Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ellain: αχ μπράβο μπράβο κοριτσάκι!!!!!!!!!

και σε όλες μας βέβαια τα καλύτερα ... είναι μέσα μας!!!!!!

είστε η πιο γλυκειά παρέα

october-power λοιπόν!

Επεξεργάστηκαν by tsipoura
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σας ευχαριστώ όλες για την υποδοχήηηηηη!!!!:D

despoinaki μου 'φτιαξες τη διάθεση!Είναι μεγάλο το παιδί μου?Θα λαλήσω από υπερηφάνια!!!!

Το σύνθημα τέλειο Τσιπουρίτσα!Κατοχυρώθηκε!

ellain συγχαρητήρια και για την αύξηση της χοριακής. Εγώ δεν ξαναέκανα χοριακή.Και χαίρομαι που δεν μου το ζήτησε κι ο γυναικολόγος γιατί δεν θ άντεχα να ξαναπεράσω την ίδια αγωνία.

clelia ελπίζω να είσαι καλύτερα!

Ελένη θ 'ακολουθήσω τη συμβουλή σου κ θα προσπαθήσω ν 'απολαύσω την κάθε στιγμή!Ε,κάτι θα ξέρει η παλιά!:tongue:

Πώς θα περάσουν οι μέρες βρε κορίτσια ν ακούσουμε κι εμείς καρδούλα?Προσπαθώ να μην το σκέφτομαι συνέχεια...αλήθεια!:tongue:Α,ρε μητρότις!Μαθαίνουμε την πρώτη αρετή σου...την υπομονή!χαχχαααχ.Ελπίζω να μην μείνω μετεξεταστέα!:lol:

Καλά να περνάτε!


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολα τα κοριτσακια!!

Clelia μου κι εγω νυσταζω αλλα ευτυχως τις απογευματινες ωρες και θελω να πεφτω για υπνο απο τις 9. Εσυ βλεπω νυσταζεις απο το πρωι!!Αυτο ειναι δυσκολο!

Αχ βρε κοριτσια οσο περνουν οι μερες ησυχαζω καπως πως δεν θα συμβει κατι κακο στο μωρο μου, γιατι αν συνεχισω να ζω με το αγχος των προηγουμενων ημερων το μωρο θα λολαθει!!!!!(ΕΓΩ ΕΧΩ ΛΟΛΑΘΕΙ ΗΔΗ!!) Εσεις πώς το περνατε ολο αυτο???


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν κατάλαβες: και το μεσημέρι νυστάζω και κοιμάμαι 2-3 ώρες, και το βράδυ κοιμάμαι από τις 12 περίπου. Ξυπνάω όμως στις 5.35 και γι' αυτό γκρινιάζω...

Όσο για το άγχος, εγώ το παλεύω αδιαφορώντας, αλλιώς διαρκώς ανησυχώ και δεν ξέρω τι μπορώ να κάνω γι' αυτό...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

5.35?????? Βαρβαρη ωρα βρε κοριτσι!!! Και εγκυος να μην ησουνα παλι θα επρεπε να νυσταζες με τετοιο ωραριο!!

Οσο για το αγχος, το παιζεις αδιαφορη, σφυριζεις ανεμελα και σιγοτραγουδας "σφυριξε χαρουμενα μπορεις, δες την φωτεινη πλευρα της ζωης"? Εγω καπως ετσι κανω!


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

νύστα ... τρελή νύστα κόρες!

εγώ ξυπνάω το πρωί και μετά από 2 ώρες θέλω να ξανακοιμηθώ

δυστυχώς το μεσσημέρι δεν έχω την δυνατότητα ύπνου, είμαι στο γραφείο

όσο για την αγωνία....... τί να πω;

τα νεύρα;;;; τρελή κι αδέσποτη!

περιμένω αύριο να πάω στον γιατρό, η αγωνία κορυφώνεται, δεν το συζητώ

ευτυχώς που κοιμάμαι όλη την ώρα αλλιώς θα έφευγε ο καλός μου δεν θα με άντεχε!

