Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ , ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ Κ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ Κ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΕΜΑΤΗ ΥΓΕΙΑ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

πως τα περάσατε φιλεναδίτσες τα Χριστούγεννα;

Εμείς περάσαμε ωραία , οικογενειακά μόνο που ο μπαμπάς μας δούλευε κ μας έλειπε.

Θα μας το ανταποδώσει τώρα την Πρωτοχρονιά, που έχει ρεπό κ φεύγουμε αύριο για Μουζάκι !!!!!!!!

Σας φιλώ όλες, καλά να περάσατε κ καλή διασκέδαση!!!!!!!!!!!!!!


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα αγαπες μου.......Καλη χρονια με υγεια και ευτυχια!!!!!!!

Ολα καλα να σας πανε ......Ευη μου να χαιρεσαι τον συζυξ!!!!!!!!!

Ανια μου να περασετε τελεια!!!!!!! Με το καλο να ερθει και ο νεοτερος αντρας του σπιτιου σου!

Φιλια σε ολες σας με το καλο.............


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ :P:p:p:p

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ 2011 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΚΟ ΕΙΡΗΝΙΚΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ :!::!::!:

ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΘΑΝΟΥΝ ΔΡΙΜΥΤΕΡΑ:wink:;-):wink:;-):wink:

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΣ & ΠΟΠΗ:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα κοριτσια!! Με υγεια και ευτυχια και παντα τυχη στα παιδακια μας!! Εμεις φυγαμε αρον αρον απο Αθηνα γιατι ειναι με πυρετο ο μικρος...καμια ιωση μαλλον! Τι το θελαμε το golden hallια χαρα καθομασταν σπιτι!! Κλαψ...

Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν και να ειστε παντα καλα!!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ , ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΧΑΡΕΣ, ΓΕΛΙΟ , ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ, ΥΓΕΙΑ Κ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ !!!!!!!

Ειρήνη μου να σου ζήσει η Βάλια σου, πάντα γερή κ ευτυχισμένη να την καμαρώνεις !!!!!!!!!!!!

Εμείς γυρίσαμε σήμερα, περάσαμε τέλεια, στο ρεβεγιόν που διοργάνωνε το ξενοδοχείο ξενύχτι με τον μικρό ως τις 2.00 να μην κατεβαίνει από την πίστα, να έρχεται στο τραπεζι να τσουγκράει το ποτήρι του (κολονάτο παρακαλώ ...) κ να ξανατρέχει στα κορίτσια, πολύ γέλιο :P:p:p

Τις άλλες μέρες ξεκούραση, και βόλτες στο δάσος.

Τώρα τα κεφάλια μέσα κ χαλαρώνουμε μέχρι να έρθει ο νεος πρίγκηπας να μας αλλάξει τη ζωή κ τα φώτα μαζί .... :P:p:p


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερακια χρονια πολλα καΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ!!!

Ειρηνακι να χαιρεσαι την κορη σου να ειναι γερη και πολυ ευτυχισμενη!!!!

Αντε κοριτσια να κανονισουμε να βρεθουμε καποια στιγμη!

Πολλα φιλουσκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες καλη φωτιση να εχουμε!! Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν!!

Να σας ρωτησω...

Κανω μια ερευνα αγορας γαι επαγγελματικες καρτες και ψαχνω για κειμενα...εσας οι παιδιατροι σας τι γραφουν στη καρτα τους? Ειναι φαντεζι, απλες, ζωγραφιστες, γυαλιστερες...τι κυκλοφορει ρε παιδι μου? Στη πισω πλευρα τι υπηρεσιες γραφουν!!?? Για να ξερω..γιατι το εχω ψαξει τρελα το θεμα@!!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου,

πως τα περνάτε, που είσαστε;

Εμείς χτες πήγαμε με τον Άγγελο για εμβόλιο , όλα καλά , ψηλώσαμε κ παχύναμε λιγάκι. Εκείνο που με ανησυχεί είναι η αναιμία γιατί ενώ πίνει το σίδηρο 4 μήνες το χρώμα του δεν έχει βελτιωθεί πολύ. Τώρα θα το σταματήσουμε κ άργότερα θα ξανακάνουμε εξέταση.

