Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Κορτσουδια μου,σημερα ειμασταν ολη μερα θαλασσα,πηγαμε για την ψηφο και μετα βουρ στην παραλια!!γυρισαμε στις 9 παρα,μπανακι, τα παιδια νανι και τωρα χαλαρωση με ταμπλετ....γιατι αυριο εχω πολληηηηηηηηηηη φασινα.Δεν ασχοληθηκα καθολου με το σπιτι αυτη τη βδομαδα και εχουνε μαζευτει πολλες οι δουλειες,μεσα-εξω, μπαλκονια σκονες,καλη και η χαλαρωση αλλα απο αυριο τα κεφαλια μεσα:P

Πως σας φανηκαν τα αποτελεσματα των εκλογων αληθεια???

Καλημέρα κορίτσι!Σήμερα ξημέρωσε μια νέα εποχή για τη χώρα μας, για να δούμε τι θα φέρει:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Βροχούλα, από τη μέρα που ορίσατε ημερομηνία καισαρικής το έριξες στο σορολόπ, χαχα, καλά κάνεις!:tongue::tongue::tongue:Φασίνα σήμερα?Πώς σε ζηλεύω, αλήθεια, πότε θα κάνω κι εγώ???Η μαμά μου θα φέρει νέα παρτίδα μωρουδιακών από την αδερφή μου οπότε θα έχω και πλυσίματα, άντε να δούμε!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια.

Εγώ σήμερα πήγα για τελευταία φορά για εξετάσεις αίματος (θυμίζω ότι έχω φοβία με το αίμα) και είμαι πολύ χαρούμενη!!! Σε ένα χρόνο πάλι, απλώς για το ετήσιο check up! Ψώνισα επίσης και δυο σουτιέν θηλασμού, γιατί το βυζί παραμεγάλωσε και με την ζέστη νιώθω μια δυσφορία... Παρήγγειλα και τα απορρυπαντικά της μικρής και μες στην εβδομάδα θα μας έρθει και η ντουλάπα της. Οπότε, από το Σαββατοκύριακο θα αρχίσω και εγώ ετοιμασίες! Επιτέλους!!! Θάλασσα ακόμη δεν έχω πάει, αλλά πιστεύω θα έχει ζεστάνει πλέον και μες στην εβδομάδα μάλλον θα την επισκεφτώ. Αλλά ντρέπομαι πολύ για το σώμα μου και θα ψάξουμε για καμιά ερημική παραλία χωρίς πολύ κόσμο...:rolleyes:


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολλές καλημέρες κορίτσια!!! Τι κάνετε;; Είστε σχεδόν έτοιμες βλέπω όλες. Πωπω δεν το πιστεύω οτι απομένουν κάτι λιγότερο απο 2 μήνες μέχρι να κρατήσω στην αγγαλιά μου την μπεμπούλα. Χθές γύρησα απο τις μίνι διακοπές στο εξοχικό. Πέρα του οτι έκανα μπάνια... δεν μπορώ μα πω οτι πέρασα και σουπερ ουάου. Δεν κοιμόμουν καθόλου καλά τα βράδια. Τις περισσότερες μέρες ήμουν σαν ζόμπι. Τώρα επανήλθα στο καμίνι την Αθήνα και είναι και αυτί ανυπόφορό. όλο γκρινιάζω.. οι ορμόνες μου χοροπηδάνε!! όπως και η μικρή... πωπωωωω.... πολύ κούνημα ρε παιδί μου....! Πρέπει να έχει πάρα πολύ χώρο μέσα στο σάκο ... και πάει περα δώθε συνέχεια. Βλέπω πήρανε κιλάκια τα μωράκια σας.. εμένα πάλι δνε ξέρω που βρίσκεται. Την Πέμπτη έχουμε ραντεβού για το Ντόπλερ.

