Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

marigia κ εγω την εχω παθει ετσι, ειχα βαλει αγγελια να χαρισω καποια πραγματα και με εστησε η να μην την/τον χαρακτηρισω, ημουν κ εγκυος τοτε, παλι καλα που την ειχα ψιλιαστει τη δουλεια κ απλα περνουσαμε απο το σημειο συναντησης οποτε περιμενα 10' κ εφυγα. ο κοσμος δεν παει καλα παντως, απορω τι αστειο βρισκουν σε αυτο;:confused: το απολυτως λουμπεν χιουμορ!!:rolleyes:

βασιλοπιτες, υπνοπιτες, περπατοπιτες, ε ρε φαι που εχουμε να ριξουμε:tongue: συμπεθερα τις κερδισες τις μερες ή τζαμπα ρεικι ολη μερα;:tongue::tongue::tongue:

νεαμανουλα ευχομαι να σας κανει την εκπληξη σημερα κ να κοιμηθει!!

κατερινακι φανταστικη ιδεα, θα ρωτησω επισης παιδιατρο γι'αυτα που λες. εχουμε κ εμεις ρουθουνισματα αλλα ουτε πυρετο ουτε τιποτα αλλο, τι να συμβαινει ...;

Και κούκλα και η DaF θα είναι με το φορεμάτάκι-όλα-τα-λεφτά!!!
παιδιααααα νταξ...μην με μπερδευετε αλλο με την κορη μου, σε καμια 15αρια χρονια γουάι νοτ, αλλα οχι απο τωρα, προσπαθω να φτιαξω το ενηλικο ιματζ αλλα δεν μου παει φαινεταιαιαιαιαι:tongue::lol::lol::lol:

ευχαριστουμε για τα συγχαρητηρια αν κ σημερα ειπε να κανει διαλειμμα η κοντεσσα , θα σας πω μετα τι εκανε, κ εσυ να χαιρεσαι κ το φανταστικο πανησυχο καβουρακι σου που αποφασισε να αλλαξει ροτα!!κ σε ανωτερα!!! :wink::tongue:

σου απαντω κ στο πμ σου κοπελια!:wink:

μαριγια σου ειπα κ στο πμ, στην κλεβω την ιδεα, μιλαμε φανταστικη, η μανα μου εχει λυσσαξει να παρει αγοραστη στολη στην ερατω αλλα ελα που δεν μου αρεσουν οσες μου εδειξε ρε παιδια...:rolleyes: κ επισης μπορει να μην πιανουν τα χερια μου αλλα μου αρεσουν οι κατασκευες απιστευτα!!!

μεσα για την περπατοπιτα, σε κλεισαμε απο τωρα!!μιααμμμμμμ:lol: βαλλου κανονισε να τα καταφερεις!!ΜΕ πεννουλα, επιτελους!!;)

marina mimi τι θελει να πει ο ποιητης; (να δειτε που θα γραφει κανενα πιτσιρικι με το nick της κοπελας, γιος, κορη , καποιος τελοσπαντων:rolleyes:)

λοιπον ενω χτες η ερατω δεν ειχα σταματησει να κανει τα 1-2-3- βηματακια της, σημερα ενω στεκοταν ορθια επεφτε με γελια στην αγκαλια μας ή στον καναπε ή στη μαξιλαρα της στο δωματιο, μιλαμε για χαχανητα!!!:tongue: τουλαχιστον το διασκεδαζε!!αλλα για βηματακια ουτε λογος, μονο ελευθερες πτωσεις σημερα:rolleyes::tongue:

κ για να πω κ κατι επικαιρο..σημερα τα πηρα με μια κυρατσα στο φωτοτυπειο , πηγα να βγαλω μερικες φωτοτυπιες για τα μαθηματα, και πληρωσα το φοβερο ποσο των 2,5 ευρω...κ δεν μου εκοψε αποδειξη!!της ζηταω λοιπον την αποδειξη κ μου λεει η γαιδαρα οτι αλλαζει η τιμη!!ε, της ειπα οτι δεν με ενδιαφερει κ οτι εγω θελω την αποδειξη μου, ετσι πληρωσα το αλλο φοβερο ποσο των 45 λεπτων επιπλεον και εννοειται δεν ξαναπαταω .... δλδ και εχει βγει ο νομος, κ δεν σεβονται κανεναν κ τιποτα κ δεν ρωτανε αν θες ή αν δεν θες αποδειξη (που κανονικα δεν θα επρεπε να ρωτανε αλλα τεσπα), κ παραπονιουνται που δεν λειτουργει αυτο το κρατος....

