Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fofi! είπε:

      Δεν θα ηθελα να σκεφτομαι οτι απλα ηταν πιο τυχερο το πρωτο μου παιδακι...προτιμω να σκεφτομαι οτι ειναι τυχαιο γεγονος το 2ο και το 3ο...εννοειται θα κανω εξετασεις και οτι χρειαστει..και ισως παρω και μια 2η γνωμη...

      μπορει κ αυτο να συμβαινει,φυσικα

      καλα αποτελεσματα!

Μανούλες Ιουλίου 2015


D_i_d

Recommended Posts

Ξεχασα κατι σημαντικο. Εχω πολλα κουπονια για το γαλα almiron.εμεις πινουμε αλλο. Αν τα θελει καμια κοπελα να μου στελει πμ να ερθουμε σε επαφη να της τα στειλω. Ειναι πολλααααασαα

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Ρημαξε το φορουμ ε; μας τρεχουν τα μικρακια; για πειτε πως κοιμοντσι τα δικα σας; εμενα θελει εναν υπνο γυρω στις 11 που της τον χαλαω στη μια ωρα για να κοιμηθει μεσημερι. Κ παλι βεωαια αργει...3.30, 4, 4.30 μπορει κ 5...το βραδυ 10-1.30. Μηπως πρεπει να τη βαζω 12 με οσο παει κνακοιμαται νωριτερα βραδυ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααα! Ελπιζω ολες να εισαστε καλα...κ τα μικρα σας!περναει γρηγορα ο καιρος ε? Rina για τον υπνο που λες...πανω που ειχαμε.στρωσει τωρα ξυπναει συνεχεια τη νυχτα...κ ξυπναει μια κ καλη κατα της 5 με 6...δεν εχω κουραγιο να παω δουλεια....μεσα στη μερα κοιμαται κανα μισαωρο το πρωι κ καμια ωρα το μεσημερι...το βραδυ κοιμαται κατα της 10...


8LVMp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανουλες κλεισανε χρονο τα μικρακια μας ..... και εμεις απο οτι βλεπω χαμενες πισω απο δυο ποδαρακια που τρεχουν να ανακαλυψουν τα παντα ..... και να φανταστω οτι 8 στις 10 λεξεις σας εινα το "ποτε ποτέ , απα πα , ειναι επικίνδυνο" ..... και αλλα τετοια χαριτωμένα ;). Για πειτε τα νεα σας , πως περασατε το καλοκαιρι σας, καταφερατε πηγατε διακοπες;

Link to comment
Share on other sites

Εμεις πηγαμε διακοπες 15 μερες στο χωριο μου. Την ορωτη βδομαδα ολα νερο...τη δευτερη...ξυπναγαμε δεν τρωγαμε...χαμος...αλλα γενικα εχω καταλαβει οτι νυχτα ξυπνσνε περιοδο που βγαζουμε δοντια..τωρα οταν δεν την παλευω της δινω ντεπον προτου κοιμηθει...

Κατα τα αλλα...περπαταμε...μιμουμαστε ο,τι κανουν οι αλλοι, κανουμε τα πιο πολλα ζωακια...το φιρτε μας εινσι το σκυλακι...βαβ...κ φουσκωνουμε κ τα μαγουλα...

Τα κουπονια τα θελει καμια κοπελα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σας κοριτσάκια!!!Κι εγώ είχα καιρό να μπω....litsa να σου ζήσει το ζουζουνι σου!!!Μπράβο σου που το πήρες αποφαση!!!Πως τη παλεύεις με τα μικρά???Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνετε???


Maternity_codemini.php#
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Γεια σας βρε κορίτσια... για οποία άραγε παρακολουθεί ακόμα... Λιτσάκι να σου ζήσει κορίτσι μου γερό και τυχερό!!

εγω βρε κορίτσια είμαι πια στις μανούλες του Αυγούστου, πάμε για αδερφάκι και πάλι καλοκαιρινό μωρό!!! Θα φάω πάλι καύσωνα, θυμάστε τις ζεστες;; ελπίζω να γράψετε και να μάθω νέα σας για σας Κ τα νηπιακια σας πια!!!!


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Έχει μείνει καμία κοπέλα στο φόρουμ από τοτε;;; 4 χρόνων πια τα μωράκια μας.. είχα πάει σήμερα στο ΙΚΑ, είδα μια έγκυο να κάνει τα χαρτιά της και θυμήθηκα τέτοιες μέρες περιμέναμε από ώρα σε ώρα τα μωρουδακια μας.. ολόκληρα παιδάκια πια! Πάνε προνηπιο!

  • Μου αρέσει 1

okVgp3.pngf0C9p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...