Όσο για τα πραγματάκια της μπέμπας, δεν εχω τελειώσειιιι.......... Το στρώμα της κούνιας τωρα θα το παραγγείλω. Θέλει καμια 10ριά μέρες να έρθει. Πήρα και όλα τα υφάσματα απο το καθαριστήριο που τα είχα αφήσει τα οποία είναι του πορτ μπεμπέ, καροτσιού, και καθ. αυτοκινήτου... και θα τα τοποθετήσω σήμερα αύριο. Τις πάνες θέλω να παραγγείλω επίσης, μου μείνανε αρκετά θα έλεγα και με πιάνει άγχος. Ούτε για μένα έχω πάρει τα παραίτητα για το μαιευτήριο. Δεν μπορώ να βγαίνω και συνέχεια έξω λόγω ζέστης.

Αυτά απο εμένα.....


catcattvi20150817_-9_H%20Markellitsa%20mas%20einai.png

s-event.png

Link to comment
Share on other sites

Kι εσύ λιοντάρι μανάρι μου?Κι εγώ κι η Μαριάνθη, 29 Ιουλίου και οι δυο μας, εσύ? Εμένα είναι κι ο άντρας μου λιοντάρι και πάντα ήθελα ένα λιονταροπαιδί, υδροχόο έκανα, αιγόκερω έκανα, δίδυμο έκανα...τώρα επιτέλους πάμε για τον λέοντα!! :tongue::tongue::tongue: Δε φαντάζομαι να μου κάνει κανα αστείο να βγει 22 Ιουλίου, θα τον σκίσω!!!:tongue::tongue::tongue:

xaxaxa....εγω ειμαι του Αυγουστου! 10 αυγουστου!Θα την εχω την μπουκιτσα μου την δευτερη!Αλλα μου φαινεται λιγο δυσκολο να βγει μετα τις 23...νομιζω πως θα γεννησω 37-38 εβδομαδες :rolleyes:


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια θελω καποια να με βοηθησει αν εχω βαλει π.η.τ 10 σεπτεμβρη πρεπει και 15 του ιουλιου να δουλεψω?

Ναι έτσι όπως τα μέτρησα πρέπει να δουλέψεις και στις 15ιουλιου και σταματας


ewKwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου σημερα 36 εβδομαδων!!!Αρχιζει η ανιστροφη μετρηση!

Την Τεταρτη εχω γιατρο!

Ολα ειναι ετοιμα!Το κρεβατακι, η καλαθουνα, τα ρουχαλακια τα καλλυντικα...σημερα παω να παρω και καμια πανα να ειναι εχουμε στο ντουλαπι ;) Ετοιμη και η βαλιτσα μας!

Πολλα υγρα βρε κοριτσοπουλα???μηπως πρεπει να ανυσηχω??Ολο μουσκεμενο ειναι το βρακακι μου...νομιζω οτι φταιει και η υγρασια λογω θερμοκρασιας....ειναι οτι καθομαι και στην δουλεια...εσεις απο κολπικες εκρηξεις πως πατε?

Το κακο στην υποθεση ειναι οτι με τσιγκλανε τα λαιμα μου....τωρα ειναι απο το aircondition ή με κολησε η μεγαλη ιωση?Εχω πλακωθει στις παστιλιες και στα χαμομηλια....ευχομαι μην κανω κανενα πυρετο!


ArFNp2.png

jGyQp2.png

Ts0Xp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου σημερα 36 εβδομαδων!!!Αρχιζει η ανιστροφη μετρηση!

Την Τεταρτη εχω γιατρο!

Ολα ειναι ετοιμα!Το κρεβατακι, η καλαθουνα, τα ρουχαλακια τα καλλυντικα...σημερα παω να παρω και καμια πανα να ειναι εχουμε στο ντουλαπι ;) Ετοιμη και η βαλιτσα μας!

