Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Angot είπε:

      α ίσως αλλάζω μήνα γι αυτό τα ειχα! ειμαι καλύτερα με έπιασε το ντεπόν! μου είπε η μαια βέβαια πως αν νιώσω πάλι κάτι διαφορετικό από δω κ πέρα να τους πάρω τηλ ! και με ρώτησε πόσες φορες μέσα στη μέρα τα νιώθω αυτά τα πονάκια !

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Κι εγω εχω τετοια ενοχληση εκει περα και γενικα εχει γινει λιγο περιεργο το πιπι! χαχααχ ρωτησα τη μαια και μου ειπε οτι ειναι νορμαλ και οτι επανερχεται και το χρωμα και ολα/ Εδω ο κοσμος καιγεται και το &*@^$@ χετενιζεται που λενε???? Ε αυτο :lol::lol:

Άστα αγάπη μου όλη την ώρα κατουριεμαι και είναι και πρησμένο Καλά δεν το συζητώ για το χρώμα όπως ακριβώς τα λες γίνεται το πράμα μας..Εγώ επειδή θα γεννήσω σε ιδιωτικό μου είπε η μαία να πάρω μόνο κανονικές σερβιετες της night. Γιατί εκεί δίνουν κάτι μεγάλες μου λέει και μπορεί να μην με βολεύουν..Αυτά. Μετά μου είπε να πάρω ρομπιτσες η πυτζάμες με κουμπάκια σουτιέν θηλασμού παντόφλες αυτά και μετά ότι θέλω για μένα..Και για το μωρό να μην πάρω τίποτα μόνο όταν θα το βγάλω από το μαιευτήριο τα ρουχαλάκια της


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Επισης να ρωτησω κατι, δεν ξερω τι εσωρουχα να παρω για το μαιευτηριο, μου ειπαν οτι βολευουν και τα μιας χρησης αλλα δεν ξερω. σκεφτομαι να παρω 5-6 ενα νουμερο μεγαλυτερο, τι θα κανετε εσεις? Απο σερβιετες πηρα τις ΤΕΝΑ

Το 5-6 τι είναι;θύμωσε μου στο Αλεξάνδρας θα γεννήσεις;


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Σήμερα κάναμε τη Ντόπλερ και είδαμε καθαρα το προσωπάκι του..είχε τα χεράκια στο πρόσωπο και καταπινε!! 1733 γραμμαρια και όλα καλά!!! Αχ νοιώθω ότι έχουμε πολύ καιρό ακόμα...:roll::roll::roll::roll:


LMb5p2.png
Link to comment
Share on other sites

Επισης να ρωτησω κατι, δεν ξερω τι εσωρουχα να παρω για το μαιευτηριο, μου ειπαν οτι βολευουν και τα μιας χρησης αλλα δεν ξερω. σκεφτομαι να παρω 5-6 ενα νουμερο μεγαλυτερο, τι θα κανετε εσεις? Απο σερβιετες πηρα τις ΤΕΝΑ

Eγώ τα κανονικά μου εσώρουχα παίρνω πάντα τα πιο αεράτα,πιο άνετα ρε παιδί μου, στον πρώτο μου είχε αγοράσει η μαμά μου κάτι βρακάρες της γιαγιάς που λένε κι ένιωθα χάλια να τα φοράω.Μιας χρήσης δεν πήρα ποτέ, δεν μου κάθεται σαν ιδέα....:?:???::? Σερβιέτες θα πάρω από φαρμακείο, λοχείας, όποια μάρκα έχουν....Μετά κανονικές σερβιέτες, άντε τις ενισχυμένες αν η ροή συνεχίζεται μεγάλη....Δεν το πιστεύω ότι από το θετικό τεστ φτάσαμε στις σερβιέτες λοχείας...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Σήμερα κάναμε τη Ντόπλερ και είδαμε καθαρα το προσωπάκι του..είχε τα χεράκια στο πρόσωπο και καταπινε!! 1733 γραμμαρια και όλα καλά!!! Αχ νοιώθω ότι έχουμε πολύ καιρό ακόμα...:roll::roll::roll::roll:

Μα δεν είναι τέλειο να βλέπεις το φατσόνι τους???Θα περάσει ο καιρός, αυτή η γαιδαροουρά πάντα τεράστια φαίνεται!!!:lol::lol::lol::lol:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μανούλες το καλοκαίρι του 2015!!

Εγκυούλες... ακόμη!

