Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      μωρε όλες οι χοριακες που είναι θετικές είναι καλές , απλώς κάποιες είναι πιο υψηλές από κάποιες άλλες!  😉 θετικη να ναι και ότι να ναι!!! πως νιώθεις εσυ σήμερα; 

      πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Σε καταλαβαινω απολυτα...και γω θα ένιωθα το ίδιο και θα φοβόμουν μη κολλήσω...τώρα που έκανα την εμβρυομεταφορα μου είπαν από το κέντρο νσ προσέχω μη κολλησω κατι γιατί ο πυρετός δεν ειναι καλό σε αυτή τη φάση. Ενώ έχω πολλές και καλές φίλες αλλα δεν είδα καμια. Πηγαίνω μόνη μου βόλτες τα πρωινά και με μάσκα γιατί έχω και τους γνωστούς/ες που σε γραπωνουν και σε φιλανε σταυρωτά πριν προλάβεις να πεις "γεια" 😁. Οταν σε βλεπουν με μασκα φοβουνται δε σε φιλανε!

      Σε ευχαριστούμε για τα ενθαρρυντικά σου λόγια! Μακάρι να πάνε όλα καλά τη Δευτερα! 🙏

      καλε άμα σου λέω όλα μια χαρά θα ναι ! είμαι σαν τη vivechrome  στα τεστ! εχω βεντάλια με χρώματα ! 🤣 

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Νοβεμπερ ενα πακετο θα το φας χωρις βοηθεια με τρια παιδια και το ενα νεογεννητο.Κι εγω τα ιδια δηλ.σκεφτομαι οτι ο χειμωνας που ερχεται θα ναι πολυ δυσκολος.Γι αυτο λεω κι εγω οτι δεν ανυπονονω να γεννησω,αλλο στην κοιλια κι αλλες απαιτησεις εξω απ την κοιλια.Φιλια


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλό μήνα!

γράψτε με κι εμένα στη λίστα με τη καμπύλη

έκανα μόνο στη πρώτη εγκυμοσύνη και φουλάρισα

οπότε δεν χρειάζεται να την ξανακάνω γιατί είμαι ζαχαροχτυπημένη

και επιβαρύνεται ο οργανισμός αν έχεις προδιάθεση.....

επόμενη εξέταση είναι το doppler......30-32η εβδομάδα νομίζω


Konstantinos 04/12/10 - Eirini 26/03/13 - Nikolas 25/08/15 - Athina 11/06/18

Link to comment
Share on other sites

Εννοώ 4 παιδιά έξω από την κοιλιά μανάρι μου, ηλικίες 4-9 (τρία δικά μας συν το γιο της κουνιάδας που σαν μοναχοπαίδι λογικό... ήθελε μαζί μας all day long!).

Μαγδάκι, κι εγώ την πέρασα αυτή τη φάση ντούρασελ και τώρα από μεθεύριο πάω για την επόμενη χαχα!Το καλοκαίρι ήρθε, τα σχολεία κλείνουν, τα παιδιά στο σπίτι, κλατάρισμα λέμε!!!Τι τα κάνεις όλη μέρα???Δε θέλω και πολύ υπολογιστή και τηλεόραση μωρέ....Ευτυχώς το μικρό θα πηγαίνει παιδικό και τον Ιούλιο αλλέως...

Ρε κορίτσια, άρχισε κατουριέται συνέχεια, ενώ ξέρει να κάνει προσθέσεις το σκατούλι μέχρι το 10, αρνείται να κατουρήσει ή να κάνει κακά στην τουαλέτα, με το ζόρι τον πάμε (όχι ό,τι πιο εύκολο για μένα να σηκώνω τόσες φορές τα 15 κιλά του...)...Και το βράδυ άρχισε πάλι...Οπότε ξαναρχίζω για νιοστή φορά να τον ξυπνώ νύχτα να ξαναμάθει:?:-?:?:-?Όλα αυτά ίσως βοηθήσουν να μην τον φάμε τον Ιούλιο λέω χαχα...

