Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αχ τα δοντάκια από τα μωράκια πολύ πάνινε τα φακουριαρικα..

ούτε κοιλία έχω ούτε τίποτα δεν χρειάζεται να πω τίποτα σε κανέναν ούτε να δικαιολογηθώ

Αφού το Πάσχα όλοι μου λέγον μα τι πολύ αδυνάτησες ? καλά σκαφτόμουν κούνια που σας κουνάγε ……. και όταν τους πω ότι είμαι έγκυος η πεθερά θα μου πει ΕΓΩ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ

… εστί ήμουν και στον Λευταρακι μου αλά έχω μεγάλη περιφέρεια και εξαπλώνετε η κοιλία προς τα πισω ……….μέχρι που γέννησα δεν είχα κοιλία άνετα την έκρυβα κάτω από ένα μπλουζάκι ..

Για το α τεστ δεν θυμάμαι θα πρέπει να κοιτάξω στα κιτάπια μου να δω αν το έκανα για να σας απαντήσω.

βρε λευτερομανα!!! μεθυσμενη εγραφες???:D:D:D:D μια ωρα εκανα να καταλαβω τι γραφεις!!! πάνινε κοιλία σκαφτόμουν!!!!!:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κορίτσια καλησπέρα λοιπόν τα νέα μου το πρωι πήγαμε και κάναμε την αυχενική και όλα ήταν πολύ καλά είδαμε χεράκια ποδαράκια τα πάντα το μωρό μου μεγαλώνει φυσιολογικά και οι τιμές είναι πολύ πάρα πολύ καλές οπότε γλυτώσαμε και την αμνιοπαρακέντηση που για να πω την αλήθεια τη φοβόμουνα λίγο. το μωράκι μου ήταν πολύ υπερκινητικό και κάποια στιγμή το πετύχαμε να κρατάει με το χέρι του το πηγούνι είχε πολύ γέλιο. φύλλο δεν καταφέραμε να δούμε οπότε είμαστε 50-50. α και στον υπέρυχο μου έβγαλε πητ 18/10 :rolleyes::rolleyes:

hroukaki η μαμά σου ήταν άπαιχτη καλά η πεθερά θα το φυσάει και δεν θα κρυώνει:)

μαμαλευτεράκι καλωσήρθες στην παρέα μας

το τεστ-Α πάντως ούτε εγώ το είχα κάνει στον γιό μου και τώρα δεν μου ανέφερε τίποτα ο γιατρός.

το γέλιο σήμερα δείξαμε και στο γιο μου τον υπέρυχο και αρχίσαμε να του λέμε ότι η μαμά έχει στην κοιλίτσα ένα μωράκι και εκείνος άρχισε να χαιδεύει τις κοιλιές όλων και να λέει μωρό είναι άπαιχτα τα μικρά

Link to comment
Share on other sites

Νέα από το μέτωπο!!!!!!!Ήρθε λοιπόν το μωλό το μεσημέρι με την ουρά κάτω από τα σκέλια και μου ζήτησε συγνώμη!!!!Μου είπε οτι κι αυτός τον γάμο τώρα θέλει να τον κάνουμε αλλά τον είχε πρήξει η μάνα του για του χρόνου και ξεσπασε πάνω μου!!!Κάπου εδώ αναρωτήθηκα η δικιά σου και γω τι είμαι σάκος του μποξ;;;Και αυτό θα γίνεται κάθε φορά;;;;;Μου είπε οτι δεν πρόκειται να ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο και οτι αναγνωρίζει οτι η μάνα του έχει κάνει πολλά και δεν έχω μιλήσει αντιθέτως με την δική μου τη μαμα που την παραδέχεται λέει γιατι μας αφήνει να κάνουμε τη ζωή μας!!!!Και είπε λέει στη μανούλα του οτι την επόμενη φορά που θα ανακατεφτεί σε κάτι και με συγχίσει ειδικά στην κατάσταση που είμαι δεν θα την αφήσει να μας ξαναμιλήσει ποτέ και οτι όσο και να χτυπιέται αυτη είμαι κ αν της αρέσω αν όχι να βρει αλλο γιο να κάνει ότι του πει!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ηρω - Πεθερα 100 - 0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσιααααααααααααααα ουουουουουοουουουουουουουοουουουουοουο

τι μου κανετε?

