Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      20/05....άλλες 10 μέρες αναμονή....ουφ! 10 μέρες η εμβρυομεταφορα αναμονή...7 μέρες τα μικροβιολογικα που ήταν κλειστά...τώρα άλλες 10 μέρες...αλλά οκ θα περάσουν...μου είπαν να μην κάνω άλλη χοριακη. Μήπως να κάνω τη Δευτέρα μόνη μου να δω που βρίσκομαι?

      να μην κάνει τπτ! είναι μια χαρά! υπομονή 

      πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εκεί θα κάτσει,στη ζεστασιά της μανουλας του❤️Είναι φυσιολογικό πάντως να ζοριζεσαι και εσύ και το μωρό όσο περνάει ο καιρός.Δεν έχει αρκετό χώρο για να κινηθεί,γι αυτό και οι κλωτσιές 

      τώρα 2 μέρες δεν αναπνέω κ καλα το βραχύ! δλδ μέχρι να κοιμηθώ μ φταίνε όλα , βουλώνει η μύτη , πονάω δεξιά , πονάω αριστερά ! χαχαχ χθες κάποια στιγμή βόγκηξα στον υπνο μ! χέστηκε πάνω τ ο άντρας μ νόμιζε γεννάω ! άστα…έχει πάει ήδη τσάντες στο αμαξι , τα χει όλα έτοιμα , ξεβρακωτη θα με σηκώσει να φύγουμε ! έχει και προτίμηση στην ώρα, λέει να είναι βράδυ να μην έχει κίνηση γιατί μέρα θα κάνουμε 1,5 ώρα να πάμε από πειραια στο μαιευτηριο !🤣

      • Μου αρέσει 1
      • Χαχα 1

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

μολις μου πε η μανα μου οτι μια γυναικα που θηλαζε το μωρακι της στο αυτοκινητο (οδηγουσε ο συζυγος), τους τρακαρε ενας αλλος και χτυπησαν σοβαρα και η μανα και το παιδι..

η Αγλαια απο την αρχη ελεγε να μην θηλαζουμε στο αυτοκινητο εν ωρα κινησης..αλλα δυστυχως δεν πιστευουμε οτι μπορει να συμβει σε εμας.. :(

κριμα..ελπιζω να πανε ολα καλα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοριτσάκια! Γειά σου προσπ με τα ΟΥΛΑ σου;)

Δεσποινάκι όλα να πάνε καλά κούκλα μου!

Εμένα πάντως απο το πρώτο λεπτό που την είδα μου φάνηκε πανέμορφη! Ήταν κάτασπρη , όπως και τώρα, και κατάξανθη (τα λίγα μαλλάκια που είχε) Και τώρα ξανθούλα είναι αλλά φωτό που βλέπω απο πέρισυ το καλοκαίρι σαν Σουηδέζα ήταν. Τώρα σκουρίνανε λίγο. Και στην κλινική μου είπαν οτι το μωρό μου ξεχωρίζει;):tongue: ΚΟΥΚΟΥΒΑΑΑΑΑΑ ΚΟΥΚΟΥΒΑΑΑΑΑ ΚΟΥ ΚΟΥ ΚΟΥ ΚΟΥ ΚΟΥΚΟΥΒΑ!


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Γειά σου προσπ με τα ΟΥΛΑ σου;)

Δεσποινάκι όλα να πάνε καλά κούκλα μου!

Εμένα πάντως απο το πρώτο λεπτό που την είδα μου φάνηκε πανέμορφη! Ήταν κάτασπρη , όπως και τώρα, και κατάξανθη (τα λίγα μαλλάκια που είχε) Και τώρα ξανθούλα είναι αλλά φωτό που βλέπω απο πέρισυ το καλοκαίρι σαν Σουηδέζα ήταν. Τώρα σκουρίνανε λίγο. Και στην κλινική μου είπαν οτι το μωρό μου ξεχωρίζει;):tongue: ΚΟΥΚΟΥΒΑΑΑΑΑΑ ΚΟΥΚΟΥΒΑΑΑΑΑ ΚΟΥ ΚΟΥ ΚΟΥ ΚΟΥ ΚΟΥΚΟΥΒΑ!

Κουκουβά κι εγώ!!!!!!

Εγώ Βίκυ μου είπα ότι νόμιζα πως θα ήταν άσχημη πριν γεννηθεί.... Από την στιγμή που την είδα εννοείται ότι μου φάνηκε πανέμορφη!!! Η νοσοκόμα που ήταν μαζί στη γέννα είπε στον άντρα μου ...γεννήσατε το πιο όμορφο παιδί απ'ολα σήμερα!!!! Λες να το λένε σε όλες;;;; ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!! Είχα πάει σε μια φίλη κ μόλις γύρισα!!

καλημερα

Γιατι κυρια μου δεν λες οτι ηρθες σε μενα και το γενικευεις ''σε μια φιλη''???

Επιδη μου κανατε το σπιτι λαμπογυαλο και φοβασαι μην σου κλεισουν οι υπολοιπες το σπιτι τους????εεεεεεεε???????????