Ποια με ρώτησε?Ξαναγύρισα στην αρχική ΠΗΤ 10/8 εκτός κι αν μου πει κάτι διαφορετικό ο γιατρός στο Ντόπλερ αύριο, ανυπομονώ κι εγώ να δω, αν τρέφεται καλά, πώς είναι ο τράχηλος, αν μεγάλωσε, γύρισε...:rolleyes:

Χαμπίμπι πήγες ντοκ?Τι έγινε?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.Ειμαστε στο νεο μας σπιτι πια το οποιο με αποζημιωνει για τον κοπο.Ειναι τελειο.Ως την κυριακη ημουν ενα πτωμα κι ανησυχουσα συνεχως για τη μπουμπου αλλα τωρα ηρεμησα,δεν κανω τιποτα μεχρι να ξαναπαω στο γιατρο.Εχω παθει στερηση γιατι ακομη δεν εχει γινει η μεταφορα του τηκ και δεν εχουμε ιντερνετ.Τωρα ειμαι για πεντικιουρ γιατι η μια μου φτερνα ανοιξε και δε μπορουσα να πατησω.Χαλαρωνωωωω.Habibi μου σηνερα εχεθς γιατρο?Αντε να δουμε τι θα σου πει γθα ολα αυτα..Μαρουσκακι καλη αδεια και καλη "ξεκουραση".Αληθεια τι τακανεις τα παιδια οταν τελειωνουν το σχολειο?Τι να πω για πεθερες και μανες?Η δικη μου θα μου στεκοταν πολυ,τωρα τη θεση της εχει παρει ο μπαμπας μου,οσο για τις πεθερες η καθεμια πρεπει να αποδεχθει αυτη που εχει γιατι σιγουρα η κατασταση ςιναι δεδομενη και δεν αλλαζει.Μαριανθη μου υπεροχα τα επιπλακια σου Τον ιδιο αρκουδι εχει η κουμπαρα μου στη μπενοα της σε αυτοκολλητο τοιχου κι ειναι τελειος.Κι εμεις " μεσα" στο σεξ,ειπαμε να το ευχαριστηθουμε χωρις φοβο αλλα οντως παιζει βα καναμε βλακεια.Τωρα το κοψαμε γενικως.Μαγδα μπραβο,ολα να τα κανεις οπως ακριβως τα λες.Μετα οντως θα σου λειψουν για καποιο διαστημα τουλαχιστον.Μαρουσκακι κουραση το τριημερο ε?Τεσσερα παιδια δεν ειναι αστειο,εσυ τεταρτο εννοεις της κοιλιας η ειχατε κανα φιλο μαζι?Φιλια σε ολες.Οποτε ξαναβρω δικτυο θα ξαναμπω.Σας φιλω

Ξέχασα να ευχηθώ για το νέο σπιτικό σας η γαιδούρα!!Να το χαρείτε, να το γεμίσετε γλυκές παιδικές φωνούλες, πάντα ευτυχισμένοι κι αγαπημένοι!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλέ που θα περάσουμε και την καμπύλη στη λίστα, εδώ σε λίγο θα αρχίσουμε να περνάμε τα γεννητούρια, τι τέλεια!!!:P:p:p:p:p:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:Από τώρα φαντάζομαι λίστα χρωματιστή, με εβδομάδα γέννησης, ημερομηνία γέννησης, βάρος και ύψος νεογνού, ένα ποίημα!:tongue::tongue::tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κορίτσια, άρχισε κατουριέται συνέχεια, ενώ ξέρει να κάνει προσθέσεις το σκατούλι μέχρι το 10, αρνείται να κατουρήσει ή να κάνει κακά στην τουαλέτα, με το ζόρι τον πάμε (όχι ό,τι πιο εύκολο για μένα να σηκώνω τόσες φορές τα 15 κιλά του...)...Και το βράδυ άρχισε πάλι...Οπότε ξαναρχίζω για νιοστή φορά να τον ξυπνώ νύχτα να ξαναμάθει:?:-?:?:-?Όλα αυτά ίσως βοηθήσουν να μην τον φάμε τον Ιούλιο λέω χαχα...

