Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

Cafe Δεκέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χαχαχα ψώρα!

Καλό!

Λογικό είναι, όλες μας πιάνει. Να είναι ολα τέλεια ένα πράμα!

Λες και θα κρατήσουν αιωνίως!

Που να δεις μετά από λίγο καιρό με το μωρό στο σπίτι πως θα ναι!

Ρουκέτες στους καναπέδες κ στα χαλιά που θα πάνε σύννεφο.

Εμένα μου στάζανε και τα γάλατα απτο στήθος στο καναπέ....δράμα!:-D

Καλό είναι πάντως να γίνονται που κ που κάποια χοντρά, ε και τώρα είναι καλή η αφορμή!

Πωπω πολυ περιγραφικη εικονα! Εχεις δικιο αλλα δεν ξερω τι με εχει πιασει. Σκεφτομαι οτι μετα δεν θα εχω χρονο για ολα αυτα, καλυτερα να τα κανω απο τωρα να τελειωνω για να ασχοληθω με την μπουμπου μου μετα.


maWTp2.png716242kmi87gjtrd.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κουκλιτσες μου!!ευχαριστω για τα χρονια πολλα!!!

τελικα του πηρα ενα δερματινο πορτοφολι και αυτος μου πηρε πιτζαμουλες γιατι αυριο εχω εγω τα γενεθλια μου!! η μπουμπου μου-σβουριτσα με εχει τρελανει, μιλαμε για πολυ κολοτουμπα μαλλον ακομα εχει αρκετο χωρο!! κοριτσια αισιος εφτασα +9 κιλα μου φουσκωσαν τα μαγουλακια σαν να εχω μαγουλαδες ειμαι! την αλλη Τριτη θα μας ερθουν και τα δικα μας επιπλακια:D:D:D χαιρομαι που ειστε ολες καλα και προετοιμαζεστε!!!

Κριστυ με το καλο κοριτσακι μου να κανετε το ντοπλερ και να δεις την μπουμπου σου!! και εμενα η ιδια μανια παει να με πιασει στο αυτοκινητο σιγουρα θα κανω βιολογικο καθαρισμο που καπνιζαμε παλια!!

Νικελακι αντε μια και τελος να μεινεις να ξεκουραστεις και να προετοιμαστεις!!

Μαρακιτι φωτο ηταν αυτη??? πωπω τρομαξε το ματι μου!!!

Αγγελικουλα απο οσο καταλαβαινω οι προετοιμασιες συνεχιζονται και εγω για sling σκεφτομαι!!

Μελακι πως πανε τα δοντακια σας??

Ζουνιτσα ουτε εγω δεν εχω κανει τιποτα ακομα μονο ενα κουρτινοξυλο εβαλα και εχω ακομα αρκετες αγορες!!

Φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

ξυπνησα με κραμπα απο τα ξημερωματα και εχει και εναν αερα τρελο!

η ζωγραφια μελακι ειναι της κορης μου εχει ζωγραφισει εμενα σε ενα λιβαδι...

αντε Μαργιουλα να ερθουν και τα δικα σας πραγματακια!

Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι η φωτογραφια που σας ειχα πει που δειχνει την αλλαγη/μετατοπιση των οργανων μας τις τελευταιες βδομαδες της κυησης.

Mariaefi, μπορείς να ξαναβάλεις τη φωτογραφία (δεν τη πρόλαβα)

Σε ευχαριστώ!!!


DZLjp2.png

Μετά από 16 υπέροχους μήνες, αποθηλάσαμε.

3r0ap2.pngLVTCp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια!!:P

Χάθηκα πάλι αλλά δυστυχώς είμαι ακόμη στο τρέξιμο...:( Η μετακόμιση προβλέπεται σε 2 εβδομάδες περίπου (αν καταφέρουμε να ξεμπερδέψουμε με τους μαστόρους πριν γεννήσω:evil:).