Κοριτσια ενα εχω να πω.Εκτος οτι η Ανδρεϊνα ειναι ενα κουκλι σκετο προτεινω να μπω στην καταψυξη μεχρι να μεγαλωσει ο Θοδωρης και να φτασει το παιδι την ηλικια μου για να τον παντρευτω...ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ!!!

Κατα τα αλλα περασα ενα σαββατοκυριακο που δεν καθησα λεπτο μιας και ειχαμε συνεχεια επισκεψεις στο σπιτι.Πολλα παιδια!!!!!!Καλα ηταν.Παντα τετοια ευχομουν και χαλαλι ολη η κουραση!!!!

Αυτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κουκουβά κι εγώ!!!!!!

Εγώ Βίκυ μου είπα ότι νόμιζα πως θα ήταν άσχημη πριν γεννηθεί.... Από την στιγμή που την είδα εννοείται ότι μου φάνηκε πανέμορφη!!! Η νοσοκόμα που ήταν μαζί στη γέννα είπε στον άντρα μου ...γεννήσατε το πιο όμορφο παιδί απ'ολα σήμερα!!!! Λες να το λένε σε όλες;;;; ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ

Εγώ πάντως έχω δει και πολύ άσχημα νεογέννητα τα οποία μετά έγιναν κουκλιά όμως. Μπορεί το επόμενο και εμένα να γεννηθεί άσχημο. Πιστεύω θα το παραδεχτώ κι όλας! Ή Όχι?:roll: Όταν γέννησα η κοπέλα δίπλα μου γέννησε το δεύτερο . είχε και μια κορούλα 4 χρονών η οποία ήταν ένα κουκλί κυριολεχτικά αλλά όταν γεννήθηκε και αυτή και ο άντρας της λέγανε οτι αποκλείεται αυτό το άσχημο μωρό να είναι δικό τους. Παραδεχόταν και οι δύο οτι ήταν κατάσχημο. Πρώτη φορά άκουσα γονιό να μιλάει έτσι γιατί οι περισσότεροι και άσχημα να είναι τα βλέπουν όμορφα. Α! και η μαμά μου έλεγε για την αδερφή μου οτι ήταν άσχημο γιατί βγήκε μελανιασμένη ενώ εμένα με θεωρούσε την πιο όμορφη του μαιευτηρίου:cool:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σε όλες!! Είχα πάει σε μια φίλη κ μόλις γύρισα!!

καλημερα

Γιατι κυρια μου δεν λες οτι ηρθες σε μενα και το γενικευεις ''σε μια φιλη''???

Επιδη μου κανατε το σπιτι λαμπογυαλο και φοβασαι μην σου κλεισουν οι υπολοιπες το σπιτι τους????εεεεεεεε???????????

Κοριτσια ενα εχω να πω.Εκτος οτι η Ανδρεϊνα ειναι ενα κουκλι σκετο προτεινω να μπω στην καταψυξη μεχρι να μεγαλωσει ο Θοδωρης και να φτασει το παιδι την ηλικια μου για να τον παντρευτω...ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ!!!

Κατα τα αλλα περασα ενα σαββατοκυριακο που δεν καθησα λεπτο μιας και ειχαμε συνεχεια επισκεψεις στο σπιτι.Πολλα παιδια!!!!!!Καλα ηταν.Παντα τετοια ευχομουν και χαλαλι ολη η κουραση!!!!

Αυτα!!!!

Κοπελιά κατ'αρχάς καλημέρα και κατα δεύτερον μην καταψύχεσαι άδικα γιατί ο Θοδωράκος κατοχυρώθηκε στη Γεωργίτσα!


Link to comment
Share on other sites

ΕΥΑ κοτζαμ κορη εχεις και κουκλα μαλιστα..εσενα τι να σε κανει ο Θοδωράκης??? 5 χρονακια διαφορα μεταξυ τους ειναι σουπερακι..

σε περιπτωση που δεν κατσει το προξενιο με τη Γεωργιτσα λεμε..

(μωρη θελω να καψουρευτει τη δικια μου και μετα θα σας δειξω εγω :tongue: :tongue:

καημενη Τζεσικα να με κανεις συμπεθερα να θελεις να πηδηχτεις απο το παραθυρο..ουτε την πεθερα σου τοσο αχτι δεν θα χεις!! :mrgreen:)

Link to comment
Share on other sites

Γιατι κυρια μου δεν λες οτι ηρθες σε μενα και το γενικευεις ''σε μια φιλη''???

Επιδη μου κανατε το σπιτι λαμπογυαλο και φοβασαι μην σου κλεισουν οι υπολοιπες το σπιτι τους????εεεεεεεε???????????

