Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οτι ήρθα με το κολλητό κολαν σαν την Ντούβλη δεν το είπες;;;;

Αυτο δεν ηθελα να το αναφερω.Αλλα πας γυρευοντας....

Κοριτσια ηρθε με ενα κολλητο κολανακι μας μοστραρε τον κ@#$%λο της και με λιγα λογια ηρθε να μας δειξει οτι ειναι μοντελο....Καταλαβατε??Ἅντι να με λυπηθει που πασχιζω να αδυνατισω ηρθε και ετρωγε τις παστουλες κι εγω απλα την κοιταγα και επινα τον σκετο καφεδακο μου.....ΑΤΙΜΟ ΘΥΛΗΚΟ!!!!

ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΣΚΑΤΟΥΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ.

ΥΓ, οταν θα ερθουμε στο σπιτι σου θα βαλω τη φορμουλα μου για αντιποινα!!χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

μπραβο που περασατε καλα στην συναντηση, ελπιζω οτι την επομενη φορα θα σας τιμησω το παιδι μου και εγω (δυστυχως ανευ μαμας δεν παει μονο του..)

Ας ελπισουμε οτι θα καταφερεις να βρεθουμε ενα απο τα επομενα σαββατοκυριακα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια ηρθε με ενα κολλητο κολανακι μας μοστραρε τον κ@#$%λο της και με λιγα λογια ηρθε να μας δειξει οτι ειναι μοντελο....Καταλαβατε??Ἅντι να με λυπηθει που πασχιζω να αδυνατισω ηρθε και ετρωγε τις παστουλες κι εγω απλα την κοιταγα και επινα τον σκετο καφεδακο μου.....ΑΤΙΜΟ ΘΥΛΗΚΟ!!!!

ΑΛΛΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΣΚΑΤΟΥΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ.

Κι εγώ σ'αγαπώ!!

Για το γλυκό: Μια τάρτα μου έβαλε (η κρέμα όλα τα λεφτά) κ τα κορίτσια μου φάγαν τις φράουλες που είχε πάνω.... άρα δεν πιάνεται..... :tongue:

ΥΓ, οταν θα ερθουμε στο σπιτι σου θα βαλω τη φορμουλα μου για αντιποινα!!χαχαχαχα
Την λατρεύω αυτή τη φόρμα... και επειδή δεν τελειώσαμε τη συζήτηση,με το cell out δεν μου είπες
Link to comment
Share on other sites

Ας ελπισουμε οτι θα καταφερεις να βρεθουμε ενα απο τα επομενα σαββατοκυριακα!!!

Altzhaimer έχεις;;; Δεν είχαμε πει να βρεθούμε κ έχει 3 σκ κλεισμένη;;; πες προσπ γιατί αυτή τα'χει χαμένα

ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΦΑΣ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΠΑΛΙ

Link to comment
Share on other sites

Βλακεια!!! Εγώ της βάζω 5? στην τσέπη.. καρτελάκι με τη διευθυνση κ πάει μονη της !! Δεν την έχεις εκπαιδεύση σωστά

σωστη...next time..αρκει να μου την ταισετε και να μου την αλλαξετε και σαφως να μου την επιστρεψετε..

Link to comment
Share on other sites

Altzhaimer έχεις;;; Δεν είχαμε πει να βρεθούμε κ έχει 3 σκ κλεισμένη;;; πες προσπ γιατί αυτή τα'χει χαμένα

ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΦΑΣ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΠΑΛΙ

ναι.. τα επομενα 2 σκ..πλεον..εκτος αν δεν παω εξοχικο το ερχομενο..σε αυτη τη περιπτωση απλα να ξερω αν θα κανονισετε κατι και αν δεν παω να ρθω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!

ΔΕΝ έχω διαβάσει ακόμα τι λέτε τόση ώρα, πολυλογούδες!

Πέρασα ένα ευχάριστο σ/κ. Το Σάββατο σπίτι και δουλίτσες. Κυριακή βόλτες. Καφές στο κέντρο, τραπέζι στον κουμπάρο, μετά παραλαβή του μικρού (από τα πεθερικά, σιγά μην τον είχα όλη μέρα μαζί μου ;) ) και καφέ σ' ένα φιλικό ζευγάρι.

Εκεί ο μικρός ΑΦΗΝΙΑΣΕ!!! Μας ψόφησε ο άτιμος.

Γυρίσαμε σπίτι 9 και είχα να μαγειρέψω. Στις 12 τελείωσα (έκανα βραστό και έπρεπε να βράσω το μοσχαράκι) και ήμουν κομμάτια.

Ευτυχώς ο λατρεμένος γιος μου κοιμήθηκε μέχρι τις 9 το πρωί, οπότε ξεκουράστηκα κι εγώ. Για να καταλάβετε, παίρνω το μειωμένο το πρωί, πάω στη δουλειά στις 11, οπότε μέχρι τις 9 μπορώ να κοιμηθώ, αλλά συνήθως δεν μ' αφήνει ο μικρός που ξυπνάει. Σήμερα ξυπνήσαμε παρεούλα :D.

Καλή εβδομάδα σε όλες!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Altzhaimer έχεις;;; Δεν είχαμε πει να βρεθούμε κ έχει 3 σκ κλεισμένη;;; πες προσπ γιατί αυτή τα'χει χαμένα

ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΦΑΣ ΣΤΗ ΜΑΠΑ ΠΑΛΙ

Το ξεχασα μωρε τι φωναζεις???????????

Οποτε καταφερει η Δημητρα ΤΟΤΕ θα ξαναβρεθουμε.ΑΚΟΥΣ????????

Μονη σου ξανα δεν ερχεσαι!!!!!Σε βαρεθηκα εσενα!!!!

Link to comment
Share on other sites

αααα..περι φορμας.. στην εκθεση βρηκα μια ΣΟΥΠΕΡ αλλα κοστιζε.. δεν θα μου ξεφυγει ομως.. τη δανειζω..

Ειχε και σκισιμο απο κατω αυτη που βρηκες????????Γιατι εχω εγω μια κοκκινη τετοια!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...