το αλλο επικαιρο ειναι οτι ενω ειχα σταμπαρει ενα παααρα πολυ ωραιο μαγαζακι εδω κοντα για καφετσαι, το οποιο ειχε χωρο μη καπνιστων , παω σημερα κ τον ειχαν καταργησει γιατι, λεει, δυσανασχετουσαν οι πελατες!!!!α ρε αθανατη ελλαδαρα!!!:mad: πηγε μια φιλη μου βερολινο κ ολοι καπνιζαν εξω στους μειον κατι ενω εδω...μη χασουμε τη βολη μας κ δεν ντουμανιασουμε το συμπαν!

αχ μακαρι να τα καταφερουμε να παμε ισπανια!!!!

πεζουλα που χαθηκες;;:tongue: (ειδες, ειπα ταξιδι κ σε θυμηθηκα!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοπέλες :D!!

Σήμερα κατάφερα και κοιμήθηκα μια ολόκληρη ώρα το απόγευμα!!! Φανταστικό εε!!! Δεν είχαμε και διάβασμα και κάναμε και μια μικρή βολτίτσα!!

Διάβασα σας άρεσε η ιδέα για το γουρούνι στο σακί :lol: Τελικά δεν ντύθηκα...κόλωσα... μου είπε η γειτονισσά μου ότι δεν ντύνονται συνήθως γονείς και σκέφτηκα θα είμαι σαν τη μύγα μες στο γάλα (τελικά δίκιο είχε, πολύ ξενερωμα) τα μικρά καλά πέρασαν πάντως.. Είχα ετοιμάσει και το σακί από το φούρνο ένα καρό κίτρινο πουκαμισάκι, και ένα γκρί κολλάν... Η ιδέα ήταν από έναν πιτσιρικά ξαδερφό μου που έχει ντυθεί ότι σαχλαμάρα μπορείς να φανταστείς :lol::lol: Λοιπόν παραχωρώ την ιδέα μου σε όποια θέλει ...

gio μου ελπίζω να το κέρδισες το φλουρί!! ¨οσο για το γάλα απλά προσπάθησε!! Η μεγάλη εκεί περίπου στους 15 μήνες άρχισε να κάνει νερά.. Το σέρβιρα κάθε μέρα και το έχυνα τελικά.. Κάποιες φορές περνάει φάσεις που το πίνει και άλλες που δεν το δοκιμάζει καν..

Dafaki πως πάνε οι βόλτες;;; Δίκιο έχεις για τα μαγαζιά και το κάπνισμα.. Τζάμπα χάρηκα και γω το καλοκαίρι οτι θα πηγαίνω καφεδάκια.. Παντού ένα ντουμάνι και να γυρνάω σπίτι και τα μαλλάκια του μωρού μου να βρωμάνε ΑΙΣΧΟΣ!!!! Τελικά τι θα ντυθείτε;; Η στολή που πήρα ωραία κοιμωμένη για την Πεννούλα μου τελικά μου κάνει πολύ λίγη.. χωρίς φαντασία. Καλύτερα κάτι χειροποίητο σίγουρα!! Κάτι σε καραμελίτσα με χρωματιστά σελοφάν... πείτε καμια ιδέα... Μarigia θέλω και γω να δω τη στολή!! ΠΕΖΗ θέλω και το δικό σου καρναβαλάκι!! Ακόμα να αξιωθώ να βάλω καμια φωτό.. άχρηστη παιδί μου :oops:

Katerin@ μάλλον μου έδωσες την εξήγηση γιατί ενώ έχουμε μύξες δεν μου τις βγάζει πια η μυξορουφύχτρα.. και γω που ενοχοποίησα τη μεγάλη οτι μου τη χάλασε...

Καλά να περάσοουμε όλες το τριημεράκι.. και προσοχή γιατί τα σαρακοστιανά κάνουν άσχημη βαρυστομαχιά... φιλάκια σε όλες :cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλέ, κανείς σήμερα? Κι εγώ που έχω ερώτηση?

