Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      5 ημερών βάλαμε. Ενημερώσαμε την γιατρό έχει δει εγκυμοσύνη με 28.40 να πάει καλά. Πιστεύει ότι είναι νωρίς για 9 ημέρα. Εγώ πιστεύω ότι δεν είναι νωρίς γιατί 9 και 5 =14 . Πρώτη φορά βλέπουμε θετική απλά το 28.40 μασ φοβίζει. Δεν θέλουμε να το χάσουμε το μωράκι μασ . Σκέφτομαι και κάτι άλλο το πρωί την τρύπησαν 5 φορές για να βρούν αίμα και δεν έστειλαν πολύ μήπως παίζει και αυτό τον ρόλο του δεν ξέρω. Εσείς τι λέτε έχετε ακούσει καλή εγκυμοσύνη με χοριακη 28

      Καλημέρα! Μην το υπολογίζεις έτσι, αναφέρομαι στο 9+5 που λες, γιατί δεν ξέρεις πότε έγινε η εμφύτευση. Μπορεί να πέρασαν και κάποιες μέρες από την ετ μέχρι να εμφυτευθεί το έμβρυο, οπότε να είναι πιο μικρό από όσο υπολογίζεις! Υπομονή και καλά αποτελέσματα!

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες και καλή εβδομάδα!!

Sylia καλώς ήρθες!! Με το καλό να σου έρθει το 2ο παιδάκι σου και να χαίρεσαι την κοράκλα σου!!! Να σου πω, έχεις κάνει αυχενική? Ξέρεις το φύλο του παιδακίου στην κοιλίτσα σου ή έχετε κάποια ένδειξη?? Πού θα γεννήσεις?? Θέλω να ενημερώσω το πινακάκι απο κάτου...

nenaki - 10/9 Σέρρες Κοριτσάκι

Βάσω79- 30/9 Αγοράκι ???

despoina100 -2/10 Έλενα Αγοράκι

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη

Ελένη - 3/10 Έλενα

Clelia - 4/10 Μητέρα Κοριτσάκι ???

Irene83 - 5/10 Χίος Κοριτσάκι

Liana - 5/10 Λητώ

Ellain - 11/10 Ιασώ ή Έλενα Αγοράκι

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα Κοριτσάκι

Ploegisi - 12/10 Βέροια

Φωτεινή - 12/10 Ιασώ

Renah - 12/10 Θράκη

Μαμαλευτεράκι 15/10 πανεπιστημιακό νοσοκομείο ΛΑΡΙΣΑΣ

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη

Hroukaki - 15/10 Κλινική Καπάκη Αγοράκι

Maraki32 - 21/10 Λητώ

Sylia - 21/10

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό

Evita 5/11

Μανου ????

Επεξεργάστηκαν by Clelia

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Και εγώ είμαι πολυ περήφανη για τη μανούλα μου!!!:D:D:D:D

Chris μου εσύ πότε θα πας στο γιατρό;;;;;

Αυτή η Δέσποινα που χάθηκε πάλι;;;Στο γιατρό έμεινε χθες το βράδυ;;;;

Κορίτσια έχω γεμίσει κυτταρίτιδα:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Τι θα κάνω;;;;;;;;;;;;

Καλα η μαμα απαιχτηηηηηη!!!!!δεν υπαρχει τους εβαλε τα δυο ποδια σε ενα παπουτσι σε χρονο dt!

Εγω παω γιατρο το Σαββατο το μσημερι και μετραω τις ωρες :roll:

και μην μιλας για κτταριτιδα γιατι εχω την εντυπωση οτι κατεβαινει προς τα κατω επικυνδινα!!!!:mad:κατσε μαρη που θα φτασεις αστραγαλο πια??:rolleyes:

έλα ντε από το στόμα μου το πήρες εγώ στα κανονικά μου και φοράω large για να μπω στο extra small και να μου επιπλέει κιόλας πρέπει να λιμοκτονήσω.

άσε που σκέφτομαι να μην κατεβάσω καθόλου τα καλοκαιρινά γιατί το πιθανότερο είναι να μην μου κάνουν πλέον.

