Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

:D

αχ ερωτας ειναι...τον χαζευω κοριτσια..θα το δειτε κ εσεις οι πρωτομανουλες κυριως γιατι οι αλλες ξερετε.. τρωμε συνεχεια, με ενα βυζι εξω ειμαι ολη την ωρα κ πολυ το χαιρομαι!!!

Να σου ζήσει και να ναι πάντα γερός!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ευαγγελια μου τι κανεις?Ζεσταινεσαι ε?Ε δε νομιζω να κρατησει πολυ.Εφτασε η ωρα αυριο του δημοψηφισματος,τι να επιφυλασσει αραγε το προσεχες μελλον για μας και τα παιδακια μας?Τι ακουγεται εκει που ζεις για την ελλαδα και την κατασταση μας απ τον απλι κοσμο εννοω,οχι τοσο απ τους πολιτικους.Μας εχουν παρει στο ψιλο?Εμεις αποψε εχουμε το παρτυ μας κι αβυπομονω βα δω γελαστες φατσουλες.

Καλά να περάσετε!!!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Της ΤΕΝΑ είναι ακράτειας?Λοχείας να πάρετε κορίτσια, από φαρμακείο, όχι ακράτειας!!Αλήθεια, always χρησιμοποιείς?Τις σιχαίνομαι, εδώ και χρόνια μόνο everyday, είναι πιο απαλές,βαμβακερές, με τις always όλο ερεθισμούς είχα....:roll::roll::roll::roll:

Της Τena ειναι τοσο τεραστιες που περισσοτερο για ακρατειας θα τις χαρακτηριζα παρα για τα λοχεια.Χοντροκομενες εντελως.....Always αγορασα γιατι τις ειχε προσφορα,αλλα πιο πολυ χρησιμοποιουσα καιγω everyday,οχι ομως επειδη ειχα ερεθισμους απο καποια αλλη μαρκα , πιο πολυ για οικονομικους λογους.Και οι δυο μαρκες μου κανουνε!!


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευαγγελια μου τι κανεις?Ζεσταινεσαι ε?Ε δε νομιζω να κρατησει πολυ.Εφτασε η ωρα αυριο του δημοψηφισματος,τι να επιφυλασσει αραγε το προσεχες μελλον για μας και τα παιδακια μας?Τι ακουγεται εκει που ζεις για την ελλαδα και την κατασταση μας απ τον απλι κοσμο εννοω,οχι τοσο απ τους πολιτικους.Μας εχουν παρει στο ψιλο?Εμεις αποψε εχουμε το παρτυ μας κι αβυπομονω βα δω γελαστες φατσουλες.

Αγαπη να χαιρεσαι το κοριτσακι σου,χιλιοχρονο και με το καλο η τριτη αγαπη της ζωης σου!!!Με υγεια ,υγεια,υγεια...


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aχ να τον χαίρεσαι!! Να σου ζήσει!! Πως τα πάτε με το θηλασμό?

ευχαριστω κοριτσια μου! με το καλο και εσεις !!!

θηλαζουμε απο την πρωτη στιγμη!! μολις γυρισαμε απο τομαιευτηριο χασαμε λιγο το ρυθμο μας αλλα ευτυχως επανηλθαμε! τωρα νοιωθω τσιτσιολινα , ειμαι συνεχως με τα βυζια οξω και θηλαζουμε οποτε κ οσο θελει ο μικρος!! εχουμε χτυπησει και 10ωρο χωρι; σταματημο στο στηθος!!!!!!

στην αρχη ελεγα δε θα τη παλεψω αλλα τωρα εμαθα να τρωω με το μπεμπη στο στηθος!!!χαχχαχαχα

ευτυχως τουαλετα ακομα μονη μου παω!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσια μου! με το καλο και εσεις !!!