καταρχας!!!

ηρω μου η μαμα σου ολα τα λεφτα αλλα και γατα με κατεβασμενα αυτακια (μωλο) επισης σου τα ειπε ενταξει!αργησε λιγο αλλα πηρε τα πανω του!τωρα μας μενει να δουμε μουρη πεθερας μετα τα καθεκαστα!!χαχαχχα

μαμαλευτερακι καλως μας ηρθες και με το καλο σου ευχομαι!!!

α ρε Δεσποινα και εγω διαβαζα και διαβαζα το μηνυμα της μαμαλευτερακι και μεχρι να καταλαβω ειδα κ επαθα.χαχχαχα γελασα και με τον σχολιασμο σου!!χαχχαχα

ααα εχω και εγω πολλα υγρα...(με εκνευριζουν αφανταστα,ξεχασα να το ρωτησω στον γιατρο)

μαρακι μπραβο κοριτσι μου που ειναι ολα τελεια με το νινακι σας!αυτο παλι να αλλαζουν πητ τρεις την ωρα,δε το καταλαβαινω αν και το ακουω πολυ συχνα...

απο δοντακια στα ηδη νινια μας δεν καταλαβαμε τιποτα ,ευτυχως και τα βγαλαμε ολα πολυ νωρις.

και εγω θα αρχισω να βαζω βαζελινη απο εδω κ περα,δεν την φοβαμαι (ουτε και ο γιατρος)

επισης το τεστ Α που αναφερετε αν λεμε για το ιδιο δηλ alpha test το εχω κανει στην χριστιαννα το εκανα και προχθες σε αυτο το νινι.δε με αγχωνει και πολυ.καλα μετραει ο γιατρος τις τιμες και δε παιρνει εκεινη την ωρα το χαρτι να της γραψει και μετα μου λεει τις θυμασαι?τις θυμομουν αλλα οχι με σιγουρια.οτι να ναι.θα με βγαλει κανενα οτι να ναι αποτελεσμα και θα τον κυνηγαω.

αυτα τα νεακια μου!

αααα οχι εχω κι αλλα!!χαχχα

σημερα πηγα πηρα δυο φορεματακια και ενα κολαν-παντελονι.πολυ μου αρεσαν.ειχε τελεια μερα.ηρθα σπιτι συννεφιασε!!!χαχαχα.θελω και αυτες τις μερες να κατεβασω και τα καλοκαιρινα γιατι δε τα θυμαμαι,να δω τι εχω!!ααα θελω να παρω και κανενα παπουτσακι.

ακομη κοιλιτσα σαν να εκανα κ εγω (αναλογα με τα ρουχα!!!!)θελω να βαλω μια φωτο να σας την δειξω καποια στιγμη!!!

αυτα!!σας φιλω!!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Μπράβο Μπράβο Ηρώ!!!! Λυσσάρα πια αυτή η πεθερά, πάλι καλά που το παιδί της την κατάλαβε, απλά φρόντισε να μην αλλάζει συνέχεια γνώμη ο άντρας σου και την πληρώνεις εσύ (δεν φταις για τα χάλια της μανούλας του).

Μαράκι χάρηκα με την αυχενική σου, όλα καλά λοιπόν!! Μα ούτε ιδέα δεν σου έδωσε αν έχει τσουτσούνι ή μνάκι??

Δέσποινα τρελλοκομείο πού είσαι?? Μετράμε το βάρος στα νινιά μας πλέον?? Να δούμε την Πέμπτη που θα πάω στον γιατρούλη...

Κάτι έγραφα για γαμοπίλαφα το μεσημέρι, ζούλεψα και θα πάω σε 1 ώρα για χλάπα-χλάπα στην Καλογρέζα :D.


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σου Νένα!!!

Από τώρα καλοκαιρινά?? Εγώ αρχές Μαΐου συνήθως τα κατεβάζω.. Ίδωμεν. Όσο για αγορές ακόμη κυκλοφορώ με ελαστικά κολάν-παντελόνια, κάποιοι μου λένε να μην τα φοράω και ότι με πιέζουν, αλλά όταν είχα ρωτήσει τον γιατρό μου είπε να μην τους ακούω, αν με πίεζαν δεν θα τα φορούσα... Θα τον ξαναρωτήξω!!

