Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!

καλο ξεβγαλμα θελουν τα ρουχα και θα ελεγα οτι το υγρο ειναι καλυτερο γιατι διαλυεται πιο καλα απο οτι η σκονη ειδικα σε πιο χαμηλες θερμοκρασιες....τωρα που απο σκονη εχουν ας μην τα πλυνετε και στους 90!

γιατι θα τσαλακωθουν και παρα πολυ!

υπαρχει ενα θεμα με τους μηνες και τους εβδομαδες γιατι αν παρεις τις εβδομαδες που ειναι 40 και ο μηνας εχεις 4 τοτε δεν γενναμε 9 αλλα 10 μηνων!

οι γιατροι παντως μετρανε με βδομαδες.

ο 7ος σεληνιακος μηνας κλεινει με την 28η εβδ αλλα με την 27η εβδ μπαινουμε στον 7ο ημερολογιακο μηνα... σας μπερδεψα??

οχι, ειμαστε ΚΑΙ πανεξυπνες εκτος των αλλων!!! :cool:

(μπορει να σου στειλω πμ να μου τα ξαναπεις....:lol::lol::lol:)


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα!

Ευτυχώς έφτιαξε ο καιρός και κάναμε βόλτες σήμερα, αναπληρώσαμε.

Με βλέπω να γεννάω σε καμιά παιδική χαρά έτσι όπως πάω! Τέτοια γυμναστική!

Τζάμπο νικελάκι πάω στης Αλίμου, είμαι πολύ κοντά! Και μ'αρέσει που έχει υπογειο πάρκινγκ! Αντε έλα από δω καμιά φορά για υπόλοιπα ψώνια!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα.....

Ποιός χουζουρεύει....περάσαμε μια νύχτα από τις καλύτερες....αααχχχ, κλάμα γοερό όλο το βράδυ με τα δοντάκια μας....και να μη μπορούμε με τίποτα να την ανακουφίσουμε....κάθε 15 λεπτά, μισή ώρα το πολύ κλάμα, να την ηρεμούμε, να προσπαθεί να ξανακοιμηθεί και να μη μπορεί το καημένο, να τρίβει τη μούρη της στο στρώμα, τα χεράκια στη μουσούδα και να βογγάει. Πωπω σφίχτηκα από τη στανοχώρια μου, ούτε γάλα ούτε ντεπόν, τίποτα δεν ήθελε. Και το κακόμοιρο είναι εύκολο στον ύπνο, για να κάνει έτσι πρέπει να υπέφερε πολύ. Και τώρα είναι σα μαραμένο, μέσα στη γκρίνια...αχ να δούμε πόσο θα τραβήξει.

Πάω σε λίγο να πάρω το ομοιοπαθητικό της.....:-(


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Νικελάκι όταν πονάει τόσο ούτε να τα δει. Και μέσα στον ύπνο και τη ταλαιπώρια της εκνευρίζεται ότι και να της δώσεις, ούτε μπιμπερό ούτε πιπίλες ούτε αλοιφές, τίποτα.

Αυτά τα απασχολούν λίγο όταν φαγουρίζονται, άμα πονάνε τι να ακουμπήσεις εκεί πάνω!

Σα καρπουζάκια είναι τα ούλα της!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε 3 κάτω και 4 πάνω.

Προχτές έσκασε το 4ο κάτω.

Και ετοιμάζει κιάλλα, δεν έχω καταλάβει ποια, δε με αφήνει να δω.

Η κυνόδοντες ή τραπεζίτες επάνω. Γενικά τα πάνω ούλα της είναι τούμπανο.

Τι ταλαιπωρία και αυτή.....απαπαπα...αφαγία, αϋπνία, γκρίνια. Τέλεια!

