Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Angot είπε:

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

      1 hour ago, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

      Εγώ σε αυτή την εμβρυομεταφορα τα πήρα τα utrogestan από το στόμα και μου έφεραν τρελή θολούρα και ζάλη...δυσκολεύομουν πολύ στη δουλειά...σε παλιότερες φορές δε με είχαν επηρεάσει τόσο. Παρολαυτα τα προτιμω απο το στομα ...κολπικα βάζω vasclor και cyclacur και με αγχώνει...και γιατι πεφτουν καποιες φορες αρα δε ξέρω αν απορροφάται όλο και μαζεύει η περιοχή vasclor μετά από πολλές μέρες, δεν απορροφάται όλη και είναι μια μόνιμη υγρασία στην περιοχή που ευνοεί την ανάπτυξη μυκητων...καπου το διαβασα. ..δε ξερω αν ισχυει 100%. Άρα παρολη τη θολούρα αν μπορούσα θσ τα έπαιρνα όλα από στόμα.. 

      πρίν από 8 λεπτά , Nima21 είπε:

      Τους εχω ενημερώσει ήδη, απλως ειχα απορια ποια η διαφορά στον τρόπο χορήγησης  και αν γνωριζει καποια κοπελα .. Γιατι ας πουμε δεν τα παιρνουν ολες κολπικά εφόσον ειναι μικρότερες και οι πιθανές παρενεργειες λογικά;

      *Μία νυστα παντως και εγω την έχω.. 😝

      Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Ό,τι καλύτερο και σε σένα! 

      Όλα να σου πάνε καλά!!! Να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!! 🙏

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα!!

Vasdeli να χαίρεστε την Ηλέκτρα σας!!! Ό,τι επιθυμείτε!! Πολύχρονη!!

Ειρήνη έπεσε και ο σύζυγος... Περαστικά του!! Όσο για την εύρεση του βυζιού και του μωρού, τρελλό σκηνικό: ψάξε-ψάξε-δεν-θα-το-βρεις :tongue: :tongue:.

Έστειλα τον σύζυγο και πήρε το ξεμπουκωτήρι της otrisalin, το κακόμοιρο το μωρό, γι' αυτό ήταν μέσα στην γκρίνια 2 μέρες... Μυξαρού έγινε... Είχα διαβάσει αυτά που είχε γράψει η Δέσποινα στην λίστα της παλαιότερα ως απαραίτητα, είχε μέσα και otrisalin (όχι την φούσκα). Εγώ πήγα και αγόρασα ορούς otrisalin, δεν είχα ιδέα ότι υπήρχε και ξεμπουκωτήρι...

Τσιπούρα με 'γεια το μαλλί!!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

να σαι καλα βρε τσιπουρα μεκανες κ γελασα με το φορτηγο:P:p:p:p:p

ειρηνακι περαστικα στον αντρουλη σου!!!

vasdeli πολυχρονη η κορουλα σου..ζυγακι κ αυτη ε??να τη χαιρεσαι!

καθαρισε η μουριτσα μας!!!ναιιιι φυγαν τα σπυρακια!!!!

αλλα τα κακακια ακομα λαθος χρωμα μου φαινεται οτι εχουν χμμμ...


qF9Rp2.png

://

gxHyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου, καλησπέρα!!!

Ηρθαμε σπίτι μας και προσπαθούμε να μπουμε σε ρυθμους..

Μολις βρω λίγο χρονο θα ερθω να σας πω πως βιωσα τη γεννηση του δευτερου γιου μου..

Σας στελνω τα φιλια μου!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!!

Πετρουλα μου να σου ζησει ο παιδαρος!!!!!να ναι καλοτυχος στην ζωουλα του!!!!!Δεν θυμαμαι αν σου ευχηθηκα!!!μπραβο θηριο ανημερο εβγαλες και εσυ!!!!μας περασες βεβαια ολες!!!!αληθεια γεννησες ευκολα?απο ραμματα???

