Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρες στις όμορφες Πεπέλες!

Να χαιρόμαστε το μαμούνι μας! σωστα; ελπίζω να μην μπερδεύτηκα!

Δημητρούλα χρόνια σου πολλά!

Επίσης τον Δημήτρη της Ελένης, τον μπαμπά της Κλέλιας, το amore της Ισούλας μας! του χρονου κουμπαρούλα θα γιορτάζεις και την κόρη σου με το καλό!

παιδάκια δεν ξέρω ποιον άλλο έχετε να γιορτάζει, να τους χαίρεστε κι εκεινοι εσας!

Α

Τσιπούραααααααα[/b].....το her έγινε his στο τικεράκι μου επιτέλους!

Oh Yes!!!!! :)

εμεις ξυπνησαμε πριν λιγο!!!αχ τι ωραιους υπνους κανουμε!!!!βεβαια η χριστιαννα ξυπναει 100 φορες κ ερχεται κοιμαται στην κρεβατοκαμαρα,εγω να την πηγαινω παλι,αυτη να ξαναρχετε.σοου ολοκληρο...

με τον θηλασμο αγχωνομαι βρε κοριτσια...επειδη η μπεμπουλα το βραδυ κανει ενα γευμα,το πολυ δυο,ανησυχω μηπως ελλατωνεται το γαλα?μηπως δε την φτανει (οχι οτι ειναι ανησυχη την ημερα) ειδικα απο το ενα στηθος δε μπορω ακομη να αυξησω την ποσοτητα.

ναι τα λοχεια ακομη κρατουν..ειναι φυσιολογικο τοσο καιρο ρε κοριτσια?

ανυπομονω να ερθει ο επομενος μηνας να παμε στον παιδιατρο να δουμε και το βαρος της μικρης ωστε να ησυχασω!!

[/size]

γειά σου νενάκι!!!! κοιμάστε όμορφα ε; μπράβο σας! είμαι σίγουρη ότι το μωρό σου τρωω τέλεια αν δεν έτρωγε θα το είχες καταλάβει :)

με ενδιαφέρει πολύ για τα καλλυντικά (όχι άμεσα δυστηχώς... ) θα σου στείλω π.μ.

σας φιλώ δουλίτσα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δημητρα χρονια σου πολλα και απο εδω!!οτι επιθειμεισ!!!!!

τσιπ να χαιρεσαι τουσ εορταζοντεσ σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολυχρονοι!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια να χαιρεστε οσουσ γιορταζουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

δεν μύριζε σαν παστουρμά βρε ειρήνη μου αλλά σκορδίλα!!!

χιχχιχιιχιιι

πως είναι ο άντρας σου; του πέρασε;

;

καλε ναι τα σκορδα ειναι!!!!!χε χε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εχει βρωμισει η γειτονια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!θα βγω να τα πουλαω!!!!!!!!!!παντωσ καλη μου τσιπ πιασαν τοπο!!!!φτου φτου μασ ,μην ματιαχτω απο μονη μου!!!!!!!!!!!!!!!!να σαι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εν τω μεταξυ απορω που βρηκεσ την εικονα με τα φορτηγα κ τα σκορδα!!!αψογη επαγγελματιασ σκορδοβροχου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue::tongue:

ευτυχωσ και δοξα τω θεω μια χαρα ο αντρασ μου!!!!!!!!!!!!!!..την κυριακη το βραδυ με επιασε κι εμενα μαζι με πονο...αλλα ευτυχωσ μονο για μια φορα....ξουτ ξουτ βρωμογαστρεντεριτιδα!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και καλή εβδομάδα!

πετρούλα καλώς ήρθατε στο σπίτι σας! σιγά σιγά θα βρείτε και εσείς τους ρυθμούς σας και θα ξεπεράσεις όποια προβλήματα αντιμετωπίζεις με το θηλασμό. Λίγη υπομονή θέλει στην αρχή... άλλωστε εσύ ξέρεις καλύτερα!

