Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Cafe Νοέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσάκι όλα καλά; Βρε μια χαρά τα είπες στις τσουπρίτσες.:-P:-P:-P Όσο για τη Δευτέρα μια χαρά θα είναι τα νέα σου!!

Τι έγινε με τη Αγγελική; Τι της είπε ο doctor??Καλά κατάλαβα; ΑΙΣΧΟΣ! Αγγελική μην δίνεις σημασία. ολα καλά θα πανε.

Σας φιλώ όλες γλυκά στη μουρίτσα και στην κοιλίτσα. Παώ στον αντρούλη μου που μουρμουρίζει γιατί κάθομαι στον υπολογιστή και δεν του κάνω παρέα!!!!

ΥΓ:Επιτέλους καθάρισα....Άντε και από το καλοκαίρι ξαναβάζω μπρος!!!:P:p:p

Έτσι σε θέλω κοριτσάκι!!! Πάμε για ένα Ταυράκι!!!! Σούπερ παιδιά τα Ταυράκια! Μαμ, κακά και νάνι και φτου κι από την αρχή! :lol: Αύγουστο να γίνει η "δουλειά"! :lol:

Καλά νιώθω. Αν εξαιρέσεις την Πέμπτη που σα να είδα λίγο ροζ... έχω μια εβδομάδα σχετικά καθαρή κι εγώ. Αρχίσαν βέβαια κάτι πονάκια που δεν ξέρω αν πρέπει να με ανησυχούν (στην 1η εγκυμοσύνη τα είχα για λίγο και πολύ νωρίτερα όχι στο τέλος του Α' τριμήνου....) κι όλο πάω τουαλέτα όταν γίνουν πιο έντονα να δω μήπως και συνοδεύονται από αίμα. Υπερευαίσθητο μωρό...δεν μπορώ να κάνω τπτ, αμέσως βλέπω ροζοκόκκινα. Μόνο η παλλινδρόμιση λόγω της αποκόλλησης με τρομάζει. Αν είναι οκ τη Δευτέρα θα ηρεμήσω πολύ. Αγόρι θα είναι για να με βασανίζει τόσο! Άσε που το λένε όλοι μα όλοι ότι πιστεύουν ότι είμαι αγορομάνα! :lol:

O γιατρός της Αγγελικής είχε λέει κάτι μούτρα ως το πάτωμα κι ήταν κοφτός. Απλά της είπε θα τα πουν την άλλη εβδομάδα κι ότι έγινε αργότερα η σύλληψη. Ε άμα έχεις και μια παλλίνδρομη δε θες και πολύ να σου πέσει η ψυχολογία... Μουντρούχογιατρός....έτσι ήταν κι ο δικός μου όταν έπαιρνε διαζύγιο. Τώρα που ξαναπαντρεύτηκε έγινε πάλι άλλος άνθρωπος!

Καμιά φορά ρε παιδί μου κουβαλάνε τα προβλήματα από το σπίτι ή από την κούραση είναι κακοδιάθετοι και σε χαλάνε κι εσένα. Δεν μπορούν να καταλάβουν ότι μια έγκυος έχει ανησυχίες και ευαισθησίες....

Κορίτσια εμείς θα τα ξαναπούμε λογικά αύριο βράδυ με τα αποτελέσματα με τον ντοκ! Αχ κάντε την προσευχούλα σας να πάνε όλα καλά στην bpf σας!! Θα με φάει η αγωνία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Dimitra83

    1914

  • kisha

    1349

  • elenikaram

    1120

  • Ladycat

    1099

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια. Προεδρίνα μου, χωρίς εσένα αδειάζει ο τόπος. :roll:Πολύ χάρηκα που είσαι καλύτερα και θα χαρώ ακόμη περισσότερο με τα ευχάριστα νέα σου αύριο.:lol:

