Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια.

Τι μου κάνετε; Σήμερα κλείσαμε το κρεβατάκι, την συρταριέρα και την προίκα της μικρής. Δώρα της πεθεράς μου, που θα ακούσει και το όνομα. Για πιο οικονομικά, πήραμε τα εκθεσιακά που θα μας έρθουν το άλλο Σάββατο! Είναι πολύ νωρίς, αλλά η γιαγιά δεν κρατιόταν! Όλο το μαγαζί ήθελε να σηκώσουμε! χαχα Και συρταριέρα εγώ δεν ήθελα, αλλά τι να κάνουμε που η χαζογιαγιά δεν κρατιόταν! :tongue: Πάντως, πέρα από την πλάκα, χάρηκα πολύ με την χαρά της! Μακάρι να είναι πάντα τόσο ευτυχισμένη...

ΥΓ: Πως σας φαίνονται;

[ATTACH]1632[/ATTACH]

Τα επιπλακια ειναι τελεια,καλοριζικα και καλοφορετα που λενε...αν και η δικη μου πεθερα μας ειχε κανει τοσα δωρα θα την ειχα κανει αγαλμα στην πλατεια του χωριου:tongue:


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τα επιπλακια ειναι τελεια,καλοριζικα και καλοφορετα που λενε...αν και η δικη μου πεθερα μας ειχε κανει τοσα δωρα θα την ειχα κανει αγαλμα στην πλατεια του χωριου:tongue:

Ναι καλά χεστηκες για τα δώρα της άσε και μετά να λέει ότι πήρε και το ένα και το άλλο ..Άντε ρε από εδώ ουστ μακριά και αγαπημένα..Και όσο για το όνομά ότι θέλω εγώ και ο άντρας μου θα βγάλουμε Όχι γονείς και πεθερές...


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

:confused::confused::confused: χρυσο μου κοριτσακι δεν εχεις ακουσει οτι το σπερμα προκαλει τον τοκετο???? Σκιαχτηκα τωρα με αυτο που ειπες. Περα απο φλεγμονες και μικροβια του τραχηλου.για ρωτα τον γιατρο σου καλυτερα.....

Αυτό που λες μου έχει πει και εμένα ο δικός μου..οπότε νομίζω ότι ειναι καλύτερα να του το αναφέρεις..


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

:confused::confused::confused: χρυσο μου κοριτσακι δεν εχεις ακουσει οτι το σπερμα προκαλει τον τοκετο???? Σκιαχτηκα τωρα με αυτο που ειπες. Περα απο φλεγμονες και μικροβια του τραχηλου.για ρωτα τον γιατρο σου καλυτερα.....

Τον ρώτησα από την πρώτη στιγμή για το σπέρμα και είπε κανένα πρόβλημα, και τον ξαναρώτησα κάποια στιγμή και μου είπε πάλι αν υπάρχει κάποιο θέμα θα σας πω να σταματήσετε, αφού δεν σας είπα κατι μην αγχώνεσαι. Τι να πω, είναι πολύ χαλαρός ο γιατρός μου είναι αλήθεια, ουτε πολλά χάπια μου έδωσε ούτε ίδρωσε το αυτί του όταν του είχα πει για συσπασούλες. Θα τον ξαναρωτήσω πάντως τώρα που μπήκαμε 7ο


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ειναι τελειαααα με γειαααα !!!!

Πραγματικα μου κανει τοση εντυπωση οταν ακουω δωρα απο πεθερες ..οι βολτες με πεθερες....εμενα ειναι το αλο ακρο κοριτισια....ουτε στα τηλ δεν μιλαμε αλλα ερχεται να δει τον γιο.

Πρωτο εγγονακι περιμενει ουτε συζητηση αν θελω κατι..ιιιι για δωματιο μωρου ουτε για αστειο.Και δεν το λεω μονο εγω το βλεπουν ολοι...Και δεν εχουμε τσακοθει ποτε ... Μονο μανουλα μας βοηθαει ειναι πολυ αδικο

Εγώ ευτυχώς δεν έζησα ποτέ τέτοιες στιγμές από τα πεθερικά μου. Πάντα ήταν δίπλα μας και οικονομικά και συναισθηματικά. Δεν ξέρω που οφείλεται (στον χαρακτήρα των πεθερικών ή στον δικό μου), πάντως μου ακούγονται πολύ ξένα όλα αυτά που γράφετε για τις πεθερές...