όσο για το νινί δεν μου έδωσε καμία ένδειξη γιατο τι είναι οπότε υπομονή μέχρι την επόμενη φορά που θα πάω στη γιατρό

κλέλια καλή βόλτα και καλές μάσες

Μαρακι και εγω μια απο τα ιδια large φορουσα πριν αντε και σε τιποτις φαρδυ να εμπαινα στο medium αλλα εγω εχω και αλλο προβλημα ποιος θα μου κατεβασει τα καλοκαιρινα και θα μου ανεβασει τα χειμωνιατικα??μαλλον την μανουλα βλεπω παλι να χωνω και η καημενη τα ποδια της την εχουνε πεθανει:-(

Καλημέρα μανούλες...Ειμαι καινούρια σε τουτο το καφέ...

Με ΤΕΡ 12/1 έχουμε ΠΗΤ 21/10......Ειναι το 2ο παιδάκι μας καθώς έχουμε ενα κοριτσάκι, το Στελλινάκι μας που έχει κλείσει τα 3!!!

Θα χαρώ πολυ να μπω στην παρέα σας!!

Καλημερα Sylia και καλως ηρθες στην παρεα μας φανταρε!!!με το καλο και εσυ το δευτερο ζουζουνι σου:P

αααααααα και να μην ξεχασω Νενααααααααααα δεν σε χωνευω παλιοτσιλιμπιθρονι:tongue::tongue::tongue:σε χωνευω μην κλαις:mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και σε σενα Clelia...Ευχαριστω για την υποδοχη!!

Αυχενική θα κανω στις 29/4 και ισως δουμε και το φυλλο. Μένουμε Αθήνα, αλλά ακόμα δε ξέρουμε αν ο γιατρός μου θα με πάει Ιασώ, όπως στο πρώτο ή στο Λητώ...

Ήταν νωρίς ακόμα για να μου πει....

Καλημερα Chris....Με το καλο κι εσυ....

Clelia πως ειναι το ονομα σου ?

Επεξεργάστηκαν by Sylia

line_test_beg_minie_time_1170565200_text_546f205374656c6c696e616b69206d6f752065696e6169.gif

enCup3.png?InVDjopT

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα και απο εμενα!!!!! ειναι 10παρα και η μελινα κοιμαται ακομα!!!!παραδεισοοοοςςςς!!!!σαπισα στον υπνο!!!!

sylia καλωσήρθες! αντε να ερχεται καμια αθηναια ακομα γιατι πηξαμε στις αδυνατες βορειοελλαδιτισσες!!:tongue::tongue::tongue::tongue: νενακι κοριτσι μου με τον πονο μας παιζεις??? εχω να μπω σε small 4 χρονια!!! αντε να μην σου πω!!!

επισης βαση φωτο και η stone ανηκει σε κατηγορια φτερου (αμαν αυτες οι εκνευριστικες ψηλες αδυνατες!!) Λεω να τις εξορισουμε απο το καφε τι λετε>>:tongue::tongue::tongue:

εγω η καλη φακλανα ζυγιστηκα χθες και ωω!!! τι παραξενο!!! εχω τσιμπησει ηδη 3 κιλακια!!! ας ειναι καλα η μανα μου με τα κουλουρια το πασχα...εμ και εγω..δεν πηγαινα να κανω πασχα με την κλελια και τα τσουρεκια της???θα ειχα χασει και κανα πεντοκιλο!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:χαχαχαχαχαχχα:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Δεσποινα...Να φανταστω οτι καποιες πολυ αδυνατες σου κανουν τη ζωη δυσκολη ε? Τς τς τς....δε ντρεπονται....εγω παντως για να σε παρηγορησω θα σου πω οτι ειμαι προς το large...(δε λεω xlarge μη με παρει απο κατω...αλλα εκει θα φτασω...)


line_test_beg_minie_time_1170565200_text_546f205374656c6c696e616b69206d6f752065696e6169.gif

enCup3.png?InVDjopT

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

.εμ και εγω..δεν πηγαινα να κανω πασχα με την κλελια και τα τσουρεκια της???θα ειχα χασει και κανα πεντοκιλο!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:χαχαχαχαχαχχα:D:D:D:D:D

Πριν προλάβω να διαβάσω όλο σου το μνμ, αυτό θα σου έγραφα!! Να περνούσες από εδώ να έτρωγες το άψητο τσουρέκι που το πετάς στον τοίχο και κάνει γκελ:D:D

Ξέχασα να ρωτήσω τον πατερούλη μου αν το έβαλε στον φούρνο να το κάνει παξιμάδια...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέραααα!!!

