Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ellain στοκος ξεστοκος, δεν πτοηθηκατε πάντως, τα φαγατε!!!Αυτο σημαινει πως τουλάχιστον στη γευση ήταν ωραία..

Ελένη στην Αθηνα εισαι μονη σου με τα παιδια;;Δεν εχεις βοηθεια περα απο τον αντρα σου;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;;;;

Ελένη μου welcome back!!!!Άντε να ξαναγίνουμε πολλές!!!Περαστικούλια εύχομαι στοον πεθερό σου!!!!!

Maraki μου εσυ χρειάζεσαι περισσότερη υπομονή απο μένα!!!!Εμένα ο γιατρός δεν μου έδωσε dvd!:(:(:(:(:(:(:(:(

Που είσαι βρε Chrisaki μου;;;;;Αν κατάλαβα καλά σηκώθηκές;;;;Αντε τώρα θα αρχίσουν και οι βολτίτσες τι άλλο θέλεις!!!

Stone καλως ήρθες στο club!!!Μια απο τα ίδια και γω στα ρούχα!!!!!Μονο που εγώ αγόρασα ήδη ρούχα εγκυμοσύνης!!!

Ellain μου αποκλείεται να σου κόψει το αλάτι με τέτοια πίεση,αντιθέτως θα σου πει αλμυρά και πολλά υγρά!!!

Ploegisi μου μπράβο για τα αποτελέσματα σου!!!!Και ξεκουράσου λίγο ρε παιδί μου τι θα γίνει δηλαδή αν γίνουν όλα λίγο αργότερα;;;Σκέψου το νινί σου!!!Ακουσες το μωρό;;;;;;;;;;;;;Και γω θέλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γεια σου Χριστινάκι!!!!!

Βρεε κοριτσια εγω απο αγχος τιποτα μονο στα πρωτα 2 ραντεβου.τοσο αναισθητη ειμαι;Όσο για το γάμο καλύτερα να μην σας περιγράψω τι έγινε χθες το βράδυ στο σπίτι!!!!!Θα ξαναεκνευριστώ και δεν κάνει!Βλέπετε η καλή μου η πεθερούλα το είχε πείσει το καμάρι της!!!!Ειλικρινά δεν ξέρω τι να κάνω!Αν πω κάτι τετοιο στους γονείς μου θα γινει εδω το έλα να δεις....

Είμαι σε απόγνωση!Πρώτη φορά είχε τέτοια συμπεριφορά το μωλό!!Θα θελα να ξερα τι του είπε!!!!

Αυτααααααααααααααα....................................


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

ploegisi μην γελας καθολου!!!!τσαμπα ο κοπος μου!δεν πειραζει ομως, εμεις να ειμαστε καλα!!!

stone μου δεν το φαγαμε το τσουρεκι, το εφαγε ο παμφαγος σκουπιδοτενεκες!!!ηταν σκληρο λεμε!!ασε και στην κατασταση μου δεν ειμαι για οδοντιατρο!!

ρε hroukaki τι τραβας κι εσυ!! παντως καπως υπερβολικο εκ μερους του μωλου, δεν τα σκεφτονται αυτα 1 μηνα πριν το γαμο, αν και γενικα ειμαι της αποψης πως με την συγκαταβατικοτητα παντα κερδιζεις, ποτε δεν χανεις, σε αυτην την περιπτωση μαλλον πρεπει να χτυπησεις την γροθια στο μαχαιρι! Και με ποια δικαιολογια να αναβληθει ο γαμος αν επιτρεπεται??


