Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Εγώ ποναγα επί 3μερες συνεχόμενες χαμηλά αριστερά όπως ποναγα όταν ήμουν σε γόνιμες μέρες. Και τελικά ήταν το έντερο μου γιατί δεν αδειαζω τελείως και ποναγε το έντερο μου τελικά μου πέρασε..Μπορεί λοιπόν να είναι το εντερακι σου..Τι να σου πω κοριτσάκι μου τότε κάτσε στο κρεβατάκι σου και κάνε υπομονή..Μην το σκέφτεσαι κιόλας θα μου πεις αν πονάς πως να μην το σκέφτεσαι αλλά δες καμία ταινία κάνε κάτι να ξεχαστείς..Και όλα Καλά θα πανε

Ευχαριστω καλη μου για το ενδιαφερον.Σου ειπε ο γιατρος για το εντερακι σου? γτ κ μεις πολλα λεμε εδω ... παντος μακαρι το μωρακι απλα μου τα τραβαει ολα εκει, χαλαλι του.... αντεχουμε πολλα εμεις οι μανουλες αρκει να ειναι ολα φυσιολογικα <3

:rolleyes::)


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ευχαριστω καλη μου για το ενδιαφερον.Σου ειπε ο γιατρος για το εντερακι σου? γτ κ μεις πολλα λεμε εδω ... παντος μακαρι το μωρακι απλα μου τα τραβαει ολα εκει, χαλαλι του.... αντεχουμε πολλα εμεις οι μανουλες αρκει να ειναι ολα φυσιολογικα <3

:rolleyes::)

Όχι δεν τον πήρα καν τηλ Γιατί τον παίρνω τηλ για το παραμικρό και λέω άσε να δω αν συνεχίσει τότε θα τον πάρω..Αλλά αφού πήγα τουαλέτα αρκετά μου πέρασε..Ναι τώρα πιέζονται όλα και τσιμπηματακια θα νοιώθουμε και από όλα..χαλάλι τους βέβαια..habibi μου φυσικά και ενδιαφέρομαι και μην ευχαριστείς γιατί και εγώ σαν πρωτομανουλα αισθάνομαι πράγματα που δεν τα είχα ξανά και δεν ξέρω τι είναι φυσιολογικό και τι όχι οπότε θέλω να μου λένε και εμένα αλλα κορίτσια που ξερουν


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι καλά χεστηκες για τα δώρα της άσε και μετά να λέει ότι πήρε και το ένα και το άλλο ..Άντε ρε από εδώ ουστ μακριά και αγαπημένα..Και όσο για το όνομά ότι θέλω εγώ και ο άντρας μου θα βγάλουμε Όχι γονείς και πεθερές...

Βρε ας μου αγοραζε εμενα ολη τη προικα των παιδιων και θα ηταν αλλιως τα πραγματα.εδω τωρα λεει οτι μας βοηθαει,δηλαδη μας κραταει τα παιδια και εμεις ξεκουραζομαστε και εχει να κρατησει παιδι εδω και εναμιση χρονο εφοσον κιολας δεν μιλιομαστε πλεον..μεσα στο ψεμα ζει η μυθομανης....αχ ας αλλαξουμε θεμα γιατι με χαλαει η σκεψη της και μονο...


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τον ρώτησα από την πρώτη στιγμή για το σπέρμα και είπε κανένα πρόβλημα, και τον ξαναρώτησα κάποια στιγμή και μου είπε πάλι αν υπάρχει κάποιο θέμα θα σας πω να σταματήσετε, αφού δεν σας είπα κατι μην αγχώνεσαι. Τι να πω, είναι πολύ χαλαρός ο γιατρός μου είναι αλήθεια, ουτε πολλά χάπια μου έδωσε ούτε ίδρωσε το αυτί του όταν του είχα πει για συσπασούλες. Θα τον ξαναρωτήσω πάντως τώρα που μπήκαμε 7ο

Ο γιατρος σου ειναι στην Γερμανια? Γερμανος δηλαδη? η' Ελληνας? Ξερω εγω μηπως εχουν αλλη φιλοσοφια στο εξωτερικο. Παντως κατα γενικη ομολογια το σπερμα δεν ενδεικνυται πριν τον 9ο μηνα.....


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε σου λέω όλο το μαγαζί ήθελε να σηκώσουμε! Πετσέτες, ρούχα, σαλιάρες, πιπίλες! Τα πάντα όλα! Αφού συνεχώς μου έλεγε να μην τα αφήσουμε για τελευταία στιγμή! :tongue:

Δωσε,δωσε πεθερουλα μου.......δωσε και σωσε......πες της και εσυ,...δωσε εσυ και εγω οχι μονο το ονομα σου θα δωσω, θα σου αλλαζω και pampers στα γεραματα!!!!!!:P


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ναι πολυ χαμηλα λες κ εχω κανει καισαρικη και παει μεχρι την κυστη κατω . Ο δευτερος πονος ειναι δεξια απο τον οφαλο εκεινο με τραβαει απο μεσα κοβοντας την ανασα...παει και ερχεται...και τα δυο σαν ξυραφιες τα νιωθω. Ειναι περιπλοκα γιαυτο κανω υπομονη ξαπλωμενη . Μηπως φταιει και το εντερο θα δουμε...