Πολλα υγρα βρε κοριτσοπουλα???μηπως πρεπει να ανυσηχω??Ολο μουσκεμενο ειναι το βρακακι μου...νομιζω οτι φταιει και η υγρασια λογω θερμοκρασιας....ειναι οτι καθομαι και στην δουλεια...εσεις απο κολπικες εκρηξεις πως πατε?

Άντε κοριτσάκι μου, μακάρι να έχεις δίκιο και να ελευθερωθείς 37-38 εβδομάδων, φαντάζομαι αυξημένα υγρά έχουν όλες τώρα πια....

Το κακο στην υποθεση ειναι οτι με τσιγκλανε τα λαιμα μου....τωρα ειναι απο το aircondition ή με κολησε η μεγαλη ιωση?Εχω πλακωθει στις παστιλιες και στα χαμομηλια....ευχομαι μην κανω κανενα πυρετο!

Περαστικά, εύχομαι να είναι κάτι απλό, πχ από το air condition που λες....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου σημερα 36 εβδομαδων!!!Αρχιζει η ανιστροφη μετρηση!

Την Τεταρτη εχω γιατρο!

Ολα ειναι ετοιμα!Το κρεβατακι, η καλαθουνα, τα ρουχαλακια τα καλλυντικα...σημερα παω να παρω και καμια πανα να ειναι εχουμε στο ντουλαπι ;) Ετοιμη και η βαλιτσα μας!

Πολλα υγρα βρε κοριτσοπουλα???μηπως πρεπει να ανυσηχω??Ολο μουσκεμενο ειναι το βρακακι μου...νομιζω οτι φταιει και η υγρασια λογω θερμοκρασιας....ειναι οτι καθομαι και στην δουλεια...εσεις απο κολπικες εκρηξεις πως πατε?

Το κακο στην υποθεση ειναι οτι με τσιγκλανε τα λαιμα μου....τωρα ειναι απο το aircondition ή με κολησε η μεγαλη ιωση?Εχω πλακωθει στις παστιλιες και στα χαμομηλια....ευχομαι μην κανω κανενα πυρετο!

Οοο!!! Τέλεια! Άντε τυχερή! Κοντοζυγωνει η μεγάλη μέρα! Εγώ ακράτεια έχω κυρίως. Κολπικες εκκρίσεις καθόλου


SJqRp2.pngPvhnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Πολλές καλημέρες κορίτσια!!! Τι κάνετε;; Είστε σχεδόν έτοιμες βλέπω όλες. Πωπω δεν το πιστεύω οτι απομένουν κάτι λιγότερο απο 2 μήνες μέχρι να κρατήσω στην αγγαλιά μου την μπεμπούλα. Χθές γύρησα απο τις μίνι διακοπές στο εξοχικό. Πέρα του οτι έκανα μπάνια... δεν μπορώ μα πω οτι πέρασα και σουπερ ουάου. Δεν κοιμόμουν καθόλου καλά τα βράδια. Τις περισσότερες μέρες ήμουν σαν ζόμπι. Τώρα επανήλθα στο καμίνι την Αθήνα και είναι και αυτί ανυπόφορό. όλο γκρινιάζω.. οι ορμόνες μου χοροπηδάνε!! όπως και η μικρή... πωπωωωω.... πολύ κούνημα ρε παιδί μου....! Πρέπει να έχει πάρα πολύ χώρο μέσα στο σάκο ... και πάει περα δώθε συνέχεια. Βλέπω πήρανε κιλάκια τα μωράκια σας.. εμένα πάλι δνε ξέρω που βρίσκεται. Την Πέμπτη έχουμε ραντεβού για το Ντόπλερ.