Mpiskotaki εγώ με το θέμα της κάρτας δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί η δική μου παιδίατρος είναι τόσο ανοργάνωτη που να φανταστείς ούτε σαπούνι δεν έχει στο μπάνιο, όχι να έχει κ κάρτες. Ειναι πολύ χύμα, αλλά την εμπιστεύομαι πολύ γιατι μέχρι τώρα πάντα μου κάνει διάγνωση από το τηλέφωνο όταν ο Άγγελος είναι άρρωστος, επιβεβαιώνεται όταν τον πάμε εκεί κ οι θεραπείες της μου τον κάνουν περδίκι χωρίς πολύ ταλαιπωρία. Σαν γιατρός είναι αστέρι.

Το άλλο μας μπεμπέ είνια ήδη 1200 γρ. κλωτσάει όλη μέρα , ο Αγγελάκος προς το παρόν είνια πολύ τρυφερός μαζί του, το χαϊδεύει κ του φέρνει μπάλες να παίξουνε :D


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kακημέρα, κορίτσια! Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλες! Με υγεία να χαίρεστε την οικογένειά σας. Καλά έχω χαθεί, δεν το συζητώ! Θα ήθελα τη βοήθειά σας, ποιηματάκι για τηνπρόσκληση γενεθλίων της Αγγελικής μου, κλείνει τα 2. Εχω αρχίσει αρκετα νωρίς να ψάχνομαι, το λεω αυτό γιατί όλα θα τα κάνω εγώ και προσκληση και διακόσμηση και φαγητά, και δωράκια, οπότε καταλαβαίνετε. τα γενέθλια ειναι 1 Απριλίου. Βοήθεια!!!!!!!!!!!!!!!!!


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κορίτσια!Καλή χρονιά να έχουμε χωρις ιώσεις!Εμείς ακόμη χωρίς τηλέφωνο.Ελπίζουμε συντομα να έχουμε.Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία, όπως λένε.Τα παιδάκια μου ευτυχώς καλά αν κ τη μικρή την έχω στη μαμά μου.Φιλιά πολλά σε όλες κ στα παιδάκια σας.Ευάκι δεν νομίζω να έχει σημασία η κάρτα όσο ο χώρος που είναι το ιατρείο, δηλ. να εμπνέει τα παιδιά να μην κλαίνε κ μετά ο γιατρός.Εύχομαι να πάνε όλα καλά.Καλή επιτυχία σε ότι κάνετε.


qqfk.jpgnlOxp3.png

9wEc.jpgAvESp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια,

Bibito απίστευτο που δεν έχεις ακόμα τηλέφωνο :confused::shock::?:.

Ωραία η ευχή σου για τις ιώσεις αλλά σε μας δεν επιασε , σημερα ο Άγγελος έκανε λαρυγγίτιδα, κ πονάει πολύ ο καημενούλης. Εχει κ λίγο πυρετό τώρα κοιμάται με την κομπρέσα στο κεφάλι κ τις κάλτσες με το ξύδι , μου έρχεται να τον φάω...

Ελπίζω να μην κολλήσω κ εγώ γιατί κάηκα...

Τα υπόλοιπα κορίτσια , τι κάνετε; πως είσαστε; τα μωράκια σας τι κανουν;

Μπεμπουλίνα τώρα δεν έχω χρόνο αλλα θα προσπαθήσω να σκεφτώ κανένα ωραίο ποιηματακι καμια φορά έχω ωραία έμπνευση, κ στη βάφτιση του Αγγελου μόνη μου το είχα βρει το κειμενάκι για την πρόσκληση :tongue:


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλιτσες και απο εμενα !!!

