Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

ΑΤΜΟΚΑΘΑΡΙΣΤΗΣ SIMAC ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΤΙΜΗ!


Recommended Posts

http://s1369.photobucket.com/user/efizoum/library/SIMAC?sort=3&page=1

με πολλές λειτουργίες και πολλά ακόμη εξαρτήματα που δεν φαίνονται στη φώτο, όπως στόμιο "Τ", τριγωνικό, για τζάμια, σωλήνες προέκτασης, μικρά βουρτσάκια για γωνίες.

Συνδέετε και με το σίδερο για ατμοσύστημα, με αναλυτικό εγχειρίδιο χρήσης

ελάχιστα χρησιμοποιημένος καθαριστής με ατμό, από 300 ευρώ, στα 60 ευρώ


eNortjKzUjIyMjCytFSyBlwwFXoC1Q,,35.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σας,

θα ήθελα να ρωτήσω, αν έχετε και το σίδερο μαζί. Αν δεν το έχετε πόσο κάνει και από που μπορώ να το προμηθευτώ?

Είναι σε καλή κατάσταση, πόσο καιρό την έχετε, γιατί προσπάθησα να βρω τα χαρακτηριστικά και δεν μπόρεσα να βρω το μοντέλο.

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν το σίδερο δεν το έχω ούτε και το έχω χρησιμοποιήσει γι αυτή τη δουλειά, απλά αντέγραψα τα χαρακτηριστικά του από το εγχειρίδιο...οπότε δώσ τε μου λίγο χρόνο να κοιτάξω για λεπτομέρειες....είναι μοντέλο του 2007 πάντως αν βοηθήσω να βρείτε λεπτομέρειες!


eNortjKzUjIyMjCytFSyBlwwFXoC1Q,,35.png
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν το σίδερο δεν το έχω ούτε και το έχω χρησιμοποιήσει γι αυτή τη δουλειά, απλά αντέγραψα τα χαρακτηριστικά του από το εγχειρίδιο...οπότε δώσ τε μου λίγο χρόνο να κοιτάξω για λεπτομέρειες....είναι μοντέλο του 2007 πάντως αν βοηθήσω να βρείτε λεπτομέρειες!

Εντάξει, αν μπορείτε να το κοιτάξετε και να με ενημερώσετε. Επίσης αν υπάρχει και κάποιο τηλέφωνο από την αντιπροσωπεία θα το ήθελα για να δω αν σε περίπτωση βλάβης υπάρχουν ανταλλακτικά.

Επίσης αν μπορείτε πείτε μου που μπορώ να βρω περισσότερες λεπτομέρειες.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας,

βρήκα την αντιπροσωπεία της εταιρείας, για να μπορέσω να πάρω περισσότερες πληροφορίες. Δυστυχώς είναι μπέρδεμα γιατί έχει αλλάξει η αντιπροσωπεία και δεν υποστηρίζεται πια αυτό το μοντέλο σε ανταλλακτικά. Ούτε το σίδερο υπάρχει..........:(:(:( Σας ευχαριστώ πάντως !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...