Η μικρή με τόσες μέρες που δεν έτρωγε και φυσικά δεν έκανε κακά, από χτες που τρώμε κανονικά έχει τρελαθεί να κάνει κακά της.Σήμερα μέχρι τώρα έχει κάνει 5 ή 6 φορές (κανονικά όχι διάρροια).Το αποτέλεσμα είναι να συγκαεί, να ουρλιάζει και να κλαίει από το πόνο, ούτε με αφήνει να τη καθαρίσω, μέχρι και αγκαλιά που την κρατάω κλαίει όταν την στηρίζω στον πωπό της.sudocrem την έχω πασαλείψει παντού αλλά ακόμη δεν είδα αποτελεσμα. Μέχρι αύριο λέτε να φύγει το σύγκαμα?Και το βράδυ πώς θα την κάνω μπάνιο, ούτε με αφήνει να πλησιάσω στην περιοχή..

Κατά τα άλλα καλά (ποιά άλλα δηλαδή?) αν εξαιρέσεις το γεγονός ότι είμαι ξύπνια από χτες στις 2 τα χαράματα αφού η μικρή έκανε πολύ ανήσυχο ύπνο και ξύπνησε τελικά στις 4.30 και ξανακοιμηθηκε στις 8.00 το πρωί για μισή ώρα.γουάουυυ..

vallou πολύ γέλασα με τη στολή που σκέφτηκες να ντυθείς, πρωτότυπη σίγουρη, κρίμα που δεν ντύθηκες...:lol:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αμαν βρε neamanoula μου, τι ταλαιπωρια τραβατε και εσεις, απο το ενα στο αλλο πατε..λοιπον συνεχισε τη sudocream και μην την πειραζεις πολυ εκει, ισως το νερακι στο μπανιο την ανακουφισει απλα να μην ειναι ισως τοσο ζεστο . Οσο να ναι το μπανακι θα την χαλαρωσει και συχνες αλλαγες στην πανα, να μην μενεουν τα τσισα..αυτα δεν ξερω κατι αλλο γιατι απλα δεν εχουμε συγκαει ποτε.

daf μου εδω γυρναω και εγω..μολις γυρισαμε απο εξω τελεια μερα για βολτουλα, πολυς κοσμος στην γυρα, αλλα τελικα την εβγαλε την ψυχρουλα ειχε δεν ειχε. Οσο για την πρωτευουσα βλεπω να αργω να σας επισκεφθω αλλα που θα παει καποια στιγμη θα βρεθουμε ξανα!!!

vallou μου θα στειλω φωτο αν βγει καλα βεβαια διοτι ειναι απο κινητο, το βραδακι που θα εχω ελευθερο χρονο να περιμενετε!!!

Αυτα προς το παρον..!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα, κοριτσια..

και μεις καλα, ζουζουνευει η μικρη.

σημερα κυνηγουσε την μικρη ο αντρας μου, την μικρη με μια μπατονετα, αλλα του το ξεκοψα(μετα απο την περιπετεια της νεαμανουλας:-(-περαστικ στο μικρο χριστινακι!)

πολυ κουραση με τη δουλεια,δεν προλαβιανω να βλεπω κ την μικρη πολυ, εχω κ τις παρεμβασεις απο πεθερομαμαδες(νταφιτσα γιου νοου:confused:)

αλλα για να παρεις κοπελα για την μικρη, ειναι πολλα τα λεφτα ..

θα προσπαθησω να μπω πιο βραδυ, γιατι το βραδυ παει 12+ για να κοιμηθει..


.png
Link to comment
Share on other sites

νεαμανουλα, οσο για το συγκαμα,σουντοκρεμ βαζω κ γω τοση οσο να την απορροφαει,οχι με υπερβολη.

τις οδηγιες που εδωσε η πεζουλα ακολουθω κ γω.

και εχουμε συγκαει πολλες φορες, περαστικα περναει γρηγορα.


.png
Link to comment
Share on other sites

Και ναι έχουμε επιτέλους ίντερνετ!!!!:D:D:D:DΠολιτισμός!!!!!