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τα επιπλακια ειναι τελεια,καλοριζικα και καλοφορετα που λενε...αν και η δικη μου πεθερα μας ειχε κανει τοσα δωρα θα την ειχα κανει αγαλμα στην πλατεια του χωριου:tongue:

Βρε σου λέω όλο το μαγαζί ήθελε να σηκώσουμε! Πετσέτες, ρούχα, σαλιάρες, πιπίλες! Τα πάντα όλα! Αφού συνεχώς μου έλεγε να μην τα αφήσουμε για τελευταία στιγμή! :tongue:


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τον ρώτησα από την πρώτη στιγμή για το σπέρμα και είπε κανένα πρόβλημα, και τον ξαναρώτησα κάποια στιγμή και μου είπε πάλι αν υπάρχει κάποιο θέμα θα σας πω να σταματήσετε, αφού δεν σας είπα κατι μην αγχώνεσαι. Τι να πω, είναι πολύ χαλαρός ο γιατρός μου είναι αλήθεια, ουτε πολλά χάπια μου έδωσε ούτε ίδρωσε το αυτί του όταν του είχα πει για συσπασούλες. Θα τον ξαναρωτήσω πάντως τώρα που μπήκαμε 7ο

Και εγώ πάντως ξέρω ότι δεν επιτρέπεται να εκσπερματώνουν μέσα μας...


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικα να είναι και δεν πειράζει που πήγες τώρα. Και εγώ σιγά σιγά τα πέρνω όλα. Ποιός ξέρει μετά που θα πλακώσουν οι ζέστες εάν θα έχω κουράγια να πάω να ψαξω... οπότε καλύτερα τώρα..!

Όσο για τις μαμάδες που λές... για καλό το είπες ή για κακό αυτό του οτι δεν θα πάει ποτέ μια μάνα με το γιό της; ή ώς παράπονο. Καλά η μανα με το γιο γενικώς είναι χλωμό να πάει. Αλλα η πεθερά με τη νύφη; Άσε γιατί εάν θές να θίξουμε το θέμα αυτό να σου πώ οτι εγώ την πεθερά μου που μενει απο κάτω και ΑΚΟΜΑ δέν έχω δεί τίποτα απο εκείνη. Βάψαμε το δωματιάκι της μικ΄ρης πριν καμιά βδομάδα .. και δεν εχει ανέβει να το δεί. Απο αυτό και μόνο μπορεί κάποιος να κρίνει πολύ εύκολα. Ενώ η μανούλα μου που μένει κανα μισάωρο απο εδω.. συνέχεια να με εξυπηρετήσει σε ότι κι αν χρειαστώ.......

Αυτό ακριβώς λέω!!! Τυχερή με την κορούλα σου..θα την έχεις πάντα κοντά σου...:-P


LMb5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Και μεχρι να γεννησεις δεν θα ξερει ποια εισαι!! Οταν με το καλο γεννηθει το εγγονακι θα θυμηθει οτι ειναι Η ΓΙΑΓΙΑ μπας και ακουσει και κανα ονομα και ξαφνικα θα σε αγαπησει....Οταν ομως θα θες να σου κρατησει το μωρο να πας με τον αντρα σου για ενα καφε θα γυρισει να πει οτι μεγαλωνω το παιδι της νυφης μου και πρεπει να της χρωστας και χαρη. Τα εχω φαει στην μαπα,απο κατω την εχω και πιστεψε με ολες ειναι ιδιες.....Ποτε δεν θα γινει μανα σου.Το αιμα νερο δεν γινεται....

Μακάρι καλή μου τουλάχιστον τότε να το θυμηθεί. Γιατί μέχρι τώρα προκοπή δεν είδα. Γενικά έχω παράπονα... απο τότε που αρραβωνιάστικα μετά με το γάμο και τώρα..... θα δούμε πως θα πάει.....


catcattvi20150817_-9_H%20Markellitsa%20mas%20einai.png

s-event.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ευτυχώς δεν έζησα ποτέ τέτοιες στιγμές από τα πεθερικά μου. Πάντα ήταν δίπλα μας και οικονομικά και συναισθηματικά. Δεν ξέρω που οφείλεται (στον χαρακτήρα των πεθερικών ή στον δικό μου), πάντως μου ακούγονται πολύ ξένα όλα αυτά που γράφετε για τις πεθερές...
''

Και για μενα ειναι ξενα ολα αυτα.... εγω μεγαλωσα με πολυ διαφορετικα ατομα, βραχος μανουλα κτλ ... και τοσα χρονια ακομη να το συνηθισω βρε κοριτσια ακομη πληγωνομαι ειδικα τωρα στην εγκυμοσυνη ξερετε πως ειναι.