Αγγελικούλα, να αλλάξεις γιατρό. Εγώ στην παλινδρόμηση είχα έναν που ήταν πολύ απότομος και επειδή είχα αρχίσει να κλαίω μου την είχε πει κιόλας ότι ήμουν πολύ ευαίσθητη. :evil:Κάποια στιγμή είδε τον άντρα μου και παραδέχτηκε ότι ήταν απότομος αλλά εγώ δεν ξαναπάτησα στο ιατρείο του.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια

5 μέρες έχει να μπω εδώ και γενικά να ανοίξω τον υπολογιστή μου. Είχα πιάσει γρίππη και έκατσα σπίτι από την Τετάρτη με άδεια γιατρού. Και σήμερα ήρθα δουλειά. Ξεκουράστηκα και μου πέρασε αρκετά. Πήγα και για ψώνια και αγόρασα κάτι τέλεια φορεματάκια μιλάμε κάτι ωραία καλοκαιρινά χρώματα και κοντά και μακριά ήδη φόρεσα το ένα σήμερα στην δουλειά. Και το καλύτερο είναι ότι τα βρήκα και πολύ καλές τιμές !!!! Το πιο ακριβό που πήρα ήταν 30 ευρό ! ! Πήρα 5 φορέματα αλλά μετάνιωσα που δεν πήρα ακόμα 2 για να τα αλλάζω περισσότερο. Είπα τέλος του μήνα να ξαναπάω αν φέρουν και καινούργια να πάρω ακόμα 2 μέχρι το γόνατο γιατί έχω βαρεθεί τα παντελόνια και τα κολάν και τα σκούρα χρώματα !!!

Είναι και χαλαρά άνετα κάνουν και για για εγκυμοσύνη νομίζω θα μου κάνουν μέχρι και το τέλος του 5ου μήνα ;):D


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά μια όμορφη μέρα να έχουμε και μια υπέροχη βδομάδα με υπέροχα αποτελέσματα!

Εμείς είμαστε καλά.. Βέβαια χθες τραβήξαμε μια σύγχυση με τον μπαμπά μας ο οποίος όντας μηχανόβιος αποφάσισε να πάει τσάρκα στη Βόρεια Εύβοια. Κάποια στιγμή κατά τις 12.30 με παίρνει τηλέφωνο και μου λέει "έπαθα μηχανική βλάβη. Κάλεσα οδική βοήθεια και θέλουν 210 Ευρώ για να με φέρουν Αθήνα"...

Εντωμεταξύ το Σάββατο είχαμε πάει τη μηχανή για σέρβις και δεν έδειξε κανένα πρόβλημα..

Έκανε 3 ώρες να γυρίσει και φυσικά μας φύγανε σύνολο 310 Ευρώ χώρια αυτά που θα χρειαστούν για να φτιάξουμε τη μηχανή.. Το καλό στην όλη ιστορία είναι ότι ευτυχώς δεν έσκασε η μπαταρία στη διαδρομή διότι έτσι θα ήταν εντελώς διαφορετικά τα πράγματα..

Όταν γύρισε φυσικά του είπα αν είναι κάθε βόλτα να μας κοστίζει 300 Ευρώ καλύτερα να πάμε μια και καλή στο εξωτερικό!!! Κομμένες οι βόλτες...

Εμείς αναμένουμε την Πέμπτη για να ακούσουμε πάλι το φασολάκι μας και να δούμε τι έγινε με την παλιοαποκόλληση... Άτιμη κοινωνία...

Νεκταρία μου περιμένουμε εναγωνίως τα νέα σου...

Κούλα στείλε κι από εδώ κανά δύο φορεματάκια.. έτσι για να καταλάβουμε καλοκαίρι..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Όλα καλά; Δομνίνα πόσο σε καταλαβαίνω! Μηχανόβιος και ο δικός μου, χθες μου πέταξε ότι θέλει να αλλάξει του χρόνου τη μηχανή, να πάρει κάτι καλύτερο κτλ..Πριν ένα μήνα κάναμε service 400 euro!!!! Τι να κάνουμε!!!Ας είναι αυτά τα "γούστα" τους!!!