Διάβασα με πολύ ενδιαφέρον τα νέα σας, στεναχωρήθηκα πολύ που κάποια μωράκια ταλαιπωρούνται με ιωσούλες, δόντια κτλ... Νεαμανούλα μου καταρχήν περαστικά στο Χριστινάκι σου. Όσο για το σύγκαμα έχω να το εξής αρκετά θαυματουργό.Αφού την έχεις πλύνει ξέπλυνε την με αρκετό όρο (πάρε ένα μεγάλο μπουκάλι-οι αμπούλες δεν φτουράνε) και μετά στέγνωσε το πωπούλι με το σεσουάρ, φυσικά στο κρύο τον αέρα.Θα δεις γρήγορα αποτέλεσμα.Επίσης αν θέλεις δοκίμασε την Cicalfate της Avene, μου την είχαν συστήσει στο νοσοκομείο όταν είχε νοσηλευτεί ο Βαγγελάκος με την ουρολοίμωξη και είχε πάθει πολύ άσχημο σύγκαμα απο την αντιβίωση.:-(Και όταν χαλαρώσεις, στείλε μου πληζζζζ την συνταγή για τα κρουασανάκια με πραλίνα-μου έτρεχαν τα σάλια όταν το διάβασα;);)

Dafoula, Marigia, Vallou τι να πω για τα κοριτσάκια σας μπράβο μπράβο. Ρε συ Daf όσο θυμάμαι που αγχωνόσουνα που δε γυρνάει και τώρα ετοιμάζεται να τρέξει κατοστάρι με εμπόδια:lol::lol: Παρεπιπτόντως, το φόρεμά σου τέλειο, πολύ κομψό και θα σου ταιριάζει το χρώμα.Πότε είναι η βάφτιση?Εγώ πάλι στο λαιμό θα φορούσα κάτι πολύ διακριτικό, ίσως ένα ματάκι, από αυτά που κυκλοφορούν(να μη σας ματιάσουν κιόλας;))ασημένιο και κάτι πιο εντυπωσιακό σε βραχιόλι. Πάντως με χαρά να σου πω κι εγώ τη γνώμη μου αν χρειαστείς ;)

Κορίτσια εγώ ακόμη τα φαγητά του του τα αλέθω, γιατί φοβάμαι ότι δε θα φάει την ποσότητα που τρώει έτσι. Είναι δυνατόν να φάει μόνος του μια μπανάνα, ένα πορτοκάλι, ένα αχλάδι και μισό ακτινίδιο ??ενώ αλεσμένα τόσο τρώει και αντίστοιχα στα άλλα γεύματα .

Αχ κορίτσια έχω τόσα να σας πω αλλά φοβάμαι ότι θα σας κουράσω. Σιγά σιγά λοιπόν.

Πεζη καμιά Λάρισα θα έρθετε να πιούμε κανένα καφεδάκι??


KIN6p2.png

Σε ποια έκσταση πάνω,σε χορό μαγικό μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε..........

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου!!!!

Τζιφος το φλουρι...για 3η χρονια το κερδισε το 2ο αφεντικο μισο-μισο με την γυναικα του αλλου αφεντικου!!!!Δεν πειραζει καλη καρδια...αλλα κλαψ λιγο, γιατι μια χαρα θα μου ερχοταν η αδειουλα!!!!ΓΜΤ...:confused::confused::confused:

Συμπεθερα ρεικι ακουω!!!!:lol::lol::lol:

Μαριγια εμεις φωτο δεν εχει?Παλι στην απεξω?

Ευχαριστω πολυ ολες σας για τις συμβουλες με το γαλα, το παλευω και αιντε να δουμε...σημερα ειπιε τωρα το βραδυ 200 περιπου...Ισως να παιζει οτι πλεον δεν πειναει τοσο νωρις...οταν κοιματε, δηλαδη οποτε να θελει ταισμα απλα αργοτερα κοιμησμενος!!!!Ειδωμεν!!!!Το πρωι σταθερα 100-120 παραπανω ουτε για αστειο!!!!

Κατα τα αλλα μια χαρα ειμαστε και εχουμε διαρκως προοδους στο θεμα περπατημα!!!!!

Κωσταντια επιτελους να μαθαινουμε τα νεα συχνοτερα.

Stellas μην χανεσαι!!!!