κοριτσια σας διαβασα που λετε για το ρουφυχτηρι ,τοσες πολλες μυξουλες εχουν τα νινακια σας?κλελια και φωτεινη?αμαν τα πουλακια μου πως την αρπαξαν?περαστικουλια..

μαμουνακι αντε να στρωσετε και εσεις με την μικρη,και εγω τελευταια εβλεπα μαζι με τα μουσταρδι κατι να πρασινιζει αλλα μια βλεπω μια δε βλεπω,μπορει να κρυωσε και λιγο η κοιλιτσα της.εσυ ποσο πρασινα τα βλεπεις?και εγω θηλαζω απο το ενα στηθος συνηθως,και οταν δε την φτανει τοτε την βαζω απο το αλλο.

και εγω πηγα τζαμπο προχθες!!!απο το σπιτι μου μεχρι το τζαμπο θελει περιπου 35 λεπτα (δεν ειναι στην πολη μεσα),φορτωσα την μπεμπα και την μανα μου και ξεκινησαμε,την ειχα ταισει εδω σπιτι,οταν φτασαμε την δοκιμασα αν θελει να φαει ,μπηκαμε τζαμπο καναμε 1.5 ωρα και οταν φευγαμε την θηλασα.μια χαρα ειμασταν..

τσιπουρα αντε με το καλο να τακτοποιηθειτε!!!κουραγιο!!!

Vasdeli να χαιρεσαι την κορουλα σου!!!πολυχρονη να ναι!!!πως τα περασατε???

Ειρηνη μου περαστικα σας,ελπιζω να μη κολλησει η μικρη...

εμεις μια χαρα ειμαστε,αν δε παει 12 δε κοιμομαστε το βραδυ!!!αλλα μετα το πουλακι μου με ξεκουραζει!!!

και εγω θελω να κλεισω ραντεβου με τον γυναικολογο,αλλα περιμενω λιγο να μου πεσουν ολα τα ραμματα.μα ακομη πεφτουν ρε κοριτσια,πω πω τελειωμο δεν εχουν...και λοχεια εχω ακομη...απο κιλα στα ιδια 50 ειμαι...οπως ξεκινησα την εγκυμοσυνη...και εγω θελω να βαψω το μαλλι...ποτε θα κανει καλο καιρο να βγουμε και καμια βολτα...χαχαχαχ μαρεσει που τα γραφω σαν τελεσιγραφο!!!οτι θυμαμαι αυτο γραφω!!!

αντε φιλακια σε ολες!!!!!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές σας!

Περάσαμε πολύ ωραία χθες, κάναμε το πάρτυ και είχε μεγάλη επιτυχία...:P

Καλή Κυριακή και καλή βδομάδα...

Έχασα μισό κιλό...το καημένο...Είμαι +6,5 ...Πείνα δεν πέφτει αλλά....πόσο θα θελα να τσακίσω κανένα γλυκάκι....

(Και αυτή η παλιοClelia έχει λυσσάξει να μας λέει για τα γλυκά που χλαπακιάζει, ρε γμτ....):tongue:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σαραντησαμε κι εμεισ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τωρα περιμενουμε να σχολασει στισ 2.30 ο πατερασ μασ και μετα λεμε να παμε βολτουλα εξω!!!!!

νενουκω εγραψεσ νταν 00.00.....η ωρα που δεν θελει η κλελια (θυμαμαι καλα?)

ακομα βλεπω τα σκορδα και γελαω!!!!!

ζαργανοτσιπουριτσα ταχτοποιηθηκατε?

πετρουλιτσα καλωσ μασ ηλθεσ βρε θηριο!!!συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!να σασ ζησει κ παλι!!!!!!!!!!!!!!!!

νενα μου ακομα λοχεια?πολλεσ μερεσ ε?

κοριτσια απο χτεσ μπενετε κανονικα στο parentscafe????απο το mozzila δεν με βαζει..εχει λεει επικυνδινο (η κατι τετοιο)περιεχομενο!!!:confused:

και τωρα μπηκα απο τον explorer..


