Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μαμαλευτερακι καλώς ήρθες και εδω!!!

Καλα βρε εσυ πιο μπροστα απο μενα γεννας;;;Αφου αργοτερα το εμαθες...

Δεσποινα Χρονια Πολλά και καλως ήρθατε!!!Πολύ ωραια περασατε ε;;;

Και του χρονου με τα πιτσιρικια μας!!

Ελένη καλή επιτυχία στο γιατρό αυριο, περιμενουμε νεα!

Εσυ τουλάχιστον δεν εχεις την αγωνια του φυλου ε;;Ή μηπως την εχεις...


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα κοριτσακια!

σημερα πηγα στα πεταχτα σε μια γυναικολογο η οποια ειναι συμβεβλημενη με το ταμειο μου,τεβε,να μου γραψει μια γενικη αιματος και ουρων που πρεπει να κανω.με ρωταει 'τι μωρακι εχουμε?' και της λεω οτι δεν θελει να μας πει τι ειναι,εχει κλειστα τα ποδαρακια!μου εκανε λοιπον υπερηχο και μου λεει 90% αγορακι!θα το επιβεβαιωσουμε την αλλη πεμπτη που εχω το προγραμματισμενο ραντεβου με το γιατρο μου.δεν ξερω ακομα που θα γεννησω...αλλα μαλλον σε δημοσιο θα καταληξω.φιλακια πολλα!!!


image.php?type=sigpic&userid=26070&dateline=1402327573
Link to comment
Share on other sites

nenaki - 10/9 Σέρρες Κορίτσι

Βάσω79 - 30/9 Αγόρι ???

despoina100 -2/10 Έλενα Αγόρι

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη

Ελένη - 3/10 Έλενα

Clelia - 4/10 Μητέρα Κορίτσι ???

Irene83 - 5/10 Χίος Κορίτσι

Ellain - 11/10 Ιασώ ή Έλενα Αγόρι

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα Κορίτσι

Ploegisi - 12/10 Βέροια

Φωτεινή - 12/10 Ιασώ

Μαμαλευτεράκι 15/10

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη

Hroukaki - 15/10 Κλινική Καπάκη Αγόρι

Maraki32 - 21/10 Λητώ

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό

Renah - 12/10 Θράκη

Μανου ????

Liana ??????

Evita 5/11

Επίσης Hroukaki κάτι άλλο που σκέφτηκα (τα έχω πάρει μιλάμε δεν με πιστεύετε!): για ρώτα τον άντρα σου, νομίζει ότι είναι πάαααααρα πολύ εύκολο να αναγνωρίσει το παιδί του αν δεν έχει προηγηθεί γάμος?? Έχει ιδέα τι αγγούρι είναι?? Γι' αυτό πάρα πολλοί που είναι εναντίον του γάμου, ενώ περιμένουν παιδάκι παντρεύονται τελευταία στιγμή έστω πολιτικά, με την κοιλιά τούρλα η μάνα, για να γλιτώσουν δικηγόρους κλπ μετά.


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Μαμαλευτερακι καλώς ήρθες και εδω!!!

Καλα βρε εσυ πιο μπροστα απο μενα γεννας;;;Αφου αργοτερα το εμαθες...

Δεσποινα Χρονια Πολλά και καλως ήρθατε!!!Πολύ ωραια περασατε ε;;;

Και του χρονου με τα πιτσιρικια μας!!

Ελένη καλή επιτυχία στο γιατρό αυριο, περιμενουμε νεα!

Εσυ τουλάχιστον δεν εχεις την αγωνια του φυλου ε;;Ή μηπως την εχεις...

Καλέ εγώ 12 εβδομάδες είμαι

Έχω πθ μέσα Οκτώβριου αν γεννήσω όπως στο Λευτερακι λογικά θα γεννήσω μόλις μπω στον μηνά μου δηλ κάπου στις 36 με 37 εβδομάδες άρα Σεπτέμβριο με βλέπω να γεννώ

Δεν νομίζω να τραβήξει έως στις 40


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

nenaki - 10/9 Σέρρες Κορίτσι

Βάσω79 - 30/9 Αγόρι ???

despoina100 -2/10 Έλενα Αγόρι

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη

Ελένη - 3/10 Έλενα

Clelia - 4/10 Μητέρα Κορίτσι ???

