Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Μανούλες Ιουλίου 2015


D_i_d

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Να μη σου κρυωσει ν προσεξεις!! Βαφτιστηκαμε κ εμεις πριν 10,μερες κ καταληξαμε με λαρυγγυτιδα κ βρογχιτιδα...το ονομα μας ειναι Μαριλενα πλεον κ ειμαστε ολο χαρα...την ταισα κρεμα πριν παμε στην εκκλησια κ μετα ολα κυλησαν καλα...


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω της αλλαξα εντελως και τα γευματα και τις ωρες. Την ταισα 1,5 ωρα πριν την βαπτιση κι οταν πλεον ηταν η ωρα της να φαει μετα, ειχε αποκοιμηθει.. Χασαμε ενα γευμα αλλα δεν πειραζει.... Πριν τη βαπτιση της εδωσα φαγητο κ μετα τα φρουτα σε βαζακι εμποριου(στις αναγκες αυτα παιρνω) κι ολα μια χαρα.

Βαπτιστηκε το κοριτσι μου κοριτσια και περασαμε υπεροχα...:)

Με το καλο και τα δικα σας!:)


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικα βρε Λιτσα! Να σου ζησει γερο και τυχερο να ειναι!

Ποτε εκδηλωθηκαν τα συμπτωματα; Εμενα η δικια μου δυο μερες μετα ειχε φτερνισμα κ κοκκινα ματακια και ειπα ωωωχχχ! Της εβαλα θερμομετρο κ ολα καλα. Την επομενη ολα καλα, νομιζω τη γλιτωσαμε αλλιως θα χε φανει ηδη... Και ο φωτογραφος ηθελε να την καθισω κ στο γκαζον και του ειπα οχι... Φυσαγε κιολας κ το χα ενα αγχος αλλα μετα την τυλιξα καλα μεσ στισ κουβερτεσ κ την εβαλα για υπνο..

Ναο ναχετε τον νου σας, πολλα μωρακια αρρωσταινουν βαζετε σκουφακι μετα κ οχι πολλη ωρα εξω, αν ειναι δυνατον στη χαιρετουρα βαλτε τα καροτσι κ υπνο..


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει μωλο να τον δεις οπως επιθυμεις!!

Συγχαρητηρια για την επετειο σας, ευχομαι να τα χιλιασετε! 11 χρονια;; Μιση ζωη δηλαδη!

Μπραβο!!!:)

Κι εμας η βαπτιση μας ηταν επιτυχημενη, πολυ ωραια στολισμενη κοριτσιστικα..

Στο τραπεζι κι εμεις 20 ατομα, περασαμε ησυχα κ πολυ χαρουμενα..


tf9Xp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να μη σου κρυωσει ν προσεξεις!! Βαφτιστηκαμε κ εμεις πριν 10,μερες κ καταληξαμε με λαρυγγυτιδα κ βρογχιτιδα...το ονομα μας ειναι Μαριλενα πλεον κ ειμαστε ολο χαρα...την ταισα κρεμα πριν παμε στην εκκλησια κ μετα ολα κυλησαν καλα...

Να σου ζησει κορίτσι μου και να είναι καλότυχο!!!


Maternity_codemini.php#
Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει μωλο να τον δεις οπως επιθυμεις!!

Συγχαρητηρια για την επετειο σας, ευχομαι να τα χιλιασετε! 11 χρονια;; Μιση ζωη δηλαδη!

Μπραβο!!!:)

Κι εμας η βαπτιση μας ηταν επιτυχημενη, πολυ ωραια στολισμενη κοριτσιστικα..

Στο τραπεζι κι εμεις 20 ατομα, περασαμε ησυχα κ πολυ χαρουμενα..

Να σου ζησει κι εσένα κορίτσι μου! πάντα γερό και καλότυχο!!!11 συν 6 τα πριν! σύνολο 17! όντως μισή ζωή! εσείς κορίτσια πόσα χρόνια είστε με τους άντρες σας?


Maternity_codemini.php#
Link to comment
Share on other sites

Εμείς δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα αν θα τον βαφτισουμε,αλλα μαλλον ναι. Δσν ξέρουμε ομως αν θα τον βαφτισουμε καθολικά η ορθοδοξα. Εμενα και καθόλου να μην τον βαφτισουμε δε με νοιάζει. Ο αντρας μου θα το ηθελε,είναι καθολικός ο ιδιος. Αν το αποφασίσουμε για φετος ελπιζω να προλαβω να ετοιμάσω προσκλήσεις κ μπομπονιέρες χεχε


179Vp1.png

Pj1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζησει κι εσένα κορίτσι μου! πάντα γερό και καλότυχο!!!11 συν 6 τα πριν! σύνολο 17! όντως μισή ζωή! εσείς κορίτσια πόσα χρόνια είστε με τους άντρες σας?

