Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γεια σας κούκλες! Είχαμε ένα αρκετά γεμάτο Σ/Κ από επισκέψεις και βόλτες (ευτυχώς γιατί πραγματικά μου αρέσει το έξω!;) ) και περιμένω πώς και πώς να στρώσει ο καιρός και να μην κάθομαι καθόλου σπίτι!

Κουλα καλή συνέχεια λοιπόν, να το ευχαριστηθείς όσο μπορείς και αφού δεν έχεις συμπτώματα ΌΛΑ καλά!:D Εμείς ξαναέχουμε ραντεβού τέλος του μήνα και αγχώνομαι μήπως είναι πολύς καιρός (τελευταίο ραντεβού ήταν πριν το Πάσχα) αλλά όσο έχω τα συμπτωματάκια και τις αναγούλες μου, όσο κι αν δε μ'αρέσει, ηρεμώ!:D Αντε να τελειώσει το 3μηνοοοοοοοο!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ένα πολύ όμορφο μεσημέρι σε όλα τα κοριτσάκια και καλή βδομάδα φυσικά..

Βλέπω τα ευχάριστα νέα συνεχίζονται με την Κούλα.. Να' ξερες πόσο σε καταλαβαίνω! Εμείς δεν έχουμε ακούσει καρδούλα ακόμα αλλά εμείς δεν είμαστε ούτε 7 βδομάδων καλά καλά.. Κάνουμε υπομονή μέχρι την Πέμπτη που μας έρχεται για να πάμε να ξαναδούμε το μπεμπέ αν μεγαλώνει, αν χτυπάει η καρδούλα και αν επιτέλους ξεφορτωθήκαμε τελείως την αποκόλληση..

Περνάει ο καιρός πολύ γρήγορα πάντως...

Είμαι ακόμη με άδεια στο σπίτι αλλά τουλάχιστον μπορώ να πηγαίνω μια μικρή βολτίτσα και έχω σκοπό να το εκμεταλλευτώ στο έπακρον...


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ κατερίνα μου νόμιζα ότι στην 12 κλειναμε τον τρίτο μήνα δεν τα πάω καλά με αυτά.

Τι νέα από εσάς που χαθήκατε όλες σας ?

mikio που είσαι καλέ?? Από την Παρασκευή έχουμε να ακούσουμε νέα σου τί γίνεται ?? Εύχομαι να πάνε όλα καλά !

Σήμερα με πονάει λίγο ο λαιμός και ελπίζω να μην αρρωστήσω και δεν θα μπορώ να πιω και τίποτα να μου περάσει.

Ο γιος μου αρρώστησε και τον έπιασε βήχας και γρίππη πίνει σιρόπι για τον βήχα και βάζουμε και αλατόνερο στην μυτούλα και νομίζω ότι πάει καλύτερα !

Το σποράκι μου τα ίδια μεγαλώνει και δεν το νιώθω. Ακόμα στους γονείς και συγγενείς δεν έχουμε ανακοινώσει την εγκυμοσύνη μου λέμε να το κάνουμε στις 12-13 βδομάδες αν δεν μας προδώσει η κοιλίτσα.

Μόνο οι συναδέλφοι τον γνωρίζουν και αυτοί αναγκαστηκά !!


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. κλαψ :cry:Ήρθε η αποφράδα ημέρα που γίνομαι 32. :-(σνιφ Καλά που είμαι έγκυος αλλιώς με βλέπω να έκανα κανένα piercing. Στα 30 έβαψα πρώτη φορά τα μαλλιά μου και στα 31 έκανα tattoo. :twisted:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρόνια πολλά amela!!!!!!

Κορίτσια έγω είμαι ακόμα σπίτι,δεν με αφήνουν οι ναυτίες να πάω πουθενά...:twisted:..έχω κουραστεί πάρα πολύ και κάποιες φορές με παίρνει απο κάτω.Προχθές ήμουν πάλι στην κλινική για ορούς και φάρμακα, έπαθα και μια αλλεργια σε ένα απο αυτά και στο τσακ γλύτωσα την κορτιζόνη.Το ευχάριστο είναι οτι είδαμε τα μωράκια μας και είναι καλά(το ένα μάλιστα κλοτσούσε:tongue:)κι αυτό που ήταν χαμηλά ανέβηκε και δεν έχουμε πρόβλημα.Την Παρασκευή θα ξαναπάμε στη γιατρό. Κορίτσια επείδη είμαι πρωτάρα με την αυχενικη τι γίνεται;Στην κάνει η γιατρος;πρέπει να πας αλλού;σε ενημερώνει πότε θα γίνει;Εγώ τωρα είμαι στην 11η εβδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια. Θα σας αφήσω για λίγο να πάω να σηκώσω τα μούτρα μου από το πάτωμα:roll:

Χριστινάκι, τέλος καλό όλα καλά. Εγώ την αυχενική θα την κάνω στον γιατρό μου και μια φίλη που είναι στην 16η εβδομάδα στον γιατρό της την έκανε.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες η αυχενική γίνεται από 12 εως 14 εβδομάδα. Ίσως την κάνει ο γιατρός αλλά μπορεί και σε εξωτερικό κέντρο. Συνοδλευεται με αιμοληψία.!!!

Amela ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΆ!!!!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Εγώ λογικά ανήκω στις Μανούλες Δεκεμβρίου αλλά είμαι μόνη κ έρημη εκεί.. να έρθω εδώ?

Και καλά θα κάνεις, Αγγελικούλα. :-DΑκούς εκεί, να σε αφήσουν ολομόναχη...