Irene83 - 5/10 Χίος Κορίτσι

Ellain - 11/10 Ιασώ ή Έλενα Αγόρι

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα Κορίτσι

Ploegisi - 12/10 Βέροια

Φωτεινή - 12/10 Ιασώ

Μαμαλευτεράκι 15/10

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη

Hroukaki - 15/10 Κλινική Καπάκη Αγόρι

Maraki32 - 21/10 Λητώ

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό

Renah - 12/10 Θράκη

Μανου ????

Liana ??????

Evita 5/11

Καλε τι ωραια λιστα εχουμε!!!!μπραβο μπραβο:-P και εχουμε και ισοπαλια βλεπω.Καλε κοριτσια και το Γκρετονιο που εξαφανιστηκε:roll:

και τωρα που το βλεπω καλυτερα καλε Stone Σαλονικια εισαι:shock::shock:δεν το ειχα καταλαβει:oops:

ααααα μην ξεχασω μαμαλευτερακι καλως ηρθες στην παρεουλα μας!!!!:P

Σημερα περιμενουμε και αλλα ευχαριστα νεα εεε????τσουπρες περιμενουμεεεεε:-P:razz::-P

και τελος

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

nenaki - 10/9 Σέρρες Κορίτσι

Βάσω79 - 30/9 Αγόρι ???

despoina100 -2/10 Έλενα Αγόρι

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη

Ελένη - 3/10 Έλενα

Clelia - 4/10 Μητέρα Κορίτσι ???

Irene83 - 5/10 Χίος Κορίτσι

Ellain - 11/10 Ιασώ ή Έλενα Αγόρι

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα Κορίτσι

Ploegisi - 12/10 Βέροια

Φωτεινή - 12/10 Ιασώ

Μαμαλευτεράκι 15/10 πανεπιστημιακό νοσοκομείο ΛΑΡΙΣΑΣ

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη

Hroukaki - 15/10 Κλινική Καπάκη Αγόρι

Maraki32 - 21/10 Λητώ

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό

Renah - 12/10 Θράκη

Μανου ????

Liana ??????

Evita 5/11

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ

να ρωτήσω κάτι βάζετε κάποια κρεμουλα στην κοιλία για τις ραγάδες ? εγώ δε έβαλα τίποτα στον γιο μου απλά τώρα διακρίνω πολύ ξηροδερμία…

Επίσης συνέχεια αλλάζω εσώρουχα είμαι βρεγμένη σαν να μου φεύγουν τα ουρά και δεν ξέρω αν δικαιολογείτε στης εβδομάδες που είμαι


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσόπουλα!!!

Chrisaki ναι απο Θεσσαλονικη, οχι μεσα στην πόλη όμως Δυτικα ειμαι...

Και εσυ ε;;

Μαμαλευτερακη γιατι δεν κανεις μια ερωτηση στο γιατρο σου..Ημουν ετσι στον Ανασταση αλλά δεν ήταν κτ, ωστοσο εκανα μια κολπικη καλλιεργεια


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!

δεσποινακι καλωσ μασ επεστρεψεσ!!!!

να ρωτήσω κάτι βάζετε κάποια κρεμουλα στην κοιλία για τις ραγάδες ? εγώ δε έβαλα τίποτα στον γιο μου απλά τώρα διακρίνω πολύ ξηροδερμία…

Επίσης συνέχεια αλλάζω εσώρουχα είμαι βρεγμένη σαν να μου φεύγουν τα ουρά και δεν ξέρω αν δικαιολογείτε στης εβδομάδες που είμαι

καλωσ μασ ηλθεσ!!!!!!!!!!!!!!

κρεμουλα δεν βαζω...παντωσ απο οτι εχω διαβασει ,ειναι στον τυπο του δερματοσ τησ καθε γυναικασ αν θα βγαλει ή οχι ραγαδεσ..

για το εσωρουχο το ειχα πριν λιγεσ εβδομαδεσ αυτο που λεσ αλλα ξαφνικα,ευτυχωσ κοπηκε!το ντοκτορι μου ειχε πει οτι ειναι τησ εγκυμοσυνησ και ισωσ και απο τα utrogestan που επαιρνα..

δεν ρωτασ καλυτερα τον γιατρο σου?


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσια να σασ πω και τι μου κανει η κορη μου 2 μερεσ τωρα..η μεγαλη εννοω..οχι η εσωτερικη..χα χα!!βεβαια θα μου επιτρεψετε να το κανω copy paste απο το αλλο τοπικ για να μην τα γραφω τα ιδια παλι!!ε???

αυτο εγινε χτεσ.....

σημερα διαπιστωσα για τα καλα οτι οσο παει και η αγγελικουλα αρχιζει να φερετε σαν παιδακι και οχι σαν μωρο που την ειχαμε μαθει εωσ τωρα!!