:( αυτό το φοβάμαι... καμμια δεν θα με καλέσει.... δεν καταφερε να σπάσει κάτι αλλά ανέβαινε στον καναπέ (με τα παπούτσια) κ ήθελα να την παίρνω αγκαλίά για να βγεί εξω, σου μάδησε το λουλουδικό, έριξε κ μια σφαλιάρα στη Γιωτούλα, δεν κάθησε δευτερόλεπτο.....το άφησα φλου κ είπα "φίλη" που να περιμένω ότι θα με κάνεις ρόμπα :tongue: :tongue: :tongue: μην πεις για την πάστα... μην πεις.. ούτε για την γαλακτοφέτα
Κοριτσια ενα εχω να πω.Εκτος οτι η Ανδρεϊνα ειναι ενα κουκλι σκετο
Ευχαριστώ!! Η θηλυκή ΤΑΖ
προτεινω να μπω στην καταψυξη μεχρι να μεγαλωσει ο Θοδωρης και να φτασει το παιδι την ηλικια μου για να τον παντρευτω...ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ!!!

Το 1ο μου παιδί ειναι όντως επιτυχία.. και σε τρόπους κ σε εμφάνιση.. Βέβαια κάθε φορά λέω "Θοδωρή" και μετά θυμάται να πει ευχαριστώ αλλά κάτι είναι κ αυτό
Link to comment
Share on other sites

Κοπελιά κατ'αρχάς καλημέρα και κατα δεύτερον μην καταψύχεσαι άδικα γιατί ο Θοδωράκος κατοχυρώθηκε στη Γεωργίτσα!

ΑΑΑΑΑΑχχχχχχχχχχχ ρε που......να ζωη,Βιαστηκε η μανα μου να με γεννησει!!!!!

Link to comment
Share on other sites

(μωρη θελω να καψουρευτει τη δικια μου και μετα θα σας δειξω εγω :tongue: :tongue:

καημενη Τζεσικα να με κανεις συμπεθερα να θελεις να πηδηχτεις απο το παραθυρο..ουτε την πεθερα σου τοσο αχτι δεν θα χεις!! :mrgreen:)

πηδήχτηκα κ μόνο με τη σκέψη να σε κάνω πεθερά!!!!!!! :tongue: :tongue: και να μου φέρεις κ την κουνιάδα στους αρραβώνες και να θέλει να μου πλύνει τα πιάτα κ να μου'ρθει 120? νερό.... όχι αγάπη μου....................

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:( αυτό το φοβάμαι... καμμια δεν θα με καλέσει.... δεν καταφερε να σπάσει κάτι αλλά ανέβαινε στον καναπέ (με τα παπούτσια) κ ήθελα να την παίρνω αγκαλίά για να βγεί εξω, σου μάδησε το λουλουδικό, έριξε κ μια σφαλιάρα στη Γιωτούλα, δεν κάθησε δευτερόλεπτο.....το άφησα φλου κ είπα "φίλη" που να περιμένω ότι θα με κάνεις ρόμπα :tongue: :tongue: :tongue: μην πεις για την πάστα... μην πεις.. ούτε για την γαλακτοφέτα

Ευχαριστώ!! Η θηλυκή ΤΑΖΤο 1ο μου παιδί ειναι όντως επιτυχία.. και σε τρόπους κ σε εμφάνιση.. Βέβαια κάθε φορά λέω "Θοδωρή" και μετά θυμάται να πει ευχαριστώ αλλά κάτι είναι κ αυτό

Αντε δεν θα μιλησω γιατι αν τα πω ολα τελειωσες........

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΑ κοτζαμ κορη εχεις και κουκλα μαλιστα..εσενα τι να σε κανει ο Θοδωράκης??? 5 χρονακια διαφορα μεταξυ τους ειναι σουπερακι..

σε περιπτωση που δεν κατσει το προξενιο με τη Γεωργιτσα λεμε..

(μωρη θελω να καψουρευτει τη δικια μου και μετα θα σας δειξω εγω :tongue: :tongue:

καημενη Τζεσικα να με κανεις συμπεθερα να θελεις να πηδηχτεις απο το παραθυρο..ουτε την πεθερα σου τοσο αχτι δεν θα χεις!! :mrgreen:)

Τι κι αν εχω κοτζαμ κορη.Η μαμα???Τι?? παει αυτο ηταν?? τελειωσα εγω???

Μωρε θα μπω καταψυξη οτι κι αν μου λετε!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑχχχχχχχχχχχ ρε που......να ζωη,Βιαστηκε η μανα μου να με γεννησει!!!!!

My Princess που είσαι;;;; Ελα να πεις πως έκανε η Ναταλίτσα όταν είδε το γιόκα μου... Ολο φιλάκια κορίτσια... όλα αγκαλίτσες... εχω όμορφο παιδί φτου μου:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

πηδήχτηκα κ μόνο με τη σκέψη να σε κάνω πεθερά!!!!!!! :tongue: :tongue: και να μου φέρεις κ την κουνιάδα στους αρραβώνες και να θέλει να μου πλύνει τα πιάτα κ να μου'ρθει 120? νερό.... όχι αγάπη μου....................

μπαααα.. με τη κουνιαδα μονο προβλημα δεν θα χεις..με τη στριτζο την νυφη της δεν θα την παλεψεις...

δεν δινω βρε την κορη μου..ας παρει μονη της οποιον θελει..

αρκει να την φροντιζει και να την δερνει οταν και οπου θελει εκεινη :tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...