Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΓΝΩΜΗ!!!!!!!!!

ΜΑ ΑΜΑ ΔΕΙΣ ΤΗΝ ΤΖΕΣΣ ΤΙ ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΕΠΕΙΔΕΚΤΙΚΑ ΕΤΡΩΓΕ ΤΗΝ ΤΑΡΤΑ ΤΗΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΞΕΧΝΑΓΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ!!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΣΟΥ !!!!!!!!!!!!!!!

Μωρέ κι εγώ που δεν είμαι μοντέλο, να μ' έβλεπες πως τσάκιζα το κέηκ σοκολάτα την Κυριακή! :tongue:

Πάλι χάλασα τη δίαιτα. Κάθε σαβ/ριακο τα ίδια :mrgreen:.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ κι εγώ που δεν είμαι μοντέλο, να μ' έβλεπες πως τσάκιζα το κέηκ σοκολάτα την Κυριακή! :tongue:

Πάλι χάλασα τη δίαιτα. Κάθε σαβ/ριακο τα ίδια :mrgreen:.

Αστα φιλεναδα.Κι εμενα μου εφερε η ΚΥΡΙΑ ena keik sokola που ηταν λουκουμι και δεν αντεξα και εφαγα.....ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ Η ΣΚΡΟΦΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!!

Σκεφτομαι να σταματησω τη διαιτα γιατι εχω αρχισει και εξαντλουμε!!!!

Ζαλιζομαι και δεν εχω καθολου ενεργεια πια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αστα φιλεναδα.Κι εμενα μου εφερε η ΚΥΡΙΑ ena keik sokola που ηταν λουκουμι και δεν αντεξα και εφαγα.....ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ Η ΣΚΡΟΦΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!!

Σκεφτομαι να σταματησω τη διαιτα γιατι εχω αρχισει και εξαντλουμε!!!!

Ζαλιζομαι και δεν εχω καθολου ενεργεια πια!!!!!

Αλλωστε τα κιλα δεν φευγουν.Εχω κολλησει στα 63 και μου την εχει δωσει στα νευρα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μωρέ κι εγώ που δεν είμαι μοντέλο, να μ' έβλεπες πως τσάκιζα το κέηκ σοκολάτα την Κυριακή! :tongue:

Πάλι χάλασα τη δίαιτα. Κάθε σαβ/ριακο τα ίδια :mrgreen:.

διαιτούλα ακούωωωω

Μου ειπαν οτι θα ρωτησουν τον παιδικο σταθμο μεσα στη βδομαδα και θα μας πουν!!!!

Πάλι καλά, πες μου εεε;;; Εκείνα τα ρούχα που σου είπα τελικά τα χάρισα αλλού... τόοοσοοο άργησες γαϊδούρα

Link to comment
Share on other sites

Αστα φιλεναδα.Κι εμενα μου εφερε η ΚΥΡΙΑ ena keik sokola που ηταν λουκουμι και δεν αντεξα και εφαγα.....ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΕΚΑΝΕ Η ΣΚΡΟΦΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!!

Αν δεν έφερνα θα μ'ελεγες τσιγκούνα... ότι ήρθα με άδεια χέρια... απαπα.. πουθενά δεν σας πιάνουμε τους διδύμους

Link to comment
Share on other sites

1. γεια σου maestria..

2. EYA

α) δεν αγοραζω ποτε σκισμενα ρουχα (o αλλος δηλαδη τι θα κανει?)

β) επισης δεν φοραω ποτε κοκκινα τα θεωρω κιτσαρια για μενα.. μπορντο βαθυ ναι..κοκκινα ποτε..

γ) η φορμα ειναι δερμα

jesgk, ΕΥΑ, my princess και μακαρι οποια αλλη θελει..μπορειτε να κανετε μια μονοημερη στο εξοχικο μου..η Σαλαμινα ειναι 1 ωρα και κατι απο κεντρο Αθηνας...Βολευει Σαββατα βεβαια αλλα και για Κυριακη αν προτιματε θα το κανονισουμε.. απλα Σαββατα βολευει και τον ανδρα μου που ειναι σημαντικο στοιχειο..

για το σπιτι μου συναντηση δεν εχω υπεκφυγει απλα δεν μπορεσα και σαφως και εχω σκοπο να σας καλεσω..πριν παντρευτουν τα μικρα σας..

