Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αγγελική το πιο πιθανό είναι να ακούσετε καρδούλα αλλά μη στεναχωρηθείς αν δεν ακούσετε γιατί το πολύ-πολύ να πάτε την επόμενη βδομάδα για να την ακούσετε:wink: Κι εγώ είχα μια παλινδρόμηση αλλά λένε πως η κύηση μετά από παλινδρόμηση είναι αίσια γι' αυτό μην αγχώνεσαι. Φαίνεται πως φεύγει όλη η γκαντεμιά. ξου ξου

Βρε Κατερινάκι, τι επίτιμη είσαι και θέλεις να απεξαρτητοποιηθείς; Ντροπή σου:tongue: Για τιμωρία θα πήξεις στη δουλειά. χε χε χε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κατερίνα μου χίλια ευχαριστώ για την θετική σου ενέργεια!!!!!!!!:P Ειμαι στην 6η εβδομάδα και αύριο που θα πάω και 2 μέρες σύμφωνα πάντα με το τικεράκι μου τελευταία περίοδος 4 Μαρτίου!

Αμέλα να σαι καλά κορίτσι μου!! Απ'ότι βλέπω και εσύ μια χαρούλα πας έ? Να σου πω την αλήθεια...χωρίς να ξέρω το γιατί είμαι απο την αρχή αισιόδοξη γι αυτην την εγκυμοσύνη σε αντίθεση με την προηγούμενη που μόνιμα είχα εναν κόμπο στο στομάχι οτι κάτι δεν πάει καλά.. Μακάρι να πάνε όλα καλά δεν θέλω κάτι περισσότερο στην ζωή μου!! Τώρα όσο για την καρδούλα , πιστεύω κ εγώ οτι λίγες είναι οι πιθανότητες να ακούσουμε αύριο περισσότερο για την άλλη εβδομάδα πιστέυω!

Σας είπα οτι χάρηκα που σας βρήκα? :D


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική το πιο πιθανό είναι να ακούσετε καρδούλα αλλά μη στεναχωρηθείς αν δεν ακούσετε γιατί το πολύ-πολύ να πάτε την επόμενη βδομάδα για να την ακούσετε:wink: Κι εγώ είχα μια παλινδρόμηση αλλά λένε πως η κύηση μετά από παλινδρόμηση είναι αίσια γι' αυτό μην αγχώνεσαι. Φαίνεται πως φεύγει όλη η γκαντεμιά. ξου ξου

Βρε Κατερινάκι, τι επίτιμη είσαι και θέλεις να απεξαρτητοποιηθείς; Ντροπή σου:tongue: Για τιμωρία θα πήξεις στη δουλειά. χε χε χε

xa xa xa!!!:cool::cool:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλα τα όμορφα και καλά κορίτσια της παρεούλας μας!

Ακούσαμε καρδούλα σήμερα και ήταν όντως ο πιο υπέροχος ήχος που έχω ακούσει μέχρι τώρα στη ζωή μου... Όσες το έχετε ζήσει ξέρετε ακριβώς πως νιώθει μια μέλλουσα μανούλα εκείνη τη στιγμή και όσες δεν το έχετε νιώσει σας εύχομαι να το νιώσετε το συντομότερο..

Ακουγόταν καθαρά και δυνατά και ο γιατρός μας είπε ότι όλα πάνε καλά. Η αποκόλληση εξακολουθεί να μας ταλαιπωρεί, σε πολύ μικρότερο βαθμό βεβαίως βεβαίως αλλά για ακόμα 10 μέρες πρέπει να μείνω σπίτι. Χαλάλι του μωρού μου.. Ότι θέλει αυτό θα κάνω..

Συνεχίζω την ξεκούραση, τις βολτίτσες χαλαρά και φυσικά όχι στενοχώριες, βάρη και σκυψίματα...

Επανάληψη υπερήχου την επόμενη Πέμπτη στις 18:30 το απόγευμα...

Η σημερινή μέρα είναι υπέροχη...


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάρες. Κατερινάκι, λείπει η Νεκταρία και άδειασε ο τόπος! :-(

Εγώ βασανίζομαι από πονοκεφάλους - ημικρανίες. :cry: 4η μέρα σήμερα και παλεύω να μην πάρω παυσίπονο γιατί έχει παραγίνει το κακό. Άντε να φτιάξει ο καιρός να συνέλθω επιτέλους!

Ξέρει καμιά αν είναι καλύτερα να πας πιο αργά για αυχενική δηλαδή στην 13η εβδομάδα ή στην 14η παρά στην 12η;

Link to comment
Share on other sites

amela Υπομονή με το κεφάλι! Μπορείς να πάρεις depon, αλλά καλύτερα ρώτα τον γιατρό σου!!!

