Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε δοκιμάσει κάποιες πολυβιταμινες για τη βελτίωση της ποιότητας των ωαρίων.Εχει δυόμιση χρόνια που έκοψα το τσιγάρο και σκέφτομαι να πάρω και βιταμίνες μπας και βελτιωθεί η κατάσταση.Με αγχωνει το ότι είμαι και 39,έχω και χαμηλή ΑΜΗ..θα πάρει σίγουρα και ο άντρας μου βιταμίνες για το σπέρμα, αυτός έχει τρία χρόνια που έκοψε το τσιγάρο,αν και δεν ξέρω αν παίζει ρόλο,γιατί έχει ολιγοσπερμια και κάνουμε μικρογονιμοποιηση 

      Εγώ πήρα q10 των 200 τρία χάπια  ημερησίως … μας βοήθησαν πολύ αλλά μας φούσκωσαν … εγώ δηλαδή πολύ ο άντρας μ τα σταματησε ένα μήνα πριν την ωοληψια  γιατί τρώγαμε ασύστολα χαχαχα αλλά εδώ στο εξωτερικό είναι πολύ διαδεδομένες με μεγάλα ποσοστά επιτυχίας . 

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Νικολ μου αν χρειαστεί να δώσει ξένο (η αλήθεια είναι οτι το μωρό έχασε πάνω απο το 10%) να το δώσει με SNS και σε μικρές ποσότητες ώστε να είναι πιο κοντά στο θηλασμό και να αποφύγει το μπιμπερό και τις συνέπειές του. το sns είναι αυτό http://klinikum.gr/product/supplemental-nursing-system/ και αν πάρεις τηλέφωνο στη klinikum μέχρι τις 12 στο στέλνουν την ίδια μέρα. Για ότι χρειαστείς πάρε με...


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα... Τι κάνετε? Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες (και σε τυχόν εορτάζοντες) της Πέμπτης...

Εμείς καλά, δόξα τω Θεώ...

Να σας ρωτήσω κάτι ρε κορίτσια: θυμάμαι που λέγατε κάποια sites που ψωνίζατε πάνες κ άλλα, για θυμίστε μου κανένα από αυτά παρακαλώ... Βασικά για το Hipp το γάλα ενδιαφέρομαι... αν ξέρετε πουθενά που είναι πιο φθηνό από εδώ...

Ευχαριστώωωωωω

Φιλάκια σε όλες


bunbunsrd20100817_-8_O+kouklos+mou+einai.png

EP8Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Νικολινακι υφασμάτινες πανες εννοείς?

τις συμβατικες τις ειχε το αμαζον καποτε αλλα πλεον νομιαω δεν στελουν ελλαδα....

για το Hipp το γαλα σε γερμανικα σαιτς θα δεις, θα ρωτησω αν θες και την κουμπαρα μου που το παραγγελνει σε ποσοτητες απο που το παίρνει...

ενα σάιτ οικονομικο σχετικά (στα προιόντα που κοιτουσα εγω τουλαχιστον)ειναι αυτο παντως(δεν ξερω ομω ποσο εχει εδω στην Ελλαδα)

http://www.apo-rot.de/index.html?_random=929693060


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πρόσφατα αγορασα πανες από amazon, πριν κανα μηνα.

Πάντως να σας πω κατι κορίτσια, κακώς ειμαστε κολλημενες με τις pampers. Και οι babylino μια χαρά πανες ειναι και στελνουν και κουπονια 3-4 ευρώ και εκπτώσεις βαζουν στις οικονομικές συσκευασίες, δλδ το νο 6 που παιρνουμε εμείς το βαζει στα 10 ευρώ και με το κουπονι μου παει στα 6. Οποτε πετυχαινω τετοιες προσφορές, στοκαρω.

Εχει νόημα να παρω τωρα υφασματινες πανες? Η μικρή κάνει κακά στο γιογιο πια (ειμαστε όλη μερα βαλε-βγάλε την πανα και κατσε στο γιογιο. αφηστε που παμε στο μπανιο και μου λεει "βγες ετσω μανουλα και θα σε φωνατσω" και μου κλεινει και την πορτα!). Και του γιου μου του βαζω πανα το βραδυ, ειναι τεμπελάκος και δε σηκωνεται για τσίσα.


dJzIp2.png Fysmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Για βραδυ και για μεγαλο παιδακι με τιποτα υφασματινη.

Για τις αλλαες ωρες στη μικρη τι να πω...εγω και που τις εχω τις περισσοτερες φορες βαζω συμβατικες χαχαχαχαχα ξεχνιεμαι

Εγω για πανες δεν εχω κολλημα με παμπερσ τουναντιον!

δεν εχω δωσει ποτε πανω απο 10 ευρω και τη μεγαλη συσκευασια, 20 ευρω που κανουν το θεωρω εγκληματικο, Ετσι επαιρνα παντα την οικονομικη σειρα παμπερσ με κουπονια 3 ευρω και οταν τελειωσαν αυτα, δεν ξαναεστειλαν χαχαχαχα παίρνω απο το λιντλ

Δεν ειχα προσεξει οτι εχουν 10 ευρω τα μπειμπιλινο....

-επισης ειχα πετυχει προσφορα τα λιμπερο αν και δεν τα πολυσυμπαθω, στις πανες βρακακι 7-8 ευρω και πηρα 2-3 πακετα....


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ειχα πετυχει κι εγω μια προσφορά λιμπερο 1+1 δωρο και πηρα, αλλά δε μου αρεσουν σαν πανες, πολύ μπουγιο βρε παιδί μου.

Λιντλ ειχα παρει για τον γιο μου, αλλά η κυστη του φαινεται μαζεύει πολύ πραμα και καθε βραδυ τον σηκωνα μεσα σε λιμνη :). Προφανώς δεν κανουν για μας. Εχω παρει ενα πακετο πανες-βρακακι λιντλ και φοραω της μικρης το σ/κ που όλο τις βγαζει, αμαρτια να χρυσοπληρωνω τις pampers και να τις πεταω ακατουρητες (βγαζει μονη της το παντελονι και την πανα, τα πεταει κατω και παει για το γιογιο).

Προβλέπω η κορη μου να βγαζει τις πανες πιο γρήγορα απ' τον γιο μου χαχα


dJzIp2.png Fysmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γειά σας τσουπρες!!

πράβο ντιμ!! σουπερ η αφίσα!!

εμείς babylino sensitive δαγκωτό χαχαχχαχ

τις περισσότερες φορές τις παίρνω με προσφορά και κουπονι και μου έρχονται παμφθηνα

την προσφορά της λίμπερο ζουζουνελ, την πήρε μια φίλη μου για το μικρό της και τσαμπα τα χρήματα, συγκάηκε το παιδί και μετά έπρεπε να αγοράσει πάλι άλλες πάνες

διπλά λεφτά δλδ, ακόμα τα κλαίει (είχε πάρει και 3-4 πακέτα)

νικολ, Hipp έπαιρνα απο το φαρμακείο (τα περισσότερα βέβαια μου τα έφερνε η θεια μου απο το δικό της όποτε δεν είχα μπει στη διαδικασία να ψάξω να βρώ φθηνότερα μιας και τα έπαιρνα τσάμπα χαχαχα)


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites

να σας πω κατι τωρα? Εμενα δεν μου εχουν συγκαει ποτε......

κανενα παιδι με καμια πανα, ουτε συχνα τα αλλαζα, ουτε κρεμες τους εβαζα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα μιλαμε τα σκληραγωγησα καλα!


eNeap2.pngTSzHp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...