Μ'όλα αυτά τα έχω παίξει στην κυριολεξία και η ψυχολογία μου είναι στο ναδίρ... Όλο να κλαίω θέλω...:(

Τέλοσπάντων να μη σας μαυρίζω... Χθες έκανα το doppler και ο μπεμπάκος μου είναι μια χαρά!!!!!!!!! Έφτασε 2.500 κιλά και όπως είπε ο γιατρός είμαστε πια στην τελική ευθεία. Ξεμπερδέψαμε με τις εξετάσεις και το επόμενο ραντεβού μας θα είναι στο μαιευτήριο!:tongue: Σε μια εβδομάδα θα ξαναδώ το γιατρό μου για τα περαιτέρω. Το κακό είναι ότι εδώ και δύο μέρες έχω διαρκώς πονάκια (σα σουβλιές) και ομολογώ ότι ανησυχώ πολύ. Βέβαια χθες που ρώτησα το γιατρό που μου έκανε το doppler μου είπε ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό. Εσείς έχετε τέτοιους πόνους? Να ανησυχώ?:confused:

Φιλάκια στα μωράκια!!:P


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

2.500 στις 32 βδομάδες??

Ουάου!

Τη Ζωή 2.500 τη πήρα σπίτι!

Πωπωωω, έπαθα πλάκα!!

Μόνο το μωρό να σκέφτεσαι, αφού αυτό είναι καλά....όλα καλά!

Από πονάκια και δω, διάφορα!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

που εισαι βρε ψυχη χαμενη???!!!!

κανε υπομονη με την μετακομιση και οσο για τα πονακια φυσιολογικα τα ακουω ειναι και 2500 κιλα ο μπεμπης σου (καλε τεραστιος ειναι εγω 2870 εκανα την Εφη)

παρε κανα τηλ οταν μπορεις δεν σε εχω παρει γιατι ξερω οτι πιεζεσαι..το τηλ το νεο στο εχω στειλει σωστα?

φευγω παω ικα ελπιζω να σε πετυχω παλι!

φιλακια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρες και από εμένα ζουζούνες!!!!

Μαργιούλα μια χαρά είσαι με τα 9 κιλά, εγώ δεν τολμάω να ανέβω ακόμα γιατί το τελευταίο καιρό τρώω οτι βρω..... με το καλό να υποδεχτείς τα επιπλάκια σου!!!

Κρίστυ και εμένα με έχει πιάσει αυτό της καθαριότητας αλλά πέρσι τα αγόρασα τα χαλιά και θα είναι υπερβολή.... όμως το αυτοκίνητο θα ρωτήσω και εγώ τιμή για καθάρισμα ολικό γιατί και εμένα ο άνρας μου κάπνιζε μέσα.

Νικελάκι από αύριο ξάπλες...... σούπερ!!!!

Μαράκι φωβερή η φωτό για τα όργανα αλλά και της κόρης σου ακόμα πιο φανταστική..... μπράβο της!!!!

Goyfi πως τα πας εσύ??? αντέχεις??

Πατουσίτσα κοριτσάκι μου ηρέμησε λιγάκι.... μη στεναχωρείς το μπεμπέ σου.... πάντως από πόνους έχω και εγώ.... αλλά όπως σου είπε ο γιατρός είναι φυσιολογικά γιατί τώρα πιέζονται όλα περισσότερο.... και φαντάσου οτι και το μωρό είναι μεγάλο.

φιλάκια σε όλες!!!!


WeDjp2.png

0hUop3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι ξανα καλημερα!!! ειχα το laptop στο κρεβατι και τελικα με πηρε ο υπνος με πλακωσαν τα παπλωματα κρυωνω πολυ και ακομα μπορω να βαλω θερμανση!!

Πατουσιτσα μου ο μπεμπακος σου ειναι ετοιμος!!! εμεις την προηγουμενη εβδομαδα ειμασταν ενα κιλο!! κανε υπομονη και ολα θα γινουν!!


jUhhp3.png

dj7Zp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...