εφυγε τωρα το μεσημερι ο πατερασ τησ για την αλλη του δουλεια στισ 14.00.ε η αγγελικη εκλαιγε που πηγε εκεινοσ <ατα>και δεν την πηρε προφανωσ εωσ τισ 14΄30!!!!!!!!!!!!!!!!!!για μιση ωρα τσιριζε με αναφυλητα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και σημερα...

σημερα το ιδιο σκηνικο....φευγει ο αντρασ μου στισ 08.00 ,ε μεχρι τισ 9 παρα κατι τσιριζε η μικρη!!!!!τωρα που τα γραφω γελαω αλλα εκεινην την ωρα δεν ξερω τι να τησ κανω!!!!!οτι και να τησ κανω κλαιει..κ αν σταματησει λιγο ,το ξαναθυματε και αρχιζει παλι!!!:confused::confused::confused:

μαλλον πρεπει να την πηγαινω μεσα απο εδω και στο εξησ ,να μην τον βλεπει που φευγει..

α δεν θυμαμαι αν σασ ειπα..τησ πηρε η μαμα μου κουνια!!!!!συνεχεια εκει θελει να ειναι και να κουνιεται..μαλιστα λεει στο ρυθμο τησ κουνιασ τραγουδιστα <α τα ..ατα..ατα>και δωστου εγω να κουναω!!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

αυτα!!!οποτε αγαπητεσ συνγκαστρουλεσ μου φανταζεστε σκηνικα που εχουν να γινουν ολο το καλοκαιρι κι εγω με την κοιλια τουρλα!!!!:tongue::tongue::tongue:


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη καλημερα!!!

Αυτο που του λέω εγω του δικου μου (βεβαια ειναι πιο μεγαλος) ειναι οτι ο μπαμπας πάει στη δουλεια να φερει κοκό και το λέει κι εκεινος τωρα "ντουλεια κοκόοο!!!"

Στη φαση που ειστε τωρα δεν θα καταλάβει και πολλά αλλά εγω αυτο που κάνω οταν φευγουμε ειναι πάντα να τον χαιρεταμε -και εκεινος πλέον κανει το ίδιο- λογικο ειναι οτι θα κλάψει, μην αγχωνεσαι..

Μην την αφηνεις ομως να σας ψαχνει και να αναρωτιεται αν την αφησατε..

Να της εξηγεις απο τωρα κι ας τοσο μικρουλα, ακουνε και τα πιανουν όλα!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!

Τι κάνετε?????Πεινάω συνέχειαααααααααααααααααααααααααααα!!!!Τι κατάσταση είναι αυτή????Αν συνεχισω έτσι το καλοκαίρι θα είμαι η καλή μας αγελάδα βόσκει κατω στη λιακάδα!!!!!!Τα νέα μου περι γάμου!!!Ήρθε η μαμάκα μου χθες!!!!Και μας είχαν τραπέζι τα πεθερικά!!!!Όπως καταλαβαίνετε ήρθε και το θέμα του γάμου!!!!Το ακούει λοιπόν η μαμά μου και απαντάει με μία ψυχραιμία ρε παιδιά απίστευτη!!!!!!!Λέει εντάξει θα τον ακυρώσουμε τον γαμο δεν υπάρχει πρόβλημα (βλέπεις ένα χαμόγελο η πεθερά μεχρι τα αυτιά) και συνεχίζει η μαμά ανεκφραστη εντελώς και αφού δεν θα γίνει γάμος θα φύγουμε εμείς στην αθήνα αυριο μεθάυριο όποτε είναι έτοιμο το παιδί να πάμε στο γιατρό μας να δει το εγγόνι μου και να βολευτούμε σιγα σιγα να διαλέξουμε και ποιο δωμάτιο θα κάνουμε παιδικό....Γενικότερα έχουμε πολλές δουλειές...Και βλέπεις το μωλό το οποιό είχε αλλάξει χρωμα να ρωτάει τι εννοείται ακριβώς???Και απαντά η μαμά με ψυχραιμία!!!Δηλαδή τι πιστεύεις οτι θα αφήσω εδώ το παιδι μου μόνο του με ένα παιδί;;;Μαζι μου θα έρθει και όταν το αποφασίσεις εσυ για γάμο αν δεν είναι αργα το συζητάμε τότε!!!!!!!Και έληξε η συζήτηση!!!!!!Την ώρα που μπαίναμε στο αμάξι ακούγαμε που φώναζε στην πεθερά μου πρέπει να τους άκουσε και όλο το χωριό!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Και με πήρε τηλ τώρα ερχεται να μιλήσουμε θέλει να μου πει!!!!!Και Φυσικά η μάνα μαρίκα δεν εννοούσε τίποτα από όλα αυτά απλά ήθελε να τους δείξει οτι δεν είμαι μόνη μου να με κάνουν ότι θέλουν........