Θα μου δανείσει κάτι ρουχαλάκια μια ξαδελφούλα μου, πράγμα που προτιμώ, επειδή δεν θέλω να αγοράζω πραγματάκια και μετά να βρίσκω αφορμές να μην χάσω τα κιλά μουουου. Έχω αρκετούτσικες μπλούζες, θα την βγάλω με κολάν, άντε να αγοράσω κανά μπλουζάκι, κανά κολανάκι επιπλέον, θα δούμε και γι' αυτό...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

ε μην φανταστεις και εσυ αυριο τα κατεβασα!!!χαχα.κατσε πρωτα να δουμε ποτε θα τα κατεβασω,να τα πλυνω,να τα φορεσω.θα βγει και ο ιουνης!!χαχαχ!!

ααα και δε πηρα αλλο νουμερο,ειδικα στα φορεματα και τις μπλουζες το small φορουσα κα ιαυτο φοραω και αυτο πηρα.απλα στο παντελονι επειδη ειναι κολαν πηρα το medioum.

Προχθες βρε κοριτσια ειδα στα benetton εγκυμοσυνης ενα ωραιο τζηνακι,λεω ας παω να δοκιμασω.της λεω πιο ειναι το πιο μικρο νουμερο μου λεει το extra small.ωραια λεω,παω δοκιμαστηριο και κολυμπουσα μεσα,ειδικα τα μπατζακια.ωχ λεω δεν ειμαι για εδω!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

σκατούλα αδυνατούλα!! Με τον πόνο μας παίζεις :tongue: :tongue: :tongue:

έλα ντε από το στόμα μου το πήρες εγώ στα κανονικά μου και φοράω large για να μπω στο extra small και να μου επιπλέει κιόλας πρέπει να λιμοκτονήσω.

άσε που σκέφτομαι να μην κατεβάσω καθόλου τα καλοκαιρινά γιατί το πιθανότερο είναι να μην μου κάνουν πλέον.

όσο για το νινί δεν μου έδωσε καμία ένδειξη γιατο τι είναι οπότε υπομονή μέχρι την επόμενη φορά που θα πάω στη γιατρό

κλέλια καλή βόλτα και καλές μάσες

Επεξεργάστηκαν by maraki32
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!

παμε κι εμεισ για μασα...περιμενουμε τον αντρα μου να σχολασει και βουρ στο ψητο!!!απο δευτερασ ομωσ ολα κομμενα!!!!!!!!!!1:tongue::rolleyes::rolleyes:

αλοοοοο..... εδω ειμαι και εγω!!! υποφερω υποφερω...εχω να κοιμηθω 2 μερες καθοτι βγαζουμε δοντια και εχουμε δραματα ολημερις και οληνυκτις...α ρε μανες τι σας περιμενει!!! (αληθεια σας εχω πει οτι η κορακλα μου ειναι 15μιση μηνων και εχει ολα και ολα 2μιση δοντια??χαχαχαχαχα:D:D:D:D φαφουτα!!!)

ωχ φανταζομαι τι τραβασ βρε κοριτσι μου!!κι εμεισ απο τεσσαρων αρχισαμε να ποναμε πολυ και ξεμυτησαν 8!!αλλα εσεισ 15...καλο κουραγιο!!!!υποφερουν κ ειναι κριμα...μαρεσει που ελεγα οτι η δικια μου αργησε να βγαλει!!!

τωρα εχουμε 4 και παμε για 5ο..

