Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημεραααααααα εγκυουλες!!!:P:p:p

ellain.........περιμενουμε νεα σου!!!!!:P

nenaki μου πολυ πολυ ζηλευω εχω να ομολογησω:mrgreen:

hroukaki μου βαλε μπροστα την μαμα και μην μασας και επισης προσπαθησε να εισαι οσο πιο ηρεμη μπορεις εγκυο γυναικα σε συγχηζουνε σα δε ντρεπονται:mad:

ploegisi την κανατε την μετακομιση ε???σου εμειναν πολλα???ειχες αρκετο κοσμο να βοηθησει???να προσεχεις εσυ μην σηκωνεις βαρια πραγματα αντε καλοριζικο το καινουριο σπιτακι σας:P

αααα ναι εμενα με σηκωσε μεσα στο σπιτι λιγο και μου σταματησε και προγεστερονη.επισης μου ειπε οτι μπορω να βγαινω βολτα στο μπαλκονι:rolleyes:αλλα που να τρεχω τωρα...:mrgreen:

Ελένη μου ξερω πως ειναι γιατι και εμεις σαν οικογενοια ηματαν παντα σε μεταθεσεις μονοι μας μακρια απο σοι και συγγενεις,εχει ομως και τα καλα του για παραδειγμα δημιουργουνται πολυ ισχυροι δεσμοι στην οικογενεια θα στο λενε και εσενα τα παιδια σου οταν μεγαλωσουν οπως το λεμε εμεις στους γονεις μας:-P

IRINI83 μου τωρα εγω διοτι και λιγο ξανθια δεν πολυκαταλαβα δεν ειδατε καθολου το μωρο???σε εκλεισε στα κοντα τουλαχιστον???:roll:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Chrisaki αντε να βγαινεις και λίγο στο μπαλκονι να παίρνεις άλλον αερα..

Ευχομαι να μη σε ξαναδει το κρεβατι παρα μονο το βραδυ!!

Ploegisi πολύ μανικι η μετακομιση ε;;Τουλαχιστον οταν ερθει το μπεμπε θα εισαι τακτοποιημενη..Να προσεχεις τωρα, να μην κανεις τπτ εσυ


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα τι κάνετε εγώ σήμερα ξύπνησα γιατί ένιωθα κάτι πονάκια ευτυχώς αύριο πάω για την αυχενική και έχω αγωνία

ρε κορίτσια η κοιλιά σας μεγάλωσε καθόλου γιατί εμένα μέσα σε μια βδομάδα μου φαίνεται ότι έγινε τεράστια

α και μου γραψε σιδηρο το resoferon..αληθεια εσεισ ποιο παιρνετε?

και εγώ το resoferon παίρνω και μάλιστα μου η γιατρός μου είπε να τα παίρνω δύο δύο

Αυτα, κοριτσακια μου. Φευγω, παω για γιατρο, ειμαι τρελη απο αγωνια, θα σας δω αυριο, φιλακιααααα

ellain περιμένουμε τα νέα σου

ευχαριστώ κορίτσια για το καλοσόρισμα και τις ευχές για τον πεθερό μου. Δυστυχώς δεν υπάρχει πια ελπίδα, μια και πάσχει από καρκίνο και έχει εξαπλωθεί παντού! Απλά περιμένουμε...

Ελενάκη τι να πω .Ευχομαι οτι καλύτερο για τον πεθερό σου

chris άντε καλές βόλτες στο μπαλκόνι. τουλάχιστον κάτι είναι και αυτό από το τελείως ξάπλα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα συνγκαστρουλεσ!!!!!!!!!!!!

τι κανετε?

αντε καλα σε πιστευω ειρηνακι!!!!ματσ μουτσ!:D:D:D

καλε αληθεια το ειπα!!!!!!γι αυτο και ειπα για την τηλεπαθεια!!!!!!!!!!!:D:D

Irene μου εγω στην αρχη επαίρνα legofer που είναι αμπούλες αλλά μιλάμε για τρελή αηδία κ ετσι το άλλαξα και τωρα παιρνω το fero-folic-500 που είναι και φυλλικό οξύ μαζί και γλιτώνω το ένα χάπι!!!!!

ωχ!!!!legofer επαιρνα παλια!!!!!σκετη αηδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

α και με το καλο να υποδεχτεισ την μανουλιτσα σου!!!!!!!!!!!!

IRINI83 μου τωρα εγω διοτι και λιγο ξανθια δεν πολυκαταλαβα δεν ειδατε καθολου το μωρο???σε εκλεισε στα κοντα τουλαχιστον???:roll:

οχι chris μου..δεν με κοιταξε καθολου,ουτε το νινι μασ!!ισα ισα προλαβε να μου γραψει τα φαρμακα..