Άντε και την Πέμπτη που θα πάς γιατρό, όλα θα είναι μια χαρά. :P:p

Κούλα, ανανεώθηκες ε; Μια για το γιό, μια για σένα. :D:D:DΜΠΡΑΒΟ!!!Αχ θέλω και εγώ κοιλίτσια και μωρό....!:-(

Νεκταρία μου περιμένω και εγώ. Ξέρεις ότι έχω αγωνία...

Σας φιλώ όλες,

Η επίτιμη!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

"Επίτιμη"

Όντως μακάρι τα γούστα τους να περιορίζονται μόνο στις μηχανές.. Τώρα που είμαι έγκυος όμως ανησυχώ πολύ περισσότερο από πριν και νομίζω ότι αυτό είναι φυσιολογικό!

Πολύ σύντομα θα χεις και κοιλίτσα και φορεματάκι..

Νεκταρία, περιμένουμε!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακιά μου τι κάνετε??

Θα κάνω αντιγραφή όσα έγραψα στο καφέ Αυγούστου για να προλάβω να ξαπλώσω λίγο τώρα που κοιμάται ο μπέμπης!

Και ναι!!! Είδα το μωράκι μου!!! Ζωντανό και καλά!! Παιδάκι κανονικό με χεράκια ποδαράκια κουνιστό και ζωηρό! Είναι 4,9 εκατοστά! Σαν τον αντίχειρά μου δλδ! Πήρα και την 1η του φώτο. Την πλάτη του... αλλά δεν πειράζει!

Φύλο εννοείται ότι δε ρώτησα γιατί θα με έπαιρνε με τις πέτρες ο γιατρός αλλά μάρτυς μου ο Θεός ότι είδα τσουτσούνι!!! Κορίτσια ειλικρινά σας μιλάω αν είναι αγόρι θα είμαι σούπερ διαβάστρα υπερήχου καθώς σκατά είναι ο υπέρηχος αλλά εγώ είχα κολλήσει να κοιτάω τα ποδαράκια μέχρι που είδα και το τρίο... κι είμαι 99,999999% σίγουρη. Βέβαια δεν παίρνω κι όρκο. Το είπα της μάνας μου και άρχισε τις γκρίνιες....ξέρετε τώρα. Εγώ είμαι σούπερ χαρούμενη που είναι καλά που δε με νοιάζει ας είναι κι αδερφή!!!!

Συνεχίζω τα χάπια, να προσέχω, δεν σηκώνω τον μπέμπη (κλαψ!) και δεν κουράζομαι. Η αποκόλληση δε φαίνεται να υφίσταται αλλά να έχω το νου μου για αίμα. Το καφέ δεν είναι λέει ανησυχητικό αλλά το κόκκινο ξου-ξου. Να πηγαίνω καμιά βολτίτσα...αλλά λίγο χαλαρά. Έπειτα μου έγραψε σίδηρο και μαγνήσιο και θα ξαναπάω στις 10 Μαΐου. Μένει το παπ-α, η αυχενική βγήκε καλή! Πετάω από τη χαρά μου κορίτσια!!!

Εύχομαι πρώτα από όλα στη Κατερίνα μας μέσα από την καρδιά μου κοπέλα μου σύντομα να μας πεις ευχάριστα νέα και όλα να πάνε τέλεια αυτή τη φορά!!!! ;)

Σε όλες σας κορίτσια να πηγαίνουν όλα καλά, μέχρι το τέλος και να ζήσετε κι εσείς αυτό το θαύμα που λέγετε μητρότητα! Θα τα λέμε συχνότερα πλέον!! Σας φιλώ!!

