Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Cafe Απρίλιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερα μανουλιτσες και απο εμενα !!!

Τι κανετε ?? Σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινω να γραφω......

Τραβαω μεγαλα ζορια με τον υπνο του Νικολα δεν ξερω τι επαθε τον τελευταιο καιρο αλλα δεν θελει καθολου να κοιμαται στην κουνια του και μολις τον φερνω στο κρεβατι μας κοιμαται σαν πουλακι βεβαια εμας μας τρελαινει στις κλωτσιες αλλα αυτος χαιρεται τον υπνο του:mad::mad::mad::mad:

Δεν ξερω τι να κανω ....προχθες τον αφησα και εκλαιγε καμια ωρα αλλα δεν αντεξα παραπανω και τον ξαναεφερα στο κρεβατι μου ειναι και λιγο αρρωστουλης (μυξουλες,βηχαλακι και εκανε και μια μερα πυρετο) ετσι δεν θελω να τον ταλαιπωρω και εγω αλλα που θα παει αυτη η ιστορια εχετε καμια ιδεα????

ΣΟΦΑΚΙ καλως ηρθες και παλι στο παρεακι μας ειχες χαθει εντελως??Τα ζουνια σου καλα???Σε πηρα τηλ μολις ειδα το πμν αλλα δεν απαντουσες θα σου στειλω με πμν το κινητο μου και το mail μου και παρε με οποτε μπορεις να τα πουμε!!!

Μπισκοτακι και εγω συμφωνω με την Σοφια δωσε εμφαση στο χωρο αναμονης και στο εξεταστηριο παρα στην καρτα που αν μη τι αλλο πρεπει να προσδιδει κυρος και σοβαροτητα σε εναν παιδιατρο!!!!

Ο δικος μας παντως στον χωρο αναμονης εχει απειρα λουτρινα κουκλακια τεραστιες αφισες με ηρωες οπως ο Μικι η ΜΙΝΙ ,ΝΤΟΝΑΛΝΤ ΝΤΑΚ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ και πλαναται μια υπεροχη απαλη μυρωδια στον αερα πουδρας που εμενα με πεθαινει.....και να σου πω οτι καθε φορα που τελειωνει την εξεταση δινει στα παιδακια σελιδα με πολυχρωμα αυτοκολλητα ο Νικολας τρελαινεται οταν τα παιρνει γιατι διαφορετικα ουτε ζωγραφιστο δεν θελει να τον βλεπει!!!!

Ανια μου περαστικα σας .....εσεις πως πατε με τον υπνο κοιμαται σερι ο Αγγελουκος η ακομη???Εσυ θα εχεις φουσκωσει αρκετα φανταζομαι αντε αντε υπομονη μεχρι τον ερχομο και του δευτερου πριγκηπα!!!

Μπεμπουλινα ειστε καλα????ειμαι η μονη που δεν μπορει να σε βοηθησει γιατι δεν μου αρεσουν καθολου τα ποιηματακια και τα στιχακια ειμαι του απλο λιτο και απεριττο εαν δεις το προσκλητηριο της βαπτισης η των πρωτων γενεθλιων θα καταλαβεις παρολο αυτα γιατι δεν σερφαρεις λιγο σιγουρα θα βρεις πολλα κειμενακια!!!!

ΑΝΔΡΙΑΝΗ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΘΗΚΑΤΕ????

Πολλα φιλια σε ολες........