(αμαν πια!! με φαγατε!! λες και ειπα οτι δεν θα το κανονισουμε!! τσ τσ τσ... τι εισαστε εσεις βρε!!!)

Link to comment
Share on other sites

1. γεια σου maestria..

2. EYA

α) δεν αγοραζω ποτε σκισμενα ρουχα (o αλλος δηλαδη τι θα κανει?)

β) επισης δεν φοραω ποτε κοκκινα τα θεωρω κιτσαρια για μενα.. μπορντο βαθυ ναι..κοκκινα ποτε..

γ) η φορμα ειναι δερμα

jesgk, ΕΥΑ, my princess και μακαρι οποια αλλη θελει..μπορειτε να κανετε μια μονοημερη στο εξοχικο μου..η Σαλαμινα ειναι 1 ωρα και κατι απο κεντρο Αθηνας...Βολευει Σαββατα βεβαια αλλα και για Κυριακη αν προτιματε θα το κανονισουμε.. απλα Σαββατα βολευει και τον ανδρα μου που ειναι σημαντικο στοιχειο..

για το σπιτι μου συναντηση δεν εχω υπεκφυγει απλα δεν μπορεσα και σαφως και εχω σκοπο να σας καλεσω..πριν παντρευτουν τα μικρα σας..

(αμαν πια!! με φαγατε!! λες και ειπα οτι δεν θα το κανονισουμε!! τσ τσ τσ... τι εισαστε εσεις βρε!!!)

Ρε συ φοβαμαι οτι η μικρη δεν θα κατσει μεχρι την Σαλαμινα.Ασε που θα την κυνηγαω μεσα στο φερυ μποτ.Αστο καλυτερα για Αθηνα μερια οταν με το καλο μπορεσεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ φοβαμαι οτι η μικρη δεν θα κατσει μεχρι την Σαλαμινα.Ασε που θα την κυνηγαω μεσα στο φερυ μποτ.Αστο καλυτερα για Αθηνα μερια οταν με το καλο μπορεσεις!!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ελα ελα!! Δηλαδη οταν θα πας διακοπες το καλοκαιρι (οπου πας θα χει διαδρομη) πως θα κατσει???

Και στο φερυ εχεις την επιλογη να την κρατησεις 15 λεπτα στο αυτοκινητο η να την βγαλεις εξω και να την ανεβασεις στην καφετερια..

αν θες ολα γινονται..

Link to comment
Share on other sites

επισης μπορειτε να ρθειτε στο σπιτι μου Αθηνα και κανα απογευμα καθημερινη..δεν μπορειτε???

αν μπορειτε ευχαριστως να το κανονισουμε και αυτη την εβδομαδα εκτος Παρασκευης.

Link to comment
Share on other sites

Αλλωστε τα κιλα δεν φευγουν.Εχω κολλησει στα 63 και μου την εχει δωσει στα νευρα!!!!!

Δεν μας παρατάς κοπελιά που είσαι 63 κιλά και κάνεις και δίαιτα!!! :evil:

Άντε φάε κανονικά παιδάκι μου!

Τζες, δίαιτα, γιατί έχασα τα κιλά της εγκυμοσύνης (15), έχασα και 4 επιπλέον κιλά, ΑΛΛΑ είχα βάλει καμιά 10-15 πριν μείνω έγγυος που μ' ενοχλούν ΠΑΡΑ πολύ και θέλω να χάσω τουλάχιστον καμιά 10ριά ακόμα.

For the record, όπως έχω ξαναγράψει, είμαι πάνω από 80 :mrgreen:. (τι ΠΟΣΟ πάνω; ΠΑΝΩ, που θες και λεπτομέρειες :tongue:)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορίτσια...πριν λίγο γύρισα σπίτι,αλλά μέχρι να σας διαβάσω...

είχα κατέβει κέντρο με την αδερφή μου και τα μικρά μας.

πάλι για κιλά λέτε?

δεν σας ξανακάνω παρέα!!!

έχω και τα νεύρα μου...πρέπει να κάνω την απογραφή,που αμέλησα πολύ...

και να κάνω δουλειά και στο e-shop!!!

μας πήραν και τηλ από την κ $%^& εταιρία που έχουμε πάρει το εμπόρευμα γιατί έχουμε βάλει τα λογότυπα χωρίς έγκριση και γιατί πουλάμε φθηνότερα!!! για το e-shop!!

τώρα το θυμήθηκαν,τόσα χρόνια το έχουμε!!

ελεύθερο εμπόριο κάνουμε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...