Δεν έχει σημασία η ημερομηνία της αυχενικής, αρκει να γίνει 12η με 14η. Εγώ την έκανα στην 12. Θα κάνεις και αιμοληψία, έτσι; Άντε, πλησιάζει η ημερομηνία σου!

Πράγματι η Νεκταρία χάθηκε... Πρέπει να προσέχει το κοριτσάκι...


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

amela Υπομονή με το κεφάλι! Μπορείς να πάρεις depon, αλλά καλύτερα ρώτα τον γιατρό σου!!!

Δεν έχει σημασία η ημερομηνία της αυχενικής, αρκει να γίνει 12η με 14η. Εγώ την έκανα στην 12. Θα κάνεις και αιμοληψία, έτσι; Άντε, πλησιάζει η ημερομηνία σου!

Πράγματι η Νεκταρία χάθηκε... Πρέπει να προσέχει το κοριτσάκι...

Καλά, ο γιατρός μου είναι λίγο φευγάτος. :cool:Την περασμένη βδομάδα τον παίρνω τηλέφωνο να τον ρωτήσω για το πόσο συχνά μπορώ να παίρνω ντεπόν και λέει: Παίρνε ρε, (το ρε το τονίζω) και εγώ άρρωστος είμαι! :roll:Το πρόβλημα είναι ότι έχω πάρει ως τώρα πάνω από 10! Το μωρό μου θα γεννηθεί με ανοσία στα ντεπόν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χα χα χα!!! Λοιπόν μπορείς να παίρνεις φυσικά, αλλά εγώ σου λέω καλυτερα 1 τη βδομάδα, μέχρι να κλείσεις τον τρίτο. Εγώ υπέφερα από ημικρανίες αλλά μόλις μπήκα στον 4ο ΤΕΛΟΣ ΟΛΑ! Για μήνες ήμουν μια χαρά!!!!!:cool::cool:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα!!! Λοιπόν μπορείς να παίρνεις φυσικά, αλλά εγώ σου λέω καλυτερα 1 τη βδομάδα, μέχρι να κλείσεις τον τρίτο. Εγώ υπέφερα από ημικρανίες αλλά μόλις μπήκα στον 4ο ΤΕΛΟΣ ΟΛΑ! Για μήνες ήμουν μια χαρά!!!!!:cool::cool:

Μακάρι Κατερινάκι μου. :) Είδες που ήθελες να μας κουνήσεις το μαντήλι; Χωρίς εσένα τι θα έκαμνα βρε; Εγώ και ο πόνος μου θα ήμασταν στο καφέ! Άντε έκανα και ομοιοκαταληξία. :wink:Ωδές θα αρχίσω να σου γράφω σε λίγο.:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι Κατερινάκι μου. :) Είδες που ήθελες να μας κουνήσεις το μαντήλι; Χωρίς εσένα τι θα έκαμνα βρε; Εγώ και ο πόνος μου θα ήμασταν στο καφέ! Άντε έκανα και ομοιοκαταληξία. :wink:Ωδές θα αρχίσω να σου γράφω σε λίγο.:mrgreen:

ΛΟΙΠΟΝ!Τσουπρίτσες μέλλουσες μανούλες του Νοεμβρίου 2010, για να μαζεύεστε σιγά σιγά! Άντε! Άδειο το καφέ!! :lol:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πού είστε καλέεεε??? Ο Χριστός και οι 12 Απόστολοι μαζί!! Εμένα βρε περιμένετε για να μπείτε? Μπαίνω και λέω... θα έχουν γράψει 2-3 σελίδες και πού να τις διαβάζω... και αντ'αυτού στα ίδια!! Καλέ δε ντρεπόμαστε τι σόι καφέ είμαστε? :lol:

Μελίνα, Δομνίνα??? Κουλίτσα και Κατερίνα δικαιολογούνται έχουν κι άλλα καφέ και μωρούλια που περπατάνε κιόλας!! Και η Χριστίνα που λογικά θα έχει αγκαλιά την τουαλέτα!

Αγγελικούλα μου σε πέτυχα εγώ σε άλλο θέμα... κι ένα έχω να σου πω! Να χαρώ εγώ γιατρό! Εγώ στη θέση σου θα τον άλλαζα επιτόπου! Γιατρός που ρίχνει έτσι την ψυχολογία μιας εγκύου και δη εγκύου με παρελθόν... είναι απαράδεκτος!

Είδατε σάκο, είδατε κύημα τι περισσότερο ήθελε? Έγινε αργότερα η σύλληψη ε και??

