Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλώς ήρθες !! Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι θέμα χρόνου αλλά χρημάτων. Αν έχεις χρήματα φυσικά Κ αξίζει να δοκιμάσεις Κ με δικά σου ωάρια. Εντάξει είναι αρκετά δύσκολο να υπάρξει υγιές εγκυμοσύνη αλλά μια μικρή πιθανότητα υπάρχει ανάλογα Κ με τις εξετάσεις σου βέβαια . 

      • Ευχή 1

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

πηρε ο αντρας μου πεπονι χτες τωρα που το θυμηθηκα, οριστε το βραδινο μου!!:tongue::tongue:

ποπο βλεπω ποσες ειστε κανονικα να γεννησετε πριν απο μενα και με πιανει η καρδια μου!! κουραστικαααααααα

ελα κοριτσι ειμαστε 4αδα καυτη προς το τελος, θα εχουμε παρεα η μια την αλλη...εξαλλου ποτε δεν ξερεις ποτε θα σου χτυπησει την πορτα το μπεμπε


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

costandan ασχετα με την πητ ολες ειμαστε πιθανες!!! ποσο μαλλον εσεις οι δευτερομανουλες!!! δεν βλεπεις εδω;; θα εξαντλησουμε καθε περιθωριο!!! χαχα

Σαγκρε εμενα δεν με ειδε απο κατω ακομα, και να σου πω την αληθεια στην αρχη δεν με χαλουσε αλλα τωρα θελω να ξερω τι γινεται!!! βεβαια δεν θα παω στην κλινικη και ετσι μπορει να μην βιαζεται και να μην σκαει και αυτος παντως μου ειπε οτι δινει 4 μερες παραταση και μετα βαζει χαπι απο κατω και προκαλει τοκετο!!! θα δουμε την παρασκευη αν και δεν το κοβω να πηγαινω στην κλινικη....

α!!! επισης costandan φαντασου να σαι πρωτη στην λιστα και να μην.....:shock:

Παντως για τον ικτερο κοριτσια αυτο που μας ειπαν οι μαιες ειναι οτι το παιδι αποκτα ικτερο κατα μεγαλο ποσοστο γιατι κοβωντας και τον λωρο και γενικα εχουν μεγαλο αιματοκριτη (52!!!) και ετσι μεχρι να στανιαρουν απο την ολη φαση της γεννας εχουν ικτερο ο οποιος περναει και βοηθαει πολυ ο θηλασμος!! επισης η εποχη που γενναμε ειναι ιδανικη και μπορουμε πιο ευκολα να αποφυγουμε την λαμπα!!! ηλιος και παλι ηλιος!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

μπα mama 15 μερες διαφορα εχουμε λες να ξεθαρεψει η δικια μου τοοοοοοοοσο νωρις??αποκλειεται εδώ τα μωράκια Ιουνιου εχουν τεμπελιασει λεμε! ασε που υποσχεθηκα στο παρεακι να μεινω να κραταμε τα μποσικα...constandan τελειο το πεπονακι...φατο οσο νωρίτερα γινεται να γλιτώσεις καμια τουαλετα... zouzou μια χαρα το κοτοπουλακι!!! εγω να πω την αληθεια παρηγγειαλα πανες από το ιντερνετ από φαρμακειο γιατι τις βρηκα πιο φθηνες κ μαζι πηρα και τα σαμπουαν αφρολουτρα γαζες φυσιολογικούς ορους...μαλλον πρεπει να ξαναπαραγγειλω γιατι πηρα 2 συσκευασιες των 74 τεμαχίων που φανταζομαι θα εξαφανιστουν στο πι κ φι...

Link to comment
Share on other sites

Δημητρα εγω τα πηρα ολα απο το φαρμακειο που δουλευα και που ειναι φιλη μου η φαρμακοποιος και τα πηρα παλι σε πολυ καλυτερη τιμη, για πανες πηρα ενα πακετο απο το φαρμακειο και μετα ψωνισα απο το πρεναταλ καποια πραγματα και μου δωσαν δωροεπιταγη σε προιοντα κικο και πηρα πανες γιατι γενικα ημουν καλυμμενη, αλλα δυο πακετα εκει και πηρε και η πεθερα μου αλλα ετσι οπως το κοβω το θρεφταρι μου θα μας μεινουν γιατι θα πρεπει να αλλαξουμε νουμερο!!! χαχα μην βιαζεσαι και βλεπεις το πολυ πολυ να πεταχτει καποιος να παρει!!! η κανεις παραγγελια απο το ιντερνετ οταν δεις οτι τελειωνουν!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μη μου τα λες ετσι αποτομα mama, δεν θελω να περασω της 40, εκανα στο γιο μου προκληση θα ηθελα να δω πως ειναι και εκει που δεν το περιμενεις φυσιολογικα!!! σιγουρα δημητρα στην αρχη καθε θηλασμο θελεις και πανα!!! με πιανουν κατι διψες το απογευμα και βεβαια τις πληρωνω το βραδυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημητρα ολα ειναι πιθανα για τα γεννητουρια!!! παντως οσο και να θελω να γεννησω θελω να τον πιουμε και το καφε την πεμπτη!!! αλλιως θα μου στειλεις σε πμ το τηλ σου και θα σου πω σε ποιο δωματιο ειμαι να ερθεις να με δεις!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

σωστα!! καποια στιγμη θα αλλαξουμε νουμερο...κι εμεις μαλλον πολύ νωρις αν συνεχισουμε ετσι οποτε ας κρατηθω!!! ρε κορίτσια παιρνει καμια τιποτα σε χαπι για καουρες γιατι δεν την παλευω άλλο με ταραξαν εδώ και 3 μερες και τα υπολοιπα πια δεν πιανουν...αν ναι τι παιρνετε??:shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δημητρα ολα ειναι πιθανα για τα γεννητουρια!!! παντως οσο και να θελω να γεννησω θελω να τον πιουμε και το καφε την πεμπτη!!! αλλιως θα μου στειλεις σε πμ το τηλ σου και θα σου πω σε ποιο δωματιο ειμαι να ερθεις να με δεις!!!!

Εννοειταιιιιιιιιιι...μην αγχωνεσαι παιδι μου γεννα εσυ και τον καφε θα τον πιουμε σιγουρα και μετα με τις μπουμπουκες....σε κάθε περιπτωση σου στελνω π.μ. το κιν μου για να το χεις....παντως για Πεμπτη εκτος απροοποτου θα είμαι Ιπποκρατειο...αν δεν γεννησεις θα τα πουμε το πρωι από κοντα!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω, τελικά είναι δύσκολη η καταστασή της.

Δεν μου είχαν πει τίποτα κ πριν που ήρθε ο άντρας μου με την πεθερά μου απο το Ηράκλειο όπου είναι η μονάδα ότι ίσως χρειαστεί κ χειρουργείο γιατι υποστηρίζεται μηχανικά η αναπνοή της.

μην φοβασαι κοπελα μου, ολα καλα θα πανε. ειμαστε κ εμεις στην μενν 50 μερες κοντα. η δικια μου γεννηθηκε πολυ μικρη κ σε μικρη εβδομαδα. θαυματα κανουν οι γιατροι σημερα. γεννησες σε πολυ καλη εβδομαδα κ τα κιλα τους ειναι πολυ καλα!!!!!

θα πανε ολα τελεια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...