Τι κανετε ?? Σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να γραφω......

Τραβαω μεγαλα ζορια με τον υπνο του Νικολα δεν ξερω τι επαθε τον τελευταιο καιρο αλλα δεν θελει καθολου να κοιμαται στην κουνια του και μολις τον φερνω στο κρεβατι μας κοιμαται σαν πουλακι βεβαια εμας μας τρελαινει στις κλωτσιες αλλα αυτος χαιρεται τον υπνο του:mad::mad::mad::mad:

Δεν ξερω τι να κανω ....προχθες τον αφησα και εκλαιγε καμια ωρα αλλα δεν αντεξα παραπανω και τον ξαναεφερα στο κρεβατι μου ειναι και λιγο αρρωστουλης (μυξουλες,βηχαλακι και εκανε και μια μερα πυρετο) ετσι δεν θελω να τον ταλαιπωρω και εγω αλλα που θα παει αυτη η ιστορια εχετε καμια ιδεα????

ΣΟΦΑΚΙ καλως ηρθες και παλι στο παρεακι μας ειχες χαθει εντελως??Τα ζουνια σου καλα???Σε πηρα τηλ μολις ειδα το πμν αλλα δεν απαντουσες θα σου στειλω με πμν το κινητο μου και το mail μου και παρε με οποτε μπορεις να τα πουμε!!!

Μπισκοτακι και εγω συμφωνω με την Σοφια δωσε εμφαση στο χωρο αναμονης και στο εξεταστηριο παρα στην καρτα που αν μη τι αλλο πρεπει να προσδιδει κυρος και σοβαροτητα σε εναν παιδιατρο!!!!

Ο δικος μας παντως στον χωρο αναμονης εχει απειρα λουτρινα κουκλακια τεραστιες αφισες με ηρωες οπως ο Μικι η ΜΙΝΙ ,ΝΤΟΝΑΛΝΤ ΝΤΑΚ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ και πλαναται μια υπεροχη απαλη μυρωδια στον αερα πουδρας που εμενα με πεθαινει.....και να σου πω οτι καθε φορα που τελειωνει την εξεταση δινει στα παιδακια σελιδα με πολυχρωμα αυτοκολλητα ο Νικολας τρελαινεται οταν τα παιρνει γιατι διαφορετικα ουτε ζωγραφιστο δεν θελει να τον βλεπει!!!!

Ανια μου περαστικα σας .....εσεις πως πατε με τον υπνο κοιμαται σερι ο Αγγελουκος η ακομη???Εσυ θα εχεις φουσκωσει αρκετα φανταζομαι αντε αντε υπομονη μεχρι τον ερχομο και του δευτερου πριγκηπα!!!

Μπεμπουλινα ειστε καλα????ειμαι η μονη που δεν μπορει να σε βοηθησει γιατι δεν μου αρεσουν καθολου τα ποιηματακια και τα στιχακια ειμαι του απλο λιτο και απεριττο εαν δεις το προσκλητηριο της βαπτισης η των πρωτων γενεθλιων θα καταλαβεις παρολο αυτα γιατι δεν σερφαρεις λιγο σιγουρα θα βρεις πολλα κειμενακια!!!!

ΑΝΔΡΙΑΝΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΑΤΕ????

Πολλα φιλια σε ολες........

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ξεχασα να σας πω οτι πριν 2 Κυριακες τον πηγα στο musical ΜΑΖΟΟ & ΤΗΕ ΖΟΟ καλα το τι εγινε δεν περιγραφεται του αρεσε τοσο πολυ και χορευε συνεχεια και ηταν τελεια σας το προτεινω ανεπιφυλακτα και εαν θελετε να κανονισουμε να παμε και ολες μαζι θα παθετε πλακα με τις αντιδρασεις των μωρων εγω παντως θελω πολυ να τον ξαναπαω !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...