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ellain μου τα διπλά έξοδα είναι η δικαιολογία!!!!!!Και άλλα κουλά οπως το δεν θα το ευχαριστηθώ με την κοιλιά!Θα έχει και πολυ δουλειά το μαίο!!!!!!Κατι τέτοια μου έλεγε!!!!Μου είπε βέβαια οτι θα κάνουμε ενα πολιτικό να μη μείνει το παιδί χωρίς όνομα!!!!Βέβαια εγω του είπα οτι αν δεν γίνει ο γαμος οπως έχει κανονιστεί θα παει με άλλη νύφη στην εκκλησία όποτε τον βολέψει!!!Αλλα δεν...Πως θα πω τέτοιο πράγμα στους γονεις μου μου λες;;;;Που θα έρθει ο πατέρας μου και ποιος μαζεύει το θεριο.....


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι εθιμα εχετε στην Κρητη, αλλα ο γαμος ειναι το μεγαλο εξοδο, τα βαφτισια γινονται και με 50 καλεσμενους.

Δευτερον, τι παει να πει πολλη δουλεια, σαμπως ο γαμος θα διαρκεσει 2 μηνες? Αντε 2-3 μερες το συνολο το γλεντι κι η ανακατωσουρα, μετα ο καθενας σπιτι του.

Και τελος, βαλε το μωλο να σκεφτει και την δικη σου την θεση με την οικογενεια και το σοι να εχουν ετοιμαστει και να εχουν κλεισει εισιτηρια, ξαφνικα να τους πεις next year! Δεν παει...

Παντως οπως και να'χει μην τσακωθεις σε καμια περιπτωση, ολα ομορφα κι ωραια, με επιχειρηματα, νομιζω οτι ετσι κι αλλιως οι γυναικες τα καταφερνουμε στα λογια... :)


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ellain μου θα σου πω την μαύρη μου αλήθεια!Αν ήταν ιδέα του μωλού!Δεν θα με ένοιαζε!!!Ας έκανα το γαμο και σε 10 χρόνια!!!Θα έλεγα και ένα έτσι αποφασίσαμε και τέλος!!!!Τωρα όμως είναι ιδέα της πεθεράς!!!Και αυτό με τρελαίνει δεν μπορώ να μιλήσω λογικά!!!Αλλα με πιάνει το παράπονο!!!Τι κακο της έχω κάνει δηλαδη και πρέπει όλα να μου τα βγάλει ξυνα;;;Δηλαδή με το ζόρι τον παίρνω τον γιο της αυτός δεν με θέλει;Μόνη μου αποφάσισα να κάνω οικογένεια και επειδή δεν είχε τίποτα καλύτερο να κάνει είπε ναι;;;;Προσπάθησα να του πω χθες οτι τόσο καιρο τα ετοιμάζω τρέχω για το ένα τρέχω για το άλλο δέχτηκα την ημερομηνία που μου είπε εκείνος χωρις καμία αντίρρηση και η απάντηση ήταν μη λες και πολλά αυτο αποφάσισα και αυτό θα γίνει!!!Λες και ήμουν η τελευταία που μου πέφτει λόγος!!!!!Πρώτη φορα μου μίλησε έτσι!!!!


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

εχω τοσο καιρο να μπω κοριτσακια μου,μου λειψατε...σε εσας βλεπω δεν ελειψα εε????κλαψ κλαψ!!!

τι κανετε?πως ειστε?

μιλατε για πεθερες?πεθερα και καλο που ειδατε.τεσπα.

εγω δε περασα και πολυ καλα το πασχα,ετρεχα συνεχεια πισω απο την μικρη μου,κανεις δεν συγκινηθηκε να με βοηθησει.αι σιχτιρ δηλαδη.ολοι τον εαυτουλη τους κοιτανε.συγχιζομαι μονο που τα σκεφτομαι.

ηρουκακι παιζει στα αληθεια να ακυρωσετε τον γαμο?η απλα τεθεικε σαν ιδεα?

κοριτσια με τις αυχενικες ολα καλα?

εμεις εχθες ειχαμε ραντεβου με τον γιατρο,ολα μια χαρα ειναι,πηραμε και μετρησεις να κανουμε το τριπλο τεστ και σημερα πηγα εδωσα αιμα και ουρα.σε μια βδομαδα θα βγουν.