Kαλά είμαστε σήμερα, γιατί από την Κυριακή τα ξημερώματα είχε το Αγγελικάκι μου πυρετό και κανένα άλλο σύμπτωμα, πήγαμε στη γιατρό και μας ε'ιπε ίωση, με ερεθισμένο λαιμό,τουλάχιστον σταμάτησε ο πυρετός. Είχα δύο μέρες άδεια και την κράτησα, σήμερα έμεινε με το μπαμπά της και αν και τον έλειωσε, καλά τα πέρασαν. Πήγαν κούνιες και λίγο μέχρι τη θάλασσα, και της άρεσε τόσο που έδωσε ρεσιτάλ κατά την αποχώρηση. Αύριο κανονικά βρεφονηπιακό, και από την άλλη βδομάδα με καμιά νέα ιωσούλα, έτσι για να μην ξεχνιόμαστε. Μπήκα και σερφάτησα βρε συμπεθέρα αλλά είναι όλα για τα πρώτα γενέθλια και βάπτιση. Μη νομίζεις δε θέλω κάτι φορτωμένο, αλλά να αποφύγω και το γνωστό.....Όσο για τον ύπνο στο κρεββατάκι σας,..........περαστικά και σε σας. Εμείσ κάνουμε παρέα από τον Οκτώβρη. Και όποιον ρώτησα η απάντηση ίδια.... να το προσπαθήσετε όσο το δυνατον πιο σύντομα γιατί όσο αργείτε θα δυσκολευτείτε. Θέλει υπομονή και επιμονή γιατί το μωρό θα κλαίει και δεν πρέπει να πάτε να το πάρετε. Αυτά!!!!! Οπότε αποφασίζετε πότε μπορείτε να κάνετε μερικά καλά ξενύχτια για να πετύχετε το στόχο σας.


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια,

Bibito απίστευτο που δεν έχεις ακόμα τηλέφωνο :confused::shock::?:.

Ωραία η ευχή σου για τις ιώσεις αλλά σε μας δεν επιασε , σημερα ο Άγγελος έκανε λαρυγγίτιδα, κ πονάει πολύ ο καημενούλης. Εχει κ λίγο πυρετό τώρα κοιμάται με την κομπρέσα στο κεφάλι κ τις κάλτσες με το ξύδι , μου έρχεται να τον φάω...

Ελπίζω να μην κολλήσω κ εγώ γιατί κάηκα...

Τα υπόλοιπα κορίτσια , τι κάνετε; πως είσαστε; τα μωράκια σας τι κανουν;

Μπεμπουλίνα τώρα δεν έχω χρόνο αλλα θα προσπαθήσω να σκεφτώ κανένα ωραίο ποιηματακι καμια φορά έχω ωραία έμπνευση, κ στη βάφτιση του Αγγελου μόνη μου το είχα βρει το κειμενάκι για την πρόσκληση :tongue:

Καλησπέρα,μαμά ania. Τι κάνεις; Περιμένω εναγωνίως το ποιηματάκι σου.


image.php?type=sigpic&userid=24403&dateline=1295470336
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου τι κάνετε;

Εμείς ΄καλύτερα με την λαρυγγίτιδα , μας το έχει γυρίσει όμως σε μυξούλες κ βήχα τώρα, αναμενόμενο όπως είπε η παιδίατρος.

Πόπη για το mazoo and the zoo μου το εχουν πει κ άλλοι ότι είνια ωραίο , όταν γίνουν όλα τα μικρά καλά να κανονισουμε αν παμε όλες μαζί.

Εμεις από φαϊ κ ύπνο πάμε καλα παρα την ίωση. Φυσικα ο Άγγελος κοιμάται μαζί μου, δεν ξέρω πως θα χωρέσουμε μετά ολοι μαζί με το νέο μωρό...

Προσπάθησα να τον βάλω στο κρεβάτι του , του βγάλαμε το κάγκελο , του έβαλα μέσα μίκι, μίνι, ντόναλτ, γκούφι, το αγαπημένο του μαξιλάρι κ εκείνος αφού έκατσε ξαπλα ακούνητος για κανένα 15λεπτο , μάζεψε το μαξιλάρι κ όλη την παλιοπαρέα του κ ήρθε στη μαμακα.....:tongue:

Τέλοσπάντων δεν είμαι διατεθιμενη να κανω αυτη τη μάχη τώρα, την θεωρω ανούσια μετά τα όσα διαβασα για το co - sleeping ας χορτάσουν τώρα ζεστασιά , μαμακα κ αγκαλίτσες κ όταν αρχίσουμε να συνεννοούμαστε κανονικά σαν άνθρωποι τα ξαναλέμε :rolleyes:

Μπεμπουλίνα δεν σε έχω ξεχάσει, τι ώρα θα το κανεις το πάρτυ;, να υποθέσω σπίτι σου έτσι; εχω φτιάξει μερικα στιχάκια, αλλα είναι λίγο δύσκολο επειδή δεν σε ξέρω κ εγώ πάντα εμπνέομαι από τις καταστασεις κ τα πρόσωπα, anyway ελπίζω ότι κάτι θα βγει...


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα γλυκες μου μανουλιτσες! Τι κανετε......χαθηκα ναι το ξερω.... πολυ δουλεια! Δυσκολη περιοδος αυτη....κι εχω τρελαθει και στο διαβασμα ολα αλλαζουν! Ρε μηπως να γινω μαναβης?????

Η Βαλινα μου ηταν καλα μεχρι χτες το βραδυ που μπουκωσε και εκτος του οτι δε κοιμηθηκαμε σχεδον καθολου.......φτερνιζεται και μου χει κανει τον καναπε τιγκα στο μυξαριο! Το καιμενακι ομως γελαει και παιζει εκτος απο τις στιγμες που την πιανουν τα νευρα της και φωναζει κακες μυτσες κυγκεεεεεε (κακες μυξες φυγετε)

Προς το παρον το παλευω με ορο, με μαντηλακια ειδικα για το συναχι που εχουν ευκαλυπτο και με φρεσκο ευκαλυπτο τον οποιο βραζουμε καθε μια ωρα να κανει εισπνοες...τον παιδιατρο λεω να τον παρω αυριο και ελπιζω να μην κανει πυρετο!

Αχχχχχχχχ πανω που ειχα κανει σχεδια για βολτες αυτο το σουν κου!

Το θεμα του υπνου παντως εμεις το στρωσαμε.....κοιμαται γυρω στις 10,30 φυσικα οχι στο κρεββατι της αλλα αγκαλιτσα στον καναπε......την πηγαινω στο κρεββατι της αμεσως μολις την παρει ο υπνος και ξυπναει γυρω στις 6,30-8,00 και ερχεται στο δικο μας οπου κοιμαται μεχρι τις 10-30,-11,00!!!!! 12ωρα η κυρια οπως βλεπετε!

Κουραστηκα να φωναζω και να προσπαθω να της δειξω ποιο ειναι το σωστο.....και εκεινη νευριαζε και δε κοιμοταν καλα και εμενα ισιωναν οι μπουκλες απ τα νευρα και το ξενυχτι!

Τρωει και τον αμπακο........αλλα τωρα με το μπουκωμα θα αρχισουμε παλι τη διαιτα και τα ξενυχτια!!!!! Πφφφφφφφφφφφφ Τι τραβαει το καημενακι μου!

Περαστικα σε ολα τα πρωην και νυν αρρωστακια!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!! Χειμωνας ε?!!! Κι εμεις εδω δε ξμυτιζουμε με τον μικρο..πολυ κρυο...Κατα τ'αλλα γραφειοκρατια και Καλλικρατης για την αδεια του ιατρειου..τα νευρα μου!! Ωραια η ιδεα της μυρωδιας πουδρας στο χωρο αναμονης...αλλα πώς??!! Εμεις πηραμε ιονιστες με αρωμα, εχουμε και εξαερισμους..καλα...δε σας λεω ποσα εξοδα βρε κοριτσια αλλα τουλαχιστον αξιζει τον κοπο εχει γινει πολυ ωραιο.