Clelia αυτό που με το που κοιμάται, την αφήνω στο κρεβατάκι της και μετά από λίγο ξυπνάει μου το κάνει και μένα. Το πρωί συνήθως δεν διαμαρτύρεται πολύ, την αφήνω και λίγο μόνη της αλλά μετά ξανά στο σλιγκ για να την ηρεμήσω και να ξανακοιμηθεί. Δε τα καταφέρνω όμως πάντα και ο μοναδικός και τελευταίος τρόπος που έχω να την ηρεμήσω είναι να τη βάλω στο στήθος. Έτσι αλλοτε μπορεί να φάμε σε 3 ή και 4 ώρες σπανιότερα αλλά και πολλές φορές στις 2 ώρες. Σκέφτομαι όμως να ξαναδοκιμάσω την πιπίλα, αυτές που της πήρα δεν τις θέλει, είναι ίσως λίγο μεγάλες. Το βράδυ συνήθως είναι πιο ανήσυχη και περνάμε πολλές ώρες αγκαλιά

Όσο για τα παιχνίδια, νομίζω το καλύτερο είναι να της κάνεις λίγο μασάζ ή γυμναστικούλα, να της βάζεις μουσική και φυσικά να τις μιλάς. Αργότερα θα έρθουν και τα άλλα παιχνιδάκια που ανέφερες.

Όσο για τα τρια παιδιά, vasdeli, ακόμα δεν έχω δει τα πολλά ζόρια γιατί μια εβδομάδα είχα τη μαμά μου και τώρα έχει ο Γιώργος άδεια. Απο την άλλη Δευτέρα που θα μείνω μόνη μου εκεί θα είναι το ζόρι. Δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι και πολύ περισσότερο τις υπηρεσίες και τους επόμενους μήνες ως τα Χριστούγεννα που θα έχει πολύ δουλειά και θα έρχεται πολλές μέρες απόγευμα ή βράδυ στο σπίτι. Όσο για τα μεγαλύτερα παιδιά είναι τόσο ενθουσιασμένα με το μωρό που μου δημιουργεί πρόβλημα γιατί την πειράζουν συνεχώς.

Αυτά προς το παρόν, κατέφτασε η Εβελίνα=καταστροφή και θα πρέπει να την απομακρύνω............

Φιλιά!!!!!!!!

χρονια σας πολλα!ελενη να χαιρεσε το Δημητρακη και τα μικρα μαζι, να τον δειτε οπως επιθυμειτε.(βρηκα τη διευθυνση χι χι χι).θα τα πουμε φιλακια

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

τι κάνετε κοπέλες μου??? εγώ σήμερα βγήκα βολτούλα μαζί με την κορούλα μου! ήρθαμε στο μπαμπάκα που γιορτάζει και του κάναμε έκπληξη! και το καταχάρηκε αλλά έχει 3 ραντεβού και δεν προλαβαίνει να μας δει! το μεσημέρι θα πάμε μαζί για φαγητό έξω και θα μας χαρεί εκεί!

ευχαριστώ και για τις ευχούλες σας!

χρόνια πολλά και στο μαμουνάκι! να χαίρεσαι την οικογεένιάσ ου δήμητρα και να είστε πάντα ευτυχισμένοι!

χρόνια πολλα και στο δημήτρη της ελένης μας! να μεγαλώσει όπως επιθυμείτε και να σας κάνει ευτυχισμένους!

κ ο μπαμπάς κλέλιας? χρόνια πολλά!

και σε όσους άλλους έχουν δικούς τους που γιορτάζουν!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κούκλες μου!!

Ευχαριστώ για τις ευχές σας για τον μπαμπάκα μου!!

Δήμητρα χρόνια πολλά, να σε χαιρόμαστε!!

Ελένη χρόνια πολλά στον γιόκα σας, να τον δείτε όπως επιθυμείτε!

Ίσι να χαίρεσαι τον αντρούλη σου, πάντα χαρές!!

Και βέβαια στις υπόλοιπες να χαίρονται όσους γιορτάζουν και δεν θυμάμαι...