Link to comment
Share on other sites

Νεκταρία μου τι φανταστικά νέα είναι αυτά;

Τέλος καλό όλα καλά λοιπόν... Σίγουρα το συναίσθημα να βλέπεις το μωράκι σου ως σχηματισμένο ανθρωπάκι πλέον δεν παίζεται, είναι πρωτόγνωρο.. Ανυπομονώ να φτάσουμε κι εμείς στο σημείο το δικό σου.. Αύριο κλείνω τις 8 βδομάδες και δεν κρατιέμαι μέχρι την Πέμπτη που θα το ξαναδούμε...

Λοιπόν, χαλαρά, ήρεμα, μόνο φιλάκια και χαδάκια στο μπεμπάκι το πρώτο και όλα θα πάνε καλά.. Να υποθέσω ότι έχεις πάρει άδεια κυήσεως ή όχι ακόμα;

Να' ξερες πόσο χάρημα με τα νέα σου!

Τυχερή αγορομάνα!!!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

mikio πολύ ευχάριστα τα νέα σου αντε πάντα τέτοια να ακούμε από όλες τις κοπέλλες !!!

και εμένα τα δικά μου καλά μια από τα ίδια χαμπάρι δεν έχω πάρει ακόμη ότι είμαι έγκυος. Ενοοώ ενοχλήσεις τίποτα ευτυχώς και από ότι μου φαίνεται θα είναι ευκολότερη αυτή η εγκυμοσύνη και από την πρώτη !!!! :D

Αιμοληψία έκανα την περασμένη εβδομάδα αλλά τα αποτελέσματα θα τα πάρω την Δευτέρα που θα πάω και στο ραντεβού με τον γιατρό.

Την αυχενική εγώ θα την κάνω στις 30/4 Παρασκευή τέλος του μήνα !!! Νομίζω θα έχω κλείσει την 11η βδομάδα και θα μπαίνω στην 12η κάπου εκεί ;)

Δομνίνα ωραία ήταν να μπορούσα να σας έβαζα τα φορεματάκια αλλά δεν μπορώ δυστυχώς να το κάνω από την δουλειά γιατί μας έχουν κομμένα πολλά sites :( Σπίτι λόγω του ότι έχω πολλές υποχρεώσεις σύζυγο, παιδί και σπίτι δεν ανοίγω καθόλου τον υπολογιστή πολύ σπάνια !!!

Εδώ είναι ζέστη για να καταλάβετε χθες το μεσημέρι φυσικά ήταν 27 βαθμοί. Άρχισα και κυκλοφορώ με το ανιηλικό μου τώρα και βάζω συνέχεια όταν βγαίνω με το αυτοκίνητο !! ουφ δεν μου λέτε πως θα βγάλουμε το καλοκαίρι ???

Ευτυχώς που δεν θα γεννήσουμε καλοκαίρι να υποφέρουν τα σποράκια μας τουλάχιστον του χρόνου θα είναι μεγαλύτερα ;)


vdfHp2.png

zjpop3.png

V0Hpp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κούλα μου καλημέρα!

Κι εγώ από ενοχλήσεις μέχρις στιγμής ευτυχώς τίποτε... (φτου - φτου μακριά από εμάς).. Αλλά είμαι σίγουρη πια ότι το μωρό μου είναι νυχτερινός τύπος... χθες το βράδυ έπρεπε να πάει 3 το πρωί για να κλείσει το μάτι και σήμερα στις 6 το πρωί νταν! εγερτήριο...

Δεν πειράζει, ας είναι καλά το μωρό μου και όλα θα τα βολέψω..

Αλήθεια Κούλα μου σε ποιο μέρος της Ελλάδας βρίσκεσαι; Εδώ στην Αθήνα πότε έχουμε συννεφιά, πότε έχουμε λιακάδα...

Νεκταρία περιμένουμε μια καλημέρα έστω!

Φιλάκια σε όλες... και στην ... επίτιμη!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα κοριτσάκια μου! Πήγα για τσίμπι-τσίμπι για το pap-a και να γράψω το τσίμπι-τσίμπι του μπέμπη μου την Πέμπτη! Τον λυπάμαι τον καημενούλη, δεν είναι και πολύ γενναίος με τη γιατρό...