Εμεις ειμαστε καλα προς το παρον, πηγαμε και σε παρτυ και δεν αρπαξαμε τιποτα-πραγμα περιεργο- αλλα δεν ερχομαστε και σε επαφη με πολυ κοσμο οποτε την εχουμε βγαλει καθαρη!!! Καλα...ειδα και τη κορη της Λιλης...τρελαθηκα...γεννημενη χορευτρια!!!

Φιλαρες και καλη Κυριακη!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

:tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue: :tongue:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΧΑΘΗΚΑΜΕ??

ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ????

ΑΝΤΕ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΡΤΥ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΩΣΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ, ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ:ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΣΕΡΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΔΙΑΝΟΗΘΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΛΕς ΚΑΙ ΤΟ ΧΤΥΠΑΕΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΡΕΥΜΑ ΞΥΠΝΑΕΙ ΚΑΙ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΚΛΑΜΑΤΑ ΤΡΕΛΑ ΟΠΩς ΕΙΠΕ ΚΑΙ Η ΑΝΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΩ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΩ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!!!!!!ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΣΑς ΠΩ ΠΩς ΤΟ ΠΗΡΑΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΨΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΙΩς.....

ΑΥΤΑ ΣΕ ΓΕΝΙΚΕς ΓΡΑΜΜΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑς ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Παναγια μου..........τι λες τωρα!!!!! Αντε με το καλο......Μπραβο βρε μανουλιτσες.....να δω εγω ποτε θα ξεκουνηθω!!!!!!!

Ανια μου εσυ....τι κανει η κοιλιτσα μας!???

Κι εμεις καλα ειμαστε....χτυπαμε κατι 12ωρα 13ωρα υπνου με ενα μισαωρο διαλειμμα γυρω στις 7-8 για γαλα και μετα κοιμαται στο κρεββατι μου!!!! Την εχουμε ψιλοπερασει τη περιεργη φαση του δε θελω το κρεββατι μου! Βεβαια δεν εχει καγκελα...αλλα δε θα μαθω ποτε αν αυτο βοηθησε!!! κατα τα αλλα τραει του σκασμου και ειναι ζωηρη μεν ησυχη δε!!!! Φτου μας!!! Μπα φαση θα ναι! Δε το παιρνω πανω μου για να μην απογοητευτω!!!

Ακομα να την παω παιδιατρο...καποια στιγμη πρεπει να κανουμε κι εμβολια!!!

Αυτα τα ολιγα.....μακια πολλα!!!!!

Και μη ξεχασω Ποπακι....ποιος τους χ.....ζει μωρε!!!!!! Τωρα που εγινε το οριο απολυσης απο 12 15 μηνες για τις μητερες!!!!! Μη φοβου!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλεναδίτσες μου, χαθήκαμε...

Ποπάκι τι ευχάριστα νεα είναι αυτά, μπράβο , με το καλό, να έχεις μια καλή κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!!!!!!!!

Ειρηνάκι η σειρά σου... :tongue:

Εγω κοντεύω, μου έμειναν σκάρτοι 2 μήνες, από την μία χαίρομαι γιατί δεν με παίρνει να παρω άλλα κιλά , έχω πάρει ήδη 20 :oops: κ από την άλλη απολαμβάνω τις τελευταίες μέρες σχετικής ηρεμίας.

Σχετική γιατί ο Αγγελάκος έχει αγριέψει τελευταία, πριν να κοιμηθεί είτε το μεσημέρι είτε το βράδυ κάνει απίστευτα νούμερα, κ επίσης με πολύ δυσκολία αφήνει τα παιχνίδια για να κάτσει στην καρέκλα του να φάει.

Προσπαθεί να μάθει να μιλάει , τα λέει στα δικα του ,δεν τον καταλαβαίνουμε νευριάζει κ χτυπιέται , ξέρετε το γνωστό αλαλούμ....