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τελος παντων με αυτες...κοριτσια πολυ ποναω δεν ξερω τι να κανω...μονο ξαπλα μπορω κ με το ζωρι αλλαζω πλευρο... εχω χαμηλα κατω σαν σουβλιες ξυραφιες που κοβουν την ανασα. Και κατι αλα που ουτε να εξηγησω μπορω γιαυτο δεν παιρνω τον γιατρο μου.Λες και σκωληκοειδιτιδα εχω .Την τριτη εχω ραντεβου κανω υπομονη ....... μην βρεθω στα επειγοντα παλι.


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τελος παντων με αυτες...κοριτσια πολυ ποναω δεν ξερω τι να κανω...μονο ξαπλα μπορω κ με το ζωρι αλλαζω πλευρο... εχω χαμηλα κατω σαν σουβλιες ξυραφιες που κοβουν την ανασα. Και κατι αλα που ουτε να εξηγησω μπορω γιαυτο δεν παιρνω τον γιατρο μου.Λες και σκωληκοειδιτιδα εχω .Την τριτη εχω ραντεβου κανω υπομονη ....... μην βρεθω στα επειγοντα παλι.

Που πονάς χαμηλά στην κοιλιά;σε όλη την κοιλιά;Μήπως μωρέ να τον πάρεις τηλ να τον ρωτήσεις πως θα αντέξεις να περιμένεις μέχρι την Τρίτη;


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Που πονάς χαμηλά στην κοιλιά;σε όλη την κοιλιά;Μήπως μωρέ να τον πάρεις τηλ να τον ρωτήσεις πως θα αντέξεις να περιμένεις μέχρι την Τρίτη;

Ναι ναι πολυ χαμηλα λες κ εχω κανει καισαρικη και παει μεχρι την κυστη κατω . Ο δευτερος πονος ειναι δεξια απο τον οφαλο εκεινο με τραβαει απο μεσα κοβοντας την ανασα...παει και ερχεται...και τα δυο σαν ξυραφιες τα νιωθω. Ειναι περιπλοκα γιαυτο κανω υπομονη ξαπλωμενη . Μηπως φταιει και το εντερο θα δουμε...


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι πολυ χαμηλα λες κ εχω κανει καισαρικη και παει μεχρι την κυστη κατω . Ο δευτερος πονος ειναι δεξια απο τον οφαλο εκεινο με τραβαει απο μεσα κοβοντας την ανασα...παει και ερχεται...και τα δυο σαν ξυραφιες τα νιωθω. Ειναι περιπλοκα γιαυτο κανω υπομονη ξαπλωμενη . Μηπως φταιει και το εντερο θα δουμε...

Εγώ ποναγα επί 3μερες συνεχόμενες χαμηλά αριστερά όπως ποναγα όταν ήμουν σε γόνιμες μέρες. Και τελικά ήταν το έντερο μου γιατί δεν αδειαζω τελείως και ποναγε το έντερο μου τελικά μου πέρασε..Μπορεί λοιπόν να είναι το εντερακι σου..Τι να σου πω κοριτσάκι μου τότε κάτσε στο κρεβατάκι σου και κάνε υπομονή..Μην το σκέφτεσαι κιόλας θα μου πεις αν πονάς πως να μην το σκέφτεσαι αλλά δες καμία ταινία κάνε κάτι να ξεχαστείς..Και όλα Καλά θα πανε


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι πολυ χαμηλα λες κ εχω κανει καισαρικη και παει μεχρι την κυστη κατω . Ο δευτερος πονος ειναι δεξια απο τον οφαλο εκεινο με τραβαει απο μεσα κοβοντας την ανασα...παει και ερχεται...και τα δυο σαν ξυραφιες τα νιωθω. Ειναι περιπλοκα γιαυτο κανω υπομονη ξαπλωμενη . Μηπως φταιει και το εντερο θα δουμε...

Όσον αφορα τον δεύτερο πόνο μήπως σου τραβάει τον αφαλό το μπεμπε και σε πονάει και εμένα με τραβάει ώρες ώρες και τον είχα ρωτήσει και μου είχε πει ότι είναι από το μωρο


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...