Link to comment
Share on other sites

vallou μου θα στειλω φωτο αν βγει καλα βεβαια διοτι ειναι απο κινητο, το βραδακι που θα εχω ελευθερο χρονο να περιμενετε!!!

Αυτα προς το παρον..!!

Περιμενω να δω το αστερι!!!!!

Παρεπιπτοντως δειτε τι ηθελα να ντυσω τον μικρο!!!!

http://www.myseason.gr/product_info.php?cPath=59_97_123&products_id=918 η αυτο http://www.myseason.gr/product_info.php?cPath=59_97_123&products_id=921

η αυτο http://www.myseason.gr/product_info.php?cPath=59_97_105&products_id=5695 . Βασικα ξετρελλαθηκα σχεδον με ολες τις στολες.Τελικα δεν πηρα αλλα ΟΚ του χρονου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου gio ξενυχτησα!!!! Δεν πειραζει παιδακι μου οπως φαινετα τα λεφτα πανε στα λεφτα και τα φλουρια στα αφεντικα μα τι αδικια ειναι αυτη?? Μηπως ηταν στημενη η φαση???:lol::lol:

Κωνσταντια μου αντε επιτελους να σε εχουμε στην παρεα μας!! Αληθεια εσυ ξεκινας δουλεια σαν και μενα στο χρονο πανω ή αργοτερα???

Παντως ρε παιδια ακουγα ειδησεις το απογευμα (τι το θελα?) και λεει θα μας κοψουν το δωρο Πασχα και καλοκαιριου?? Τι σκ@τα θα κανουμε απορω..αυτα περιμενουμε να σταθουμε λιγακι στα ποδια μας και να καλυψουμε υποχρεωσεις..τελος παντων τσατιστηκα και αγχωθηκα μπορω να πω γιατι με τα δανεια να δουμε πως θα τα βγαλουμε περα:confused:

Σας στελνω και φωτο της λεοπαρδαλιτσας μου, αν ξεχασω καμια ας σφιριξει!!!;)


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την Κωνσταντία!!!Τι κανεις καλε εσυ; και μολις τωρα που εχετε ιντερνετ γυρνατε αθηνα ή μπα;για ποτε προβλεπεται η επιστροφή; γραφε παιδι μου σεντονια, δεν βλεπεις εμενα τι πολυλογια με πιανει;;:tongue: σκεφτομαι να βρω ενα σχεδιο για ασημενια καρφιτσα κ να το φτιαξει η αδερφη μου, κ να μη φορεσω κατι στο λαιμο....θα δουμε!

νεαμανουλα τελεια αλοιφη ειναι και η καλεντουλα , εγω παιρνω αυτη:http://www.health-store.co.uk/acatalog/Calendula_Cream.html

οταν ειχε η ερατουλα τις αλλεργιες τις κ κοκκινιζε τρελα παντου εβαζα αυτη 1-2 φορες και περδικι!;) τι καλα που παει καλυτερα η Χριστινουλα!:D

συμπεθερα τι ρεικι και ξερεικι το φλουρι δεν το πηρες, κριμαααςςς μα ακομα κ στο φλουρι τα αφεντικα κερδιζουν;;;δλδ ελεος...:lol:

φανταστικες στολες, καμια σχεση με οσες κυκλοφορουν και παρα πολυ εξυπνες!!!το λιτλ μπιν ειναι ολα τα λεφτα!!!!:lol: εγω εκλεψα την ιδεα της μαριγια και εφτιαξα μια τουτου απο το τοπικ της φιλιως στο φορουμ , εκανα 3,5 ωρες:o ενω στο βιντεακι του youtube ελεγε 3 τεταρτα!!! βρε μαριγια δεν μου τα ειχες πει αυτα!!!:tongue:

το προβλημα ειναι οτι μαζευονται πολυ ευκολα τα τουλια κ με την ερατω να ζουζουνιζει μαλλον δεν θα μοιαζει τοσο χαριτωμενη....αν καταφερει να μεινει πανω της για πανω απο 5'!!:lol::

http://img52.imageshack.us/i/img2527g.jpg/

http://img203.imageshack.us/i/img2526b.jpg/

θα τη συνδυασω με την κορδελα πανω δεξια και το λουλουδακι , παλι ιδεα της μαριγια ('κλοπυ' πειστ σε εχω κανει:tongue::tongue::tongue::tongue:) και επισης ενα κολανακι φουξια και μια μπλουζα σε αυτα τα χρωματα!