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια που είσαστε;

Mpiskotaki πως πάει το ιατρείο;

Πελαγία που έχεις εξαφανιστεί;

Μαράκι , Ρούλα Νίκη, Ανδριανή πως είναι τα μικρά σας;

Bibito ακόμα να σας βάλουν το τηλέφωνο;


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κοριτσάκια,

Πήρα σήμερα εισητήρια για το mazoo and the zoo για την Κυριακή γιατί όπως τα υπολόγισα, με τις βάρδιες του άντρα μου, κάτι εκπαιδεύσεις που τους κάνουν κ κατι βαφτίσια κ γενέθλια που έχουμε είναι η τελευταία μας ευκαιρία να τον πάμε πριν γεννήσω, είσαστε μεσα να έρθετε παρέα;

Αλήθεια Πόπη για τον Νικόλα πλήρωσες εισητήριο; γιατί εγώ αγόρασα για τον Άγγελο χωρίς καν να ρωτήσω αν πληρώνει στην ηλικία του...


P7p2p3.pngZQlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ΒΡΕ ΑΝΙΑ ΜΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗΛ.

ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ !!!

ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΩΡΑΙΑ??ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΥΚΟΣ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ:P:p

ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΡΩΣΤΟ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΗ ΜΕ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ ΑΝΑ 10-12 ΩΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ......

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!! Χρονια πολλα ερωτευμενακια!!

Ελπιζω να ειστε καλα και με υγεια!!

Εμεις ακομα περιμενουμε τη κ@11αδεια του ιατρειου που λογω Καλλικρατη εχει κολλησει...κλαψ..

Εχω και τους γονεις μου που ηρθαν για εγκαινια και εγκαινια δε θα δουνε!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια καλημερα πως εισαστε???

Εμεις οχι και τοσο καλα ο Νικολακης μου ειναι με βροχιτιδα παιρνει και αντιβιωση και μασκες με aerolin-flixotide πακετο δηλαδη γιατι και εγω δεν ειμαι να κολλαω τωρα λογω της εγκυμοσυνης οποτε τον εχω εγκαταστησει στην γιαγια του και πολυ στεναχωριεμαι ελπιζω να αναρρωσει συντομα!!!!

οι υπολοιπες τι κανετε???

πολλα φιλια

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μας!!!! Χρονια πολλα Ευουλινα και σε σενα και στους αντρες σου....τους ερωτες σου!!!!

Καλα ειμαστε εμεις.......μονο που στην εταιρεια του Αλεξ (συζυγος) εχουν ολοι την κωλο νεα γριπη και τον εχω στην αποστειρωση! Γυρναει και μονο που δε τα καιω τα ρουχα!!!!! Αν κολλησει??? Ε χεχεχε θα γελασει και το παρδαλο κατσικι!!!! Εκτος οτι θα τους το σπασω το καταστημα που πανε αρρωστοι ολοι και δουλευουν επειδη ειναι ηλιθιοι εκει μεσα....θα τον μετακομισω στο σπιτι της μαμας μου θα φερω τη μανα μου σε μενα....και θα φοραω στολη αντιπυρινικης ενεργειας για να του φτιαχνω φαγητο!

Δε θελω με τιποτα να κολλησει η Βαλια αυτη τη γριπη! Κατα τα αλλα ειμεθα καλα οικογενειακως......ζηλευω τις κοιλιτσες σας αλλα επειδη ετοιμαζομαστε να αγορασουμε σπιτι....το βρηκαμε δηλαδη.... και εχω σε τρεις μηνες μετακομιση δεν ειμαι σε θεση να αρχισω τα φουσκωματα! Να κανω και ενα γενικο τσεκ απ πρωτα! Να δω που βρισκεται ο ερμος ο αιματοκριτης! Να κανω και μια κουμπς λογω Ρεζους Αρνητικου! Πως ετσι? Γουρουνι στο σακι??!!!!!!


as1cEUA0g411210ODc1OThkfDU3NDIwZHxIIGFuYXNhIG1vdSBlaW5haSBraW9sYXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...