ααα και εχθες που πηγαμε ειχα και εγω χαμηλη πιεση 8 με 6 και τον ρωτησα αν υπαρχει προβλημα και μου λεει κανενα,απο τις υψηλες πιεσεις εχουμε προβλημα,εσυ μη φοβασαι τιποτα.ειδαμε και το νινι μας το θηριο που λεω εγω!!!

και ναι εχουμε μνακι!!!!(οπως λεει ο μπαμπας μας) θα πηξουμε στις σερβιετες!!!χαχαχαχ


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!

πηγα τελικα στον γιατρο αλλα δεν με εξετασε γιατι ηταν πολυ πολυ βιαστικοσ κ με εβαλε στην ζουλα!!!!!ηλθε βρε κοριτσια μια κοπελα(να σημειωσω οτι δεν ηταν πρωτοτοκη...ειχε γεννησει το πρωτο τησ οταν κι εγω εγκυμονουσα το πρωτο μου,πριν 2-2,5 χρονια)

λεει τησ μαιασ<μου σπασαν τα νερα και ειδα κ αιμα>τη ρωταει η μαια ποτε και απανταει χτεσ βραδυ!!!!!!!!!!!!:rolleyes::confused::confused::co nfused:...εκεινην την ωρα ηταν ηδη 14¨00το μεσημερι!!!!!!!!!!!!αμεσωσ εγινε ενασ πανικοσ κ φωναξαν και τον γιατρο μου να παει μεσα!!!μεσα σε αυτον τον πανικο ειδε την καλλιεργεια κολπικου και μου ειπε αψογα..!μου εδωσε μονο ενα κολπικο υποθετο για κατι μυκητεσ που ειχα..

α και μου γραψε σιδηρο το resoferon..αληθεια εσεισ ποιο παιρνετε?

STONE τι να σου πω, παροτι του ειπα οτι εχω υποταση, μου ειπε οτι καθως θα περναει ο καιρος και θα αυξανεται ο ογκος του αιματος μου, η πιεση θα ανεβει και μπορει να πρηστω, οπως ειπε και η Χριστινα. Ναι αλλα ως τοτε τι θα κανω, θα μετραω τα πλακακια? Θα το συζητησω μαζι του σημερα.

τι να πω βρε ελαινακι..καλυτερα να το συζητησεισ μαζι του..σιγουρα εκεινοσ ξερει καλυτερα και οτι και να πει κατι παραπανω απο εμασ θα ξερει!!;)

παντωσ το αλατακι θελει λιγο προσοχη στην εγκυμοσυνη ασχετα με την πιεση.

απλα απο προσωπικη εμπειρια και μονο θα το πω και προσ Θεου οχι για να τρομαξει καμια σασ ,απλα εγω ενω ημουν υποτασικια παρουσιασα προεκλαμψια που εξελιχθηκε σε εκλαμψια..

αλλα μετα απο πολυ ψαξιμο και διαβασμα κατεληξα στο συμπερασμα οτι η πιεση τησ εκλαμψιασ δεν σχετιζεται απολυτα με το αλατι..απλα ειναι να σου τυχει ο λαχνοσ!!

Ellain μου τα διπλά έξοδα είναι η δικαιολογία!!!!!!Και άλλα κουλά οπως το δεν θα το ευχαριστηθώ με την κοιλιά!Θα έχει και πολυ δουλειά το μαίο!!!!!!Κατι τέτοια μου έλεγε!!!!Μου είπε βέβαια οτι θα κάνουμε ενα πολιτικό να μη μείνει το παιδί χωρίς όνομα!!!!Βέβαια εγω του είπα οτι αν δεν γίνει ο γαμος οπως έχει κανονιστεί θα παει με άλλη νύφη στην εκκλησία όποτε τον βολέψει!!!Αλλα δεν...Πως θα πω τέτοιο πράγμα στους γονεις μου μου λες;;;;Που θα έρθει ο πατέρας μου και ποιος μαζεύει το θεριο.....