βαλλου κριμα που δεν ντυθηκες, ηταν φοβερη ιδεα!! δεν πειραζει σε αλλη ευκαιρια που δεν θα ειναι τοσο ξενερωτοι!!

πεζουλα αστα βραστα με το δημοσιο κ ο αντρας μου ειναι σε μια απο τις πιο κακοπληρωμενες υπηρεσιες.....:mad:

Στελλα βλεπω κ εσεις θηλαζετε ακομα, οπως κ η κωνσταντια, κοριτσια ποσους θηλασμους κανετε ημερησιως; εφαγα μια φρικη προχτες σε 2 νυχτερινους, σαν να ρουφουσε κ να μην κατεβαινε γρηγορα το γαλα κ μου γκρινιαξε γιατι πεινουσε ...και λεω μπας κ μειωθηκε τοσο πολυ;;;:confused: οποτε την βαζω στο στηθος ακομα κ αν δε ζητησει , δεν θελω να εχω θεμα με την παραγωγη!!!την ημερα θηλαζει 4 φορες και το βραδυ 2-3. καλα ειναι λετε;:confused:

Link to comment
Share on other sites

Dafoula όσον αφορα τους θηλασμους, εμενα μέσα στη μερα θηλάζει κανα 2 φορες και αλλωτε καθολου. Το βράδυ νομίζω κάνει περισσοτερους αλλά δεν είμαι και σίγουρη.Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω εγώ είναι το πρωί όταν ξυπνάει την βάζεις να θηλάζει, γιατί εγώ μόνο όσο είμαστε στο κρεβάτι και χουζουρεύουμε τον θηλάζω και μάλλον δεν κάνω καλά.

Της Dolto το τρίτομο το έχω κι εγώ(μου το σύστησε η Πατσούρου,μαζί με κάποια άλλα)και ενώ όντως είναι λίγο άσχετη σε κάποια θεματα, στα περισσότερα ήταν πολύ μπροστά από την εποχή της ή είμαστε πολύ πίσω στην Ελλάδα :rolleyes:,ένα από τα δύο συμβαίνει.....ένα ακόμη πολύ ωραίο ε ίναι της Filiozat το Στην καρδια των συναισθημάτων του παιδιού


KIN6p2.png

Σε ποια έκσταση πάνω,σε χορό μαγικό μπορεί ένα τέτοιο πλάσμα να γεννήθηκε..........

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Μα τί ωραία βραδιά περάσαμε!Η Χριστίνα κοιμήθηκε στις 11.00, εγώ έκανα ένα μεταμεσονύχτιο ωριαίο αφρόλουτρο και αφού διάβασα 4 λεπτά το βιβλίο μου (τόσες ήταν οι αντοχές μετρημένες με το ρολόι) κοιμήθηκα μέχρι τις 8.30 (οκ. με μία διακοπή στις 5.30 λόγω αντιβίωσης). Κοιμηθήκαμε και ξεκουραστήκαμε!Τί καλά! Το σύγκαμα είναι πολύ καλύτερα, ευχαριστώ για τις συμβουλές σας και τα προιόντα θα τα έχω υπόψην. Βασικά επειδή δεν συγκαήκαμε και ποτέ είδα ότι είναι λίγο ζόρι. Πάντως δεν τα ξέρεις?Όλα μαζί θα πέσουν , όχι ένα-ένα, όλαααα μαζί.

gio τρελάθηκα με τη στολή Γαλάτη, τί γέλιο...

βρε ΠΕΖΗ με ξέχασες....φφφσσσσττττ (σαν τη daf κι εγώ...):cool:

Καλώς τη Κωνσταντία, άντε τώρα που έχεις ιντερνετ, μη χάνεσαι!!:wink:

daf νοικοκυρά μου χρυσοχέρα, πολύ όμορφη η φουστίτσα και καλά έκανες και την τράβηξες φωτό πριν τη βάλεις στην Ερατούλα γιατί δεν νομίζω να επιζήσει και πολύ!:lol:Πολύ μου άρεσε το "κλόπη" paste :lol:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...