αντε τωρα ποιοσ σε πιανει ε???καλεσ τσαρκεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μοου καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειμαι τρελη απο χαρα, το μωρο μας ειναι υγιεστατο, χερακια, ποδαρακια, στομαχακι, καρδουλα, ρινικο οστο, αυχενικη, papp-a, ολα τελειαααα!! καιιιιιιιιιι..................ειμαστε ΑΓΟΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με περηφανια τωρα θα λεω "ο γιος μου"!!! Τι ωραιο που ακουγεται!!! Απο χθες σκεφτομαι τι ανακουφιση, που ειναι ολα καλα!

Προσθεσαμε ασβεστιο και σιδηρο (με αυτο το τελευταιο δεν θα τα παω καλα, θα εχω προβλημα με την τουαλετα το ξερω απο τωρα, θα γινω κολλητη με το δαμασκηνο και το ακτινιδιο, τι να κανουμε...), ξεκινησα κρεμα και ενα spray για τις ραγαδες.

Αυτα τα ολιγα και ωραια....Θα επανελθω να σχολιασω τις υπολοιπες!!!(οχι θα μου ξεφευγατε!!!)


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mπραβο Ellain!!!!Περίφανη αγορομάνα!!!!

Ολα τελεια!!

Μην το λές για το σιδηρο, αν γενικα δεν αντιμετωπίζεις πρόβλημα δεν θα το πολυκαταλάβεις..Να προσθεσεις ωστοσο πολλές σαλάτες και φρούτα στη διατροφη σου που θα διευκολύνουν το εντερακι!!

Και εις αλλα με υγεια τωρα!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

μπράβο ellain με τον παιδαρό σου!!

αν δεν είχες πρόβλημα και προσέξεις τη διατροφή σου και τρως αυτά που βοηθάνε στη λειτουργία του εντέρου τότε όντως δεν θα πολυκαταλάβεις διαφορά, είναι βέβαια και στον οργανισμό εγώ πάντα το είχα το πρόβλημα και εξακολουθώ και έτσι δεν μου κάνει εντύπωση

Link to comment
Share on other sites

ellain μου!!! είσαστε αγόριιιι?????????? τέλεια!!! μπράβο κοπέλα μου!!! τέτοια να ακούμε!

μαράκι μου άντε να μάθουμε και τα δικά σου νέα!!!

ηρουκάκι έρχεται το βαρύ πυροβολικό ε??? τα μεγάλα μέσα??? άντε όλα καλά θα πάνε!!!

chris καλές βολτούλες τώρα που άνοιξε και ο καιρός!!! τι όμορφα!!

νενάκι που είσαι κοπέλα μου??? χάθηκες! άντε αφού πέρασαν οι γιορτές θα ηρμήσεις τώρα.

σας ευχαριστώ όλες για το κουράγιο, αλλά τα βασανάκια μου δεν τελειώνουν εδώ! η μετακόμιση που ολοκληρώνεται είναι της σχολής... του σπιτιού θα γίνει μέχρι τέλος του μήνα! ανυπομονώ να πάμε στο άλλο σπίτι και οι μανούλες μας πιο πολύ! θέλουν λέει να εξοπλίσουν το δωμάιο του μωρού και βιάζονται!!!

το πρωί είδα τον ορθοπεδικό μου σε ένα καφέ που πήγα, έπινε καφεδάκι μαζί με τον γυναικολόγο μου. μου είπε κι αυτός το ίδιο για τη μέση. ότι δηλαδή μεγαλώνει η λεκάνη και αλλάζουν θέση τα ισχία και για αυτό έχω πόνους. και φυσικά μου σύστησε ξεκούραση!

περιμένω να περάσει ο καιρός να μάθω κι εγώ το φύο του μωρού μου! έλεγα ότι δεν σκάω, αλλά τελικά επηρεάστηκα και από τους δικούς μου, αλλά και από εσάς!

ποια θα κάνει μια λίστα με τα μωράκια που ήδη ξέρουμε για να δούμε τις πιθανότητες για νύφες???

φιλιά σε όλες και πιθανότατα να τα πούμε αύριο...


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Δεν προλαβαίνω να γράψω πολλά!!!!!θα μπω σε λιγουλάκι!!!!Υπόσχομαι οτι μέχρι το απόγευμα να φτιάξω λιστα εγώ!!Ειμαι που είμαι τόσες ωρες στο pc ας κανω και κατι που θα με ευχαριστει ρε παιδι μου!!!!!


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

Chrisaki αντε να βγαινεις και λίγο στο μπαλκονι να παίρνεις άλλον αερα..

Ευχομαι να μη σε ξαναδει το κρεβατι παρα μονο το βραδυ!!