-Crochetmania -αγοράκι! -2100 gr-προγραμματισμένη κ.τ. 09/07

-Novemberrain κοριτσάκι!-2000 gr βπρογραμματισμένη κ.τ. 23/07

-Cristi84 12/8 αγοράκι! -2100 gr-προγραμματισμένη κ.τ. 28/07

-ARCA κοριτσάκι!-1960 gr- προγραμματισμένη κ.τ. 04/08

-mom to be 3/8 αγοράκι!

-Ninakimou 3/8 κοριτσάκι!-2200gr

-Magda18 4/8 αγοράκι!-2500 gr

-lonestar 5/8αγοράκι! -2400 gr

-Mάχη84 5/8- κοριτσάκι!-2895 gr

-Loveisintheair 9/8- κοριτσάκι! -2088 gr

-Marouskaki 10/8-αγοράκι! -1500 gr

-maraki1610 10/8-αγοράκι!

-Φραουλίτσες 11/8-κοριτσάκι!-2200 gr

-Evangelia_kapa 13/8 κοριτσάκι!-1880 gr

-Karoutacat1980 14/8 κοριτσάκι!

-stella27 15/8 αγοράκι!

-Elafi 16/8 κοριτσάκι!

-Χρύσαδήμητρα 16/8 αγοράκι!

-lucy1980 16/8 κοριτσάκι!

-Marianthi27 18/8 κοριτσάκι!-1932 gr

-Vagelio 19/8 αγοράκι!

-Popaki k 20/8 κοριτσάκι!-2000 gr

-Meldan 20/8 κοριτσάκι!

-Eirinaki 1981 20/8 κοριτσάκι!

-ΕΛΑΦΙΝΑ 25/8 κοριτσάκι!

-Chrimai 26/8 αγοράκι!-1900 gr

-habibi 26/8 αγοράκι! -1600 gr

-litsaballet 27/8 αγοράκι!-1530 gr

-Aura 27/8 κοριτσάκι!-1400 gr

-AnthiP. 28/8 κοριτσάκι!-910 gr

-Starsker 28/8 κοριτσάκι!

-Joe92 29/8 αγοράκι!

-madata80 30/8 αγοράκι!-1733 gr

-Maria06 31/8 κοριτσάκι!-1300 gr


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Επισης να ρωτησω κατι, δεν ξερω τι εσωρουχα να παρω για το μαιευτηριο, μου ειπαν οτι βολευουν και τα μιας χρησης αλλα δεν ξερω. σκεφτομαι να παρω 5-6 ενα νουμερο μεγαλυτερο, τι θα κανετε εσεις? Απο σερβιετες πηρα τις ΤΕΝΑ

Εμένα η μαία μου είπε ότι δεν είναι καλά τα εσώρουχα μιας χρήσης γιατί σφίγγουν στην μέση. Για αυτό πήρα από τα παζάρι απλά, λευκά, βαμβακερά εσώρουχα. Λίγο πιο μεγάλα από αυτά που φοράω. Βασικά το νούμερο είναι ίδιο απλά είναι άλλο το σχήμα τους. Για να με καλύπτει πιο καλά. Δεν ξέρω αν με κατάλαβες... 5-6 πιστεύω πως ναι μια χαρά είναι


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Σήμερα κάναμε τη Ντόπλερ και είδαμε καθαρα το προσωπάκι του..είχε τα χεράκια στο πρόσωπο και καταπινε!! 1733 γραμμαρια και όλα καλά!!! Αχ νοιώθω ότι έχουμε πολύ καιρό ακόμα...:roll::roll::roll::roll:

Να σου ζήσει! Αχ ούτε που θα το καταλάβεις πως θα περάσει ο καιρός!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η μαία μου είπε ότι δεν είναι καλά τα εσώρουχα μιας χρήσης γιατί σφίγγουν στην μέση. Για αυτό πήρα από τα παζάρι απλά, λευκά, βαμβακερά εσώρουχα. Λίγο πιο μεγάλα από αυτά που φοράω. Βασικά το νούμερο είναι ίδιο απλά είναι άλλο το σχήμα τους. Για να με καλύπτει πιο καλά. Δεν ξέρω αν με κατάλαβες... 5-6 πιστεύω πως ναι μια χαρά είναι

Εχω δει κατι ωραια στο h&m έχει κατι οικονομικά πακέτα και ειναι και όμορφα, μαλλον για κει με βλεπω;)


c6vNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eγώ τα κανονικά μου εσώρουχα παίρνω πάντα τα πιο αεράτα,πιο άνετα ρε παιδί μου, στον πρώτο μου είχε αγοράσει η μαμά μου κάτι βρακάρες της γιαγιάς που λένε κι ένιωθα χάλια να τα φοράω.Μιας χρήσης δεν πήρα ποτέ, δεν μου κάθεται σαν ιδέα....:?:???::? Σερβιέτες θα πάρω από φαρμακείο, λοχείας, όποια μάρκα έχουν....Μετά κανονικές σερβιέτες, άντε τις ενισχυμένες αν η ροή συνεχίζεται μεγάλη....Δεν το πιστεύω ότι από το θετικό τεστ φτάσαμε στις σερβιέτες λοχείας...