:evil:Άντρα της Νεκταρίας, σήκωσε επιτέλους τον πισινό σου από τον η/υ να παίρνει και μια εγκυούλα σειρά!!!:evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Amela μου χρόνια πολλά κορίτσι μου!

Τα 32 δεν είναι τίποτε.. εγώ που έκλεισα πριν λίγες μέρες τα 36 τι να πω;

Κι εμείς συνεχίζουμε να εγκυμονούμε χωρίς συμπτώματα και ελπίζουμε να μεγαλώνουμε σωστά και καλά. Περιμένουμε όλο αγωνία την Πέμπτη για να πάμε να μας ξαναδεί ο γιατρός και να ακούσουμε και καρδούλα.. Άντε να ηρεμήσουμε λιγουλάκι γιατί η αγωνία έχει γίνει κακός σύμβουλος τελευταία...

Φιλάκια σε όλα τα μελλοντικά μωράκια του φόρουμ και στις μανουλίτσες τους φυσικά!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Aν με πάρουν χαμπάρι οι Αυγουστομανούλες ότι μπαίνω και δε γράφω εκεί αλλά εδώ, θα παρεξηγήσουν και θα έχουν και δίκιο! :lol:

Απέχω κι από τον υπολογιστή ακόμα γιατί βαρέθηκα τα ροζοκοκκινοκαφεμπέζ και είπα να μείνω ξάπλα όλη την εβδομάδα. Με έχει κουράσει κι απογοητεύσει η κατάσταση οπότε είπα να βάλω τα δυνατά μου τώρα που έχει 1 εβδομάδα άδεια ο μπαμπάς μας να ξεκουραστώ όσο γίνεται μπας και φτιάξει αυτή η ρημάδα η αποκόλληση! Είδα που με ψάχνατε...δεν σας είχα ενημερώσει κιόλας...

Επίσης μπήκα να πω Χρόνια πολλά Μελίνα!!!! To κοριτσίστικο χρώμα το έβαλα για γούρι... ;) Ότι ποθείς! Να τα χιλιάσεις και με το καλό το μωράκι σου! Κι εγώ έχω τα γενέθλιά μου σε 2 εβδομάδες ελπίζω την άλλη βδομάδα που θα πάω στο γιατρό να πάρω το δωράκι μου! :D

Κατά τα άλλα ευχάριστα διάβασα μέχρι τώρα! Αγγελική κάτσε καλέ όσο τραβάει η ψυχή σου! Θα κάνουν κάμποσο καιρό να μαζευτούν οι μανούλες του Δεκέμβρη είναι νωρίς ακόμα...

Κατερινάκι μου επίτιμο σε σκέφτομαι πολύ! Ελπίζω να είσαι καλά! Το ίδιο κι ο μπεμπουλάκος σου ο κούκλος! Τα δοντάκια που ανακάλυψα ότι ξεπρόβαλαν τη Δευτέρα την περασμένη (τα δύο κάτω) ακόμα εκεί κάθονται! Νόμιζα ότι βγαίνουν πιο γρήγορα! Τον ποτίζω γαλατάκι μπας και μεγαλώσουν να φαίνονται στις φώτο αλλά τπτ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα BPF μου! Ευχαριστώ για τις ευχές σας. Ααααααχ με πέθανε η μέση μου όλο το βράδυ και σήμερα πήρα το μπαστούνι μου:mrgreen:

Νεκταρία, αφού είναι για το μωράκι σου, θα την υποστούμε την απουσία σου:cool: και μακάρι να φύγει επιτέλους η ρημάδα η αποκόλληση:mad:

Βρε ξεδοντιάρα :lol:Δομνίνα, μην ανησυχείς, θα την ακούσετε την καρδούλα σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Ευχαριστώ πολύ που με δεχτήκατε εδώ!!! :D Μιλάμε άνθρωπος δεν εχει πατήσει στις μανούλες Δεκεμβρίου!!! Λοιπόν και για να συστηθώ σωστά Με λένε Αγγελική και είμαι καλά!! Αυτή είναι η δευτερη εγκυμοσύνη μου και εύχομαι και η σωστή γιατί στην πρώτη παλινδρόμησε! Γι'αυτό θέλω να μου δώσετε θετική ενέργεια και συμπαράσταση γιατί αύριο έχουμε το πρώτο ραντεβού μας!! Λέτε να ακούσουμε και καρδούλα η απίθανο είναι?


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!! Ευχαριστώ πολύ που με δεχτήκατε εδώ!!! :D Μιλάμε άνθρωπος δεν εχει πατήσει στις μανούλες Δεκεμβρίου!!! Λοιπόν και για να συστηθώ σωστά Με λένε Αγγελική και είμαι καλά!! Αυτή είναι η δευτερη εγκυμοσύνη μου και εύχομαι και η σωστή γιατί στην πρώτη παλινδρόμησε! Γι'αυτό θέλω να μου δώσετε θετική ενέργεια και συμπαράσταση γιατί αύριο έχουμε το πρώτο ραντεβού μας!! Λέτε να ακούσουμε και καρδούλα η απίθανο είναι?

Σου εύχομαι Ο,ΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. Να δείς που ΟΛΑ θα πάνε καλά!!!:D:D

Πόσο εμδομάδων είσαι;

Αχ δεν θα μπορέσω να απεξαρτητοποιηθώ απο εσάς....Τι καλά που διαβάζω ότι όλες είστε υπέροχα! Χριστινάκι υπομονή με τις αναγούλες..

Νεκταρία εμείς τα είπαμε!!:wink:

Φιλιά, πάω να δουλέψω :confused::confused::confused:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...