έκοψα και το τσιγάρο μαχαίρι στην 2η μέρα καθυστέρησης! καμιά ομοιοπαθούσα θεριακλού στην παρέα;;;;;;;;

φιλιά σας!:-P

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ το πρωί θέλω να πάω τουαλέτα και έτσι ξυπνάω! Βέβαια και τα βλαστάρια μου σηκώνονται κατά τις 7 τελευταία! Το μεσημέρι αν κοιμηθούν και τα δυο έχει καλώς μπορεί να ξαπλώσω για κανένα μισάωρο. Απλά τελευταία το βράδυ νυστάζω και συνήθως προσπαθώ να κοιμηθώ πριν τις 12.

tsipoura εύχομαι να πάνε όλα καλά αύριο με το γιατρό σου!

Ανυπομονώ και εγώ για το επόμενο ραντεβού!

Όσο για το άγχος υπάρχει και θα υπάρχει κορίτσια συνέχεια από εδώ και πέρα και θα αυξηθεί μόλις γενηθούν με το καλό τα μωράκια σας. Τώρα έχετε μια έγνοια παραπάνω, ένα άλλο ανθρωπάκι που είστε υπεύθυνοι για αυτό και η ζωή σας θα αλλάξει δραματικά. Σαας περιμένουν λοιπόν πολλές συγκινήσεις αλλά και αγωνίες!!! :lol::lol::lol:


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια έχω μία ερώτηση να σας κάνω:

πως υπολογίζεται τις εβδομάδες της εγκυμοσύνης; από την ΤΕΠ ή από το τί σας είπε ο γιατρός σας (όπως στην Γκρέτα;;;)

η άσχετη τσιπούρα σας :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσάκια έχω μία ερώτηση να σας κάνω:

πως υπολογίζεται τις εβδομάδες της εγκυμοσύνης; από την ΤΕΠ ή από το τί σας είπε ο γιατρός σας (όπως στην Γκρέτα;;;)

η άσχετη τσιπούρα σας :)

Γεια σας κοριτσάκια!:D

Τσιπούρα εγώ,εγώ κάπνιζα πάαααρα πολύ!Τώρα δεν καπνίζω αλλά δυσκολεύομαι πολύ!

Και υπολογίζω την εγκυμοσύνη όπως μου είπε ο γιατρός μου,δηλ από την ΤΕΡ.


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites

tsipoura μπορει να μην ειμαι ομοιοπαθουσα θεριακλου, αλλα ειμαι ομοιοπαθουσα πρωταρα! Κι εγω εχω το ραντεβουδακι με τον ντοκτορα Σαββατο και μου εχει κολλησει οτι αν κανω υπερηχο μπορει να κανω κακο στο μωρο. Τελειως κουλο ετσι???

Για τις εβδομαδες της εγκυμοσυνης δεν ξερω να σου απαντησω καθοτι το Σαββατο το ραντεβου, ομως οπου κι αν εψαξα στο ιντερνετ το μετρουν απο την ΤΕΡ.


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

tsipoura μπορει να μην ειμαι ομοιοπαθουσα θεριακλου, αλλα ειμαι ομοιοπαθουσα πρωταρα! Κι εγω εχω το ραντεβουδακι με τον ντοκτορα Σαββατο και μου εχει κολλησει οτι αν κανω υπερηχο μπορει να κανω κακο στο μωρο. Τελειως κουλο ετσι???

Για τις εβδομαδες της εγκυμοσυνης δεν ξερω να σου απαντησω καθοτι το Σαββατο το ραντεβου, ομως οπου κι αν εψαξα στο ιντερνετ το μετρουν απο την ΤΕΡ.

Το πρώτο σου ραντεβού είναι ellain?Καλή επιτυχία!:DΚι εγώ είχα ένα θέμα με το κολπικό υπέρηχο αλλά όλα καλά τελικά,μόνο μια ιδέα ήτανε!


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 6? ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΔΙΟΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΧΑ ΠΕΡΥΣΙ ΜΙΑ ΑΤΥΧΙΑ (ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΟΣ ΚΥΗΣΗ).ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ....ΟΥΦ!ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΕΤΑΙ!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!Ο ΟΚΤΩΒΡΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟΣ ΜΩΡΑ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ!!!!!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...