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κι απο μενααα....

ειμαστε στην μαμα μου για να φαμε οικογενειακα σημερα...

ειρηνη μου Κυριακη ηταν αλλα ειχε υπηρεσια ο μπαμπας μας και θελαμε να ειναι μαζι μας...αλλα το μεταφεραμε για Τεταρτη απογευμα για να παμε ολοι μαζι και αφου ντυθηκαμε στολιστηκα δεν μπορουσαμε να βγουμε απο το σπιτι μας.Γιατι ενα καλο παλικαρι ειχε παρκαρει το αμαξι του εξω ακριβως απο την εξωπορτα της αυλης ουτε εγω δεν χωραγα να περασω.Φωναξαμε αστυνομια και περιμεναμε να δουμε που θα φτασει η αναισθησια του.Εφαγε την κληση του κανονικα κι εμεις δεν πηγαμε τελικα στην εκκλησια κι πηγα εγω μονη μ με την μικρη την Πεμπτη το πρωι.

Ασε νενακι η μυτουλα νερο ετρεχε :-(:sad: με αυτο ομως καθαρισαμε και κοιμοστε πιο καλα τωρα τα βραδυα δεν μας ενοχλει η μυτουλα

Κλελια πως το βρηκες δεν ειναι καλο? :D:D

Ειρηνη ουτε εμενα με βαζει με μοτζιλα μου το λεει κακοβουλο και εκει που το προσπερναω με πεταει :( :(


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εγω απο μοτζιλα κανονικα..δεν βλεπω προβλημα...

σημερα καναμε κιτρινα κακακια κ πανυγυριζαμε...μεχρι που ξανακαναμε πρασινα:confused::confused::confused:και απογοητευτηκαμε...

αντε ναχει καλο καιρο ναβγουμε κμεις βολτουλα να παμε και στην εκκλησια..αυριο εχουμε επετειο γαμου κ θα παμε στην εκκλησια κ στον παπουλη που μας παντρεψε να μας δωσει την ευχουλα...γιατι αμα περιμενω απο την ενορεια της γειτονιας μου δε θα ρθουν ποτε...ακομα τους περιμενω για τη μιση ευχη.

φιλια σε ολα τα κοριτσακια κ στα μωρακια σας!


qF9Rp2.png

://

gxHyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τωρα καταφερα να μπω, ημουν το μεσημερι στην μαμα μου. Ο μπαμπας μου γιορταζει την Τριτη και σημερα εκαναν τραπεζι...

Πετρουλα καλως ηρθατε!! Να σας ζησει το ελεφαντακι σας!! Ο,τι επιθυμειτε!!

Νενα δεν ειχε παρα πολλες μυξουλες, αλλα αυτες που ειχε την εμποδιζαν να αναπνευσει ελευθερα... Παρεμπιπτοντως τελειο το ξεβουλωτηρι της otrisalin Φωτεινη...

vasdeli σαν ερθει η μερα... να δεις τι σαβουριδια θα κατεβαζεις!

Ειρηνη πού το θυμοσουν αυτο για την ωρα 00.00?? Ουτε εγω το θυμομουν οτι το ειχα γραψει, τι μνημη ελεφαντησια εχεις καλεεεεεεε!!

Αυτο το μνμ που εμφανιζεται στον mozilla και το firefox το εχουν αντιμετωπισει και αλλες συμφορουμιτισες, και στο απλο parents.gr. Αρα ειναι γενικο, στον explorer δεν υπαρχει τετοιο προβλημα...

Φωτεινη πολυ γαϊδαρι ο κυριος με το αυτοκινητο!!!!! Του αξιζει να του γραψεις "ΕΙΣΑΙ ΓΑΪΔΟΥΡΙ" με τα κλειδακια σου, δεν του αξιζει?? Καλα, οταν παρκαρε, δεν ειδε οτι ειχε κλεισει την εξοδο ενος σπιτιου?? Ξεδιαντροπος!!