Sylia καλωσήρθες στην παρέα και με το καλό να υποδεχτείς το 2ο παιδάκι σου.

chrisaki αυτές οι μανούλες είναι ηρωίδες δεν φτάνει που μου κρατάει το μικρό όταν είμαι στη δουλειά η κακομοίρα με βοηθάει και στις δουλειές ευτυχώς έχω και την αδερφή μου και θα βοηθήσει και αυτή γιατί πέρα από τα ρούχα είναι και το ξέστρωμα των χαλιών που όσο το σκέφτομαι με πιάνει τρέλα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!

sylia καλωσ μασ ηλθεσ !!!!!με το καλο κοπελα μου!!!!!

για νουμερα ασχολιαστο...πανε οι εποχεσ που φορουσα το small...

αχ ειναι και η stone φατσομπουκ??????μονο την κλελια κ την νενα εχω...πωσ θα βρω και τισ υπολοιπεσ??????

α κοριτσια απο ονειρα πωσ πατε?????????αρχισαν τα θριλερ?????θυμαμαι περσυ που το συζητουσα με τισ μανουλεσ ιουνιου και ελεγαν οτι στο 2ο τριμηνο που ειμαστε παιζει πολυ το θριλερ κ η επιστημονικη φαντασια!!!!!

αχ ολοκληρο εργο βλεπω...αν επιανα και τα κατεγραφα στο τσεπακι θα το ειχα το χρυσο βατομουρο..χε χε!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Sylia καλώς ήρθες. Με το καλό και το δεύτερο!

Εμείς σήμερα σηκωθήκαμε από τις 7! Πολύ μεγάλη μέρα! Ήδη έχουμε φάει πρωινό, δεκατιανό, έχουμε βγει στη βεράντα, σιδερώσαμε λίγο (έχει και συνέχεια), βγάλαμε τα πιάτα πό το πληντύριο και το ξαναβάλαμε και περιμένω να τελειώσουν με τις πλαστελίνες για να σκουπίσω. Ευτυχώς φαγητό έκανε χθες το βράδυ ο μπαμπάς μας και είναι έτοιμο!

Σήμερα έχουμε γενέθλια:-P, η μικρή μας γίνεται 2! Πως περνάει έτσι ο καιρός!

Καλή μέρα σε όλες και καλή εβδομάδα να έχουμε!!!:D


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστω και τις υπολοιπες για το καλωσορισμα...

ελενη να χαιρεσαι την κορουλα σου.εχεις δει το 3ο τι ειναι ?

να φανταστω εισαι σπιτι ε ?

τελικα τυχερες οι μανουλες που μενουν με τα παιδακια τους...εγω δουλευω και η μικρουλα μου παει σταθμο και μετα στη μαμα μου :(


line_test_beg_minie_time_1170565200_text_546f205374656c6c696e616b69206d6f752065696e6169.gif

enCup3.png?InVDjopT

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες και υποψηφιες μανουλες!!!!!!

Sylia καλως μας ήρθες!!Να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και καλή συνεχεια να εχεις!!!!

επισης βαση φωτο και η stone ανηκει σε κατηγορια φτερου (αμαν αυτες οι εκνευριστικες ψηλες αδυνατες!!) Λεω να τις εξορισουμε απο το καφε τι λετε>>:tongue::tongue::tongue:

Δεσποινακι μην τα λές αυτα..γιατι παραπονιεσαι εσυ;;;Μια χαρα εισαι, απλά ειπαμε εμεις οι βορειοελλαδιτισσες εχουμε και τα παραπάνω ποντακια μας και λίγο τα κιλα μοιραζονται..Ο αερας εδω κτ εχει και παίρνουμε σε μπόι!!

αχ ειναι και η stone φατσομπουκ??????μονο την κλελια κ την νενα εχω...πωσ θα βρω και τισ υπολοιπεσ??????

Θα σου στειλω εγω πμ καλή μου!

Εμείς σήμερα σηκωθήκαμε από τις 7! Πολύ μεγάλη μέρα! Ήδη έχουμε φάει πρωινό, δεκατιανό, έχουμε βγει στη βεράντα, σιδερώσαμε λίγο (έχει και συνέχεια), βγάλαμε τα πιάτα πό το πληντύριο και το ξαναβάλαμε και περιμένω να τελειώσουν με τις πλαστελίνες για να σκουπίσω.