θηλαζουμε απο την πρωτη στιγμη!! μολις γυρισαμε απο τομαιευτηριο χασαμε λιγο το ρυθμο μας αλλα ευτυχως επανηλθαμε! τωρα νοιωθω τσιτσιολινα , ειμαι συνεχως με τα βυζια οξω και θηλαζουμε οποτε κ οσο θελει ο μικρος!! εχουμε χτυπησει και 10ωρο χωρι; σταματημο στο στηθος!!!!!!

στην αρχη ελεγα δε θα τη παλεψω αλλα τωρα εμαθα να τρωω με το μπεμπη στο στηθος!!!χαχχαχαχα

ευτυχως τουαλετα ακομα μονη μου παω!!!

Αχ τι ωραια, μπράβο, και έτσι να συνεχίσετε και σιγά σιγά θα γίνει πιο εύκολο. Σου δημιουργήθηκε καθόλου πόνος στις θηλές? Δηλαδη τον έχεις στο στήθος ακόμα και όταν τον παίρνει ο ύπνος?


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσια μου! με το καλο και εσεις !!!

θηλαζουμε απο την πρωτη στιγμη!! μολις γυρισαμε απο τομαιευτηριο χασαμε λιγο το ρυθμο μας αλλα ευτυχως επανηλθαμε! τωρα νοιωθω τσιτσιολινα , ειμαι συνεχως με τα βυζια οξω και θηλαζουμε οποτε κ οσο θελει ο μικρος!! εχουμε χτυπησει και 10ωρο χωρι; σταματημο στο στηθος!!!!!!

στην αρχη ελεγα δε θα τη παλεψω αλλα τωρα εμαθα να τρωω με το μπεμπη στο στηθος!!!χαχχαχαχα

ευτυχως τουαλετα ακομα μονη μου παω!!!

Αυτό πάλι ρε παιδιά, τρία παιδιά θήλασα δεν το έχω ζήσει, δηλαδή τέτοιους θηλασμούς πολύωρους....Ο μεγάλος έκανε θυμάμαι κάτι 45 λεπτα στην αρχή να φάει, ο δεύτερος 10-20 λεπτά στάνταρ κι ο τρίτος κάπου τόσο....Εμένα το βάσανο ήταν με δεύτερο και τρίτο που αποκοιμιόνταν στο στήθος και μετά όταν τους άφηνα ξυπνούσαν και άντε πάλι αγκαλίτσες ώσπου να κοιμηθούν....:roll::roll::roll::roll:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες το καλοκαίρι του 2015!!

Εγκυούλες... ακόμη!

-Crochetmania -αγοράκι! -2100 gr-προγραμματισμένη κ.τ. 09/07

-Novemberrain κοριτσάκι!-2000 gr βπρογραμματισμένη κ.τ. 23/07

-Cristi84 12/8 αγοράκι! -1800 gr-προγραμματισμένη κ.τ. 28/07

-ARCA κοριτσάκι!-1960 gr- προγραμματισμένη κ.τ. 04/08

-mom to be 3/8 αγοράκι!

-Ninakimou 3/8 κοριτσάκι!-2200gr

-Magda18 4/8 αγοράκι!-2500 gr

-lonestar 5/8αγοράκι! -2400 gr

-Mάχη84 5/8- κοριτσάκι!-2895 gr

-Loveisintheair 9/8- κοριτσάκι! -2088 gr

-Marouskaki 10/8-αγοράκι! -1500 gr

-maraki1610 10/8-αγοράκι!

-Φραουλίτσες 11/8-κοριτσάκι!-2200 gr

-Evangelia_kapa 13/8 κοριτσάκι!-1880 gr

-Karoutacat1980 14/8 κοριτσάκι!

-stella27 15/8 αγοράκι!

-Elafi 16/8 κοριτσάκι!

-Χρύσαδήμητρα 16/8 αγοράκι!

-lucy1980 16/8 κοριτσάκι!

-Marianthi27 18/8 κοριτσάκι!-1932 gr

-Vagelio 19/8 αγοράκι!

-Popaki k 20/8 κοριτσάκι!-2000 gr

-Meldan 20/8 κοριτσάκι!-2035 gr

-Eirinaki 1981 20/8 κοριτσάκι!