Μαμουνακι να ζησετε!! Παντα χαρες!! Να τα 1000σετε!! Αφου αγχωνεσαι, γιατι δεν τηλ τον παιδιατρο για τα κακακια του νινιου??

Ρε κοριτσια τι εχει γινει?? Ενω η μπεμπα στην αρχη ετρωγε ανα 3ωρο και κοιμοταν, τωρα με παιδευει απιστευτα! Θελει ολο αγκαλια! Αν τυχει να την αφησω κοιμισμενη, μετα απο λιγο ξυπναει, κλαιει και αν δεν σπευσουμε το γυριζει σε λυγμους και φυσικα μετα απο τοσο κλαμα θελει βυζι!! Και φαγωμενη που ειναι, παλι βυζι, με εχει ξεπαστρεψει γι' αυτο τρωω σαν βοδι και αδυνατιζω!! Δεν μπορω να λουστω, να μαγειρεψω, να σιδερωσω!! Στην καλυτερη την κρεμαω πανω μου με το σλινγκ για να ελευθερωσω τα χερια μου. Ειμαι υπερ της αγκαλιας δεν θελω να το κοψω. Αλλα ας κοιμαται στο κρεβατι ή στην καλαθουνα... Τι να κανω?


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια τι εχει γινει?? Ενω η μπεμπα στην αρχη ετρωγε ανα 3ωρο και κοιμοταν, τωρα με παιδευει απιστευτα! Θελει ολο αγκαλια! Αν τυχει να την αφησω κοιμισμενη, μετα απο λιγο ξυπναει, κλαιει και αν δεν σπευσουμε το γυριζει σε λυγμους και φυσικα μετα απο τοσο κλαμα θελει βυζι!! Και φαγωμενη που ειναι, παλι βυζι, με εχει ξεπαστρεψει γι' αυτο τρωω σαν βοδι και αδυνατιζω!! Δεν μπορω να λουστω, να μαγειρεψω, να σιδερωσω!! Στην καλυτερη την κρεμαω πανω μου με το σλινγκ για να ελευθερωσω τα χερια μου. Ειμαι υπερ της αγκαλιας δεν θελω να το κοψω. Αλλα ας κοιμαται στο κρεβατι ή στην καλαθουνα... Τι να κανω?

ΥΠΟΜΟΝΗ, αυτό να κάνεις...:rolleyes:

Υποτίθεται ότι γύρω στους 2 μήνες αρχίζουν και οι κολικοί. Έχεις παρατηρήσει αν συγκεκριμένες ώρες της ημέρας (συνήθως απόγευμα) μαζεύει τα ποδαράκια της, σφίγγεται και κοκκινίζει;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια καλησπέρα, τι μου κάνετε, εμείς είμαστε αρκετα καλά, εγω είμαι πολύ χαρούμενη γιατι η μικρή εδω και τρείς μέρες εχεί πιάσει και τον αλλο μαστό οπότε επιτέλους θα γλυτώσω το αρμεγμα και την αποστείρωση που τόσο με νευρίαζαν.

Κλελια μου κι εμένα μου το κάνει αυτό πάνω μου κοιμάται μια χαρα και μολις την βάζω κατω μετα απο λίγο ξυπνάει, μάλλον έμαθαν σε αγκαλιες και θα δυσκολευτούμε να το κοψουμε κάποια στιγμη.

Vasdeli να χαίρεσαι την κοράκλα σου να είναι χιλιόχρονη.

Ειρηνάκι κολλησε και ο σύζυγος, πίκρα, περαστικα του κι ελπίζω να καταφερεις να ηρεμήσεις κάποια στιγμη.

Μαμουνακι να ζήσετε και να είστε πάντοτε ευτυχισμένη.

Πετρούλα καλως ορίσατε στο σπιτάκι σας και καλό σαραντισμό.

Τσιπουρίτσα πως πάει το σπιτακι σας, είναι έτοιμο;

Φιλάκια πολλα στα υπόλοιπα κορίτσια.