Εμείς 4 χρόνια παντρεμένοι, 13,5 στο σύνολο


179Vp1.png

Pj1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσαρες πωπω πωσ περναει ο καιροσ.... εμεις σε δυο εβδομαδες μετα το πασχα βγαλαμε 5 δοντια καθε δυο μερες εσκαγε κ ενα...εχουμε συνολο 4 πανώ κ κατω 3.....σε μια εβδομαδα γινεται 11 μηνων....απιστευτο, τετοιο καιρο περυσι εκανα ξαπλα επειδη ηταν χαμηλα κ ειχε παρει θεση.......το προηγουμενο σαββατο που ειχε χαλια καιρο εμεις τον βαφτισαμε ...Δημοσθενης το ονομα μας! Απογευμα στις 7, τον ταισα κρεμα στις 6 και δεν ειχε καποιο θεμα στην βαφτιση...μετα στις 9:30 ηπιε γαλα αλλα δεν κοιμοταν απο υπερενταση..καναμε μεγαλο τραπεζι 130 ατομα....ηταν πολυ ωραια...ειχαμε θεμα την βεσπα κ χρωματα το γκρι κ το κιτρινο...ολοι εμειναν πολυ ευχαριστημενοι....χθες ηρθαν κ οι νονοι κ τον καναν μπανακι για να φυγουν τα λαδια....!! Συγκινηθηκα!! Βεβαια ο μικρος μαλλον κρυωσε ή κολλησε κατι απο τα μωρα ή απο τον κοσμο που τον επαιζε κ τον επερνε αγκαλια.... απο χθες ανεβαζει πυρετο ευτυχως μεχρι 38,3 με ντεπον πεφτει βεβαια...κ εχει βραχνη φωνη...του δινω σταγονες...κ σημερα ετσι ειναι δεν συνηλθε....πρωτη φορα αρρωστησε....παντως δεν νομιζω να ειναι απο τον καιρο γιατι θα εκανε μυξουλες.....(ασχετο εμας παντα μας συνοδευει βροχη κ κρυο σε οτι οργανωνουμε....κ στον γαμο μας 15/09/12 χαλια καιρος μονο εκεινη την μερα...κ τωρα στην βαφτιση τα ιδια παλι μονο εκεινη την μερα κακοκαιρια..... το επομενο παιδακι πρωτα ο Θεος να ερθει με το καλο το δηλωσα 15αυγουστο θα το βαφτισω να μαι σιγουρη για τον καιρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τον τελευταιο μηνα καθε μερα κανει κ κατι καινουργιο...εχει πολυ πλακα.....κανει ελα ελα , παλαμακια, στελνει φιλια, γεια σου γεια σου, ματακια κ του εμαθα να βαζει τα χερια στο κεφαλι κ του λεω πωπω συμφορα...ξεκαρδιζεται κ το κανει συνεχεια...προφανως ολα τα μωρα τα κανουν αυτα....αλλα σαν πρωτη φορα μανα ειμαι πολυ περηφανη για τον γιο μου, δεν μπουσουλαει παει με τον πωπω παντου αλωνιζει το σπιτι...κ το αγαπημενο του παιχνιδι ειναι τα σουβερ τα βαραει στο τραπεζακι του σαλονιου....χεχεχε....κατα τα αλλα τρωει πολυ σε ολα τα γευματα....το βραδυ αν δεν εχει δοντια να τον ταλαιπωρουν...ξυπναει μια φορα για πιπιλα κ μια για γαλα γυρω στις 5 το πρωι...τον εχω παει στον δωματιο του μολις εκλεισε τον 8ο μηνα κ του εμαθα να κοιματε μονος χωρις αγκαλια κ κουνηματα αλλα στον καναπε με μενα διπλα....τωρα αρχιζω να κοιταω τι θα κανω στο πρωτο παρτυ γενεθλιων σε ενα μηνα περιπου 4/7...μαλλον το θεμα θα ναι το ναυτικο στυλ με καραβακια κ αγκυρες σε μπλε κ κοκκινο....