Καμιά ώρα θα τη πλακώσω ατα ούζα.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια εγώ πήγα σήμερα στο ΙΚΑ να παρω τα αποτελεσματα της καμπυλης, που κανονικα θα επρεπε να ηταν ετοιμα απο την Πεμπτη και συγχρόνως να μου γραψει ο γιατρος την αδεια για τη δουλεια μου. Και μαντεψτε: Ο γιατρος ήταν αρρωστος!!

Η δεύτερη φορα που συμβαινει...τι να πω!


5NEXp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.....

Ποιός χουζουρεύει....περάσαμε μια νύχτα από τις καλύτερες....αααχχχ, κλάμα γοερό όλο το βράδυ με τα δοντάκια μας....και να μη μπορούμε με τίποτα να την ανακουφίσουμε....κάθε 15 λεπτά, μισή ώρα το πολύ κλάμα, να την ηρεμούμε, να προσπαθεί να ξανακοιμηθεί και να μη μπορεί το καημένο, να τρίβει τη μούρη της στο στρώμα, τα χεράκια στη μουσούδα και να βογγάει. Πωπω σφίχτηκα από τη στανοχώρια μου, ούτε γάλα ούτε ντεπόν, τίποτα δεν ήθελε. Και το κακόμοιρο είναι εύκολο στον ύπνο, για να κάνει έτσι πρέπει να υπέφερε πολύ. Και τώρα είναι σα μαραμένο, μέσα στη γκρίνια...αχ να δούμε πόσο θα τραβήξει.

Πάω σε λίγο να πάρω το ομοιοπαθητικό της.....:-(

Αχ ψυχουλα μου!!! ω ρε τι τραβανε και αυτες οι ψυχουλες και δεν αντεχεις ρε γμτ να τα βλεπεις να βασανιζονται στην βαραει...

τι να πω??με το καλο να ξεπεταχτουνε να ηρεμισε τε νομιζω οτι στα φαρμακεια υπαρχουν καποιες αλοιφες που αλοιφεις τα ουλα και μαλακωνει λιγο ο πονος και νομιζω οτι βοηθαει και το Μελακι πανω στα ουλα ωστε να μαλακωσουν πιο γρηγορα και να ξεπεταχτουν ρωτα και τον παιδιατρο σου μην σου λεω βλακιες καλη υπομονη κοριτσακι μου!!!!

Κοριτσια εγώ πήγα σήμερα στο ΙΚΑ να παρω τα αποτελεσματα της καμπυλης, που κανονικα θα επρεπε να ηταν ετοιμα απο την Πεμπτη και συγχρόνως να μου γραψει ο γιατρος την αδεια για τη δουλεια μου. Και μαντεψτε: Ο γιατρος ήταν αρρωστος!!

Η δεύτερη φορα που συμβαινει...τι να πω!

Αχ βρε Νικελακι μου ο γιατρος σου πρεπει να εχει αδυναμο ανοσοποιητικο τι να πω ρε γμτ? ειναι για κλωτσιες ολοι τους εκει μεσα!!! εσυ υπομονη και μην νευριαζεις και ουτε να αγχωνεσαι δεν βγαινει πουθενα κοριτσακι μου....


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα!!!!(σχεδόν...)

Μελάκι υπομονή κοριτσάκι μου..... μήπως αν της έδινες ντεπόν πριν κοιμηθεί ώστε να μην την πιάνει??? λέω εγώ τώρα... μπορεί να είναι και βλακεία.

Νικελάκι την επόμενη να πας με καραμπίνα και είμαι σίγουρη οτι θα σε εξυπηρετήσουν..... που φτάνουμε για να κάνουν κάποιοι την δουλειά τους!!!!! ελεος!!!

εμείς καλά, κλωτσάμε και μας αρέσει και επιτέλους φτάνει η Τετάρτη για ψώνια και γιατρό!!!!! μου έδωσε η πεθερά μου διάφορα ρουχαλάκια από την ανηψιά μου (της κουνιάδας μου κόρη) και ξετρελάθηκα από το μέγεθος.... είχα ξεχάσει πόσο μικρά είναι.... αυτά!!!! φιλάκια...


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...