[sIGPIC][/sIGPIC]H0T1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!!

Σας ευχαριστω πολύ για τις ευχες σας και εδω και στο fb!!!Να χαίρεστε και εσεις τις οικογενειες σας και τα παιδακια σας αυτα που ηρθαν και οσα θα ερθουν!!!

Χθες και σημερα τα πάμε καλά, βεβαια ειχα και το συζυγο αυτες τις 2 μερες..Απο αυριο οι 3 μας..το μεγαλο μου αγχος ειναι ο μεγαλος αδερφος αλλα προσπαθω να μην το δειχνω..Τον πλησιαζει, θελει να τον φιλησει, τραβαει το κεφαλι του μικρου , του λέει γλυκολογα "φουφουλη μου τι νανεις??"(αδερφουλη μου τι κανεις??), οταν ο μικρος κλαίει ο μεγαλος κανει γκριματσες στενοχωριας και θελει να τον παρηγορησει αγκαλιαζοντας τον σφιχτα..

Εγω εχω και ενα θεματακι με το στηθος, πρηξιμο, πόνος κλπ αλλα ήταν αναμενομενο και ελπίζω να μην ερθουν πιο δυσκολες μερες γιατι στον μεγαλο περασα πολύ δυσκολα

Λιγο υπομονη θα κανουμε και πιστευω θα στρωσουν ολα με τον καιρό

αληθεια γεννησες ευκολα?απο ραμματα???

Νενα ηταν γεννα express!!Θα σας τα πω μολις βρω λίγο παραπάνω χρονο..

Απο ραμματα ναι εχω γιατι ο μικρος ειχε μια περιτυλιξη, επρεπε ο γιατρος να με κοψει για να διευκολυνει την εξοδο του μικρου και χρησιμοποιησαν και βεντουζα..

Κλέλια μηπως κανει η μικρη αλμα αναπτυξης και θελει περισσότερο χρονο και πιο συχνα να ειναι στο στηθος???Κανενα πονακι που λέει και η Βικυ??Πως την βλέπεις, κοκκινιζει, σφιγγεται, μαζευει ποδαρακια οταν την πιανει το εντονο κλάμα???


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Όχι, φαινομενικά δεν πονάει, αυτό είναι το θέμα...

Όταν την πιάνουν τα κλάματα ούτε μαζεύει, ουτε τεντώνει πόδια. Βέβαια ηρεμεί με αγκαλιά και περπάτημα - με αγκαλιά όταν είμαι καθισμένη πάλι κλαίει. Δλδ ηρεμεί με ό,τι κάνουν οι μανούλες σε μωρά με κολικούς, αλλά δεν παρουσιάζει τα συμπτώματα...

Όταν έχει πονάκια κοκκινίζει το πρόσωπό της και κάνει κάτι χαρακτηριστικό στο μέτωπό της, όταν το βλέπω αυτό δεν έχω απορία, θέλει βυζάκι και αμέσως ηρεμεί... Αυτό είναι άλλο δεν μου κάνει εντύπωση να έχει γκρίνια όταν κάνει έτσι.

Αλλά να μην μπορεί να κοιμηθεί αν δεν είναι πάνω μου ή δίπλα μου??

Δεν μου φαίνεται να είναι επειδή φταίει "η αγκαλιά", διότι όλες οι μανούλες θα είχαν αυτό το πρόβλημα και επιπλέον δεν θα τόνιζαν τα οφέλη της αγκαλιάς αν ήταν τα μωρά μας να μην μπορούν ούτε να κοιμηθούν μόνα τους...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Καλή μας Εβδομάδα!!!!!

Σαραντήσατε αρκετές!!!!! μπράβο κοπελαρες μου!

Πετρούλα μου με το καλό κι εσεις!!! να τακτοποιήθετε καλά και όλα σούπερ

τρελάθηκα με το φουφούλης μου.... τί γλύκα!!! <3

Ειρήνάκι εντάξει τα σκόρδα;;;; κι εγώ γέλαγα μόνη μου!