Όσο για τα πραγματάκια της μπέμπας, δεν εχω τελειώσειιιι.......... Το στρώμα της κούνιας τωρα θα το παραγγείλω. Θέλει καμια 10ριά μέρες να έρθει. Πήρα και όλα τα υφάσματα απο το καθαριστήριο που τα είχα αφήσει τα οποία είναι του πορτ μπεμπέ, καροτσιού, και καθ. αυτοκινήτου... και θα τα τοποθετήσω σήμερα αύριο. Τις πάνες θέλω να παραγγείλω επίσης, μου μείνανε αρκετά θα έλεγα και με πιάνει άγχος. Ούτε για μένα έχω πάρει τα παραίτητα για το μαιευτήριο. Δεν μπορώ να βγαίνω και συνέχεια έξω λόγω ζέστης.

Αυτά απο εμένα.....

Μην αγχώνεσαι, δυο τρεις μέρες είναι όλες κι όλες οι ετοιμασίες, εμείς τα μεγαλοποιούμε όλα στο κεφάλι μας!Καλά αποτελέσματα στο Ντόπλερ!:P


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσι!Σήμερα ξημέρωσε μια νέα εποχή για τη χώρα μας, για να δούμε τι θα φέρει:rolleyes::rolleyes::rolleyes: Βροχούλα, από τη μέρα που ορίσατε ημερομηνία καισαρικής το έριξες στο σορολόπ, χαχα, καλά κάνεις!:tongue::tongue::tongue:Φασίνα σήμερα?Πώς σε ζηλεύω, αλήθεια, πότε θα κάνω κι εγώ???Η μαμά μου θα φέρει νέα παρτίδα μωρουδιακών από την αδερφή μου οπότε θα έχω και πλυσίματα, άντε να δούμε!

Ωχ! μαναρι καλη ειναι και η φασινα αλλα χωρις βοηθεια πλεον δεν παλευετε...:( Εγω δεν φωναξα γυναικα σημερα,μονη μου οτι εκανα,δηλ.ενα σκουπισμα,σφουγγαρισμα,φαγητο,πλυντηρια και λιγο σκονες. ε!! δεν ηθελα και αλλο,ψοφησα...λαχανιαζω πολυ ευκολα πλεον και φυσαω-ξεφυσαω ολη την ωρα.....Εσυ να υποθεσω θα χρειαστεις γυναικα οπωσδηποτε,αφου σηκωσατε ολο το σπιτι στον αερα.Θα εισαι ετοιμη λιγο πριν τον ερχομο του μωρου,τυχερουλα!! με φρεσκο-καθαρο σπιτι:DΤελεια...


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη βδομαδα γενναει η φιλη μας η crochet.Ευχομαι να μπει να μας αποχαιρετησει πριν τις 9 του μηνα!

Εγω μεχρι να γεννησω προσπαθω να απολαυσω το καλοκαιρι,οτι εχει απομεινει μεχρι τις 23 του μηνα, και οσο μπορω ακολουθω την οικογενεια σε ολες τις εξοδους και εξορμυσεις,μπανια,λουνα παρκ,παιδικες χαρες,τα παντα ολα.Μονο τωρα το απογευμα εκατσα εγω σπιτι και ο αντρας μου πηγε με τα παιδια σε ενα τσιρκο που εχει ερθει στην πολη.Δυστυχως δεν μπορω να κατσω σε κλειστο χωρο,με πιανει σφιξιμο η' μαλλον ασφυξια:mad::-x.Οποτε εκατσα σπιτι να συνεχισω και καμια φασινα,τυπου μπαλκονια......

Σημερα εφτιαξα ιμαμ μπαιλντι και εχω και για αυριο,οποτε μαγειρεμα γιοκ, α!! και απο σιδερο!!! να φανε και οι κοτες:o:o


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου σημερα 36 εβδομαδων!!!Αρχιζει η ανιστροφη μετρηση!

Την Τεταρτη εχω γιατρο!

Ολα ειναι ετοιμα!Το κρεβατακι, η καλαθουνα, τα ρουχαλακια τα καλλυντικα...σημερα παω να παρω και καμια πανα να ειναι εχουμε στο ντουλαπι ;) Ετοιμη και η βαλιτσα μας!