Νένα το είχες ξαναγράψει αυτό ότι μειώνεται το γάλα από το ένα στήθος, αλλά ξέχασα να σε ρωτήσω: από πού το συμπεραίνεις? Λογικά το ένα στήθος θα έχει περισσότερη παραγωγή από το άλλο. Το βράδυ με αυτούς τους ρυθμούς πρέπει να ξυπνάνε: 1-2 φορές, δεν χαίρεσαι γι' αυτό :D? Όσο για το αν η μικρή τρώει και χορταίνει, αυτό θα είναι το τελευταίο που θα σε αγχώνει. Από την στιγμή που το μωρό τρώει, είναι ικανοποιημένο, κατουράει 5+ πάνες την ημέρα, παίρνει βάρος να μην σε ανησυχεί! Πάρε τηλ τον γυναικολόγο σου και ρώτα τον γιατί έχεις ακόμα αίμα...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια μου.

Δημητρουλα χρονια σου πολλα οτι επιθυμείς και να χαιρεσαι την οικογενεια σου.

Ελένη να χαιρεσαι το δημητράκη σου να είναι χιλιόχρονος.

Ploegisi να χαιρεσαι τον αντρούλη σου και την οικογενεια σου.

Κλελια να χαιρεσαι τον μπαμπάκα σου καιμην στεναχωριέσαι για τη μικρούλα σου απλώς εμαθε και θελει να είναι στην αγκαλίτσα της μανούλας της.

Εμείς είμαστε πολύ καλά, σήμερα γιορτάζει ο αντρούλης μου και είμαστε ολοι μαζί στο σπίτι. Η μικρή απόψε κοιμήθηκε 6 μιση ώρες, χλίδα δεν το συζητάω.

Α ξεχασα, μιλησα και με την Αγγελικούλα είναι πολυ καλα και αυτη και η μπουμπού της , θηλάζει αποκλειστικα, είπε οτι διαβάζει τα νεα μας και όταν προλάβει θα μας γράψει.

Σας φιλώ όλες, πάω να φάω με το αμόρε.


[sIGPIC][/sIGPIC]H0T1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γιωτίτσα να χαίρεσαι τον άντρα σου!! Ό,τι επιθυμείτε!!

Επιμένω να μην πιστεύω ότι είναι επειδή την έχω μάθει στην αγκαλιά. Κάτι άλλο γίνεται, υποψιάζομαι ότι με νιώθει και με βλέπει αναστατωμένη... Αλλιώς φάση είναι, και περιμένω να περάσει κρατώντας της εννοείται στην αγκαλιά μου...

Αλλά ρε γμτ, όταν κοιμάται πάνω μου στο σλινγκ, της κάνει καλό? Δεν πιάνεται? Αφού όταν την βγάζω τεντώνεται...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για τις ευχες σου, της αρεσει το σλινγκ γιατι αισθάνεται ασφάλεια και τη ζεστασιά σου και οχι δεν πιάνονται αν φανταστείς πως ηταν μέσα στην κοιλιά.

Γιατι όμως να σε βλέπει αναστατωμένη;


[sIGPIC][/sIGPIC]H0T1p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΧΑ! Από την καλοπέραση!

Το θέμα χωράει ανάλυση μέσω πμ, αν θυμάσαι ούτε στην εγκυμοσύνη διένυα την πιο ευτυχισμένη φάση της ζωής μου...

Τέσπα, ευτυχώς είναι από τα πράγματα που διορθώνονται και δεν αφορά υγεία, αυτό είναι το σημαντικότερο...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσακια μου! σας ευχαριστω πολυ πολυ!

να χαιρεστε τους αντρουληδες, τους μπαμπαδες τα παιδακια και οποιους αλλους γιορταζουν!

εχθες στην επετειο γαμου μας πηγαμε στον παπουλη που μας παντρεψε κ μας εδωσε και την ευχουλα κ η μπεμπυλα ηταν πολυ ησυχη!!!

νενα παρε γυναικολογο ισως χρειαστεις κατι να σου ρυθμισει τον κυκλο..εμενα τωρα τελειωσαν τα λοχεια (38η μερα)

φιλακιααααα!!!


qF9Rp2.png

://

gxHyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δήμητρα χρόνια σου πολλά! Χρόνια πολλά και για την επέτειό σας, να είστε πάντα ευτυχισμένοι!

Γιωτίτσα, Ploegisi να χαίρεστε τους άντρες σας!

Clelia να χαίρεσαι τον μπαμπάκα σου.

Σας ευχαριστώ όλες πολύ για τις ευχές σας!

Βαρβάρα σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές! Να χαίρεσαι και εσύ τον Δημητράκη σου!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...