-ΕΛΑΦΙΝΑ 25/8 κοριτσάκι!

-Chrimai 26/8 αγοράκι!-1900 gr

-habibi 26/8 αγοράκι! -1600 gr

-litsaballet 27/8 αγοράκι!-1530 gr

-Aura 27/8 κοριτσάκι!-1400 gr

-AnthiP. 28/8 κοριτσάκι!-910 gr

-Starsker 28/8 κοριτσάκι!

-Joe92 29/8 αγοράκι!

-madata80 30/8 αγοράκι!-1733 gr

-Maria06 31/8 κοριτσάκι!-1300 gr

Δε νομίζω να ξέχασα τα κιλάκια κάποιου νινιού ε?:mrgreen: Εμείς πήγαμε Κατερίνη χθες μετά από μια πολύ δύσκολη μέρα με μαστόρια, μετακινήσεις όλων των επίπλων στα υπνοδωμάτια των παιδιών, βάψιμο κι επανατοποθέτηση επίπλων, αλλά τουλάχιστον έχουμε όλοι βαμμένα δωμάτια χαχα!Πάμε για κουζίνα, τραπεζαρία και καθιστικό τώρα...Ουφφφφφφφφφφφφ!Στο τέλος θα γίνω κολλητή με τα μαστόρια!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε;; καιρο ειχα να σας διαβασω, βλςπω ολες ετοιμαζεστε σιγα σιγα και σε λιγες μερες θα εχουμε τα πρωτα γεννητουρια, πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα. Εμενα κοριτσια ειναι 3 κιλα ο μπεμπης αφου ο γιατρος νομιζε οτι ςχω διαβητη, αρχιζω να ανυσηχω οτι θα ζοριστω να γεννησω :P


34lep3.png

hSuPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου τι κανετε;; καιρο ειχα να σας διαβασω, βλςπω ολες ετοιμαζεστε σιγα σιγα και σε λιγες μερες θα εχουμε τα πρωτα γεννητουρια, πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα. Εμενα κοριτσια ειναι 3 κιλα ο μπεμπης αφου ο γιατρος νομιζε οτι ςχω διαβητη, αρχιζω να ανυσηχω οτι θα ζοριστω να γεννησω :P

3 κιλακια; Πω πω... Μεγαλουτσικος ο Μπέμπης!!!


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό πάλι ρε παιδιά, τρία παιδιά θήλασα δεν το έχω ζήσει, δηλαδή τέτοιους θηλασμούς πολύωρους....Ο μεγάλος έκανε θυμάμαι κάτι 45 λεπτα στην αρχή να φάει, ο δεύτερος 10-20 λεπτά στάνταρ κι ο τρίτος κάπου τόσο....Εμένα το βάσανο ήταν με δεύτερο και τρίτο που αποκοιμιόνταν στο στήθος και μετά όταν τους άφηνα ξυπνούσαν και άντε πάλι αγκαλίτσες ώσπου να κοιμηθούν....:roll::roll::roll::roll:

Ωχ αμαν αμαν!!!Αυτο το επαθα στην κορη μου,οταν την αφηνα απτην αγκαλια η' το βυζι,ξυπναγε!! το ματι γαριδα και γκρινια για αγκαλια η' βυζι παλι...ε! δεν το παλευα ουτε και εγω:o:o


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κανετε;; καιρο ειχα να σας διαβασω, βλςπω ολες ετοιμαζεστε σιγα σιγα και σε λιγες μερες θα εχουμε τα πρωτα γεννητουρια, πολυ χαιρομαι που ολα πανε καλα. Εμενα κοριτσια ειναι 3 κιλα ο μπεμπης αφου ο γιατρος νομιζε οτι ςχω διαβητη, αρχιζω να ανυσηχω οτι θα ζοριστω να γεννησω :P

Μην ανησυχεις κοριτσι μου,μια φιλη πριν 4 μερες γεννησε εναν παιδαρο 3850 στις 36+4 βδομαδες.