Πολλα υγρα βρε κοριτσοπουλα???μηπως πρεπει να ανυσηχω??Ολο μουσκεμενο ειναι το βρακακι μου...νομιζω οτι φταιει και η υγρασια λογω θερμοκρασιας....ειναι οτι καθομαι και στην δουλεια...εσεις απο κολπικες εκρηξεις πως πατε?

Το κακο στην υποθεση ειναι οτι με τσιγκλανε τα λαιμα μου....τωρα ειναι απο το aircondition ή με κολησε η μεγαλη ιωση?Εχω πλακωθει στις παστιλιες και στα χαμομηλια....ευχομαι μην κανω κανενα πυρετο!

Λοιπον απο υγρασια εκει κατω αστα να πανε:twisted: δεν ειναι τοσο πολυ υγρα κολπικα,αλλα μια συνεχομενη υγρασια, και λιγη ακρατεια αφου θελω οπωσδηποτε 4-5 εσωρουχα την ημερα για να πω οτι ειμαι καθαρη και στεγνη.Αλλα πολυ υγρασια ρε παιδι μου και με κανει να νιωθω και αβολα.Και τωρα με την ζεστη αν αφεθεις μυριζουν ολα με το παραμικρο:twisted::twisted: Δεν ειμαστε για να βρωμαμε κιολας ολοκληρες γαιδαρες:mrgreen::mrgreen:

Και εγω ειχα χθες και προχθες πονο στην αριστερη πλευρα του λαιμου μου και στο αριστερο αυτι μου.Σημερα ειμαι καλυτερα,περασε απο μονο του.Νομιζω οτι ειναι απο το παραθυρο του αυτοκινητου βεβαια,οποτε και σε εσενα κατι με κρυο αερα το κοβω να ειναι...Περαστικα σου!!:-D


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωχ! μαναρι καλη ειναι και η φασινα αλλα χωρις βοηθεια πλεον δεν παλευετε...:( Εγω δεν φωναξα γυναικα σημερα,μονη μου οτι εκανα,δηλ.ενα σκουπισμα,σφουγγαρισμα,φαγητο,πλυντηρια και λιγο σκονες. ε!! δεν ηθελα και αλλο,ψοφησα...λαχανιαζω πολυ ευκολα πλεον και φυσαω-ξεφυσαω ολη την ωρα.....Εσυ να υποθεσω θα χρειαστεις γυναικα οπωσδηποτε,αφου σηκωσατε ολο το σπιτι στον αερα.Θα εισαι ετοιμη λιγο πριν τον ερχομο του μωρου,τυχερουλα!! με φρεσκο-καθαρο σπιτι:DΤελεια...

Εννοειται απο βδομαδα γυναικα για να τα γυαλισει ολα...δεν αντεχω αλλο κι εγω, ποναω σχεδον καθε μερα, κουραζομαι γρηγορα, ζεσταινομαι με τα 38αρια που κανει....Επλυνα δευτερη και τριτη δοση μωρουδιακων και τωρα εχω πλυμμενα φορμακια ως εξι μηνων....θελω να τελειωσουν οι δουλειες κουραστηκα καθε μερα καφεδες μεζεδες και τρεις αντρες συν τρια παιδια μες στο σπιτι

....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι, δυο τρεις μέρες είναι όλες κι όλες οι ετοιμασίες, εμείς τα μεγαλοποιούμε όλα στο κεφάλι μας!Καλά αποτελέσματα στο Ντόπλερ!:P

Ναι βρε Marouskaki αστα με έπιασε ενα αγχος εχθέςς.... στα καλά καθούμενα, πήγα να σκάσω αλλά όχι.... σιγα σιγα θα γίνουν ολα. Ε δεν ειναι δα και τόοοοοσα πολλα....


catcattvi20150817_-9_H%20Markellitsa%20mas%20einai.png

s-event.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...