Ελένη να το χαίρεστε το κοριτσακι σας!!!Να ειναι γερη!!!Πωπω σε θαυμαζω ρε Ελένη!!!Εγω δεν πήγα σημερα στη δουλεια, εχω τον μικρο καθλώς η πεθερα μου συνοδευει τον πεθερο μου σε μια επέμβαση ρουτινας που θα κανει σημερα και η μαμα μου λειπει σε ταξιδι..Απο το πρωί λοιπόν ενα φαγητο εχω κανει , αρακα με μοσχαρακι και αυτο το εβαλα στη χυτρα..Για να μηνπω για τον αρακα οτι ειναι στα ορια του πουρε..χαχα

Ααα και ακομη ειμαι με τις πυτζαμες..:oops:

Παω να δω το θηριο μου γιατι κατι σκαρωνει πάλι!!

Αυριο το απόγευμα εχω αυχενικη και αγωνία επίσης!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Κοριτσούδια μουουουουου τι μου κάνετε;;;;;;;

Πολύ δυσκολή μέρα η σημερινή για μένα!!!!Εχω τόση μα τόση δουλειάαααααααα κατα τις οχτώ με βλέπω να φεύγω από το γραφείο.........

Καλώς το Συλιάκι μας!!!!!!Να σου ζήσει η κορούλα σου και με το καλό και το δεύτεροοοοοοοοοο και το τρίτο μετάαα αν θες φυσικά μην σε γεμίσω εγώ παιδιά επειδη θέλω τρία:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Αααα Clelia μου δεν μπορώ να πω είσαι μία κυρία με το πινακάκι μας!!!!!!!!

Ασε Chris μου άσε!!!!Εγώ κάνω ένα πίλινγκ κάθε φορά που κάνω μπάνιο και κάπως βελτιωθήκαμε!α ρωτήσω τον γιατρό μου αν μπορω να κάνω μασαζ!!!!Αύριο θα πάω θέλει να κάνω ενα τεστ παπ!!!!Για προληπτικους λόγους λέει...

Που σαι ρε Δεσποινάκι μου;;;;;Η κόρη σου βλέπω εξελίσεται προς το άγιο παιδί που θέλουμε όλες να κάνουμε!!!!

Εσείς μιλάτε για ντουλάπες και χαλιά!!!!Την κακομοίρα τη νύφη που έχει να τακτοποιήσει όλη την πραμάτια της και την πραμάτια του γαμπρού στο καινούριο σπίτι την σκέφτεστε;;;;;;;;;;;;;

Irene μου εγώ αυτά τα όνειρα τα βλέπω εδώ και καιρό συν οτι ξυπνάω απο τις 4 και δεν με ξαναπαίρνει ο ύπνος:mad::-x:-x:-x:-x:-x

Ελένακι μου να σας ζήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να την δείτε όπως ποθείτε την κοράκλα σας!!!!!!!

Α και να σας πω κάτι για τα νούμερα εγώ οταν πήρα το παντελόνι εγγυμοσύνης απο την Benetton small το πήρα αφου έχουν μία φόρμα τεράστια!!!!Και δεν είμαι και καμιά αδύνατη.....


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλημερα κι απο μενα και καλη εβδομαδα!!!!

Τα διαβασα ολα τα του ΣαβΚυριακου και μου εμεινε ενα: ΜΠΡΑΒΟ στην μαμα ΗΡΩΣ!!!! ειδες η μανουλα τι κανει για το παιδακι της? Νυχια βγαζει!!! Ομως και το μωλο, μια χαρα ετσι? Ηρθε στα συγκαλα του!! Ολα οκ, Ηρουκακι. Αντε τωρα βουρ για το νυφικο!!

Sylia καλωσηρθες με το καλο το μωρακι σου!

Ελενη να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!! Αντε και του χρονου να κανετε γενεθλια με το νεο μελος!!

Εγω κοριτσια δεν εχω προβλημα με το εγεθος, ημουν του small, εχω παρει 2 κιλα και αλλου ειμαι small αλλου medium...Ομως εχω θεμα κοριτσια και μαλλον εσεις μπορειτε να με βοηθησετε ως ομοιοπαθουσες. Οπως σας εγραψα την Παρασκευη αρχισα σιδηρο και εχω το αναμενομενο προβλημα...της τουαλετας(συγγνωμη κιολας πρωι πρωι). Μεγαλη δυσκολια. Τι να κανω????Εσεις πώς το παλευετε?


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...