Μαμούνι πάει εφυγαν τα σπυράκια! τέλεια

Κλελούκο αυτό με την αγκαλιά έχει τα άπειρα καλά του έχει και τα λίγα - ελάχιστα κακά του.... στο τέλος όλα ισορροπούν άψογα :)

ελπίζω να μην έχετε κολικούς για να μην ταλαιπωρηθείτε! Χάρηκε ο παππούς που είχε και την Ελισσάβετ στην γιορτή του; Να τον χαίρεσαι κοριτσάκι :)

Φωτεινή η γαιδουριά του τύπου δεν έχει όρια.....

Βικυ μου περάσατε όμορφα ε; μπράβο και του χρόνου με τον μικρό να τραγουδάει κι αυτός λαλαλααααααα

Οσο για τα γλυκά της κλέλιας... τί να πω κι εγώ;;;;;;

δεν πειράζει, δεν είναι για εμάς, δεν μας νοιάζει!:tongue:

Γιώτα έστρωσε και το άλλο β@ζί ε; είδες τα σκόρδα;;;;; ;) μπράβο σας και τώρα θα είσαι εντελώς χαλαρή!

Νενάκι!!!! μας έλειψες βρε! άντε να φύγουν και τα τελευταία ράμμματα να φτιάξεις και το μαλλί που θέλεις! όσο για τα κιλά ... τί να πω;;; καλά σας έλεγα εγώ μονΔέλα σε τοκετό! φιλι

Εμεις έχουμε τακτοποιηθεί, μένουν κάτι λίγα τελευταία αλλά σε γενικές γραμμές είμαστε καλά! Εφτιαξα μαλλί, ανταύγιες και κούρεμα, νυχάκια (χεράκια - ποδαράκια) έγινα άνθρωπος :)

Το σαββατο είχαμε κι εμεις τραπέζι οικογειακό γιατί την τρίτη γιορτάζει πεθερά, κουνιάδος- κολλητός μου και η ανηψιά του καλού μου, ωραία ήταν, κιΟΥρία με το φαί αλλά ύπια.... και το ευχαριστήθηκα κορίτσια!

Ο καλός μου πήγε στο Ικεα , εγώ δεν άντεξα να ξαναπάω, πήρανε μία βιβλιοθήκη με πόρτες συμπαθέστατη για να βάλουμε μέσα όλη μας την χαρτούρα. Ολο το μεσημέρι - απόγευμα παιδευόντουσαν ο καλός μου και ο αδελφός του να βάλουν ίσια τις πόρτες... ότι πλΕρώσεις παίρνεις... τέλος πάντως εγινε

Χθες όλο το πρωι έφτιαχνα την εν λόγω χαρτούρα + κουτιστάν, το βράδυ πήγαμε σινεμαδάκι, επιτέλους είχαμε πάρα πολύ καιρό να πάμε!

Αυτά τα δικά μου, μου αρέσει που χειμωνιάζει πάρα πολύ :)

Σας φιλώ, να έχετε μια υπέροχη ΜωροΜέρα!!!!!!! <3 <3 <3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Πετρούλα, όλα θα πάνε καλά και οι 3 σας μια χαρά θα τα καταφέρετε...Ξέρεις εσύ, τώρα...έμπειρη μανούλα είσαι....υπομονή.

Clelia, θα το ξαναπώ! Πρόκειται για ένα έξυπνο μουτράκι που επειδή ξέρει τι καλά που είναι με την μαμά αγκαλίτσα το επιδιώκει συνεχώς! ΚΑΙ ΟΧΙ, ΔΕΝ ΣΕ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΕΤΑΙ! Αυτό είναι το φυσιολογικό!

Επίσης θέλει την μανούλα του ήρεμη γιατί τότε το γαλατάκι είναι πιο γλυκό! :-P

Τσιπούρα μου, σινεμαδάκι ε;

Καλά κάνατε!!! Πολλά φιλιά!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...