Νέα από το μέτωπο!!!!!!!Ήρθε λοιπόν το μωλό το μεσημέρι με την ουρά κάτω από τα σκέλια και μου ζήτησε συγνώμη!!!!Μου είπε οτι κι αυτός τον γάμο τώρα θέλει να τον κάνουμε αλλά τον είχε πρήξει η μάνα του για του χρόνου και ξεσπασε πάνω μου!!!Κάπου εδώ αναρωτήθηκα η δικιά σου και γω τι είμαι σάκος του μποξ;;;Και αυτό θα γίνεται κάθε φορά;;;;;Μου είπε οτι δεν πρόκειται να ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο και οτι αναγνωρίζει οτι η μάνα του έχει κάνει πολλά και δεν έχω μιλήσει αντιθέτως με την δική μου τη μαμα που την παραδέχεται λέει γιατι μας αφήνει να κάνουμε τη ζωή μας!!!!Και είπε λέει στη μανούλα του οτι την επόμενη φορά που θα ανακατεφτεί σε κάτι και με συγχίσει ειδικά στην κατάσταση που είμαι δεν θα την αφήσει να μας ξαναμιλήσει ποτέ και οτι όσο και να χτυπιέται αυτη είμαι κ αν της αρέσω αν όχι να βρει αλλο γιο να κάνει ότι του πει!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ηρω - Πεθερα 100 - 0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΖΗΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!την κατατροπωσαμε την πεθερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εστω αργα αλλα ο αντρασ σου μια χαρα μιλησε το παληκαρι!!μπραβο!!ξουτ η πεθερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σκατούλα αδυνατούλα!! Με τον πόνο μας παίζεις :tongue: :tongue: :tongue:

αχ μασ κοροϊδευεισ??????????????:tongue::tongue::tongue:


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε λευτερομανα!!! μεθυσμενη εγραφες???:D:D:D:D μια ωρα εκανα να καταλαβω τι γραφεις!!! πάνινε κοιλία σκαφτόμουν!!!!!:D:D:D:D:D

Χιχιιχιχ να μπορούσα και να πιω θα έπινα καμία δεκαριά ποτά χιιχιχ


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τι ωραία μέρα ηλιόλουστη έκανα σκούπα και περιμένω να ξυπνήσει το μικρό άντρακι μου ο μεγάλος έχει δουλεία σήμερα πρωινή σνιφ θα πάμε μετά από εκεί να τον δούμε..

Εγώ χτες το απόγευμα πήγα στο κινέζικο τις γειτονίας και πήρα ένα φόρεμ

( σαν φούστα θα το βάλω γιατί σαν φόρεμα μου άρχετε στην γάμπα) . όλο το καλοκαίρι θα βγάλω με μπλουζάκια από πάνω.

πήγα τις προηγούμενες και στα βενετον είχε κάτι τζιν φορέματα σαν τσουβάλια δεν μου άρεσαν καθόλου ούτε καν δοκίμασα λέω αργότερα να πάρω και ένα παντελόνι ελπίζω αυτήν την φόρα να έχω κοιλιά και να μην είναι κενό μπροστά


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!

που ειστε??μονο η μαμαλευτερακι ειναι πρωινη?????

εμεισ ξυπνησαμε ,πηγαμε εκκλησια και τωρα γυρισαμε σπιτι..

αχ με ρωτησεσ κ ενασ τυποσ εκει αν περιμενω το αδερφακι τησ αγγελικουλασ...μασ πηρανε χαμπαρι.....αμα σασ λεω οτι εχω κοιλουμπα!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Παντός καιρού είμαι σαν τα ΣΟΥΠΕΡ ΠΟΥΜΑ παιδί μου

Οποια νιώθει μοναξιά εδώ η καλή παρεααααααααααααααααα

Οικονομικά αβασάνιστα και στο χώρο σας …!!!!

Με πολλές άτοκες δώσεις

Ευκολίες πληρωμής εδώ στο κατάστημα

ΚΑΙ Συμμέτοχη στην κλήρωση για ένα ζευγάρι σαγιονάρες θαλασσής


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες...Ειμαι καινούρια σε τουτο το καφέ...

Με ΤΕΡ 12/1 έχουμε ΠΗΤ 21/10......Ειναι το 2ο παιδάκι μας καθώς έχουμε ενα κοριτσάκι, το Στελλινάκι μας που έχει κλείσει τα 3!!!

Θα χαρώ πολυ να μπω στην παρέα σας!!


line_test_beg_minie_time_1170565200_text_546f205374656c6c696e616b69206d6f752065696e6169.gif

enCup3.png?InVDjopT

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...