Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Eflenew είπε:

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες όσες περιμένουμε τις χοριακες μας❤️ Πέρασες πολλά,ομως  αυτή τη φορά εύχομαι να δεις μια μεγάλη χοριακη 🥰 Οι γιατροί τι λένε σχετικά με τις προηγούμενες εμβρυομεταφορες σου?

      Εγώ αύριο θα πάω για την επαναληπτική και ελπίζω να μην φάω χαστούκι..εμενα η πρώτη μου εμβρυομεταφορά ήταν μηδενική,τυχαίο γεγονός όπως είπε ο γιατρός η επόμενη που είχα βάλει δυο είχε παλινδρομήσει το ένα,όμως το άλλο είναι η κορούλα μου και τώρα είναι η τρίτη μου εμβρυομεταφορά.

       

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Το ξεχασα μωρε τι φωναζεις???????????

Οποτε καταφερει η Δημητρα ΤΟΤΕ θα ξαναβρεθουμε.ΑΚΟΥΣ????????

!

Ωραία!!! Στους γάμους των παιδιών μας δλδ.

Δήμητρα άσε τις κοινωνικές υποχρεώσεις κ τους σκατζόχοιρος κ φρόντισε να κανονίσεις συνάντηση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωραία!!! Στους γάμους των παιδιών μας δλδ.

Δήμητρα άσε τις κοινωνικές υποχρεώσεις κ τους σκατζόχοιρος κ φρόντισε να κανονίσεις συνάντηση

Τοσο πολυ βιαζεσαι να με ξαναδεις???Θες να σου δανεισω την κοκκινη φορμιτσα μου μωρε????????

Θα την φοραω απο μεσα την αλλη φορα που ερθω στο σπιτι σου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τοσο πολυ βιαζεσαι να με ξαναδεις???Θες να σου δανεισω την κοκκινη φορμιτσα μου μωρε????????

Θα την φοραω απο μεσα την αλλη φορα που ερθω στο σπιτι σου!!!!

Μακριά κ αγαπημένες!! Πόσο χάρηκα που σε είδα ...δεν λέγεται... μην συναντιομαστε κ συνέχεια κ βαρεθούμε η μια την άλλη... άστο για μετά το καλοκαίρι... με τα κρύα:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μακριά κ αγαπημένες!! Πόσο χάρηκα που σε είδα ...δεν λέγεται... μην συναντιομαστε κ συνέχεια κ βαρεθούμε η μια την άλλη... άστο για μετά το καλοκαίρι... με τα κρύα:tongue:

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Νααααααααα σε πηγε εεεεεε????????????

Link to comment
Share on other sites

οχι παιδί μου αλλά που να ξεκουβαλιέσαι τώρα από τη Ν.Ιωνία μέχρι το Αιγάλεω:tongue:

χαχαχαχαχαχαχαχαχ ΘΑ ΕΡΘΩ ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΟΣ!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχ ΘΑ ΕΡΘΩ ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΟΣ!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μην κουράζεσαι... δεν έχουμε κάνει κ σέρβις στα κλιματιστικά, έχει αφήσει ο στ. στο σαλόνι κάτι μηχανήματα... θα ταλαιπωρηθείς... σκονηηηηηηηηηηηηηη ουυυυυυυυυ αποπνικτικά τα πράγματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μην κουράζεσαι... δεν έχουμε κάνει κ σέρβις στα κλιματιστικά, έχει αφήσει ο στ. στο σαλόνι κάτι μηχανήματα... θα ταλαιπωρηθείς... σκονηηηηηηηηηηηηηη ουυυυυυυυυ αποπνικτικά τα πράγματα

θΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΕΓΩ ΑΝΘΡΩΠΟ ΓΙΑ ΤΟ SERVIS ΣΤΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ.μΟΝΟ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.

ΘΑ ΕΡΘΩ ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ!!!!

Link to comment
Share on other sites

θΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΕΓΩ ΑΝΘΡΩΠΟ ΓΙΑ ΤΟ SERVIS ΣΤΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΤΙΚΑ.μΟΝΟ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ.

ΘΑ ΕΡΘΩ ΜΑΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ!!!!

Να σου πω μπουμπου;;; μήπως ρώτησες για τα λούτρινα;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τόση ώρα εδώ είμαι.

Και δεν θέλω να το παίξω παρεξηγιάρα, αλλά ούτε ένα γουέλκαμ δεν μου είπατε, ΜΟΥΛΑΡΕΣ :tongue:!

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ!!!!!!!!!

ΜΑ ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΤΖΕΣΣ ΤΙ ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΠΕΙΔΕΚΤΙΚΑ ΕΤΡΩΓΕ ΤΗΝ ΤΑΡΤΑ ΤΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΞΕΧΝΑΓΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΟΥ !!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...