Βρε κοριτσι μου τι ψυχραιμια ειναι αυτη που εχεις? και αν γεννας και ειναι προεορτια?δεν πρεπει να το τσεκαρεις να δεις τι σε περιμενει??τι ειναι ολο αυτο? Το χεις ξαναπαθει??


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τελος παντων με αυτες...κοριτσια πολυ ποναω δεν ξερω τι να κανω...μονο ξαπλα μπορω κ με το ζωρι αλλαζω πλευρο... εχω χαμηλα κατω σαν σουβλιες ξυραφιες που κοβουν την ανασα. Και κατι αλα που ουτε να εξηγησω μπορω γιαυτο δεν παιρνω τον γιατρο μου.Λες και σκωληκοειδιτιδα εχω .Την τριτη εχω ραντεβου κανω υπομονη ....... μην βρεθω στα επειγοντα παλι.

Σαν συσπάσεις; Τώρα σε έπιασαν πρώτη φορά; Μήπως καλύτερα να πάρεις τηλ τον γιατρό σου και να μην περιμένεις μέχρι την Τρίτη. Καμιά φορά γινόμαστε κουραστικές, αλλά καλύτερα το προλαμβάνειν από το θεραπεύειν!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ποναγα επί 3μερες συνεχόμενες χαμηλά αριστερά όπως ποναγα όταν ήμουν σε γόνιμες μέρες. Και τελικά ήταν το έντερο μου γιατί δεν αδειαζω τελείως και ποναγε το έντερο μου τελικά μου πέρασε..Μπορεί λοιπόν να είναι το εντερακι σου..Τι να σου πω κοριτσάκι μου τότε κάτσε στο κρεβατάκι σου και κάνε υπομονή..Μην το σκέφτεσαι κιόλας θα μου πεις αν πονάς πως να μην το σκέφτεσαι αλλά δες καμία ταινία κάνε κάτι να ξεχαστείς..Και όλα Καλά θα πανε

Εγώ πάλι έχω σπαστική κολίτιδα (φέτος το έμαθα) και που και που με πιάνει ένας πόνος που κινείται από δεξιά μέχρι αριστερά της κοιλιάς και από την μήτρα μέχρι τα πνευμόνια. Χωρίς όμως να είναι σε κάποιο όργανο! Ο γιατρός μου έδωσε σπασμολυτικά για να παίρνω κάθε φορά που με πιάνει.

Βέβαια δεν είναι καλό που σου λέμε τώρα τις εμπειρίες μας, γιατί σε προκαταλαμβάνουμε. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ρωτήσεις τον γιατρό σου άμεσα...


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Απ'οτι βλέπω όλες λίγο πολύ έχουμε τα θεματάκια μας με τις πεθερές. Και εγώ είπα οτι πρέπει να πάψω να συγχίζομαι καθημεριν'α//// και πιστέψτε με το παλεύω. Χθες δεν ήμουν καλά το βράδυ. Είχα και εγώ έντονες σουβλιές χαμηλά στην κοιλιά.... κάποια στιγμή πονούσα και λίγο πιο πάνω απο τον αφαλό. Και αυτό ξεκίνησε τη στιγμή που πήγα να φάω το βραδυνο μου. Φυσικά δεν μπόρεσα να το συνεχίσω. Ανησύχησα πολύ αλλά ξάπλωσα και ηρέμισα... και σήμερα νιώθω πολύ καλύτερα. Υπομονή.... μάλλον για εμάς τις πρωτομανούλες όλα είναι βεβαίως πρωτόγνωρα και ανησυχούμε με το παραμικρό. Άντε να πάω την Τετάρτη για υπέρηχο να δώ την μικρή μου...


catcattvi20150817_-9_H%20Markellitsa%20mas%20einai.png

s-event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημερα κοριτσια μου.Καλο μηνα να εχουμε ! Σημερα ειμαι καλυτερα ! Σπαστικη κολιτικα κ εγω εχω χρονια... με πονους εντονους γιαυτο κολλαω δεν ξερω αν ειναι απο εντερα η απο μωρακι οι πονοι. Δεν πινω κ μαγνηοσιο τιποτα μηπως γιαυτο τοσοι πονοι. Αυριο επιτελους το ραντεβου με τον γιατρο :) Πρωτομανουλες και ειδικα αν δεν εχουν διπλα φρεσκες εμπειρες μανουλες να ρωτησουν κατι παραπανω τρομαζουμε με το παραμικρο.να σας πω την αληθεια αν δεν ειχα πολυ χαμηλα το μωρο δεν θα τρομαζα με αυτα.Αυριο θα ρωτησω πολλα τον γιατρο


