεγάλο κουράστηκε... φαντάσου το μικρό... Είναι λέει πολύ μεγάλη η παράσταση (ή ήταν πέρσι τουλάχιστον)...

Εμείς αντ'αυτού πήγαμε στο Αττικό Πάρκο κ του άρεσε πολύ του Βασίλη.... Η επόμενη βόλτα μας θα είναι στο αεροδρόμιο καθώς έχει ψίχωση με τα αεροπλάνα... :D

Θέλω να σας ρωτήσω κ κάτι άλλο ρε κορίτσια ... Εξετάσεις γενικές αίματος κ ούρων στα παιδάκια δεν κάνουμε? Ο γιατρός είπε οτι δεν χρειάζεται αν δεν υπάρχει λόγος, αλλά πως ξέρω ότι δεν υπάρχει? Π.χ. το ότι αρρώστησε δύο φορές σε ενάμιση μήνα ???

Επίσης, για τον γιατρό μας, ρε Αθηνά θυμάμαι που είχες πει ότι σας πήρε κάτι σαν "συνεντευξη" για τον Αλεξ... Εμάς γιατί δε μας έχει ρωτήσει τίποτα???? Και την τελευταία φορά που πήγαμε (εντάξει ήταν άρρωστος, αλλά ήταν κ περίοδος για να τον δει) μόνο για τη λαρυγγίτιδα μας είδε, ούτε που με ρώτησε για την ανάπτυξή του... Δε θα πρεπε???

Φιλακια σε όλες σας και στα παιδάκια σας


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Νικολίνα ο ντοκ όπως ξέρεις ειδικα αν κάτι επέιγει δεν θεωρει σημαντικό το υψος κλπ....το βλεπει το παιδι κανει μπαμ απο μακρυα οτι ειανι καλος στην αναπτυξη του....καλε συνελθε τι να σου πει πια για την αναπτυξη 97 ποντους? Εμενα που ειαν ι83 εκ χχαχαχαχα τι να πει?

Τα παιδακια επισης μετα τον χρονο δεν τα ελεγχουμε καθε λιγο και λιγακι για υψος βαρος κλπ...

Επισης.....η Ειρηνη αρρωσταίνε περυσια καθε 15 μερες. Χωρις υπερβολη, χωρι εξαίρεση. εβδομαδα παρα εβδοαμαδα οοοοολη τη σεζον.

Το ιδιο και ο Αλεξ περιπου 1 φορα το μηνα, γιατι κολλουσε απο την Ειρηνη.

Φετος εχουν αρρωστησει ηδη δυο φορες, ψιλοπραγματα βεβαια χωρις πυρετο μονο λιγο μυξουλα-βηχα.

Ο θηλασμός δεν προφυλασσει πια, οταν σταματας, τέλος. Αλλα σιγουρα εχει βοηθησει αποιστευτα για να χτιστει ενας γερός οργανισμός.

Και να σου πω και το τελειωτικο......για να χτιστει ενας ακπομα γερότερος οργανισμός ξερεις τι χρειαζεται¨? Οι ιωσεις! με αυτες φτιαχνεται το ανοσοποιητικο σιγα σιγα και ετσι αρρωσταίνουν ολο και λιγότερο.

Επισης εξετάσεςι δεν κανουμ ε αν δεν δουμε κατι. Αν δεν ειναι πχ πολυ χλωμός, ανόρεκτος, οτιδηποτε....

κι εγω του Αλεξ δεν του εχω κανει, της Ειρηνης της ειχαμε κανει, ομως γιατι την ειχε δει χλωμη και θελαμε να επιβεβαιωσουμε οτι εχει το στιγμα απο τον μπαμπα της.

Α για το ιστορικό εσυ πρεπει να του το πεις, κι εγω ετσι εκανα. Θα κλείσεις ενα ραντεβου και θα πεις για ιστορικο. Γιατι δεν ξερει εκ των προτερων οτι ολοι θελουν να κανουν ομοιοπαθητικη....μπορει να δινει ομοιπαθητικα γενικά, αλλα ειδικά θα πρεπει να του το πεις μαλλον...

κι εγω θελω να το κανω update το ιστορικο γιατι τοτε ηταν πολυ μικρούλης...

Το μονο παραπονο που εχω εγω τελευταια ειναι οτι δεν τον βρισκω στο τηλ...


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και ειναι και ο καιρός πολυ περίεργος μωρε λογικο να εχουμε πολλες ιωσεις.....πολυ καλό που ακόμα κανει ζεστη, διότι φετος δεν προβλεπεται αν αναψουμε θερμανση, αλλα η ζεστη με υγρασια ειναι παρτυ για ιωσεις!

σου λεω η Ειρηνη, και μαλιστα με διαφορα ενισχυτικα, αρρωστη μι εβδομαδα, αναρρωση 1 εβδομαδα παλι μετα.....δηλ 7 μερες διάλειμμα ενδιαμεσα!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Αθηνά μου... μου έδωσες κουράγιο...

Δεν αγχώνομαι μωρέ με την ανάπτυξή του, αγχώνομαι από τους άλλους... ξέρεις που λέει ο καθένας το μακρύ και το κοντό του...

Για το ιστορικό θα το κάνω... όσο για το τηλ. που λες, εγώ τις περισσότερες φορές με την κοπέλα μιλάω... κ εμένα με ενοχλεί αυτό...

Φιλάκια


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

μωρε εμενα δεν με ενοχλει να μιλάω με την κοπελα καθολου, με ενοχλησε ομως που τον πηρα μια φορα 10 το βραδυ, που ψηνοταν ο αλεξ και δεν το σηκωσε, (οκ μπορει να εκανε ντους ο ανθρωπος) αλλα ουτε πηρε πισω και ηταν η μοναδικη φορα που εχει τυχει, αυτο, αλλα και η μοναδικη φορα που πραγματικα ηθελα τη γνωμη του.... αντιθετως ο γιατρος της ντιμ, το ιδιο βραδυ, επεστρεψε στο ιαστρειο του ο ανθρωπος μονο κ μονο για μας να τον δει....δεν θα το ξεχασω ποτε αυτο, απιστευτος πολυ ευγενικός!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...