Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες και καλη χρονια!

Ενεκα χωρου θα ηθελα να παραχωρησω και εγω το πολυκαροτσι που ειχα αγορασει.

Ειναι το UNO της PegPerego το οποιο εχειμεταφερόμενο τιμόνι, με φρένο χειρός, περιστεφόμενους τροχούς, ανοιγόμενη κουκούλα, ζώνη ασφαλείας, εύκολο κλείσιμο, ρυθμιζόμενη πλάτη και υποδοχή για αυτόματη σύνδεση καθίσματος αυτοκινήτου που μπορείτε να προμηθευτείτε ξεχωριστά.

-Αλουμινένιος ελαφρύς σκελετός.

-Αναστρεφόμενο χερούλι για να βλέπουμε το μωρό. -Χερούλι μπάρα για σπρώξιμο και με το ένα χέρι.

-Ποδόσακος με φερμουάρ για 2 εφαρμογές

-Εμπρός μονοί περιστρεφόμενοι τροχοί

-Πίσω μεγάλοι τροχοί με φρένο

–Αφαιρούμενο, πλενόμενο ύφασμα.

-Ρυθμιζόμενο ύψος / γωνία τιμονιού

-Ρυθμιζόμενη θέση πλάτης έως και την οριζόντια θέση

-Ζώνες ασφαλείας 5 σημείων

-Ποτηροθήκη και τραπεζάκι

-Ευρύχωρο και πρακτικό καλάθι

-Εύκολο κλείσιμο ( Κλειστό στέκεται όρθιο )

-Δυνατότητα σύνδεσης με το κάθισμα αυτοκινήτου Primoviaggio tri fix 0-13 kg (προαιρετικό αξεσουάρ).

1. το χερουλι γυρναει και απο την μια και απο την αλλη. Οταν το παιδι ειναι μικρο να κοιταει την μαμα και οταν μεγαλωσει να κοιταει την βολτα του (φαινεται και απο τις φωτογραφιες το μπαστουνι)

2. η πλατη πεφτει μεχρι κατω και μαζι με τον ποδοσακο γινεται και καλαθουνα για απο την γεννηση (ειναι αυτο που λενε port bebe αλλα δεν ειναι φορητο)

3. εχει μεγαλες ροδες και μαζι με το μπαστουνι ειναι πολυ ευκολοδηγητο

4. μεγαλο αποθηκευτικο χωρο για ψωνια απο κατω απο το καροτσι

5. φρενο στο χερι πανω στο μπαστουνι

6. δισκος φαγητου

7. δινεται με τα εξτρα που βλεπεται στις φωτογραφιες

Αγορα τωρα καινουργιο εχει κοντα στα 350 οποτε εμεις να το παραχωρησουμε με 110 ευρω.

Εξτρα πληροφοριες θα βρειτε εδω http://global.pegperego.com/kleinkinder-catalogus/2013/Uno

Φωτογραφιες:

2llopza.jpg

24xj9s9.jpg

2nq7drs.jpg

x1j4ec.jpg

2isvccy.jpg

a0xgcm.jpg

2uhbjvs.jpg

eeeyc.jpg

2u41zc0.jpg

2v99549.jpg

dzgxsp.jpg

hrbs5l.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...