Μωρε ναι έχεις δικιο πρέπει να νιώθουμε και ομορφες ανέβαινει η ψυχολογία. Εγω εχω καταστρέψει ολα μου τα βαμβακερά εσωρουχα γιατι απο την αρχη έβαζα αμυγδαλελαιο και βούτυρο καριτε σε κοιλιά και περιφέρεια οποτε θελω πληρη ανανεωση μετα εχω πεταξει πολλά. Ειναι απίστευτο οτι σε λιγες βδομαδες θα εχουμε τα μωράκι μας αγκαλιά! ! Α ο μπέμπης μας είναι στα 2100 μαλλον ξεχασα να σας το πω! Και παρολο που ειναι μονοκερος η μητρα εχει χωρο ακομα μου εειπε ο γιατρός:lol:


c6vNp3.png
Link to comment
Share on other sites

5-6 βρακακια εννοω! Ναι κοπέλα μου στο Αλεξανδρας τελικα θα γεννησω

Μπράβο ο μπεμπουλης σου.κορίτσι μου άντε με το καλό να τον κρατήσεις αγκαλίτσα. Ποτέ θα γεννήσεις;αν θυμάμαι καλά θα κάνεις καισαρική;Ναι έχουν ωραία βρακακια τα hm έχω πάρει και εγώ από εκεί και είναι και Καλά ποιοτικά...


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Σήμερα κάναμε τη Ντόπλερ και είδαμε καθαρα το προσωπάκι του..είχε τα χεράκια στο πρόσωπο και καταπινε!! 1733 γραμμαρια και όλα καλά!!! Αχ νοιώθω ότι έχουμε πολύ καιρό ακόμα...:roll::roll::roll::roll:

Άντε κορίτσι μου και εσύ με το καλό..αμ δεν που έχεις πολύ καιρό εγώ δεν κατάλαβα καθόλου πως πέρασε ο καιρός..Αυτή η εικόνα που καταπίνει και έχει τα χεράκια στο προσωπάκι είναι απίστευτη...Αχ θεέ μου ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω ότι θα γίνω μανούλα..


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

marouskaki σε ευχαριστουμε πολυ που κρατησες το πινακακι μας στις μανουλες ιουνιου !

κοριτσια μου ευχομαι με ενα γελιο ολες σας, με ενα γερο παιδί κ εσεις καλα για να το αναθρεψετε! ειναι μαγεία...ζηστε το ...καθε λεπτο..

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ο μπεμπουλης σου.κορίτσι μου άντε με το καλό να τον κρατήσεις αγκαλίτσα. Ποτέ θα γεννήσεις;αν θυμάμαι καλά θα κάνεις καισαρική;Ναι έχουν ωραία βρακακια τα hm έχω πάρει και εγώ από εκεί και είναι και Καλά ποιοτικά...

Με το καλο και το δικο σου το μωρακι! Θα γεννησω προγραμματισμενα, αν ολα πανε καλα στις 28/7, τωρα η καισαρικη παιζεται τελικα, τα δεδομενα μας αλλαζουν συνεχεια, η αιματολογος που θα με αναλαβει στο Αλεξανδρας μου ειπε οτι θελει οπωσδηποτε προγραμματισμενο τοκετο με προκληση η καισαρικη δεν εχει προβλημα. Περιμενω και το ραντεβου με το γυναικολογο τη Δευτερα και θα το αποφασισουν μετα μεταξυ τους. Φυσικα ο μπεμπης ειναι ακομα με τα ποδαρακια κατω, οποτε θα δειξει!Το αγχος μου ειναι ποσες μερες θα πρεπει να μεινουμε Αθηνα με το μωρο, θελω να γυρισουμε σπιτι μας οσο γινεται πιο γρηγορα, ηδη ειμαι εδω 2 μερες και μου λειπει παρα πολυ ο αντρας μου και η φωλιτσα μας.


c6vNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...