δεν ξερω τι να πω βρε κοριτσακι μου...τι τουσ επιασε τωρα!!να σου χαλασουν την χαρα σου?παραμονεσ του γαμου σου?η βαπτιση δεν εχει εξοδα!!!!εννοειτε οτι δεν θα καλεσεισ τα 1000ατομα που σου καλεσαν τωρα!!!εγω βαπτισα την αγγελικουλα μου τον οκτωβριο..αντε να μου πηγε ενα3-4 χιλιαρικο και με πολλη ωραια βαπτιση!!μπορει ομωσ και να γινει και με τα διπλασια αλλα και με τα μισα ή και πιο λιγα!!!!!!!!!εχω παει σε βαπτισεισ που δεν ειχαν ξοδεψει το παραμικρο και ηταν πολυ ωραιεσ!!!!!!!!

απλα σαν συμβουλη μονο θα σου πω να προσπαθησεισ με το καλο να παρεισ τον αντρα σου με το μεροσ σου και σιγα σιγα να τον ξεκοψεισ απο αυτην!!!!!!!!!

Δεν ξερω τι εθιμα εχετε στην Κρητη, αλλα ο γαμος ειναι το μεγαλο εξοδο, τα βαφτισια γινονται και με 50 καλεσμενους.

Δευτερον, τι παει να πει πολλη δουλεια, σαμπως ο γαμος θα διαρκεσει 2 μηνες? Αντε 2-3 μερες το συνολο το γλεντι κι η ανακατωσουρα, μετα ο καθενας σπιτι του.

Και τελος, βαλε το μωλο να σκεφτει και την δικη σου την θεση με την οικογενεια και το σοι να εχουν ετοιμαστει και να εχουν κλεισει εισιτηρια, ξαφνικα να τους πεις next year! Δεν παει...

Παντως οπως και να'χει μην τσακωθεις σε καμια περιπτωση, ολα ομορφα κι ωραια, με επιχειρηματα, νομιζω οτι ετσι κι αλλιως οι γυναικες τα καταφερνουμε στα λογια... :)

συμφωνω απολυτα με το ελαινακι!!αυτο ακριβωσ!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

ααααα και εμενα με χτυπαει κανονικοτατα πλεον!!!

καλα δεν θα το πιστεψεισ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!στο προηγουμενο μηνυμα πριν λιγα δευτερολεπτα ηθελα να ρωτησω για σενα αλλα ειπα να το κλεισω μιασ κ σε αυτο μιλουσα τησ κρητικοπουλασ μασ και να γραψω αλλο ρωτοντασ για σενα!!!!!!!!και παταω καταχωρηση και τσουπ βλεπω μηνυμα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:αυτο θα πει τηλεπαθια!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλα δεν θα το πιστεψεισ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!στο προηγουμενο μηνυμα πριν λιγα δευτερολεπτα ηθελα να ρωτησω για σενα αλλα ειπα να το κλεισω μιασ κ σε αυτο μιλουσα τησ κρητικοπουλασ μασ και να γραψω αλλο ρωτοντασ για σενα!!!!!!!!και παταω καταχωρηση και τσουπ βλεπω μηνυμα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:αυτο θα πει τηλεπαθια!!!

αντε καλα σε πιστευω ειρηνακι!!!!ματσ μουτσ!:D:D:D

τοσο καλα με τον γιατρο δηλαδη!μα και η αλλη ρε παιδι μου στον κοσμο της?τι να πω.εγω λιγα υγρα ειχα και ελεγα αμαν μου σπασαν τα νερα!!χαχαχ


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

IRINAKI ολα cool με τον γιατρο και τις εξετασουλες!! ευγε!!!