Κι εγώ πάντως αν δεν είχα την αποκόλληση θα με έφτυνα να μη με ματιάσω τόσο καλά που νιώθω! Ούτε κόπωση, ούτε συχνουρία να τρέχω κάθε λίγο στην τουαλέτα, ούτε έχω τους πόνους που είχα στην 1η εγκυμοσύνη. Αν εξαιρέσουμε στην αρχή που με πείραξαν τα χάπια κι έκανα μια φορά εμετό και ζαλιζόμουν μία ώρα μετά τη λήψη δεν είχα κανένα πρόβλημα ως τώρα. Τώρα τα συνήθισε κι ο οργανισμός μου και μόνο αν είμαι με άδειο στομάχι μπορεί να ζαλιστώ. Στην αρχή πάντως ήμουν σαν μεθυσμένη! :lol:

Kι εδώ μια ήλιος μια συννεφιά και δροσερό αεράκι. Είχα μια εβδομάδα να βγω από το σπίτι και μάλλον πρέπει να κατεβάσω τα καλοκαιρινά. Εγώ με το να γεννήσω Αύγουστο έχω πολλά καλοκαιρινά ρούχα εγκυμοσύνης τα οποία φυσικά είναι κανονικά ρούχα απλά πολλά φορεματάκια, μπλουζίτσες αμπίρ και τουνίκ που τα έβαζα με κολάν, με το τζιν της εγκυμοσύνης που πήρα και με ελαστικά παντελόνια. Αν φέτος κάνει ζέστη θα ζοριστούμε λίγο... Πάντως πέρυσι παρόλο που ήμουν με την κοιλιά τούρλα ευτυχώς δεν έκανε ζέστες και κυκλοφορούσα συνέχεια! Ακόμα και την ΠΗΤ μου έξω για βόλτα ήμουν! Με είδαν κάτι φίλες μου και με ρώτησαν πότε γεννάω...τους λέω "Σήμερα!!!" :lol: κι έπαθαν πλάκα. Φυσικά δε γέννησα τότε αλλά μπήκα με πρόκληση 4 μέρες αργότερα γιατί ο μπέμπης δεν έλεγε να βγει. :lol: Kάτι ήξερε το παιδί...

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι τα μωράκια Νοεμβρίου 2010 θα είναι ήσυχα σαν αγγελούδια.. αφού δεν ενοχλούν καθόλου τις μανούλες τους.. Μπράβο μικρά μου, έτσι να συνεχίσετε, να τρώτε όλο σας το φαγητό, να μεγαλώνετε και να φροντίσετε να κάνετε εντυπωσιακή έξοδο το Νοέμβρη..

Εγώ λατρεύω το καλοκαίρι και ευτυχώς αν όλα πάνε καλά - που θα πάνε, είμαι σίγουρη - θα μπορέσω να κάνω και μπάνια μιας και το β' τρίμηνο όπου επιτρέπεται είναι ακριβώς Ιούνιος - Αύγουστος! Ελπίζω κι εγώ να μην κάνει καύσωνες φέτος γιατί δεν την παλεύω με την υπερβολική ζέστη..

Φιλάκια στα μωράκια σου Νεκταρία!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Νεκταρία έτσι να συνεχίσεις κοπελάρα μου. :lol:

Δεν σας πολυμιλάω γιατί είμαι λίγο πεσμένη. Πάω την Παρασκευή για αυχενική και είμαι μέσα στο άγχος! Χθες αφού χτύπησα πίεση 15,7 και έφριξα, κατέληξα στο συμπέρασμα πως η πίεση μου ανεβαίνει λόγω άγχους. Αφήστε που βλέπω κάτι εφιάλτες...:? Τη μία είδα πως έβγαλα το δόντι μου και την άλλη πως ο αδερφός μου είχε βγάλει ακμή. Και τα δύο σημαίνουν θανατηφόρα αρρώστια.:evil:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Νεκταρία έτσι να συνεχίσεις κοπελάρα μου. :lol:

Δεν σας πολυμιλάω γιατί είμαι λίγο πεσμένη. Πάω την Παρασκευή για αυχενική και είμαι μέσα στο άγχος! Χθες αφού χτύπησα πίεση 15,7 και έφριξα, κατέληξα στο συμπέρασμα πως η πίεση μου ανεβαίνει λόγω άγχους. Αφήστε που βλέπω κάτι εφιάλτες...:? Τη μία είδα πως έβγαλα το δόντι μου και την άλλη πως ο αδερφός μου είχε βγάλει ακμή. Και τα δύο σημαίνουν θανατηφόρα αρρώστια.:evil:

Τίποτα δε σημαίνουν! Εγώ έχω δει άπειρες φορές το ίδιο όνειρο. Ότι λέει μου πέφτουν όλα τα δόντια που είναι λέει θάνατος. Και πολύ έντονο όνειρο! Μέχρι τώρα δε μου πέθανε κανείς, να χτυπήσω ξύλο. Χρόνια ολόκληρα το βλέπω!

Το άγχος επηρεάζει πολύ την πίεση. Κατά τα άλλα από κιλά είσαι σε λογικά πλαίσια? Γενικά εννοώ όχι τώρα με την εγκυμοσύνη γιατί δε νομίζω να έχεις πάρει ακόμα... :lol: Αν θες πάντως δώσε μου λίγη από την πίεσή σου, να σου πέσει εσένα να ανέβει η δική μου. :tongue:

Να προσπαθήσεις να μην αγχώνεσαι μα δεν υπάρχει λόγος...το πρόβλημα βέβαια είναι ότι αυτό το αντιλαμβανόμαστε αφού τα ζήσουμε ήδη μία φορά... ;)

Εγώ είχα λίγο άγχος λόγω της αποκόλλησης από εκεί και πέρα σκέψου ότι ούτε μου περνάει από το μυαλό ότι κάτι μπορεί να πάει στραβά με το pap-α ας πούμε. Γάλα πίνεις? Το ασβέστιο βοηθάει πολύ στην πίεση! Και το σκόρδο επίσης ξέρω ότι τη ρίχνει και το λεμόνι. Τρώγε τζατζίκι, σκορδαλιά χωρίς τον μπακαλιάρο όμως :lol: και πίνε καμιά λεμονάδα αλλά στυμμένο λεμόνι καλύτερα αραιωμένο με νερό και λίγη ζαχαρίτσα ή μέλι.

Δομνίνα κι ο μικρός μου δε με ταλαιπώρησε στην εγκυμοσύνη, ούτε στη γέννα αλλά το 1ο τρίμηνο (του μπέμπη) ήθελα να κάνω στείρωση!!! Απαπα!!! Εύχομαι το 2ο να βγει πρώτα γερό και μετά να κοιμάται και να συνεργάζεται στο θηλασμό. Με τον μικρό αγανάκτησα και στα 2 θέματα! :lol:

Mπανάκια αν είστε καλά εννοείται!! Βοηθάνε πάρα πολύ στο πρήξιμο, στη ζέστη που φουντώνουμε.... κι ανακουφίζουν κι από τους πόνους στη μέση. Εγώ πλατσούριζα από 7 μηνών μέχρι λίγες μέρες πριν την ΠΗΤ μου.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε Νεκταρία μου όση θέλεις. Από κιλά είχα βάλει 4 λόγω χειμώνα αλλά είναι σε φυσιολογικά πλαίσια ακόμη. Καλέ έχω ψοφήσει στο σκόρδο, το γάλα και την μπανάνα. Πηγαίνω για ψώνια και ψάχνω όλα τα φαγητά αν έχουν αλάτι. Μέχρι και τα μούσλι έχουν! Δεν αγχώνομαι μόνο για την εγκυμοσύνη όμως. Τον άλλο μήνα θα αρχίσουμε να χτίζουμε και το σπίτι μας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...