Κατσε καλε μην βιαζεσαι ακομα με βλεπει πολυ το κρεβατι αλλωστε πρεπει να προσεξω πως θα το χωρισω γιατι δεν θελω να πληγωθει!!!:tongue:

Ploegisi πολύ μανικι η μετακομιση ε;;Τουλαχιστον οταν ερθει το μπεμπε θα εισαι τακτοποιημενη..Να προσεχεις τωρα, να μην κανεις τπτ εσυ

καλημερα συνγκαστρουλεσ!!!!!!!!!!!!

τι κανετε?

οχι chris μου..δεν με κοιταξε καθολου,ουτε το νινι μασ!!ισα ισα προλαβε να μου γραψει τα φαρμακα..

αντε τωρα ποιοσ σε πιανει ε???καλεσ τσαρκεσ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αμαν πια εκεινη την ωρα ετυχε:mad:τελοσπαντων να παρεις να ξανακλεισεις νωρις ραντεβου γιατι θα σκασεις μεχρι να το ξαναδεις νομιζω:roll:

κοριτσακια μοου καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ειμαι τρελη απο χαρα, το μωρο μας ειναι υγιεστατο, χερακια, ποδαρακια, στομαχακι, καρδουλα, ρινικο οστο, αυχενικη, papp-a, ολα τελειαααα!! καιιιιιιιιιι..................ειμαστε ΑΓΟΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Με περηφανια τωρα θα λεω "ο γιος μου"!!! Τι ωραιο που ακουγεται!!! Απο χθες σκεφτομαι τι ανακουφιση, που ειναι ολα καλα!

Προσθεσαμε ασβεστιο και σιδηρο (με αυτο το τελευταιο δεν θα τα παω καλα, θα εχω προβλημα με την τουαλετα το ξερω απο τωρα, θα γινω κολλητη με το δαμασκηνο και το ακτινιδιο, τι να κανουμε...), ξεκινησα κρεμα και ενα spray για τις ραγαδες.

Αυτα τα ολιγα και ωραια....Θα επανελθω να σχολιασω τις υπολοιπες!!!(οχι θα μου ξεφευγατε!!!)

Γιουπι κι αλλο αντρακι!!!!!!!!!!Τρια στο συνολο να μας ζησουν και οι τσουπριτσες που ακουτε φτιαχτειτε να ειστε ωραιες για τα παλικαρια απο εδω:mrgreen:

hroukakiiiiiiiiiiii μαρηηηηηηηηηηηη λιστα θελουμεεεεεεεεεεε!!!!:rolleyes::-P

ploegisi μου αρα εχεις μελλον μπροστα σου εεε....δεν πειραζει ομως εχει και τα καλα του χαμπαρι δεν θα καταλαβεις ποτε θα περασει ο καιρος εσυ μονο θα βλεπεις ενα βουναλακι μπροστα και θα λες καλε ειμαι εγκυ:mrgreen:ος

οσο για το φυλλο και εγω σελω να μαθω:roll:ντροπη μου το ομολογω :oops:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κούκλες!!

Επίτηδες δεν γράφω τόση ώρα, επειδή έχω εκνευριστεί με τον άντρα της hroukaki!

Να σου πω: δεν το παίζεις τρελλίτσα?? Να του πεις: οκ μωλό, δεν έχω κανένα πρόβλημα να μην παντρευτούμε, το νινί μου να είναι καλά. Αλλά άπαξ και δεν γίνει γάμος τώρα, άστο μωρέ. Σε 5-10 χρόνια, πρώτα ο Θεός... Σιγά, αφού σ'αγαπώ και μ' αγαπάς, κάθε πράγμα στον καιρό του. Πρώτα γάμος και μετά νινί (δεν το πιστεύω, έτσι το λέω για να του το πεις), έτσι πηγαίνει. Τι ανάγκη να έχουμε τον γάμο μετά που θα έρθει το νινί?

Αυτά!!

ellain πέτρα το τσουρέκι?? :D:D Καλή καρδιά μωρέ, δεν πειράζει!! Και του χρόνου να φτιάχνεις τσουρέκι με ένα μωρό στο καροτσάκι!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

ουουουουουο γεια σας!!!

αφου σκουπισα σφουγγαρισα και μαγειρεψα (ολα αυτα με την μικρη στα ποδια μου) καθησα να σας διαβασω και εγω!!!

μπραβο βρε ellain που ολα ειναι τελεια και περιμενεις ενα υγιεστατο αγοραρο!!!!