Marouska αυτό που λες για το μικρό σου, μου έκανε εντύπωση γιατί κ ο δικός μου έχει μια μικρή παλλινδρόμιση στα τσίσα του... έχει ένα χρόνο που κόψαμε την πάνα (όχι την νυχτερινή) και λίγο πριν παμε για τσίσα του φεύγουνε!!!σαν να μην μπορεί να τα συγκερατήσει, έχω φρικάρει!!! ρώτησα μαμάδες κ στο σχολείο δασκάλες και μου είπαν ότι τέτοια εποχή (που ανοίγει ο καιρός και έχουν πολλά ερεθίσματα) μερικά παιδιά τα πιάνει κ κατουριούνται κ το βράδυ ή ίσως και κατά την ημέρα! Ο δικός μου το βράδυ φαντάσου βρέχει όχι μόνο την πάνα αλλά και τη πιτζάμα!!! Παίζει??? Τι να πω!!!! Και εκεί που έλεγα να κάνουμε προσπάθειες για τη βραδινή!!!!


qtTWp3.png

DCxtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια, άρχισε κατουριέται συνέχεια, ενώ ξέρει να κάνει προσθέσεις το σκατούλι μέχρι το 10, αρνείται να κατουρήσει ή να κάνει κακά στην τουαλέτα, με το ζόρι τον πάμε (όχι ό,τι πιο εύκολο για μένα να σηκώνω τόσες φορές τα 15 κιλά του...)...Και το βράδυ άρχισε πάλι...Οπότε ξαναρχίζω για νιοστή φορά να τον ξυπνώ νύχτα να ξαναμάθει:?:-?:?:-?Όλα αυτά ίσως βοηθήσουν να μην τον φάμε τον Ιούλιο λέω χαχα...

Marouska αυτό που λες για το μικρό σου, μου έκανε εντύπωση γιατί κ ο δικός μου έχει μια μικρή παλλινδρόμιση στα τσίσα του... έχει ένα χρόνο που κόψαμε την πάνα (όχι την νυχτερινή) και λίγο πριν παμε για τσίσα του φεύγουνε!!!σαν να μην μπορεί να τα συγκερατήσει, έχω φρικάρει!!! ρώτησα μαμάδες κ στο σχολείο δασκάλες και μου είπαν ότι τέτοια εποχή (που ανοίγει ο καιρός και έχουν πολλά ερεθίσματα) μερικά παιδιά τα πιάνει κ κατουριούνται κ το βράδυ ή ίσως και κατά την ημέρα! Ο δικός μου το βράδυ φαντάσου βρέχει όχι μόνο την πάνα αλλά και τη πιτζάμα!!! Παίζει??? Τι να πω!!!! Και εκεί που έλεγα να κάνουμε προσπάθειες για τη βραδινή!!!!

