Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κι εγώ πάνω από 80 είμαι!!!

αχχχ μπορώ να τρώω και να μην παχαίνω?

τωρα που δεν εισαι ολη μερα κλεισμενη σε ενα μαγαζι κινησε περισσοτερο η λιγοτερο η τα ιδια???

περα απο τη διατροφη εχει σημασια και η κινηση..

Link to comment
Share on other sites

MAESTRIA να προσπαθησεις να χασεις μερικα κιλα διοτι ειναι πανω απο ολα θεμα υγειας, επιπλεον εισαι νεα ακομη μπορεις να φροντισεις για αυτο.

Προσπαθώ καλέ κυρία δασκάλα :tongue:.

Έχω χάσει ήδη ένα σωρό. Δεν είναι και βοτσαλάκια, να τα ρίχνεις στο δρόμο, να χάνονται.

Θέλει λίιιιιιιιιιιιιιγο κόπο και χρόνο :roll:!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ καλέ κυρία δασκάλα :tongue:.

Έχω χάσει ήδη ένα σωρό. Δεν είναι και βοτσαλάκια, να τα ρίχνεις στο δρόμο, να χάνονται.

Θέλει λίιιιιιιιιιιιιιγο κόπο και χρόνο :roll:!

το σεξ δεν πιανει ε?? αν σου στειλω εσενα την φορμα που ειδα?? θα ιδρωνεις και θα κανεις γραμμη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το σεξ δεν πιανει ε?? αν σου στειλω εσενα την φορμα που ειδα?? θα ιδρωνεις και θα κανεις γραμμη..

Το πιστεύεις ότι πιο πολλές θερμίδες χάνεις με τον ύπνο (80/ώρα) παρά με το σεξ;;; (50/ώρα) :roll::twisted:

Τι να σου κάνει και το σεξ; Μόνο για να περνάει η ώρα το κάνουμε. Καμία διευκόλυνση, ΚΑΜΙΑ :mrgreen:!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Το πιστεύεις ότι πιο πολλές θερμίδες χάνεις με τον ύπνο (80/ώρα) παρά με το σεξ;;; (50/ώρα) :roll::twisted:

Τι να σου κάνει και το σεξ; Μόνο για να περνάει η ώρα το κάνουμε. Καμία διευκόλυνση, ΚΑΜΙΑ :mrgreen:!

ασε.. το χω προσεξει και εγω... μη πω κιολας οτι μετα χτυπαγα και καμια μακαροναδα η κανα γλυκακι..αρα και το λιγο το ξαναπερνα..:tongue:

Link to comment
Share on other sites

ασε.. το χω προσεξει και εγω... μη πω κιολας οτι μετα χτυπαγα και καμια μακαροναδα η κανα γλυκακι..αρα και το λιγο το ξαναπερνα..:tongue:

Πω, πω, τι μου είπες τώρα;

Μεταμεσονύχτια μακαρονάδα μετά από φίκι, φίκι!!!!!!!!!!!

Αααααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχ, περασμένες απολαύσειιιιιιιιιιιις!

(για τη μεταμεσονύχτια μακαρονάδα μιλάω, όχι το φφ. Αυτό το κάνω ακόμα :tongue:)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

έχω πέσει κάτω από τα γέλια μαεστρία!!!

βοτσαλάκια!!!!

κάνω δουλειές στο σπίτι,πιάνεται??

ελα να κανεις και στο δικο μου αλλα με τους δικους μου ρυθμους..και θα σε κανω εγω..μοντελακι!!!

λοιπον σας χαιρετω..θα παμε τον σκαντζοχοιρο σε ενα συλλογο προστασιας αγριων ζωων γιατι εχει παρασιτα ωστε να τον περιθαλψουν και να τον αμολυσουν στην αγρια φυση.. (ελπιζω δηλαδη διοτι δεν θα μας τον δωσουν πισω)

φιλια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ελα να κανεις και στο δικο μου αλλα με τους δικους μου ρυθμους..και θα σε κανω εγω..μοντελακι!!!

λοιπον σας χαιρετω..θα παμε τον σκαντζοχοιρο σε ενα συλλογο προστασιας αγριων ζωων γιατι εχει παρασιτα ωστε να τον περιθαλψουν και να τον αμολυσουν στην αγρια φυση.. (ελπιζω δηλαδη διοτι δεν θα μας τον δωσουν πισω)

φιλια!

Άσε με να μαντέψω! Κάνεις δουλειές με το στυλ "Προσοχή, απομακρυνθείτε, η τρελή τώρα ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ κι αλοίμονο σ' όποιον βρεθεί στο δρόμο της";;; :tongue::tongue::tongue::tongue:

Περαστικά στο σκατζοχοιράκι! Αλήθεια, ΠΩΣ τον πιάνετε; Δε τσιμπάει; :roll:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Άσε με να μαντέψω! Κάνεις δουλειές με το στυλ "Προσοχή, απομακρυνθείτε, η τρελή τώρα ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ κι αλοίμονο σ' όποιον βρεθεί στο δρόμο της";;; :tongue::tongue::tongue::tongue:

Περαστικά στο σκατζοχοιράκι! Αλήθεια, ΠΩΣ τον πιάνετε; Δε τσιμπάει; :roll:

ακριβώς αυτό φαντάστηκα!!:tongue::tongue:

bye prosp!!

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορώ να κάνω δουλειές σαν να έχω μπεί στην πρίζα!!

έχω εσωτερική σκάλα στο σπίτι!!

καίει τίποτα ή τσάμπα ανεβοκατεβαίνω?

Καίει καίει!

Κι ο ύπνος κάνει δουλειά. Φρόντιζε να κοιμάσαι όσο το δυνατόν περισσότερο! :tongue::mrgreen::twisted:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...