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια μου.Καλο μηνα να εχουμε ! Σημερα ειμαι καλυτερα ! Σπαστικη κολιτικα κ εγω εχω χρονια... με πονους εντονους γιαυτο κολλαω δεν ξερω αν ειναι απο εντερα η απο μωρακι οι πονοι. Δεν πινω κ μαγνηοσιο τιποτα μηπως γιαυτο τοσοι πονοι. Αυριο επιτελους το ραντεβου με τον γιατρο :) Πρωτομανουλες και ειδικα αν δεν εχουν διπλα φρεσκες εμπειρες μανουλες να ρωτησουν κατι παραπανω τρομαζουμε με το παραμικρο.να σας πω την αληθεια αν δεν ειχα πολυ χαμηλα το μωρο δεν θα τρομαζα με αυτα.Αυριο θα ρωτησω πολλα τον γιατρο

Ακριβώς κορίτσι μου αν δεν ξέρεις για μας τις πρωτομανουλες τρομάζεις και δεν ξέρεις τι μπορεί να είναι..Αύριο θα σου λυθούν όλες οι απορίες..Θα δεις και το μπεμπακι σου που θα έχει μεγαλώσει..τόσο χαμηλά είναι το μωρό;


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!

Μια που λετε για πεθερές, να πω κι εγώ οτι αυτές τις μέρες την έχουμε σπίτι ήρθε για λιγες μέρες απο Καναδά. Εχω πεθερά που μένει στον Καναδά, τέλειο? Πιο μακρια δεν μπορούσε να είναι :P .Καλή γυναίκα είναι βέβαια, και αρκετά ηλικιωμένη, 70+, και μένει και πολύ μακριά οπότε μια χαρά είμαστε.

Εγώ την Τετάρτη θα πάω πάλι να δω το κοριτσάκι μου και δεν κρατιέμαι. Κι εγώ θελω να ρωτήσω πολλά το γιατρό γιατί πλησιάζει και ο καιρός της γέννας. Πω πω κορτίτσια σε δυο μήνες θα μπαινουμε μια μια και θα λέμε γέννησα!


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρος σου ειναι στην Γερμανια? Γερμανος δηλαδη? η' Ελληνας? Ξερω εγω μηπως εχουν αλλη φιλοσοφια στο εξωτερικο. Παντως κατα γενικη ομολογια το σπερμα δεν ενδεικνυται πριν τον 9ο μηνα.....

Ναι ναι Γερμανός είναι ο γιατρός μου και πολύ χαλαρός. Απο χαπια μόνο σίδηρο και φυλικό μου έδωσε, και σίδηρο μάλιστα μια ελάχιστη δόση αν και έπεσε αρκετά ο αιματοκρίτης. Απο τους γιατρούς που το πάνε πολύ φυσικά το όλο πράγμα, δεν θελει να με κόψει απο κατω είπε, δεν προτιμά την επισκληρίδιο είπε, καντε σεξ οσο θέλετε είπε και τέτοια


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς κορίτσι μου αν δεν ξέρεις για μας τις πρωτομανουλες τρομάζεις και δεν ξέρεις τι μπορεί να είναι..Αύριο θα σου λυθούν όλες οι απορίες..Θα δεις και το μπεμπακι σου που θα έχει μεγαλώσει..τόσο χαμηλά είναι το μωρό;

Απο την αρχη μου λεγανε οτι εχω χαμηλη κοιλιτσα και πρωτος πρωτος το καταλαβε ο καλος μου.Κ τωρα που το εχουμε συζητησει με την μανουλα μου..ειπε οτι εγω ημουνα πολυ ψηλα κατω απο το στηθος..καμια σχεση με την δικη μου κοιλιτσα..και δεν ειχε θεματα να περπατησει ναι σκυψει κτλ.. νομιζω επειδη εχω σωματοτυπο αχλαδι γιαυτο το μωρουλη βολευτηκε πιο κατω :rolleyes:

Το λετε και δεν το πιστευω οτι θα γεννησουμε σε 2 μηνες! :)

Και ο δικος μου γιατρος μονο σιδηρο κ φθλικο οξυ μεχρι στιγμης μου ελεγε να παιρνω...μια χαρα με βολεψε επειδη πινω πολλα φαρμακα ! νομιζω τωρα θα μου πει να ξεκινησω το ασβεστιο


mI14p3.png

vEpEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...