Έχω τρελαθεί σου λέω...Ενώ είναι πανέξυπνο παιδάκι, σε αυτό το θέμα αρνείται να συνεργαστεί.Τρέχει γύρω γύρω στο σπίτι, κρατώντας το τσουτσούρι (δηλαδή, εν γνώσει του ότι θέλει να κάνει) και δεν κάθεται παρά όταν έχουν ήδη ξεκινήσει οι πρώτες στάλες....:?:???::?:???: Βρήκε αυτό για να ασχολούμαστε μαζί του?Είναι λόγω του μωρού?Της εποχής?Δεν ξέρω...Για τη βραδυνή ξεκίνα τον, είναι σχεδόν 4 ρε συ!Εγώ τα πρώτα βράδια (στα 2,5 που την έκοψε) τον έβαζα ανά τρίωρο τετράωρο πριν ζητήσει κι είχε συνηθίσει και μετά σηκωνώταν μόνος του και πηγαίναμε μέχρι που το έκοψε τελείως.Το θέμα είναι ότι εμένα μου το ξανάκανε αυτό το χειμώνα και ξαναμανά τώρα...Είναι πίκρα μεγάλη, αλλά καλύτερα να το περάσεις τώρα παρά μετά με το μωρό, πίστεψέ με;) Καλά κουράγια, τι τραβάμε...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχω τρελαθεί σου λέω...Ενώ είναι πανέξυπνο παιδάκι, σε αυτό το θέμα αρνείται να συνεργαστεί.Τρέχει γύρω γύρω στο σπίτι, κρατώντας το τσουτσούρι (δηλαδή, εν γνώσει του ότι θέλει να κάνει) και δεν κάθεται παρά όταν έχουν ήδη ξεκινήσει οι πρώτες στάλες....:?:???::?:???: Βρήκε αυτό για να ασχολούμαστε μαζί του?Είναι λόγω του μωρού?Της εποχής?Δεν ξέρω...Για τη βραδυνή ξεκίνα τον, είναι σχεδόν 4 ρε συ!Εγώ τα πρώτα βράδια (στα 2,5 που την έκοψε) τον έβαζα ανά τρίωρο τετράωρο πριν ζητήσει κι είχε συνηθίσει και μετά σηκωνώταν μόνος του και πηγαίναμε μέχρι που το έκοψε τελείως.Το θέμα είναι ότι εμένα μου το ξανάκανε αυτό το χειμώνα και ξαναμανά τώρα...Είναι πίκρα μεγάλη, αλλά καλύτερα να το περάσεις τώρα παρά μετά με το μωρό, πίστεψέ με;) Καλά κουράγια, τι τραβάμε...

Πωπω αυτό που λες όντως,,,αν δεν βγουν οι πρώτες στάλες δεν κάθεται, αν δε λερωθεί το εσώρουχο... πόσα την ημέρα.... ναι πρέπει να το ξεκινήσω για το βράδυ...και καλά οφείλεται στον ερχομο του νέου μωρού??? άντε το δικό μου πάει κ έρχεται, είναι πρωτότοκος...το δικό σου δεν την είχε κ ποτέ την αποκλειστικότητα,,, δεν ξέρω τι συμπέρασμα να βγάλω.,..


qtTWp3.png

DCxtp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια μου τι κανετε?

γραψτε και εμενα στην καμπυλη ;)

Εμεις μετα απο ενα πολυ ωραιο τριημερο στην Αιγινα με πολυυυυυυ φαγητο και μπανακια επιστρεψαμε στην καθημερινοτητα!Περασαμε πολυ ομορφα μονο ενα πραγμα με παιδεψε πολυ....ο βραδυνος υπνος....δεν χωραγαμε και οι 3 στο κρεβατι ηταν το στρωμα σκληρο και τα μαξιλαρια χαμηλα...οποτε δεινοπάθησα...περιμενα να ξημερωσει... πιάστηκε ολο μου το σωμα..αλλα επιτελους επεστρεψα στο κρεβατακι μου και το βραδυ ξεραθηκα!

Σημερα πηγα και στον γιατρο του ικα και μου εδωσε το χαρτι για την αδεια τοκετου και την αλλη εβδομαδα παω να καταθεσω τα χαρτια μου γιατι βγαινω σε αδεια (αλλα θα συνεχισω να δουλευω)

Ειναι εδω και 3 ημερες που ξαφνικα εχουν αλλαξει ολα και αρχιζει η κατηφορα...η μπουμπου μεγαλωνει στην κοιλια και οι κινησεις της γινονται πιο λιγες αλλα πιο δυνατες!Επισης εχει βολεψει το ποδι της στα πλευρα μου αριστερα....η πρωτη μου κορη τα ειχε δεξια...και πεθαινω στο πονο...δεν μπορω ουτε ανασα να παρω!Δεν μπορω να λυγησω...νιωθω σαν να εχω καταπιει σκουποξυλο και αρχιζουν σιγα σιγα τα πρηξιματα....τωρα φταιει που φυγαμε και το κρεβατι ηταν σκληρο...φταιει το φαγητο που το έριξα εξω και ηταν τιγκα στο αλατι???θα δειξει....σημερα ψαρακι με σαλατουλα...επιστροφη στην διαιτα και την γυμναστικη:rolleyes:


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλό μήνα κορίτσια, άντε να περάσει κι ο Ιούνιος να ετοιμαζόμαστε και να ελευθερωνώμαστε!;););)

Για το σεξ ελεύθερα....ρε κορίτσια προφύλαξη για να μην κάνουμε παιδί, προφύλαξη κι επειδή θα κάνουμε, ε όχι, δε μπορώ!!!Και ναι, στον ένατο το σεξ ελεύθερα το συστήνουν κι οι γιατροί ...

Γυρίσαμε από τριήμερο όπου πάλι ήμασταν με 4 παιδιά, κλασικά, κάναμε την νιοστή πρόβα ως πολύτεκνοι, ψοφήσαμε, εγώ να μη μπορώ να περπατήσω κι ο ανήρ με τη μέση κομμάτια....Πού πάμε ρε Καραμήτρο??Από τη μια λέω να γεννήσω να μπορώ να πετάω και πάλι από την άλλη άμα γεννήσω, δεν έχει επιστροφή, καταλάβατε πώς το λέω....:oops::oops::oops::oops: Γιατί τώρα με 3 παιδιά δηλαδή είναι πιο εύκολα και το 4 θα κάνει την διαφορά;;;:shock:

Και βροχούλα, ναι, δε νομίζω να υπάρχει άλλη ομάδα με τόσες εγκυούλες σε ένα μήνα, σπάσαμε τα κοντέρ το Νοέμβριο!!Άντε και του χρόνου στις πρωτομανούλες!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Αχ ναι! Μακάρι του χρόνου για το δεύτερο!:rolleyes:


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα με τρελαινει αυτη η ταυτιση αποψεων των γιατρων χαχα...εμενα μου ειπαν οτι στο τελος δεν εχει νοημα....παντως ασβεστιο εχουν και γαλατα γιαουρτια αν φοβασαι τα τυρια....

Ασβέστιο πολύ έχει και το μπρόκολο! Βέβαια μπρόκολο δεν έχει η εποχή πλέον...:tongue::tongue::tongue:


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαναρι τη μερα που βγηκα με τον τριτο απο το νοσοκομειο εκατσα κι εκανα παστιτσιο γτ επρεπε να στειλω στα παιδια την αλλη μερα.η μαμα μου επαιρνε τα μεγαλα καθε σκ μεχρι που σαραντισα μετα ημασταν οι πεντε μας και τελος.σε καλυψα;βεβαια ολο αυτο το διαστημα της εγκυμοσυνης εχει μαγειρεψει πολλες πολλες φορες, δε λεω.οχι ομως οταν εχω αδειες.εκει ειμαι μονη με τα τρια κ τις δουλειες...κανει καποια πρσγματα αλλα δεν θα κανει με χαρα οσα της χαλανε τη ζαχαρενια.πχ να παρει ενα απογευμα κ τα τρια ανασανουμε οχι..τεσπα...δεν καναμε κι αλλο γτ βασιστηκαμε σε κανεναν...μονοι ημασταν μονοι θα πορευτουμε

...κι εμενα με αγχωνει αυτο το αγνωστο και καινουριο που ερχεται....θα ζοριστουμε αλλα θα τα καταφερουμε....θα δεις!!ο Θεος στελνει οσα αντεχουμε-παιδια,προβληματα κλπ-οχι παραπανω.Καλημερα σε ολες παω να ετοιμαστω για τελευταια μερα γραφειου!!!!!!8-):cool:

Εγώ πάλι γιατί δεν αγχώνουμε καθόλου ρε κορίτσια; Ανυπομονώ ναι, αλλά άγχος μηδέν. Είμαι τόσο σίγουρη για τον εαυτό μου ότι θα τα καταφέρω και ας είμαι πρωτομανούλα! Είμαι τόσο αφελής; Δεν ξέρω... Ίσως επειδή μου φαντάζει ακόμη πολύ μακρινό; Μπορεί... Ίσως γιατί έχω μάθει να τα αντιμετωπίζω όλα με ψυχραιμία; Πιθανόν...