Ήταν νωρίς για να ακούσετε καρδιά από εκεί και πέρα δεν υπάρχει κανένα ζήτημα. Αν αυτός είναι σκουντούφλης, αν είχε μια άσχημη μέρα, αν είναι γενικά απαισιόδοξος άνθρωπος, αν δεν του έκατσε η γυναίκα του το προηγούμενο βράδυ... αν...αν...αν... εσύ δε φταις σε τπτ. Όλα θα είναι μια χαρά την επόμενη φορά! Αλλά είναι μερικοί τέτοιοι που σε κάνουν να τρομάζεις, να έχεις την αμφιβολία....και έτσι σε χειραγωγούν κιόλας....αργότερα... Υπονοούμενο είναι αυτό....φαντάζομαι καταλαβαίνεις τι θέλω να πω... Συγχύστηκα τώρα!

Μην αγχώνεσαι που λες κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε!

Εγώ ξάπλα! Σε λίγο θα με ρουφήξει ο καναπές! Θα πάω ντοκ τη Δευτέρα το απόγευμα... Μεγάλη αγωνία! Εύχομαι να έχω ευχάριστα νέα να σας πω και να παραμείνω μέλλουσα Νοεμβριομανούλα 2010. Αφήστε που ΠΗΤ μου έχει δώσει την ημέρα που κλείνω 10 χρόνια σχέσης με τον άντρα μου και 4 παντρεμένοι! :lol: Πλάκα θα έχει!

Link to comment
Share on other sites

Πού είστε καλέεεε??? Ο Χριστός και οι 12 Απόστολοι μαζί!! Εμένα βρε περιμένετε για να μπείτε? Μπαίνω και λέω... θα έχουν γράψει 2-3 σελίδες και πού να τις διαβάζω... και αντ'αυτού στα ίδια!! Καλέ δε ντρεπόμαστε τι σόι καφέ είμαστε? :lol:

Μελίνα, Δομνίνα??? Κουλίτσα και Κατερίνα δικαιολογούνται έχουν κι άλλα καφέ και μωρούλια που περπατάνε κιόλας!! Και η Χριστίνα που λογικά θα έχει αγκαλιά την τουαλέτα!

Αγγελικούλα μου σε πέτυχα εγώ σε άλλο θέμα... κι ένα έχω να σου πω! Να χαρώ εγώ γιατρό! Εγώ στη θέση σου θα τον άλλαζα επιτόπου! Γιατρός που ρίχνει έτσι την ψυχολογία μιας εγκύου και δη εγκύου με παρελθόν... είναι απαράδεκτος!

Είδατε σάκο, είδατε κύημα τι περισσότερο ήθελε? Έγινε αργότερα η σύλληψη ε και??

Ήταν νωρίς για να ακούσετε καρδιά από εκεί και πέρα δεν υπάρχει κανένα ζήτημα. Αν αυτός είναι σκουντούφλης, αν είχε μια άσχημη μέρα, αν είναι γενικά απαισιόδοξος άνθρωπος, αν δεν του έκατσε η γυναίκα του το προηγούμενο βράδυ... αν...αν...αν... εσύ δε φταις σε τπτ. Όλα θα είναι μια χαρά την επόμενη φορά! Αλλά είναι μερικοί τέτοιοι που σε κάνουν να τρομάζεις, να έχεις την αμφιβολία....και έτσι σε χειραγωγούν κιόλας....αργότερα... Υπονοούμενο είναι αυτό....φαντάζομαι καταλαβαίνεις τι θέλω να πω... Συγχύστηκα τώρα!

Μην αγχώνεσαι που λες κοπέλα μου όλα καλά θα πάνε!

Εγώ ξάπλα! Σε λίγο θα με ρουφήξει ο καναπές! Θα πάω ντοκ τη Δευτέρα το απόγευμα... Μεγάλη αγωνία! Εύχομαι να έχω ευχάριστα νέα να σας πω και να παραμείνω μέλλουσα Νοεμβριομανούλα 2010. Αφήστε που ΠΗΤ μου έχει δώσει την ημέρα που κλείνω 10 χρόνια σχέσης με τον άντρα μου και 4 παντρεμένοι! :lol: Πλάκα θα έχει!

Κοριτσάκι όλα καλά; Βρε μια χαρά τα είπες στις τσουπρίτσες.:-P:-P:-P Όσο για τη Δευτέρα μια χαρά θα είναι τα νέα σου!!

Τι έγινε με τη Αγγελική; Τι της είπε ο doctor??Καλά κατάλαβα; ΑΙΣΧΟΣ! Αγγελική μην δίνεις σημασία. ολα καλά θα πανε.

Σας φιλώ όλες γλυκά στη μουρίτσα και στην κοιλίτσα. Παώ στον αντρούλη μου που μουρμουρίζει γιατί κάθομαι στον υπολογιστή και δεν του κάνω παρέα!!!!

ΥΓ:Επιτέλους καθάρισα....Άντε και από το καλοκαίρι ξαναβάζω μπρος!!!:P:p:p


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...