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου μαμα Μαρικα!!!Αυτη επρεπε να ειναι κρητικια..

Λοιπόν εσυ κοιτα να εισαι ηρεμη και οπως στα ειπαμε..Καποιος επρεπε λίγο να τους τρίξει τα δοντια, εμ εγγονι κρητικόπουλο εμ αστεφανωτη μαμα, δεν γινεται...

Ετσι απο την αρχη πρεπει να ξεκαθαριζουν τα πραγματα..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου μαμα μαρικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!την ταπωσεσ την πεθερα κρητικια!!!!(προσ Θεου δεν εχω τιποτα με τισ κρητικιεσ..μην παρεξηγηθω..μονο με την συγκεκριμενη..χε χε)

θυμασαι που αυτα ακριβωσ σου ειχε πει να πεισ και μια κοπελα απο εδω(δεν θυμαμαι πια ομωσ..)

καλα εκανε και τουσ τα ειπε η μαμα!!αλλα να πιασεισ κ εσυ σιγα σιγα να ακολουθεισ τον τροπο τησ...να μην νομιζουν οτι μπορουν να σε κανουν οτι θελουν!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια! Εχω καιρο να σας γραψω αλλα σας παρακολουθω! hroulaki δινω 10 points στη μαμα σου! Μα είναι δυνατόν να στα κανουν ολα αυτα! μαλευτερακι καλως μας ηρθες, οσο για τα υγρα κι εγω πολλα βρε παιδι μου! Και για να μειωνονται τα ??? στη λιστα μας προσθεσε κ εμενα ΠΗΤ 5/10 Λητώ. Για φυλλο δεν ξερουμε ακομα, αλλα εγω μεγαλη περιεργια! πιο πολυ για να σταματησουν ολες αυτες οι θεωριες ... δεν το χεις ακουσει ακομα...αγορι, ...εχεις γλυκανει ... αγορι ΕΛΕΟΣ!!!!!

Αυτα από μενα κ θα φροντισω να σας γραφω πιο συχνα τα νεα μου!

Link to comment
Share on other sites

nenaki - 10/9 Σέρρες Κορίτσι

Βάσω79- 30/9 Αγόρι ???

despoina100 -2/10 Έλενα Αγόρι

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη

Ελένη - 3/10 Έλενα

Clelia - 4/10 Μητέρα Κορίτσι ???

Irene83 - 5/10 Χίος Κορίτσι

Liana - 5/10 Λητώ

Ellain - 11/10 Ιασώ ή Έλενα Αγόρι

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα Κορίτσι

Ploegisi - 12/10 Βέροια

Φωτεινή - 12/10 Ιασώ

Μαμαλευτεράκι 15/10 πανεπιστημιακό νοσοκομείο ΛΑΡΙΣΑΣ

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη

Hroukaki - 15/10 Κλινική Καπάκη Αγόρι

Maraki32 - 21/10 Λητώ

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό

Renah - 12/10 Θράκη

Μανου ????

Evita 5/11

Hroukaki μπράβο!! Τα 'πε η μάνα, χάρηκε η Clelia. Πω λύσσα που θα έπαθε η σκ-τόψυχη!! Εννοείται πως είχε απόλυτο δίκιο η μανούλα!! Δεν το κατάλαβα!! Μόνοι τους αποφασίζουν αν και πότε θα γίνει ο γάμος?? Αμ δε!! Έχεις και μανούλα και οικογένεια που σε σκέφτονται και σε φροντίζουν, δεν φύτρωσες σε ένα χουράφ' μαζί με τα μαρούλια!!! Αχχχχ!! Το χάρηκα!! Θέλω νέα από το πατέρα του παιδακίου σου!!

μαμαλευτερακι εγώ ρώτησα τον γιατρό μου για τις ραγάδες τι να βάλω και μου είπε βαζελίνη ή αν την σιχαίνομαι να βάζω μία κρέμα της Fissan, αλλά προτιμά ο ίδιος την βαζελίνη που είναι πιο αγνή...

liana παιδί μου, γράφε μας πιο συχνά... ανησυχούμε οι έρμες...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...