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπω αυτό που λες όντως,,,αν δεν βγουν οι πρώτες στάλες δεν κάθεται, αν δε λερωθεί το εσώρουχο... πόσα την ημέρα.... ναι πρέπει να το ξεκινήσω για το βράδυ...και καλά οφείλεται στον ερχομο του νέου μωρού??? άντε το δικό μου πάει κ έρχεται, είναι πρωτότοκος...το δικό σου δεν την είχε κ ποτέ την αποκλειστικότητα,,, δεν ξέρω τι συμπέρασμα να βγάλω.,..

Πρωτότοκος δεν είναι, αλλά είναι ο τελευταίος, ο μικρός, ο χαιδεμένος και βλέπει μια κοιλιά να πλησιάζει απειλητικά... Κάθε παιδί δημιουργεί μια ανισορροπία στην οικογένεια με τον ερχομό του, τι να πω, για κάνε μια προσπάθεια να δούμε, εγώ αρχίζω σήμερα το βράδυ.Να σκέφτεσαι ότι κι άλλη θα χτυπάει βάρδιες το βράδυ αν αυτό σε ανακουφίζει;)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια.Ειμαστε στο νεο μας σπιτι πια το οποιο με αποζημιωνει για τον κοπο.Ειναι τελειο.Ως την κυριακη ημουν ενα πτωμα κι ανησυχουσα συνεχως για τη μπουμπου αλλα τωρα ηρεμησα,δεν κανω τιποτα μεχρι να ξαναπαω στο γιατρο.Εχω παθει στερηση γιατι ακομη δεν εχει γινει η μεταφορα του τηκ και δεν εχουμε ιντερνετ.Τωρα ειμαι για πεντικιουρ γιατι η μια μου φτερνα ανοιξε και δε μπορουσα να πατησω.Χαλαρωνωωωω.Habibi μου σηνερα εχεθς γιατρο?Αντε να δουμε τι θα σου πει γθα ολα αυτα..Μαρουσκακι καλη αδεια και καλη "ξεκουραση".Αληθεια τι τακανεις τα παιδια οταν τελειωνουν το σχολειο?Τι να πω για πεθερες και μανες?Η δικη μου θα μου στεκοταν πολυ,τωρα τη θεση της εχει παρει ο μπαμπας μου,οσο για τις πεθερες η καθεμια πρεπει να αποδεχθει αυτη που εχει γιατι σιγουρα η κατασταση ςιναι δεδομενη και δεν αλλαζει.Μαριανθη μου υπεροχα τα επιπλακια σου Τον ιδιο αρκουδι εχει η κουμπαρα μου στη μπενοα της σε αυτοκολλητο τοιχου κι ειναι τελειος.Κι εμεις " μεσα" στο σεξ,ειπαμε να το ευχαριστηθουμε χωρις φοβο αλλα οντως παιζει βα καναμε βλακεια.Τωρα το κοψαμε γενικως.Μαγδα μπραβο,ολα να τα κανεις οπως ακριβως τα λες.Μετα οντως θα σου λειψουν για καποιο διαστημα τουλαχιστον.Μαρουσκακι κουραση το τριημερο ε?Τεσσερα παιδια δεν ειναι αστειο,εσυ τεταρτο εννοεις της κοιλιας η ειχατε κανα φιλο μαζι?Φιλια σε ολες.Οποτε ξαναβρω δικτυο θα ξαναμπω.Σας φιλω

Καλή αρχή κορίτσι! Μακάρι το νέο σπίτι μόνο χαρές να σας φέρει!:):):)


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...