Οταν ητανε στην βδομαδα σου ητανε 3100 το παιδακι της,απλα της ειχε πει ο γιατρος της οτι δεν θα την αφησει να φτασει μεχρι τις 40 βδομαδες γιατι θα εβγαζε μοσχαρακι και οχι παιδακι:):) Αλλα η φυση προνοησε και της εσπασαν τα νερα απο μονα τους λογω του οτι ητανε μεγαλο το μωρο...Οποτε να εισαι σε επιφυλακη κατα την γνωμη μου.φιλια!!


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορτσουδια μου,σημερα ειμασταν ολη μερα θαλασσα,πηγαμε για την ψηφο και μετα βουρ στην παραλια!!γυρισαμε στις 9 παρα,μπανακι, τα παιδια νανι και τωρα χαλαρωση με ταμπλετ....γιατι αυριο εχω πολληηηηηηηηηηη φασινα.Δεν ασχοληθηκα καθολου με το σπιτι αυτη τη βδομαδα και εχουνε μαζευτει πολλες οι δουλειες,μεσα-εξω, μπαλκονια σκονες,καλη και η χαλαρωση αλλα απο αυριο τα κεφαλια μεσα:P

Πως σας φανηκαν τα αποτελεσματα των εκλογων αληθεια???


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες το καλοκαίρι του 2015!!

Εγκυούλες... ακόμη!

-Crochetmania -αγοράκι! -2100 gr-προγραμματισμένη κ.τ. 09/07

-Novemberrain κοριτσάκι!-2000 gr βπρογραμματισμένη κ.τ. 23/07

-Cristi84 12/8 αγοράκι! -1800 gr-προγραμματισμένη κ.τ. 28/07

-ARCA κοριτσάκι!-1960 gr- προγραμματισμένη κ.τ. 04/08

-mom to be 3/8 αγοράκι!

-Ninakimou 3/8 κοριτσάκι!-2200gr

-Magda18 4/8 αγοράκι!-2500 gr

-lonestar 5/8αγοράκι! -2400 gr

-Mάχη84 5/8- κοριτσάκι!-2895 gr

-Loveisintheair 9/8- κοριτσάκι! -2088 gr

-Marouskaki 10/8-αγοράκι! -1500 gr

-maraki1610 10/8-αγοράκι!

-Φραουλίτσες 11/8-κοριτσάκι!-2200 gr

-Evangelia_kapa 13/8 κοριτσάκι!-1880 gr

-Karoutacat1980 14/8 κοριτσάκι!

-stella27 15/8 αγοράκι! -3000 gr

-Elafi 16/8 κοριτσάκι!

-Χρύσαδήμητρα 16/8 αγοράκι!

-lucy1980 16/8 κοριτσάκι!

-Marianthi27 18/8 κοριτσάκι!-1932 gr

-Vagelio 19/8 αγοράκι!

-Popaki k 20/8 κοριτσάκι!-2000 gr

-Meldan 20/8 κοριτσάκι!-2035 gr

-Eirinaki 1981 20/8 κοριτσάκι!

-ΕΛΑΦΙΝΑ 25/8 κοριτσάκι!

-Chrimai 26/8 αγοράκι!-1900 gr

-habibi 26/8 αγοράκι! -1600 gr

-litsaballet 27/8 αγοράκι!-1530 gr

-Aura 27/8 κοριτσάκι!-1400 gr

-AnthiP. 28/8 κοριτσάκι!-910 gr

-Starsker 28/8 κοριτσάκι!

-Joe92 29/8 αγοράκι!

-madata80 30/8 αγοράκι!-1733 gr

-Maria06 31/8 κοριτσάκι!-1300 gr

Stella, 3 κιλά??Γουάου, τελειόμηνος πριν μπεις στο μήνα σου, δεν έχεις να φοβάσαι τίποτα χαχα!Με το καλό!!!8)8)8):cool:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...