αντε κοριτσακια μου να ανοιξει ο καιρος να βαλουμε τα καλοκαιρινα μας.τα σιχαθηκα αυτα τα χειμωνιατικα.θελω να παω για ψωνια κιολας.Να φανταστειτε στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα βαλει 11 κιλα και αυτα ηταν μονο στην κοιλια (στο μωρο δηλ ) και δεν ειχα αλλαξει ουτε νουμερο στα ρουχα μου,δηλ φορουσα κολαν και φουστανακια και ετσι δεν χρειαστηκε να παρω κατι που θα μου μεινει,η αληθεια ειναι ομως και στο ιδιο νουμερο οταν περσι τα κατεβασα να τα δω ,ειχαν ελαφρως ανοιξει ενα πραγμα και δε μαρεσαν.

γιαυτο θελω να ψωνισω παλι να φτιαξει και η διαθεση!!!

εγω απο φαρμακα τα παιρνω ολα σε χαπια,δε μπορω ουτε τα σιροπια ουτε τα αναβραζον.αλλα και αυτα τα σιχαθηκα ,παιρνω 4 χαπια την ημερα και δε μπορω τρεις την ωρα να εχω το νου μου σε αυτα.ουφ.και θα τα παιρνουμε για πολυ ακομη..

απο κιλα εχω βαλει 2,θελω να βαλω ειναι η αληθεια αντε να δουμε.

αλλο αλλο????κατι κιαλλο ηθελα να πω....μμμμμμμμμμμμ δεν θυμαμαι.


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια είναι μία πρώτη πρόχειρη λίστα!!!!Σιγά σιγά θα την τελειοποιήσω!!!Διότι ως παρθένος είμαι και τελειομανής!!!!

nenaki - 2/10 Σέρρες Κορίτσι

despoina100 -2/10 Έλενα Αγόρι

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη

Ελένη - 3/10 Έλενα

Clelia - 4/10 Μητέρα

Irene83 - 5/10 Χίος

Ellain - 11/10 Ιασώ ή Έλενα Αγόρι

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα

Ploegisi - 12/10 Βέροια

Φωτεινή - 12/10 Ιασώ

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη

Hroukaki - 15/10 Κλινική Καπάκη Αγόρι

Maraki32 - 21/10 Λητώ

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό

Renah - 12/10 Θράκη

Τώρα θα ψάξω και για άλλες πληροφορίες.....

Α και θα απαντήσω σε ότι γράφετε μετά.....

Μάκιααααααααααααααααα


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκα μου κοριτσακια σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας για το αγορακι μου!!

Clelia κι ελεγα που εισαι τοση ωρα, τα εχεις παρει και βγαζεις καπνους απο τα αυτια σαν τον Ποπαυ!!! :)

Ελενη μου ο,τι λογια και να πει κανεις μπροστα στην ασθενεια μαλλον δεν παρηγορουν. Μακαρι τουλαχιστον ο ανθρωπος να πονα οσο γινεται λιγοτερο...

hroukaki εγραψες παλι με την λιστα σου, επαγγελματικη δουλεια!! Μονο που το ροζακι για τα κοριτσακια δεν πολυφαινεται μηπως να βαζαμε φουξια??? Σκεψου το!! Επισης δεν θα ελεγα να βαλεις μπροστα την μαμα να καθαρισει για σενα, δειξε και σε εκεινη οτι ελεγχεις την κατασταση και οντως ετσι πραξε!

chris ελα σηκωθηκες!!! Αλλαξες κατηγορια, πληρως ξαπλωμενη θα την κοψεις την βολτουλα σου ως το μπαλκονι. Ακου κατι ωραιο παντως, χθες ψαχνοντας να αγορασω dvd, βρηκα ενα που ελεγε πως προοριζοταν ειδικα για εγκυους που αναγκαζονται να περνουν μεγαλο διαστημα της εγκυμοσυνης ξαπλωμενες, ετσι ωστε να μην ατονουν οι μυες... Σε σκεφτηκα, βεβαια εσυ τωρα εισαι περδικι, αντε και σε λιγο θα σουλατσαρεις στην γειτονια!!!!

stone και μαρακι νομιζω πως θα το εχω το προβληματακι γιατι απο καιρου εις καιρον κατεβαινω σε απεργια. Ποσω μαλλον τωρα... Ομως θα το παλεψω με την διατροφη οπως με συμβουλευσατε.

ploegisi κρατα γερα και σε λιγο πας σε καινουριο σπιτι και σχολη!!! Ασε που ευτυχως εχεις πολλη βοηθεια και ως γνωστον, πολλα χερια ευλογημενα!!

nenaki συμφωνω και επαυξανω για την βαρεμαρα με τα χειμωνιατικα-ανοιξιατικα!!! Εδω βεβαια τα παλτο εχουν απο καιρο ανεβει στην ντουλαπα, ομως και παλι βαριεμαι!!! Θελω τα φορεματακια μου τα καλοκαιρινα και τα πεδιλακια μου. Τωρα αν θα το βαψουμε το νυχι ειναι ενα αλλο θεμα...

Επεξεργάστηκαν by ellain

Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...