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εχουμε γενεθλια! Γιναμε 10 μηνων!! Πως περναει ο καιρος ε;; Καθε μερα με τρελαινει το σοκολατακι μου! Οσο ασπρουλι γεννηθηκε,τοσο μαυρουλι εγινε στην πορεια,ειναι τελειως σοκολατι!!!


179Vp1.png

Pj1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσαρες πωπω πωσ περναει ο καιροσ.... εμεις σε δυο εβδομαδες μετα το πασχα βγαλαμε 5 δοντια καθε δυο μερες εσκαγε κ ενα...εχουμε συνολο 4 πανώ κ κατω 3.....σε μια εβδομαδα γινεται 11 μηνων....απιστευτο, τετοιο καιρο περυσι εκανα ξαπλα επειδη ηταν χαμηλα κ ειχε παρει θεση....��������...το προηγουμενο σαββατο που ειχε χαλια καιρο εμεις τον βαφτισαμε ...Δημοσθενης το ονομα μας! Απογευμα στις 7, τον ταισα κρεμα στις 6 και δεν ειχε καποιο θεμα στην βαφτιση...μετα στις 9:30 ηπιε γαλα αλλα δεν κοιμοταν απο υπερενταση..καναμε μεγαλο τραπεζι 130 ατομα....ηταν πολυ ωραια...ειχαμε θεμα την βεσπα κ χρωματα το γκρι κ το κιτρινο...ολοι εμειναν πολυ ευχαριστημενοι....χθες ηρθαν κ οι νονοι κ τον καναν μπανακι για να φυγουν τα λαδια....!! Συγκινηθηκα!! Βεβαια ο μικρος μαλλον κρυωσε ή κολλησε κατι απο τα μωρα ή απο τον κοσμο που τον επαιζε κ τον επερνε αγκαλια.... απο χθες ανεβαζει πυρετο ευτυχως μεχρι 38,3 με ντεπον πεφτει βεβαια...κ εχει βραχνη φωνη...του δινω σταγονες...κ σημερα ετσι ειναι δεν συνηλθε....πρωτη φορα αρρωστησε....παντως δεν νομιζω να ειναι απο τον καιρο γιατι θα εκανε μυξουλες.....(ασχετο εμας παντα μας συνοδευει βροχη κ κρυο σε οτι οργανωνουμε....κ στον γαμο μας 15/09/12 χαλια καιρος μονο εκεινη την μερα...κ τωρα στην βαφτιση τα ιδια παλι μονο εκεινη την μερα κακοκαιρια.....���������� το επομενο παιδακι πρωτα ο Θεος να ερθει με το καλο το δηλωσα 15αυγουστο θα το βαφτισω να μαι σιγουρη για τον καιρο������������������

Να σας ζησει! Ωραιο ονομα διαλεξατε!! ΠΕραστικα ευχομαι κ επισης να πω τι τελειο θεμα διαλεξατε για τη βαφτιση,μπραβο!


179Vp1.png

Pj1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΣΒ΄ευχαριστω Luz84, αν σου άρεσε το θεμα κ ενδιαφέρεσαι ... Με το καλο να αποφασίσετε για την βάφτιση ... Μπορω να σου στειλω φωτο απο τον στολισμό!!! Να δου ζησει ο μπεμπης σου !!! 10 μηνων εεεε τωρα να δεις τι καινούργια θα σου κανει. Κ θα σε τρελάνει περισσότερο!!! Χιχιχι!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΣΒ΄ευχαριστω Luz84, αν σου άρεσε το θεμα κ ενδιαφέρεσαι ... Με το καλο να αποφασίσετε για την βάφτιση ... Μπορω να σου στειλω φωτο απο τον στολισμό!!! Να δου ζησει ο μπεμπης σου !!! 10 μηνων εεεε τωρα να δεις τι καινούργια θα σου κανει. Κ θα σε τρελάνει περισσότερο!!! Χιχιχι!!!!

Ναι,σ ευχαριστώ! Δεν το εχω ξανακούσει κ θα ήθελα να παρω καμια ιδεα! Κ το αερόστατο μ αρέσει που είπε το μωλο πριν,ολα ωραία ειναι! Να δειχνουμε φωτογραφίες στα παιδάκια μας οταν μεγαλωσουν6.πως θες να μου στείλεις;


179Vp1.png

Pj1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...