NENAKI ρε κοριτσι μα κανεις να μην βοηθησει?? το ριξανε στο αρνι και στο κοκορετσι και που μυαλο για το παιδι!! Μπραβο και για το κοριτσακι σας :), δυναμικη απο τωρα, κλωτσαει ετσι? χαχαχαχα

rhoukaki γλυκια νυφουλα και μανουλα μη μου συγχυζεσαι!! Ωραιοι οι Κρητικαροι, εγω γενικα τους παω, αλλα αυτο το "ετσι αποφασισα κι ετσι θα γινει"λιγο βαρυ παραμονες του γαμου. Ομως οπως σου ειπα και πριν χρειαζεται ψυχραιμια απο μερους σου, γιατι ενα απο του δυο πρεπει να σκεφτει με καθαρο μυαλο. Το μωλο σε αγαπαει οποτε πετυχε τον σε χαλαρη στιγμη, πες του τα επιχειρηματα σου και να δεις που ολα θα πανε καλα. Μην του θυμωσεις και χτυπησεις ποδι, ξερεις θιγεται ο εγωισμος τους και παντα εχουμε τα αντιθετα αποτελεσματα.

Αυτα, κοριτσακια μου. Φευγω, παω για γιατρο, ειμαι τρελη απο αγωνια, θα σας δω αυριο, φιλακιααααα


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ κορίτσια για το καλοσόρισμα και τις ευχές για τον πεθερό μου. Δυστυχώς δεν υπάρχει πια ελπίδα, μια και πάσχει από καρκίνο και έχει εξαπλωθεί παντού! Απλά περιμένουμε...

Στην Αθήνα είμαστε από το καλοκαίρι με μετάθεση και δυστυχώς δεν έχω άλλη βοήθεια εκτός από τον άντρα μου αλλά έτσι έχουμε μάθει από την αρχή, είναι λίγο δύσκολα αλλά τα καταφέρνουμε καλύτερα μόνοι μας. Απλά μερικές φορές θα ήθελες απλά έστω και μια ώρα ανάπαυλα.

Φιλιά σε όλες, με περιμένουν να φύγουμε για σούπερ μάρκετ!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσακια μου και μωράκια μου!!!!!!!(Ναι όλα δικά μου είναι):rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ελενάκι μου τι να πω για τον πεθερούλη σου:(:(:(:(:(:(:(:(:(Μόνο να μην πονάει να μην ταλαιπωρείται!!!!!

Irene μου εγω στην αρχη επαίρνα legofer που είναι αμπούλες αλλά μιλάμε για τρελή αηδία κ ετσι το άλλαξα και τωρα παιρνω το fero-folic-500 που είναι και φυλλικό οξύ μαζί και γλιτώνω το ένα χάπι!!!!!

Που είσαι βρε νενάκι με την κοράκλα σου;;;;;Όταν λες σε χτυπάει εννέις οτι το ακούς;;;;;Θέλω και γωωωωωωωωωωωωωωωωωωω....

Και όσο για σήμερα έχω κάτι πονάκια αλλά υπομένονται!!!!Και σας έχω και νέο σήμερα έρχεται η μαμάκα μουυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Να δω ποιος θα τολμήσει να της πει για την ακύρωση του γάμου!!!!!!!


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!

Ελένη μακαρι να μην ταλαιπωρηθει αλλο ο ανθρωπος.Ευχομαι οτι καλύτερο..

Hroukaki βαλε τη μαμα μπροστα και μην ακους κανενα!!!Εσυ να κανεις τη δουλεια σου και οι αλλοι ας χορευουν!!Α και να μιλας!!Να μιλας για να μη σου παρουν τον αερα!!!Οσο τα καταπινεις καταπιεζεσαι και οταν κανεις το μπαμ θα ειναι πολύ χειρότερα.Να εχεις τον αντρα σου απο κοντα και με τον τροπο σου να περνας αυτο που επιθυμεις..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...